BBL i Tunezja

prix lifting bresilien tunisie pas chere 1
Napisany przez Laurence

Czy nienawidzi Pani swojej płaskiej pupy? Czy chciałaby Pani mieć okrągłą, kształtną pupę na całe życie… bez konieczności noszenia rajstop lub majtek? Proszę zamienić to archaiczne i tymczasowe rozwiązanie na BBL w Tunezji. I proszę skorzystać z naszego zabiegu w najlepszej cenie!

NajlepszaKlinika.com informuje o brazylijskim liftingu twarzy w Tunezji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów. Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Ile kosztuje BBL w Tunezji?

Średni koszt BBL w Tunezji wynosi 1 700 EUR. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu ogólnym i trwa 3-4 godziny. Długość pobytu wynosi 7 dni, a pobyt w szpitalu 1 noc. Cena obejmuje znieczulenie, operację, leki i szorty podtrzymujące. Efekt końcowy jest widoczny w ciągu 6 miesięcy.

ProceduraCena Tunezja
Brazylijski lifting twarzy BBL1700 €

Wszystko, co muszą Państwo wiedzieć o BBL w Tunezji

Spopularyzowany przez Kim Kardashian, BBL jest skrótem nazwy w języku angielskim: Brazilian Butt Lift. Co oznacza: brazylijski lifting pośladków. Trzeba bowiem przyznać, że metoda ta wywodzi się z Brazylii.

Jest to operacja rekonstrukcyjna wykonywana ze względów estetycznych, w szczególności w celu :

 • Skorygować wszelkie defekty w tylnej części,
 • Dodanie objętości płaskim pośladkom,
 • Zaokrąglić i ukształtować bezkształtne pośladki,
 • I zmienić kształt sylwetki.

Kto może poddać się BBL w Tunezji?

W rzeczywistości BBL jest najbardziej popularny wśród kobiet. Ale to nie znaczy, że mężczyźni nie mogą go wykonać!

W rzeczywistości nie tylko kobiety mają problemy z obwisłymi lub płaskimi pośladkami. Jedynym wymogiem jest posiadanie wystarczającej ilości tłuszczu w innych częściach ciała.

Co więcej, brazylijski lifting pośladków to naturalna i skuteczna technika 2 w 1. Innymi słowy, upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, wyszczuplając jeden obszar i zwiększając objętość drugiego. Po prostu poprzez usunięcie i wstrzyknięcie własnego tłuszczu pacjentki.

Ponieważ operacja nie wymaga implantów, wymaga znacznej ilości tłuszczu. BBL nie jest w ogóle zalecany dla osób szczupłych. Powinny one zdecydować się na implanty lub zastrzyki z kwasu hialuronowego.

Zdjęcie przed i po zabiegu

Jak obliczany jest koszt BBL w Tunezji?

Koszt BBL w Tunezji, podobnie jak w innych krajach, zależy od wielu czynników. W szczególności od zakresu operacji. W rzeczywistości cena obejmuje nie tylko liczbę obszarów do liposukcji i ponownego wstrzyknięcia tłuszczu, ale także :

 • Wynagrodzenie chirurga i anestezjologa,
 • Koszt kliniki,
 • Koszt wizyt pooperacyjnych itp.

W Europie BBL może kosztować od 5 000 do 12 000 euro. Nie wspominając o tym, że procedura nie jest objęta ubezpieczeniem społecznym. W Tunezji cena zaczyna się od 1 500 EUR i nie przekracza 2 900 EUR.

Zobacz także: Ceny BBL w Turcji

Procedury BBL w Tunezji

W przypadku każdego rodzaju zabiegu konieczne jest odbycie wstępnej konsultacji, głównie w celu uzyskania wyceny. Następnie będą Państwo musieli odczekać pewien okres czasu, zwany “okresem refleksji”, przed podjęciem decyzji.

Jednak Tunezja to nie miasto obok! Nie zamierzają Państwo udawać się w podróż powrotną w celu przeprowadzenia wstępnej diagnozy!

Aby ułatwić Państwu sprawę i zaoszczędzić czas. Skontaktujemy Państwa z najlepszymi chirurgami praktykującymi w wiodących tunezyjskich klinikach. Ale to nie wszystko! Zajmiemy się Państwa podróżą od A do Z. I to w najlepszej możliwej cenie.

Ponieważ każdy przypadek jest indywidualny. Tak więc, aby uzyskać dokładną wycenę, zapraszamy Państwa do wypełnienia załączonego formularza. Nasz koordynator skontaktuje się z Państwem, aby przedstawić bezpłatną, niezobowiązującą wycenę!

Nasz koordynator zajmie się przedstawieniem Państwa sprawy jednemu z naszych chirurgów plastycznych. Prosimy pamiętać, że może poprosić o przesłanie niezbędnych dokumentów i informacji, aby umożliwić chirurgowi ustalenie diagnozy.

Gdy tylko chirurg uzna, że jest Pan/Pani odpowiednim kandydatem, koordynator skontaktuje się z Panem/Panią w celu przedstawienia wyceny i wszystkich szczegółów dotyczących operacji BBL w Tunezji.

Jak działa BBL w Tunezji?

Jeśli są Państwo zadowoleni z naszej wyceny i są Państwo na pokładzie. Wtedy zaczniemy organizować Państwa podróż do nowego życia! Bez zbędnych ceregieli, proszę dowiedzieć się, co Państwa czeka.

Organizacja podróży

Wszystko, co muszą Państwo zrobić, to spakować walizkę. My zajmiemy się wszystkim, co ma związek z operacją… Naprawdę wszystkim. Co muszą Państwo wiedzieć:

 • Rezerwacja biletów lotniczych,
 • Państwa zakwaterowanie,
 • Państwa wizyty konsultacyjne,
 • Operacja i konsultacje pooperacyjne itp.

W razie potrzeby zapewnimy nawet tłumacza.

Przed operacją BBL w Tunezji

BBL jest wykonywany w znieczuleniu ogólnym. Podobnie jak w przypadku każdego zabiegu chirurgicznego, konieczne będzie wykonanie przedoperacyjnego badania krwi.

Następnie odbędzie Pan/Pani konsultację przedoperacyjną z anestezjologiem, która jest tym bardziej niezbędna. Spotkanie to pozwoli specjaliście uspokoić Pana/Panią, dostosować leczenie i ocenić ryzyko na podstawie wyników Pana/Pani badań.

Dzień operacji

Nadchodzi dzień “D”. Personel medyczny przygotuje Panią/Pana, zabierze na salę operacyjną i położy na stole operacyjnym. Zostanie Pani/Pan uśpiona/y w znieczuleniu ogólnym. Państwa chirurg przeprowadzi podwójną operację: liposukcję i BBL. Ale oczywiście jeden po drugim!

W rzeczywistości BBL w Tunezji, podobnie jak w innych miejscach na świecie, wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym i może trwać od 2 do 4 godzin, w tej samej sali operacyjnej. Dzieje się tak, ponieważ zabieg przeprowadzany jest w 2 etapach:

Odsysanie tłuszczu

Pierwszy etap, liposukcja, polega na usunięciu tłuszczu z obszarów ciała, które zawierają jego nadmiar. Liposukcja jest zazwyczaj wykonywana na udach, biodrach i brzuchu.

Ponowne wstrzyknięcie tłuszczu

Drugi etap polega na wstrzyknięciu niezbędnej ilości usuniętego tłuszczu w obszar tylny. Wcześniej jednak tłuszcz jest poddawany obróbce i oczyszczaniu.

Po zakończeniu operacji zostanie Pani przewieziona do sali pooperacyjnej, a następnie do sypialni. Następnie będzie Pani musiała założyć Lipo-Panty, specjalne spodenki do liposukcji.

Po zabiegu BBL w Tunezji

Większość pacjentów jest wypisywana tego samego wieczoru. Od następnego dnia będą Państwo mogli normalnie stać i chodzić. Jednak zaraz po wypisaniu ze szpitala powinna Pani towarzyszyć osoba towarzysząca. Przez kilka pierwszych dni będzie Pani/Panu trudno usiąść.

Środki ostrożności, które należy podjąć po BBL

Okres odjednego do dwóch tygodni jest wystarcz ający, aby odzyskać siły i powrócić do normalnego życia. Proszę jednak nosić specjalne spodenki do liposukcji przez 6 tygodni. Uciskają one obszary poddane liposukcji i podtrzymują pośladki. Innymi słowy, przyczyniają się one do Państwa powrotu do zdrowia!

Proszę również nie nosić ubrań, które mogłyby obciążać pośladki. Proszę również nie spać na plecach. Proszę położyć się na brzuchu lub na boku. Jednocześnie proszę unikać siadania bezpośrednio na pośladkach.

Nie dlatego, że jest to bolesne. Ale dlatego, że ponownie wstrzyknięty tłuszcz może się w ten sposób przesunąć lub ponownie wchłonąć. Co więcej, lekarz przepisze Państwu skuteczne środki przeciwbólowe na wypadek bólu.

Przez pierwsze kilka dni zalecamy zakup poduszki Boppy. W przeciwnym razie, jeśli musi Pani usiąść, proszę to zrobić na wygodnym oparciu. Proszę nie siadać na krześle lub twardej powierzchni. I proszę upewnić się, że ciężar ciała spoczywa na udach, a nie na pupie.

Kiedy mogę docenić rezultaty BBL?

Krótko mówiąc,rezultaty są natychmiastowe. Jednak ostateczny efekt lipofillingu można docenić dopiero po 3 do 6 miesiącach od zabiegu BBL w Tunezji.

Innymi słowy, jak tylko operacja zostanie zakończona, Pani pośladki będą szersze, okrąglejsze i bardziej kształtne. Można jednak oczekiwać, że część tej objętości zniknie po 2 do 4 tygodniach.

W niektórych przypadkach wymagana jest druga operacja. W szczególności, jeśli wiele komórek tłuszczowych ulegnie resorpcji w ciągu pierwszych kilku miesięcy. W rzeczywistości ponownie wstrzyknięty tłuszcz może nie przetrwać lub może zostać wyeliminowany z organizmu. Albo w sposób naturalny. Lub jeśli środki ostrożności po zabiegu nie są traktowane poważnie.

BBL polega zatem na usunięciu i transferze tłuszczu, własnego tłuszczu pacjenta. Tłuszcz ten jest pobierany z brzucha, bioder, ud lub miłosnych uchwytów… Następnie jest wstrzykiwany w górne i dolne pośladki.

Łącząc liposukcję i iniekcje tłuszczu, BBL jest idealną techniką rzeźbienia talii osy i fantastycznie zaokrąglonych, kształtnych pośladków… bez potrzeby stosowania implantów.

BBLzapewnia piękne, trwałe, naturalnie wyglądające rezultaty! Nie mogą się Państwo doczekać, aby chodzić z nowymi pośladkami? Proszę poprosić o spersonalizowaną wycenę już teraz i uzyskać najlepszą możliwą opiekę w Tunezji!


Mają Państwo problem z wyborem odpowiedniej kliniki w najlepszej cenie? Nasz koordynator bezpłatnie pomoże Państwu w pomyślnym przeprowadzeniu operacji w Tunezji. Proszę poprosić o bezpłatną wycenę.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Laurence

Nazywam się Laurence Tung. Jestem pisarzem medycznym z wiedzą naukową w kilku dziedzinach. Ostatnio zajmowałem się takimi obszarami terapeutycznymi jak reumatologia i hipercholesterolemia. Mam również doświadczenie w genomice, epigenetyce, biologii molekularnej i biochemii. Pomagam tej stronie publikować wysokiej jakości artykuły na temat turystyki medycznej.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️