Powiększanie pośladków w Tunezji

powiększanie pośladków 1
Napisany przez Maria

Wszystko, co powinni Państwo wiedzieć o powiększaniu pośladków w Tunezji! Jaka jest średnia cena w Tunisie? Nasze porady dotyczące udanego zabiegu powiększania pośladków w Tunisie.

NajlepszaKlinika.com informuje opowiększaniu pośladków w Tunezji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów. Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Cena powiększania pośladków w Tunezji

W Tunezji średni koszt powiększenia pośladków za pomocą implantów wynosi 2800 euro, a bez implantów 2500 euro. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu ogólnym i trwa 3h-4h. Długość pobytu wynosi 7 dni, a pobyt w szpitalu 1 noc. Cena obejmuje znieczulenie, operację, leki i odzież uciskową. Ostateczny rezultat jest widoczny w ciągu 4 miesięcy.

ProceduraCena Tunezja
Powiększanie pośladków za pomocą implantów2800 €
Powiększanie pośladków bez implantów2500 €

Powiększanie pośladkóww Tunezji nigdy nie było tak skuteczne, a pacjenci z całego świata nie wahają się już przyjeżdżać. Jakie są tego powody? Z jednej strony bardzo atrakcyjna cena , ale także liczba coraz bardziej doświadczonych chirurgów i ultranowoczesnych placówek medycznych.

Czym jest powiększanie pośladków?

Operacja pośladków to zabieg, który ogólnie polega na:

  • Zwiększeniu objętości pośladków;
  • Poprawie wyglądu pośladków;
  • Ujędrnieniu pośladków, które są nieco obwisłe i luźne.

Głównymi przyczynami są zazwyczaj pośladki, które są uważane za zbyt płaskie lub pośladki, które są nieco luźne lub opadające, szczególnie w wyniku szybkiej utraty wagi.

Jakie rodzaje implantów są stosowane?

Istnieją 2 rodzaje operacji:

Przeszczep tłuszczu (znany również jako brazylijski lifting pośladków – BLL).

Oznacza to, że tłuszcz jest pobierany z innej części ciała, a następnie przeszczepiany na pośladki. Zaletą tej metody jest to, że jest ona w 100% naturalna. W rzeczywistości polega ona na ponownym wstrzyknięciu własnego tłuszczu, bez użycia ciała obcego. Pozwala to uniknąć ryzyka odrzucenia lub reakcji alergicznej.

Poprzez wstawienie silikonowych implantów pośladków.

Wykonane z bardzo elastycznego materiału i umieszczone za mięśniem, implanty te mają tę zaletę, że wyglądają tak naturalnie, jak to tylko możliwe. Należy również zauważyć, że żel otaczający implanty jest ultra odporny, co zapobiega jakiejkolwiek formie wycieku silikonu do wnętrza ciała.

Kto może poddać się operacji powiększenia pośladków w Tunezji?

Każdy może mieć implanty pośladków, o ile pacjent jest w dobrym stanie zdrowia.

Jednakże, jeśli chodzi o przeszczep tłuszczu, pacjent musi mieć wystarczającą objętość tłuszczu do pobrania. Jeśli tak nie jest, osoby zbyt szczupłe będą musiały skorzystać z implantów silikonowych.

W obu przypadkach ważne jest, aby omówić sytuację z chirurgiem przeprowadzającym operację. Najlepsze rozwiązanie będzie zależeć od pożądanych rezultatów.

Jak przebiega operacja i jakie środki ostrożności należy podjąć?

Przed wielkim dniem ważne jest, aby być dobrze przygotowanym i w pełni świadomym tego, co się wydarzy.

Przed

Podobnie jak w przypadku każdego zabiegu chirurgii kosmetycznej, organizowana jest wstępna konsultacja z chirurgiem. Pozwala to pacjentowi przedstawić chirurgowi plastycznemu swoje potrzeby i wspólnie opracować plan działania.

Po zadaniu kilku pytań chirurg plastyczny będzie w stanie wskazać możliwe rozwiązania. Będzie również w stanie uspokoić pacjenta co do przebiegu operacji. Jest to ważny moment, którego nie należy przeoczyć.

Każda operacja plastyczna wiąże się z pewnymi potencjalnymi powikłaniami, takimi jak infekcja, krwawienie, zasinienie, nadmierny obrzęk lub po prostu niezadowalający wynik. Chociaż zdarzają się one rzadko, chirurg plastyczny jest zobowiązany do wskazania wszystkich możliwych zagrożeń przed operacją.

Środki ostrożności, które należy podjąć: pacjenci są zwykle proszeni o rzucenie palenia na miesiąc przed operacją i zaprzestanie przyjmowania jakichkolwiek leków przeciwzapalnych lub przeciwzakrzepowych 10 dni wcześniej. Wszystkie informacje są jednak przekazywane podczas konsultacji przedoperacyjnej.

Podczas

W dniu operacji pacjenci są proszeni o udanie się do wybranego tunezyjskiego centrum medycznego w celu poddania się zabiegowi.

W przypadku transferu tłuszczu

Operacja jest zazwyczaj wykonywana w znieczuleniu ogólnym i trwa od jednej do trzech godzin. Tłuszcz jest usuwany z bioder i worków siodłowych. Jest on następnie odwirowywany przed równomiernym rozprowadzeniem w górnej części pośladków.

Jest to minimalnie inwazyjna procedura, która pozostawia bardzo cienkie blizny.

Na koniec pacjent zostaje na noc w szpitalu, ale czasami operacja jest wykonywana w trybie ambulatoryjnym, tzn. pacjent jest wypisywany kilka godzin później.

Rezultaty: pośladki są jędrniejsze i lepiej uk ształtowane, a rezultaty zaczynają być widoczne od 3 do 6 miesięcy po operacji. Szacuje się, że po operacji pośladki kurczą się o około 30%, ponieważ objętość tłuszczu zmniejsza się naturalnie. W rezultacie może być konieczna druga operacja, aby przeszczep był trwały.

W przypadku implantów pośladków

Również w tym przypadku operacja jest często wykonywana w znieczuleniu ogólnym. Na sali operacyjnej chirurg wprowadza silikonowy implant za mięśniem, przez bardzo cienkie nacięcie w fałdzie pośladkowym. Proteza jest następnie umieszczana pomiędzy tkankami mięśnia pośladkowego wielkiego. Operacja trwa od 1 do 3 godzin i wymaga noclegu w szpitalu.

Rezultaty: pośladki osiągają swój ostateczny kształt po 3 miesiącach od ustąpienia obrzęku. Jeśli chodzi o bliznę, potrzeba około 12 miesięcy, aby nabrała ostatecznego wyglądu, więc musi Pani uzbroić się w cierpliwość. Implant pośladkowy może wytrzymać do 20 lat, ale konieczna jest regularna kontrola. Pęknięcia są rzadkie, ale ważne jest, aby je monitorować.

Po

  • Ból jest często umiarkowany, ale czasami może być nieco silniejszy, w którym to przypadku odpowiednie leki są przepisywane w domu. Środki przeciwbólowe są również podawane pacjentowi podczas hospitalizacji;
  • Zaleca się unikanie siedzenia przez 8 dni po operacji powiększenia pośladków;
  • Pacjenci mogą wznowić aktywność fizyczną dopiero po 6 tygodniach;
  • Obowiązkowe jest również noszenie pończoch podtrzymujących, zgodnie z instrukcjami personelu pielęgniarskiego;
  • Pacjent może wrócić do pracy między 2 a 4 tygodniem po operacji;
  • Obrzęk będzie stopniowo ustępował, aż do osiągnięcia ostatecznego kształtu po kilku miesiącach.

Ile kosztuje operacja powiększenia pośladków w Tunezji?

Koszt powiększenia pośladków w Tunezji wynosi 2500 euro. Różni się on w zależności od zastosowanej metody, placówki służby zdrowia i chirurga plastycznego odpowiedzialnego za operację. W każdym razie szacuje się, że koszt operacji kosmetycznej jest 2 do 3 razy niższy niż w Europie.

Tunezja szybko stała się ulubionym celem turystyki estetycznej. Powiększanie pośladków w Tune zji jest jednym z najpopularniejszych zabiegów. Szczególnie dla pacjentów, którzy chcą poddać się operacji w kraju europejskim.


Mają Państwo problem z wyborem odpowiedniej kliniki w najlepszej cenie? Nasz koordynator może bezpłatnie pomóc Państwu w pomyślnym przeprowadzeniu operacji w Tunezji. Proszę zapytać nas o bezpłatną wycenę.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Maria

Mam na imię Maria. Mam ponad 10-letnie doświadczenie jako kierownik marketingu w branży medycznej. Z powodzeniem wprowadziłam na rynek kilka produktów, w tym urządzenia medyczne, i mam wielką pasję do sprzedaży i marketingu.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️