Hollywood Smile w Turcji

hollywoodzki uśmiech Turcja 1
Napisany przez Laurence

Spotlight o hollywoodzkim uśmiechu w Turcji! Jaka jest średnia cena w Stambule? Nasze wskazówki dotyczące udanego hollywoodzkiego uśmiechu w Turcji.

NajlepszaKlinika.com informuje o Hollywood Smile w Turcji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów. Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Cena zabiegu Hollywood Smile w Turcji

Średni koszt zabiegu Hollywood Smile w Turcji wynosi €3,800. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym i trwa tydzień. Długość pobytu w Stambule wynosi 7 dni. Cena obejmuje znieczulenie, operację i leki. Efekt końcowy jest widoczny natychmiast.

Licówka cyrkonowa180 €
Licówka ceramiczna200 €
Licówka stomatologiczna Emax250 €
Licówka stomatologiczna Lumineers350 €

Jak mogą Państwo pokazać swój najlepszy uśmiech z asymetrycznymi zębami? Pożółkłe lub uszkodzone zęby nie stanowią już problemu. Nawet jeśli nie są one prawidłowo wyrównane lub mają nieregularne kształty, Hollywood Smile w Turcji jest rozwiązaniem.

Oto krótkie spojrzenie na techniki stosowane przez chirurgów stomatologicznych w Turcji.

Zdjęcia przed i po

avant apres facette dentaire turquie
avant apres facette dentaire turquie
Détartrage facettes
avant apres facette dentaire turquie
Détartrage facettes dentaires Emax en Turquie
avant apres facette dentaire turquie
Facette Lumineers
avant apres facette dentaire turquie
Facettes en Turquie
avant apres facette dentaire turquie
Facette couleur B1
avant apres facette dentaire turquie
Gingivectomie facette
photo avant apres facette dentaire turquie
Photo avant après
résultat avant apres facette dentaire turquie
Facette à Istanbul

Czym jest Hollywood Smile?

Hollywood Smile to nazwa nadana technikom naukowym mającym na celu poprawęestetyki zębów. Odnosi się do uśmiechu hollywoodzkich aktorów, z nieskazitelnie białymi zębami wyrównanymi do perfekcji.

Specjaliści oferują rozwiązanie każdego problemu związanego z kształtem lub kolorem zębów. Celem jest zredukowanie wszelkich kompleksów, aby mogli Państwo pochwalić się swoim nieskrępowanym uśmiechem.

Patiente se faisant opérer
Pacjent poddający się zabiegowi

Istnieją pewne z góry przyjęte wyobrażenia na temat hollywoodzkiego uśmiechu. Termin ten często sugeruje całkowitą zmianę kształtu zębów w celu poprawy uśmiechu. Nie jest to obowiązkiem. Możliwe są pojedyncze usługi lub usługi dotyczące tylko kilku zębów.

Z drugiej strony, niektórzy ludzie błędnie myślą, że chirurgia estetyczna jest tylko dla kobiet. Panowie również mogą przywrócić swój uśmiech za pomocą tej metody.

Kiedy warto zdecydować się na Hollywood Smile?

Mężczyźni i kobiety, którzy decydują się na Hollywood Smile, to często palacze i osoby cierpiące na ubytki lub martwicze zęby. Nakładające się zęby, brakujące zęby, nieproporcjonalne lub rozstawione zęby, uśmiech dziąsłowy, pożółkły lub brązowy kolor itp.

Choix de la teinte des dents
Wybór odcienia zębów

Hollywood Smile umożliwia skorygowanie wszystkich tych defektów w celu poprawyestetyki zębów i uzyskania naturalnego wyglądu. Gingiwektomia może być zatem dodana do zabiegów chirurgii stomatologicznej.

Jakie techniki są stosowane w Hollywood Smile?

Hollywood Smile wykorzystuje szereg różnych technik. Oprócz zmiany wyglądu zębów, celem jest uczynienie ich zdrowszymi, aby efekt był trwały. Czasami konieczna jest całkowita rekonstrukcja.

Wybielanie zębów dla nieskrępowanego uśmiechu

Idealny uśmiech zaczyna się od wybielania zębów. Technika ta polega na usuwaniu przebarwień ze szkliwa. Wybielanie zębów wymaga użycia nadtlenku wodoru w postaci żelu.

Blanchiment des dents
Wybielanie zębów

Zdejmowany, wykonany na zamówienie ustnik umożliwia skuteczne działanie roztworu na zęby. W zależności od stopnia degradacji szkliwa, na zabieg należy przeznaczyć od 20 minut do półtorej godziny.

Licówki dla jak nowych zębów

Licówki zapewniają również nową powłokę dla zębów, które są pożółkłe, przebarwione lub złamane. Są one również stosowane w celu skorygowania próchnicy szkliwa i diastemy.

W tym celu chirurg stomatologiczny nakłada lekką warstwę białej folii na przednią część zęba. 2 najlepsze marki licówek dentystycznych w Turcji to Emax i Lumineers.

Korony dentystyczne dla odnowionego uśmiechu

Podczas gdy licówki mają cel czysto estetyczny, korony zapewniają lepszą ochronę zębów. Zasada pozostaje taka sama, z tą różnicą, że korony pokrywają cały ząb. Wybór między tymi dwiema technikami zależy od stopnia uszkodzenia szkliwa. Jeśli chodzi o stomatologię estetyczną, rezultat z zewnątrz jest taki sam: promienny, harmonijny uśmiech.

Illustration d'une dentition avant et après un hollywood smile
Ilustracja zębów przed i po Hollywood Smile

Implanty zastępujące brakujące zęby

Hollywood Smile w Turcji zajmuje się wszystkimi problemami stomatologicznymi. Brakujący ząb może powodować problemy trawienne lub zaburzenia mowy.

Operacja wykonywana jest w znieczuleniu miejscowym. Następnie chirurg wprowadza implant do kości wewnątrz dziąsła za pomocą specjalnej śruby. Jeśli objętość kości jest niewystarczająca, przed wszczepieniem implantu konieczne może być wykonanie przeszczepu. Po operacji implant wygląda jak prawdziwy ząb.

Jak działa Hollywood Smile?

Hollywood Smile w Turcji przebiega zgodnie z określonymi procedurami. Jest to konieczne, aby zagwarantować powodzenie operacji i długowieczność odbudowanych zębów.

Faza konsultacji

Pierwszym krokiem jest analiza stanu zdrowia jamy ustnej pacjenta na podstawie zdjęcia rentgenowskiego. Pomaga to specjaliście lepiej poznać konfigurację szczęki i stan zębów pacjenta. Zdjęcie rentgenowskie pokazuje korony, korzenie i dziąsła.

Un sourire parfait
Idealny uśmiech

Na tym etapie podejmowana jest decyzja o rodzaju nakładanych licówek. Specjalista i pacjent uzgadniają kolor koron, materiał i kształt.

Faza przygotowawcza

Ten etap jest kluczowy w leczeniu ubytków. W zależności od sytuacji konieczne jest profesjonalne szczotkowanie i skaling. Zapalenie dziąseł i inne infekcje mogą być leczone przed zabiegiem.

Licówki dentystyczne w Turcji są wykonywane na miarę. Są one projektowane na podstawie formy zębów, dlatego muszą być zaprojektowane z wyprzedzeniem.

Forma umieszczona bezpośrednio w jamie ustnej daje dokładny rozmiar zębów i szczęki. Licówki, korony lub protezy są następnie odtwarzane w laboratorium do tych samych wymiarów.

Platre d'une dentition d'un patient
Odlew gipsowy zębów pacjenta

Nowe zęby mogą być wykonane z różnych materiałów. Ceramika i cyrkon są wytrzymałe. Licówki porcelanowe, ze swoją bielą i blaskiem, są podobne do autentycznych zębów.

Emax, wykonany z litu, jest bardziej przezroczysty niż cyrkon i jest również bardzo wytrzymały. Nie jest jednak zalecany w przypadku brązowych zębów.

Stworzenie produktów w laboratorium na podstawie formy zębów może potrwać kilka dni. Następnie specjalista może przystąpić do mocowania.

Dzień dopasowania

Operacja Hollywood Smile trwa około pół godziny do dwóch godzin, w zależności od wymaganych technik i środków ostrożności. Zwyczajowo przeprowadza się operacje w znieczuleniu miejscowym, aby zapobiec bólowi. Chirurg rozpoczyna od lekkiego opiłowania zębów.

Stan szkliwa nie jest jedynym kryterium wpływającym na czas trwania zabiegu. O ile założenie licówek jest stosunkowo proste dla specjalisty, o tyle założenie protezy wymaga więcej czasu. Ponadto niektóre operacje wymagają usunięcia nerwu lub wzmocnienia struktury kości.

Dentiste en plein traitement dentaire
Dentysta w trakcie leczenia stomatologicznego

Okres rekonwalescencji

Wysoki wskaźnik sukcesu Hollywood Smile świadczy o bezpieczeństwie operacji w Turcji. Po operacji nie jest konieczny okres rekonwalescencji. Mogą Państwo powrócić do codziennych zajęć już następnego dnia, choć należy zachować ostrożność. Należy jednak odczekać tydzień przed powrotem do pracy lub uprawiania sportu.

Dentyści zalecają również unikanie kolorowych pokarmów przez kilka pierwszych dni po założeniu licówek. Obejmuje to kawę, czarną herbatę, buraki, curry i czerwone wino. Barwniki te niosą ze sobą ryzyko pozostawienia nieestetycznych plam na licówkach dentystycznych.

Ryzyko, powikłania i skutki uboczne

Istnieją pewne rzadkie zagrożenia związane z Hollywood Smile:

 • Nadwrażliwość zębów;
 • Ogólny dyskomfort;
 • Nieświeży oddech;
 • Zapalenie dziąseł;
 • Ryzyko uszkodzenia miazgi zęba;
 • Nieprawidłowe umiejscowienie licówek.

Dlatego powinni Państwo zaufać nam i wybrać odpowiedniego chirurga w Stambule oraz zdecydować się na renomowanego i doświadczonego praktyka.

W islamie Hollywood Smile jest uważany za halal i akceptowalny, o ile ma na celu skorygowanie wady. Nie jest zatem haram.

Un magnifique sourire hollywoodien
Wspaniały hollywoodzki uśmiech

Aby ułatwić osobom o ograniczonej sprawności ruchowej (PRM) przybycie do Hollywood Smile, zaprojektowaliśmy obiekt, który jest dostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Podobnie jak osoby pełnosprawne, zostaną Państwo odebrani z lotniska i przewiezieni do hotelu i kliniki.

Od czego zależy cena zabiegu Hollywood Smile?

Cena jest zazwyczaj określana przez :

 • Rodzaju wymaganej usługi;
 • Szacowany czas trwania operacji;
 • Materiały, które zostaną użyte;
 • Kroki zaangażowane w procedurę;
 • Wybór kliniki;
 • Kontrola jakości;
 • Itd.

Jak długo utrzymuje się Hollywood Smile?

Trwałość rozwiązań Hollywood Smile zależy zasadniczo od stylu życia pacjenta po zabiegu. Oznacza to dobrą higienę jamy ust nej i codzienną pielęgnację, tak jakby były to prawdziwe zęby.

Żywotność protezy wynosi 30 lat. Obejmuje to szczotkowanie po posiłkach bez środków ściernych, nitkowanie i regularne wizyty u dentysty.

Licówka ceramiczna ma żywotność 15 lat. Przy prawidłowej pielęgnacji zębów nie zmieni się ani ich kolor, ani kształt. Z kolei licówka kompozytowa ulega zniszczeniu po pięciu latach.

Choix de la teinte d'un hollywood smile
Wybór odcienia hollywoodzkiego uśmiechu

Dlaczego warto mieć hollywoodzki uśmiech w Turcji?

Turcja jest punktem odniesienia dla chirurgii stomatologicznej. Ten rodzaj operacji jest tutaj bardziej przystępny cenowo niż gdzie indziej. Nie muszą więc Państwo inwestować wszystkich swoich oszczędności, aby mieć nieskazitelny uśmiech, jeśli wybiorą Państwo Turcję. Osoby z HIV kwalifikują się do tej operacji.

Większość klinik w Turcji gwarantuje optymalne wyniki. Turcja jest również znana w dziedzinie stomatologii. Dysponuje najlepszą technologią i bogactwem specjalistów stomatologicznych.

Tureccy dentyści są uznawani za prawdziwych ekspertów. Co więcej, jakość szpitali i innych placówek medycznych ma ogromne znaczenie dla tureckiego rządu.

Florilège de sourire
Szeroki wachlarz uśmiechów

Turystyka medyczna w Turcji kwitnie. Co więcej, kultura, historia i gastronomia tego kraju są szczególnie atrakcyjne dla odwiedzających. Lokalna infrastruktura została zaprojektowana z myślą o turystach. Pobyt w Turcji to obietnica wspaniałych wakacji.

Jak długo trwa pobyt w Stambule na Hollywood Smile?

Aby poddać się zabiegowi Hollywood Smile w Stambule, muszą Państwo być obecni podczas całej procedury. Obejmuje to pierwszą wizytę aż do fazy pooperacyjnej.

W przypadku leczenia protetycznego lub licówek wystarczy około tygodnia. W przypadku implantów należy odłożyć kilka dodatkowych dni lub wrócić po kilku miesiącach.

Vue panoramique de Istanbul
Panoramiczny widok na Stambuł

Agencja turystyki medycznej oferuje pomoc w organizacji podróży i zabiegów Hollywood Smile. Spotkanie z lekarzem prowadzącym odbywa się w dniu Państwa przyjazdu lub następnego dnia, w zależności od organizacji.

Co muszę wiedzieć przed wyruszeniem na Hollywood Smile?

Nie ma minimalnego ani maksymalnego wieku dla Hollywood Smile. Jest on jednak zalecany dla osób w wieku 21 lat i starszych. Ten rodzaj zabiegu nie jest również zalecany w czasie ciąży.

Nakładanie licówek musi być starannie przemyślane, ponieważ wiąże się z nieznaczną modyfikacją kształtu danych zębów z przodu i po bokach.

Fazie pooperacyjnej czasami towarzyszą niepożądane efekty, takie jak bóle głowy, ból lub krwawienie. Konsekwencji tych można jednak uniknąć, udając się do zatwierdzonej kliniki medycznej. Doświadczony chirurg ograniczy lub zapobiegnie wszelkim niepożądanym skutkom dla pacjentów.

La coordinatrice médicale
Koordynator medyczny

Jeśli mają Państwo trudności z dokonaniem wyboru, możemy pomóc w pomyślnym przeprowadzeniu operacji po obniżonej cenie.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.


Często zadawane pytania

Jak długo utrzymuje się hollywoodzki uśmiech w Turcji?

Jeśli skorzystają Państwo z usług kompetentnego chirurga, który wykona dobrą robotę, licówki Hollywood smile mogą przetrwać ponad 10 lat. Wymaga to jednak odpowiedniego leczenia zębów.

Operacja uśmiechu Hollywood wykonywana jest w znieczuleniu miejscowym. Jest zatem bezbolesny. Możliwe jest jednak odczuwanie niewielkiego tymczasowego bólu po operacji, choć zdarza się to rzadko.

Hollywood Smile jest dobrze znaną operacją, szczególnie w Turcji. Wskaźnik powodzenia w Turcji szacuje się na 100%. Innymi słowy, jest praktycznie niemożliwe, aby operacja tego typu zakończyła się niepowodzeniem.

Licówki dentystyczne i korony to nie to samo. Licówka stomatologiczna, jak sama nazwa wskazuje, pokrywa tylko przednią część zęba. Z kolei korona dentystyczna pokrywa cały ząb.

Nie ma limitu wieku dla poddania się operacji hollywoodzkiego uśmiechu w Turcji. Innymi słowy, można to zrobić, gdy tylko osiągną Państwo pełnoletność. Jednak lekarze zazwyczaj zalecają odczekanie do ukończenia 21 roku życia.

Szacowany czas między pierwszą wizytą u lekarza, która jest po prostu wstępnym kontaktem w celu wyjaśnienia, w jaki sposób operacja zostanie przeprowadzona, a jej zakończeniem wynosi 7 dni. W związku z tym będzie Pani musiała spędzić tydzień w Turcji.

O autorze

Laurence

Nazywam się Laurence Tung. Jestem pisarzem medycznym z wiedzą naukową w kilku dziedzinach. Ostatnio zajmowałem się takimi obszarami terapeutycznymi jak reumatologia i hipercholesterolemia. Mam również doświadczenie w genomice, epigenetyce, biologii molekularnej i biochemii. Pomagam tej stronie publikować wysokiej jakości artykuły na temat turystyki medycznej.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️