Suleyman Tas Clinic

Suleyman Tas Clinic Stambuł 1

Suleyman Tas Clinic specjalizuje się w chirurgii estetycznej. Ta założona w 2020 roku klinika z certyfikatami ISAPS (International Society of Aesthetic Plastic Surgery), EBOPRAS – European Board of Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery, ISHRS – International Society of Hair Restoration Surgery, EURAPS – European Association of Plastic Surgeons, RS – The Rhinoplasty Society, TPCD – Turkish Society of Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgeons, RMCD – Turkish Society for Reconstructive Microsurgery znajduje się w Stambule w Turcji. Proszę zobaczyć opinie klientów, zdjęcia przed/po i zapytać o cenę zabiegu za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną wstępną diagnozę. Szybka odpowiedź.

Klinika Suleyman TAS, Stambuł, Turcja

Suleyman Tas Clinic została założona w 2016 roku przez tureckiego i europejskiego certyfikowanego chirurga plastycznego, aby służyć swoim pacjentom z maksymalną troską i zainteresowaniem. Klinika chirurgii plastycznej TAS zatrudnia ponad 10 pracowników, w tym osoby mówiące po angielsku, kosmetyczki, psychologa, fotografa, pielęgniarkę operacyjną, asystentów klinicznych i dyrektora generalnego.

W tej wysokiej klasy prywatnej klinice wykonywane są nieinwazyjne zabiegi chirurgiczne, takie jak toksyna botulinowa, wypełniacze, PRP, mezoterapia, ultradźwiękowy lifting twarzy i ciała, profesjonalna medyczna pielęgnacja skóry, złota igła z częstotliwością radiową, zabiegi napinania narządów płciowych.

Chirurg dr Suleyman TAS specjalizuje się przede wszystkim w plastyce nosa. Stał się ekspertem w tej dziedzinie nie tylko w Turcji, ale na całym świecie, w tym w rhinoplastyce etnicznej. Prowadzi międzynarodowe wykłady i codziennie wykonuje operacje nosa, aby doskonalić swoje umiejętności.


Specjalizacja kliniki :

Chirurgia estetyczna
Rynoplastyka

Usługi

Transfer na lotnisko
Zakwaterowanie rodzinne
Rezerwacja lotów
Bezpłatne Wi-Fi
Rezerwacje hotelowe
Usługi tłumaczeniowe
Przewodnik turystyczny
Rezerwacja taksówek
Konsultacje internetowe
Parking
Apteka
Telefon w pokoju
Prywatne pokoje
Usługi tłumaczeniowe
Telewizor w pokoju


Miasto: Stambuł – Kraj: Turcja – Założono w 2020 r
Akredytacje: ISAPS (International Society of Aesthetic Plastic Surgery), International Society of Hair Restoration Surgery – Język urzędowy/języki urzędowe: angielski, rosyjski, turecki


Opinia Doç. Dr. Süleyman TAŞ

Oana Craciun
Oana Craciun
10:01 31 Oct 23
Dziękuję za dostarczenie mi wrażeń, które przerosły moje oczekiwania. Gorąco polecam doktora Tasa i jego zespółMiałem niesamowite doświadczenie, obsługa była świetnaChcę podziękować doktorowi TAS i zespołowi za ich poświęcenie i dbałość o szczegóły, które znacząco zmieniły proces mojego powrotu do zdrowia.Moja interwencja dotyczyła plastyki nosa. Wszystko poszło idealnie, bez odrobiny bólu. Pragnę nadmienić, że nie jestem z Turcji i od początku oraz po operacji pielęgniarka Amna wyjaśniła mi wszystko i bardzo szybko udzieliła mi wszelkich wyjaśnień, których potrzebowałam. Gratulacje!
Snezhana McLaughlin
Snezhana McLaughlin
05:56 18 Oct 23
Doktor Tas to mój najlepszy wybór, jakiego dokonałem. Był super miły i bardzo uważny. Bardzo przyjemne doświadczenie. Już po pierwszej rozmowie poczułam się komfortowo i bezpiecznie przed operacją następnego dnia. Wszystkie rzeczy są bardzo pomocne i miłe. Na razie jestem zadowolony z pierwszych wyników i nie mogę się doczekać finału. Chciałbym wrócić i polecam. Z całą pewnością jest genialny w swojej twórczości. Dziękuję doktorowi Tasowi i jego zespołowi.
Cheryl Eckert
Cheryl Eckert
16:41 09 Sep 23
Moja siostra i ja jesteśmy pacjentami międzynarodowymi przylatującymi z USA. Proces wysyłania wniosku, a następnie konsultacji dotyczącej naszej przychodni był bardzo szybki i szczegółowy. Omar jest moim konsultantem medycznym, który sprawił, że cały proces był bezproblemowy, a nawet pomógł mi w rezerwacji terminów operacji zgodnie z naszymi dogodnościami. Upewnił się, że mamy całkowitą pewność i jasność co do wszystkich możliwych szczegółów. Nie możemy się doczekać spotkania z zespołem i jesteśmy bardzo podekscytowani spotkaniem z Doktorem. Sulejman!! więcej szczegółów wkrótce po 11 listopada
Lucia Hederova
Lucia Hederova
12:05 26 Aug 23
Moje doświadczenie z doktorem Tasem było bardzo przyjemne i bez żadnych problemów. Dzięki swojemu spokojnemu podejściu i latom praktyki zabieg wyglądał na niezwykle prosty. Naprawdę słucha swoich pacjentów i nie ma jednego nosa dla wszystkich. Dba o to, aby nos pasował do rysów twarzy i harmonizował z nią oraz sprawia, że ​​nos wygląda bardzo naturalnie, bez blizn, siniaków i minimalnego obrzęku. Dr.Taś jest bardzo zajęty, dlatego nie przyjął mnie po operacji, na którą liczyłem, ale jest to zrozumiałe. Ogólnie jestem zadowolony z efektów po 2 miesiącach i nie wybrałbym innego chirurga.
Destinii TK
Destinii TK
21:58 22 Sep 23
Przyjechałam z USA, aby poddać się liftingowi szyi u doktora Tasa i miałam duży kontakt z konsultantami medycznymi przed i po operacji. To, co kocham w tej specjalności, to to, że zawsze możesz podzielić się swoimi obawami, u mnie był to nadmierny obrzęk, zawsze był ktoś, kto ze mną porozmawiał i mnie pocieszył. Nigdy mnie nie zignorowali i to jest dla mnie coś wielkiego, ponieważ miałem operację w innych miejscach, których to nie obchodziło, kiedy dostali moje pieniądze i przeprowadzili operację, zniknęli. Odkąd wrócił do USA, Omar właśnie się ze mną skontaktował, żeby sprawdzić, co u mnie. Dzięki Omar.
Emine Nalbat
Emine Nalbat
07:00 07 Dec 23
Mój drogi nauczycielu Süleymanie TaşU mnie 2 listopada 2023 rlifting twarzy,liposukcja brody, brzucha i nóg orazWszystkie zabiegi polegające na wstrzyknięciu tłuszczu w pośladki wykonujemy poprzez pobranie komórek tłuszczowych z okolic brzucha.zrobił to w tym samym czasie.Od operacji minął dopiero miesiąc, aleFascynują mnie te widoczne zmiany.już całkiemJestem zadowolony..!!Mój lekarz przychodził do mnie od pierwszej wizyty aż do operacji i przed znieczuleniem.Nie mogę nawet powiedzieć: „Jestem z tobą, zaufaj mi, wszystko będzie dobrze” i tak zamknąć oczy.Ta chwila dodała mi szczególnej pewności.Bardzo miło było być stale wzywanym i wspieranym przez zespół w fazie rekonwalescencji po wszystkich tych procedurach, która przebiegła sprawnie (co moim zdaniem oznacza, że ​​wykonał swoją pracę najlepiej, jak mógł).Czuję się już bardzo dobrze i czekam na dzień, w którym zobaczę mojego pierwszego nauczyciela.Moim zdaniem dr Süleyman Taş jest pierwszą osobą preferowaną na to stanowisko. Jego skutki i zmiany, jakie na mnie zachodzą, są dość widoczne i oczywiste.Przede wszystkim pragnę mu bardzo podziękować za zainteresowanie, życzliwość i profesjonalizm w swojej pracy…..I śledź swoich kolegów z drużynyMiłość do was wszystkich
Büşra Kılıç
Büşra Kılıç
19:24 17 Feb 24
Dr. Pan Süleyman i cały personel kliniki Taş są niezwykle troskliwi, wszyscy są przemili i pomocni. Pani doktor dała mi nos piękniejszy od moich marzeń i dzięki któremu mogę zdrowiej oddychać. Cały proces przebiegł profesjonalnie, począwszy od badań przedoperacyjnych, aż do dnia operacji i pojawienia się tamponów, nie pozostawił u mnie najmniejszych wątpliwości. Każdy, kto planuje operację plastyki nosa, może bez zastanowienia powierzyć się Panu Süleymanowi. Nie będziecie tego później żałować i będziecie cieszyć się najlepszą decyzją, jaką w życiu podjęliście. Przeglądając stronę internetową/konta doktora Beya w mediach społecznościowych , nie trzeba długo czekać, aby zrozumieć, że jest to osoba doświadczona i utalentowana, która wkłada wysiłek w swoją pracę.
Зара Капар Пур
Зара Капар Пур
10:56 01 Mar 24
Cześć. Od dłuższego czasu śledzę prace prof. dr Süleymana Taşy.Dziś przyszłam do niego na mezoterapię, personel jest super, już po wejściu do budynku kliniki panuje poczucie komfortu, zaufania, to bardzo wpływa na osobę, która chce się zdecydować na zabieg. Kiedy spotykam profesora, tak, to jest osoba, której można zaufać z zamkniętymi oczami... Chcę zrobić lifting twarzy i teraz dokładnie wiem, co zrobię z profesorem Sulejmanem Taszą. Bardzo dziękuję zespołowi kliniki TAŞ.
Eylem Pinkney
Eylem Pinkney
09:56 20 Feb 24
Profesor dr Süleyman Taş wykazał się niezwykłą wiedzą i cierpliwością, wyjaśniając mój stan. Zaproponował różne możliwości leczenia, jasno określając korzyści i ryzyko związane z ich stosowaniem. Jego wyjaśnienia były dokładne i łatwe do zrozumienia, dzięki czemu poczułam się pewnie co do wybranego podejścia.Cały zespół wykazał się wyjątkową serdecznością i empatią. Zawsze byli przyjaźni i chętnie odpowiadali na moje pytania, dzięki czemu czułem się komfortowo i wspierany przez cały proces. Sama klinika była nienagannie czysta i zorganizowana, co dodatkowo przyczyniło się do pozytywnych doświadczeń.Doktor Taş jest naprawdę wyjątkowym lekarzem, pod każdym względem przekraczającym moje oczekiwania. Jego wiedza specjalistyczna w połączeniu z prawdziwą troską i profesjonalizmem zespołu znacząco wpłynęła na moje doświadczenie. Gorąco polecam każdemu kto planuje operację plastyczną.
Enes Yıldırım
Enes Yıldırım
09:08 06 Jan 24
Decydując się na operację nosa, chciałam znaleźć dla siebie najlepszego lekarza. Kiedy zbierałam informacje, usłyszałam, jak bardzo znany chirurg plastyczny, który ma gabinet w Nişantaşı, powiedział o panu Süleymanie: „To bardzo dobry chirurg plastyczny i bardzo dobry lekarz od nosa”. Zrobiło to na mnie tak duże wrażenie, że od razu umówiłem się na wizytę. W szpitalu Süleyman Bey przyjął mnie bardzo troskliwy i przyjazny zespół. Wszystko przebiegało bardzo dobrze przed i po operacji. Kiedy byłem mały, spadłem z roweru i złamałem nos. Od tego dnia miałem garbaty i lekko krzywy nos. Dręczyło mnie to zarówno fizycznie, jak i psychicznie, ale nie mogłam łatwo zaufać lekarzom w sprawie operacji. Dzięki panu Süleymanowi mam teraz bardzo naturalny nos, który bardzo dobrze pasuje do mojej twarzy. Czuję się dużo piękniejsza i pewna siebie. Chciałabym podziękować panu Süleymanowi za mój piękny nos. Polecam go każdemu.
Arzu Sonmezler
Arzu Sonmezler
16:40 01 Apr 24
Od 26 roku życia regularnie poddaję się botoksowi. Aby przekonać żonę do operacji plastycznej tym razem umówiłem się na botoks u Süleyman Bey, którego operacje plastyczne bardzo uważnie śledzę i wraz z żoną udaliśmy się do Süleyman Bey. Jako osoba, która przeszła niezliczoną ilość zabiegów botoksu zarówno w Ameryce, jak i w Turcji, po raz pierwszy na moją twarz zastosowano botoks w innym stylu. Byłem naprawdę zaskoczony, że nie czułem bólu. Moim pierwszym lekarzem, który zastosował botoks w czasie skurczu mięśni, był Süleyman Bey. Oczywiście moja nieudana operacja liftingu dolnej części twarzy nie uszła uwagi naszego lekarza. Nie zdziwiłbym się, gdybym wrócił ze Stambułu, gdzie przyjechałem na poważną operację, będąc już po operacji plastycznej :)) Jeśli pytasz o moją żonę, to od 25 lat próbuję ją przekonać, mam nadzieję, że mi się to uda odnieść sukces 😉
Shahnaz Beyari
Shahnaz Beyari
12:48 30 Sep 23
Asystent Omar był niesamowity! ! Kiedy się o to skontaktowaliśmy, przekazał mojej rodzinie i mnie jasne szczegóły i nigdy nie spóźniał się z odpowiedzią. Dobrze rozumiał operacje i szczegółowo wyjaśnił wszystko, o co prosiliśmy. Nie potrafię wyjaśnić, jak wielką wartością jest dla zespołu doktora Tasa i zdecydowanie polecam każdemu, kto chce się z nim skontaktować! Było świetne pierwsze wrażenie. Dziękuję Omarze!! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Melis
Melis
14:41 20 Sep 23
Operacja nosa przebiegła bardzo łatwo. Cały zespół bardzo dobrze się mną opiekował przed i po operacji. Specjalne podziękowania dla pani Heval, która bardzo dobrze się mną opiekowała w szpitalu w noc po operacji. Chciałbym także szczególnie podziękować pani Banu, z którą jestem w stałym kontakcie poprzez WhatsApp i zawsze jest do mojej dyspozycji, jeśli mam jakieś pytania lub wątpliwości. Doktor. Dr. Gorąco polecam Süleymana Taş. Lekarz jest świetny i bardzo mu ufam. Melisa
Simge Kurt
Simge Kurt
15:14 08 Apr 24
Pułapka na pieniądze!! Poszłam do Pana Doktora na zrobienie nosa i powiek mojemu tacie. Postawiliśmy na kamień. Lekarz nie stawił się na obowiązkową konsultację online, za którą zapłaciliśmy 1000 dolarów za 50 minut, w tym czasie nie mogliśmy się z nikim skontaktować, nie otrzymaliśmy żadnego rachunku/e-maila/pisma w sprawie tej płatności. Powiedzieli, że od transakcji odliczona zostanie wstępna cena negocjacyjna. Sekretarz Eva powiedziała: „Jedno spotkanie i cena spotkania wystarczyłaby mojemu ojcu i mnie”. Po spotkaniu poprosił o 18 000 dolarów w formie depozytu bankowego i 15 000 dolarów w gotówce na operację nosa, więc się poddałem. Mój ojciec zdecydował się na naprawę oczu, aby 1000 dolarów, które mu daliśmy, nie poszło na marne. Po czym powiedzieli, że nie odliczą 1000 dolarów z tytułu operacji mojego ojca, ale jeśli zrobię sobie nos, to odliczą mi je. Powiedzieliśmy, proszę, dotrzymajcie słowa, ale tak się nie stało. Absolutne oszustwo! Na pewno są Lekarze, którzy są o wiele bardziej profesjonalni i tańsi, przynajmniej są Lekarze, którzy nie postrzegają swoich pacjentów tylko i wyłącznie jako pieniędzy! W ten sposób stracono 1000 dolarów. Sekretarka cały czas wysyłała mi SMS-y z informacją „wpłać zaliczkę”, dopóki jej nie powiedziałam, że nie będę robić sobie nosa, i ciągle dzwoniła, żeby zapytać, czy się zdecydowałam, a potem nagle przestała odbierać telefon. Wcale nie są profesjonalistami, działają z myślą o zarobieniu na tym, co dostaną.
Riska S
Riska S
05:15 26 Nov 23
Na początku czerwca 2023 roku wraz z żoną przyjechaliśmy z daleka do Turcji na operację twarzy, ponieważ zainspirował mnie pokaz na Instagramie doktora Sulaymana Tasa, który był bardzo dobry, pokazując wszystkie dobre wyniki operacji, wygląd z czego było bardzo doskonałe. To był jeden z największych błędów w moim życiu, oprócz bardzo rozczarowujących wyników operacji, moja twarz po wstrzyknięciu przeszczepu tłuszczu stała się nierówna, co spowodowało opadanie powiek pod powiekami, w efekcie moje oczy były zawsze czerwone i łzawiące , operacja nosa również nie była taka, jak się spodziewałam, nozdrza były bardzo małe. , lifting szyi, który miałem nadzieję, że zadziała, okazał się całkowitą porażką, ponieważ tłuszcz na szyi nie zniknął i nadal opadał, łącznie z operacją powiek górnych, która była bardzo rozczarowująca, ponieważ nie było żadnych zmian. Operacja spowodowała również bardzo widoczne blizny na szyi, spowodowane kiepską techniką szycia, dlatego muszę znaleźć innego lekarza, aby to naprawił.Najbardziej bolesna była pewnego rodzaju oszustwo, mianowicie obciążyli mnie i moją żonę, a operacji nie wykonali, np. obiecany na konsultacji tymczasowy lifting i lifting brwi, w ogóle mi nie wykonano mimo, że było to zostało uwzględnione w ich kalkulacji cenowej, moja żona również została obciążona kosztami liftingu twarzy, ale tak samo było tak, że w ogóle tego nie wykonano. Szyja i policzki mojej żony nadal były obwisłe, na początku myślałem, że to tyle kosztuje, prawie 80 000 dolarów za nas dwoje, a zrobił to profesor religii, który nie może kłamać, ale okazało się, że to nie do pomyślenia. moje przewidywania.Powinni otrzymać zwrot pieniędzy za niewykonaną operację, ponieważ w rzeczywistości nie wykonali operacji. Obecnie próbuję znaleźć międzynarodowego prawnika, który mógłby pozwać ten szpital, ponieważ uważam, że jest wielu pacjentów, którzy również mają takie same złe doświadczenia z tym szpitalem.Proszę nigdy do nich nie przychodzić, bo jestem pewna, że ​​będziecie zawiedzeni, łącznie z obsługą pielęgniarek i asystentek, które otrzymały moje pieniądze, są bardzo nieprofesjonalne i rozczarowujące.Chcą tylko twoich pieniędzy, ale nigdy szczerze nie służą pacjentom profesjonalnie i jak najlepiej, aby uzyskać maksymalne wyniki. Jestem pewien, że wiedza i umiejętności doktora Sulaymana Tasa są bardzo niewystarczające, potrafi tylko rozmawiać i przekonywać pacjentów podczas konsultacji.
Nsultan
Nsultan
23:29 24 Nov 23
W styczniu 2022 roku przeszedłem operację nosa. Widziałem się z Süleymanem Taşem tylko na spotkaniu wstępnym. Nie mogliśmy się widywać ani w dniu operacji, ani po niej.Po operacji mam asymetrię w nosie, nozdrza nie są równe i co najważniejsze nie mogę swobodnie oddychać. Pielęgniarki zawsze odrzucały moje skargi, mówiąc, że przekażą je lekarzowi. Nigdy się o Ciebie nie troszczą po zabraniu pieniędzy, blokują Cię natychmiast po pozostawieniu złych komentarzy na Instagramie. To totalna kopalnia pieniędzy. Nigdy nie poleciłabym tego lekarza, który moim zdaniem nie ma etyki zawodowej.
Maikl Grigoryev
Maikl Grigoryev
11:10 01 Jun 24
Ten lekarz i cała jego klinika to jedno wielkie oszustwo i oszustwo.Nie ma słów, aby wyrazić wszystkie emocje i ból, jaki sprawili mi ci ludzie. Doktor Tas i asystentka lekarza Elvira, to ludzie, którzy odebrali mi życie. To są ludzie, którzy mówili o profesjonalizmie, że uczą wszystkich lekarzy, że nie mają żadnych negatywnych przypadków, że wszyscy klienci są zadowoleni. W rzeczywistości wszystko okazało się mistyfikacją. Mam wielką nadzieję, że Elvira przeczyta moją recenzję, chcę jej osobiście powiedzieć, że Bóg i los nigdy jej nie wybaczą tego oszustwa. Przed operacją widziałam negatywne opinie w Google. Elvira wyjaśniła mi i zapewniła, że ​​są to boty i ludzie, którzy zazdroszczą swojemu lekarzowi, że negatywne opinie piszą ludzie, którzy nic nie osiągnęli i że to wszystko nieprawda. Od operacji Elwiry minął już prawie rok. Rezultat jest straszny. Elwira, oszukałaś mnie, faktycznie okazało się, że Twój lekarz Tas jest bardzo złym lekarzem, teraz ja, jak wiele innych osób, bardzo cierpię. Naprawdę chcę powiedzieć wszystkim, kim naprawdę jest Tas.Spędziłam dużo czasu, prawie cały rok, przygotowując się do operacji i tłumaczyłam, że dla mnie ważne jest zachowanie męskiego nosa, że ​​proszę o pozostawienie dużego rozmiaru nosa, że ​​proszę o minimalne zmiany. Musiałem zrobić przegrodę nosową i jednocześnie dokładnie dopasować kształt, tylko trochę. Zadanie polegało na drobnych szczegółach niewidocznych dla innych.Rezultat jest po prostu okropny. Z nosa nic nie zostało. Dlaczego przeciąłeś mi nos na pół? Prosiłem, żeby nie dotykać rozmiaru!!!!Z grzbietu nosa nic nie zostało. Wyglądam okropnie. Straciłem cały swój męski wygląd. To jest najgorsze dla mężczyzny. Zawsze miałem męski, jasny wygląd. Bardzo odważny. Teraz właśnie zostałem kastratem. Jestem mężczyzną z małym, dziecięcym, kobiecym nosem. Wysokość nasady nosa została po prostu obcięta!! Jak mogłeś to zrobić? Co to za eksperymenty? Jesteście oszustami!! Jesteście kłamliwi i nieetyczni!Doktorze Tas, zarabia pan krwią pieniądze na bólu i smutku innych. Oszukujecie ludzi swoimi asystentami.Zapłaciłam za operację ponad 20 000 dolarów. Od początku widziałem, że coś jest nie tak. Te pieniądze nigdy nie przyniosą ci szczęścia.Wiedz, że wszystko w tym życiu powróci do Ciebie.Już niedługo wszyscy dowiedzą się kim naprawdę jest Tas. Jak osoba podająca się za profesora może dokonać czegoś tak potwornego? Zobaczcie sami zdjęcia przed i po zabiegu Tas. Nos zniknął((w dotyku nos jest cały nierówny, nos jest całkowicie krzywo obcięty ze wszystkich stron. Jakby jeden z uczniów C ćwiczył z zamkniętymi oczami.Zapytanie do kliniki było tak proste, jak to tylko możliwe. Męski, duży, zwyczajny, normalny nos. Żadnej redukcji i żadnej feminizacji. W klinice Tas nie ma specjalistów. Istnieją tylko oszuści, których celem jest wyciągnięcie od Ciebie jak największej ilości pieniędzy.To klinika oszustów. Tworzą fałszywy obraz profesjonalistów. Tak naprawdę są bardzo słabi pod względem medycznym. Piszą dla siebie sztuczne dobre recenzje. Jeśli przeczytasz uważnie recenzje, zobaczysz wszystko. Jest z nich wiele ofiar.
Üveyde Çakır
Üveyde Çakır
21:19 06 May 24
ZDECYDOWANIE NIE POLECAM! Zastosowałem botoks w centrum medycznym Taş. Procedura została jednak wykonana nieprawidłowo. Dzwoniłem wiele razy, żeby to naprawili, ale nie było odpowiedzi. Pojechałam więc do szpitala i czekałam cały dzień. Jednak Süleyman Taş, który zrobił botoks, nie poświęcił nawet 5 minut, żeby na mnie spojrzeć. Nie może być takiej służby zdrowia!!!
Next Reviews

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️