Hollywood Smile na Węgrzech

hollywood smile award 1
Napisany przez Manuella

Wszystko, co muszą Państwo wiedzieć o hollywoodzkim uśmiechu na Węgrzech! Jaka jest średnia cena w Budapeszcie? Nasze wskazówki dotyczące udanego hollywoodzkiego uśmiechu na Węgrzech.

NajlepszaKlinika.com informuje o Hollywood Smile na Węgrzech i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów. Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Cena zabiegu Hollywood Smile na Węgrzech

Średni koszt zabiegu Hollywood Smile w Budapeszcie na Węgrzech wynosi €2,100. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od €1,900 do €2,300.

ProceduraCena Węgry
Hollywood Smile2100 €

Co to jest Hollywood Smile?

Hollywood Smile to całkowita metamorfoza Państwa uśmiechu, tj. całkowita rekonstrukcja obu szczęk przy użyciu implantów dentystycznych, a także licówek dentystycznych na wszystkich zębach lub przynajmniej na wszystkich zębach widocznych w obu szczękach, czasami aż do przedtrzonowców włącznie.

Hollywoodzki Uśmiech na Węgrzech w Budapeszcie jest prawdopodobnie najpopularniejszym ze wszystkich zabiegów stomatologii estetycznej. Licówki stomatologiczne są doskonałym lekarstwem na wiele nieestetycznych schorzeń zębów, w tym

  • Przebarwione zęby
  • Zużyte zęby
  • Wyszczerbione zęby
  • Brakujące zęby
  • Nieprawidłowo ustawione zęby

Istnieją dwa rodzaje licówek dentystycznych, które pozwalają uzyskać hollywoodzki uśmiech na Węgrzech. Montujemy wysokiej jakości licówki ekonomiczne, które kosztują zaledwie 300 euro za sztukę. Są to porcelanowe osłonki, które pasują do przedniej części zęba, aby uzyskać hollywoodzki uśmiech – za rozsądną cenę.

Licówki to skuteczny sposób na zmianę koloru, kształtu, rozmiaru, a nawet długości zębów.

Jak przebiega procedura?

Zaczynamy od pobrania wycisku Państwa zębów, a następnie licówki są modelowane w wosku. Wykonywana jest forma, a stapiana porcelana jest wtłaczana pod ciśnieniem w celu wytworzenia ostatecznej licówki.

Wykonanie tej procedury zajmuje nam tylko pięć dni roboczych, ponieważ każda licówka jest wykonywana na miarę dla Państwa. Większość tego czasu zajmie jednak laboratorium dentystyczne. Będą więc Państwo mieli trochę wolnego czasu, aby cieszyć się udogodnieniami tego słynnego miasta uzdrowiskowego.

Czy licówki dentystyczne przebarwiają się?

Są one wyjątkowo odporne na przebarwienia i nie niszczeją z upływem czasu, nawet w kontakcie z dymem tytoniowym, czerwonym winem czy kawą.

Uśmiech Hollywood na Węgrzech z pewnością zapewnia lepszy i trwalszy efekt kosmetyczny niż wybielanie. Porcelana, z której są wykonane, jest tak cienka, że jest półprzezroczysta i odbija światło w taki sam sposób jak naturalne szkliwo zębów, dzięki czemu licówki wyglądają naturalnie i estetycznie.

Jakość Hollywood Smile na Węgrzech

Wybieramy tylko najwyższej jakości licówki porcelanowe, ale nie wszystkie licówki są takie same.

Niektórzy węgierscy dentyści w Budapeszcie oferują tańsze, ale gorszej jakości licówki laminowane lub kompozytowe. Badania tych produktów wykazały powody do niepokoju, w tym brak przyczepności, przebarwienia i słabe dopasowanie koloru do naturalnych zębów. Licówki kompozytowe są na ogół znacznie tańsze niż licówki porcelanowe, ale nie są tak trwałe i muszą być często wymieniane. Z czasem okazują się one droższe.

Inne “marki” licówek mogą być dość ograniczone pod względem okoliczności, w których można je założyć.

Z tych powodów w Hollywood Smile na Węgrzech używamy wyłącznie produktów wysokiej jakości. Każda zakładana przez nas licówka jest indywidualnie produkowana przez nasze własne laboratorium, aby zapewnić doskonałe dopasowanie, odpowiedni kolor, rozmiar i kształt uśmiechu każdego pacjenta.

Co jeśli licówka się zużyje?

Założenie licówki w Budapeszcie wymaga przygotowania zęba poprzez usunięcie cienkiej warstwy naturalnego szkliwa. Po założeniu licówki nie będą Państwo w stanie powrócić do pierwotnego stanu. Jeśli licówka odpryśnie lub pęknie, będzie musiała zostać wymieniona.

Po założeniu licówki nie można zmienić jej koloru. Jeśli planują Państwo wybielić pozostałe zęby, najlepiej zrobić to przed założeniem licówki, aby uzyskać odpowiedni kolor.

Jeśli, podobnie jak wiele innych osób, zaciska Pan/Pani i zgrzyta zębami, licówki mogą nie być dobrym wyborem, ponieważ może to spowodować uszkodzenie licówki.

Licówki dentystyczne VS korony dentystyczne

Licówki mogą nie być odpowiednim rozwiązaniem dla wszystkich schorzeń. Są one odpowiednie tylko dla zębów przednich i tylko wtedy, gdy są one zdrowe i w dobrym stanie.

  • Jeśli mają Państwo problemy z zębami trzonowymi
  • Państwa zęby zostały mocno wypełnione
  • Jeśli są w złym stanie

Prawdopodobnie potrzebują Państwo pełnej korony.

W zależności od rodzaju wybranej korony, mogą one być nieco tańsze, ale zwykle wiąże się to z większym nakładem pracy przy zakładaniu nowej korony, więc ta opcja oznacza, że czas leczenia w celu uzyskania Hollywood Smile na Węgrzech zwykle spada do tygodnia.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Manuella

Nazywam się Manuella Fiorentini. Jestem doświadczonym specjalistą ds. marketingu w branży urządzeń medycznych i farmaceutycznej. Dzięki ponad 7-letniemu doświadczeniu pracowałam na stanowiskach kreatywnych i strategicznych, opracowując kampanie marketingowe, wprowadzając produkty na rynek i organizując międzynarodowe konferencje.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️