Wybielanie zębów w Turcji

Wybielanie zębów cena Turcja 1
Napisany przez Émilie

Czy chcą Państwo mieć jaśniejszy, bardziej atrakcyjny uśmiech? Być może najlepszym sposobem na osiągnięcie tego jest wybielanie zębów w Turcji

NajlepszaKlinika.com informuje o wybielaniu zębów w Turcji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów . Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Ile kosztuje wybielanie zębów w Turcji?

Średnia cena wybielania zębów w Turcji w Stambule wynosi 250 euro, przy minimalnej cenie 200 euro i maksymalnej cenie 300 euro.

ProceduraCena w Turcji
Wybielanie zębów250 €

Czym jest wybielanie zębów?

Czy chcą Państwo mieć jaśniejszy, bardziej atrakcyjny uśmiech? Być może najlepszym sposobem na osiągnięcie tego jest wybielanie zębów w Turcji.

Większość z nas chce mieć piękne, perłowo białe zęby. Oczywiście większość ludzi polega na produktach do wybielania zębów sprzedawanych w aptekach, aby usunąć naturalne zażółcenia lub przebarwienia z zębów. Niestety produkty te rzadko są skuteczne. Profesjonalne wybielanie zębów w Turcji, z drugiej strony, praktycznie gwarantuje bezpieczne wybielenie zębów.

Czy profesjonalne wybielanie zębów jest dla Państwa odpowiednie? Proszę czytać dalej, aby dowiedzieć się więcej o procedurze i możliwych zagrożeniach.

Dla kogo przeznaczone jest wybielanie zębów w Turcji?

Nasze zęby nie są idealnie białe, pomimo tego, co mówią Państwu reklamy wybielających past do zębów. Pewne zażółcenie zębów jest naturalne. Jednak niektóre osoby mogą doświadczyć znacznego zażółcenia. Państwa zęby mogą zostać przebarwione z powodu tego, co Państwo jedzą lub piją.

W niektórych przypadkach zęby mogą być naturalnie ciemnożółte. Genetyka i wiek również odgrywają rolę w pięknie zębów.

Oto kilka czynników, które mogą prowadzić do poważnych przebarwień zębów:

  • Zła higiena jamy ustnej (brak regularnego szczotkowania)
  • Ciągłe picie napojów takich jak kawa, herbata i czerwone wino, które mogą przebarwiać zęby. Niektóre owoce, takie jak jabłka, również mogą przebarwiać zęby.
  • Palenie tytoniu
  • Niektóre leki
  • Uszkodzenie nerwów w korzeniach

Właściwa higiena jamy ustnej może zapobiec przebarwieniom zębów. Jeśli jednak Państwa zęby są już przebarwione, mogą Państwo poprawić ich wygląd, poddając je profesjonalnemu wybielaniu. Jest to prosty zabieg przeprowadzany przez dentystę, który wybiela wierzchołki zębów, aby wyglądały na bielsze.

Profesjonalne wybielanie zębów nie jest odpowiednie dla każdego. Na przykład, jeśli ząb ma uszkodzony nerw i jest przebarwiony, procedura wybielania może nie być przydatna. Ponadto, jeśli wybielają Państwo zęby i nadal palą, pozytywne efekty nie będą trwałe.

W większości przypadków wybielanie zębów w Turcji, Stambule przez znanego i renomowanego dentystę może pomóc Państwu odzyskać perłowo biały uśmiech, o którym zawsze marzyliście. Dzięki tej procedurze można również pozbyć się nierównomiernego koloru zębów, który rujnuje uśmiech.

Jaka jest różnica między profesjonalnym a domowym wybielaniem zębów?

Skoro istnieje niezliczona ilość produktów do wybielania zębów, które można kupić w sklepie spożywczym, po co płacić za to dentyście? To dość rozsądne pytanie. Głównym powodem jest to, że profesjonalne wybielanie zębów za granicą, szczególnie w Turcji, jest znacznie bardziej skuteczne.

Procedura wybielania zębów jest zasadniczo procedurą wybielania. Produkty do wybielania zębów sprzedawane w supermarketach zawierają nadtlenek wodoru, środek wybielający, który usuwa przebarwienia z zębów.

Nadtlenek wodoru, jak być może już Państwo wiedzą, jest silnie żrącym kwasem. Może uszkadzać szkliwo i dziąsła, jeśli jest stosowany w wysokich stężeniach.

Dlatego też dostępne bez recepty produkty do wybielania zębów zawierają bardzo niskie stężenia nadtlenku wodoru. Produkty te nie uszkodzą dziąseł, ale też nie usuną znacznej części żółknięcia z zębów.

Dentyści mogą stosować wyższe stężenia środków wybielających, aby zęby wydawały się znacznie bielsze. Dentyści używają również specjalnych nakładek, aby chronić dziąsła podczas zabiegu.

Jednak nowoczesne procedury wybielania w ogóle nie wykorzystują płynnych środków wybielających. W dzisiejszych czasach dentyści zamiast tego stosują laserowy proces wybielania.

Należy zauważyć, że wybielanie implantów dentystycznych jest niemożliwe.

Proces wybielania laserowego polega na użyciu pewnego rodzaju lasera do usuwania przebarwień z zębów po użyciu środka wybielającego. Procedura ta jest mniej inwazyjna i bardziej skuteczna. Laserowego wybielania zębów nie można przeprowadzić w domu.

Może je wykonać tylko profesjonalny dentysta. W szczególności nasz partner w Turcji specjalizuje się w opiece stomatologicznej i wykonuje niezwykłą pracę z pacjentami.

Krótko mówiąc, profesjonalne wybielanie zębów jest bezpieczniejsze i wyraźnie skuteczniejsze niż wybielanie w domu. Procedura nie zajmuje też dużo czasu. Mogą Państwo wybielić zęby podczas jednej wizyty u dentysty.

Wybielanie zębów w Stambule

Oto podstawowe kroki profesjonalnej procedury wybielania zębów w Stambule w Turcji.

Badanie i przegląd

Przed rozpoczęciem zabiegu dentysta zbada Państwa zęby i dziąsła. Jeśli cierpią Państwo na choroby dziąseł lub ubytki, dentysta zaleci odłożenie zabiegu do czasu wyleczenia poważnych problemów.

Stomatolog sprawdzi również, czy są Państwo w stanie poddać się zabiegowi. Laserowe wybielanie zębów nie jest zalecane kobietom w ciąży. Zabieg nie jest również zazwyczaj wykonywany u nastolatków. Jeśli nie ukończył Pan/Pani 18 roku życia, dentysta może zalecić, aby poczekał Pan/Pani z zabiegiem, aż będzie Pan/Pani nieco starszy/a.

Muszą Państwo również mieć wystarczająco odsłonięte szkliwo zębów, aby poddać się procedurze wybielania. Jeśli linia dziąseł jest nierówna, zęby mogą nie wybielić się równomiernie, co może prowadzić do dziwnego uśmiechu. Ponadto, jeśli dziąsła cofnęły się, odsłaniając korzenie zębów, dentysta może nie zalecić wybielania. Korzenie zębów nie reagują na wybielanie, więc tylko niektóre części zębów zostaną wybielone.

Proszę nie panikować, jeśli nie kwalifikują się Państwo do profesjonalnego wybielania zębów. Istnieją inne alternatywy, które mogą Państwo rozważyć, takie jak licówki dentystyczne w Turcji i oprawy oświetleniowe. Licówka to cienka porcelanowa powłoka, którą można przykleić do zębów, aby zmienić ich kolor i kształt. Lumineery są podobne do licówek, ale znacznie cieńsze. Lumineery są odpowiednie, jeśli Państwa zęby są szczególnie wrażliwe.

Rzadko zdarza się, aby ludzie nie mogli skorzystać z tej procedury. O ile nie jest Pani w ciąży lub nie jest Pani młoda, powinna Pani go wykonać. Po zakwalifikowaniu się do zabiegu, turecki dentysta przejdzie do kolejnego etapu, opisanego poniżej.

Wstępne leczenie zębów

Przed rozpoczęciem wybielania laserowego dentysta oczyści Państwa zęby. Zazwyczaj wykonuje to higienistka stomatologiczna. Higienistka usuwa kamień nazębny i osad, jeśli takie pozostały, aby w pełni przygotować szkliwo do profesjonalnej procedury wybielania zębów.

Onur Ozel Dental Clinic Antalya

Higienistka stomatologiczna sprawdzi również, czy wszystkie Państwa ubytki są dobrze wypełnione. Szkliwo nie może być uszkodzone do tego stopnia, aby środek wybielający mógł przeniknąć do wnętrza zębów. Jeśli tak się stanie, roztwór wybielający uszkodzi wrażliwe tkanki i nerwy.

Przygotowanie do zabiegu

Zabieg profesjonalnego wybielania zębów nie jest bolesny. Nie potrzebują Państwo znieczulenia miejscowego, jak w przypadku ekstrakcji zęba. Jednak u niektórych pacjentów proces wybielania laserowego może powodować nadwrażliwość zębów lub niewielki stan zapalny.

Z tego powodu niektórzy dentyści przepisują niesteroidowy lek przeciwzapalny (NLPZ) przed rozpoczęciem procedury. Przed przyjęciem NLPZ należy poinformować dentystę o przyjmowaniu jakichkolwiek innych leków na receptę lub dostępnych bez recepty. Proszę również poinformować dentystę o wszelkich alergiach lub uczuleniach.

Proces wybielania

Po wykonaniu wszystkich powyższych kroków mogą Państwo rozpocząć proces wybielania zębów. Proces ten jest dość szybki. Zostaną Państwo poproszeni o położenie się na fotelu dentystycznym. Dentysta użyje ochraniacza na zęby, aby Państwa usta były otwarte, a zęby odsłonięte.

Przed rozpoczęciem procesu dentysta umieści barierę ochronną na dziąsłach. Zapobiegnie to dotknięciu dziąseł przez laser lub środek wybielający.

Następnie dentysta nakłada roztwór wybielający w postaci żelu na szkliwo z przodu zębów. Zazwyczaj odbywa się to za pomocą strzykawki. Środek wybielający pozostaje na zębach.

Następnie dentysta używa lasera. Światło lasera aktywuje środek wybielający i może spowodować jego spienienie. Laser powoduje, że środek wybielający uwalnia jony tlenu, które usuwają przebarwienia ze szkliwa. Laser można pozostawić włączony do 15 minut, aby proces chemiczny zaczął działać.

Dentysta wyłącza laser, a następnie może pozostawić środek wybielający na zębach jeszcze przez kilka minut. Ostatnim krokiem jest usunięcie środka wybielającego. Dentyści zwykle używają małego odkurzacza, aby szybko i skutecznie usunąć zabarwiony środek wybielający bez uszkadzania zębów lub dziąseł.

Następnie zostaną Państwo poproszeni o przepłukanie jamy ustnej. Gdy dentysta usunie osłonę dziąseł, procedura jest zakończona.

Ogólnie rzecz biorąc, procedura trwa zwykle od jednej do dwóch godzin. Jest więc szybki i nie będą Państwo musieli długo czekać.

Hd Dental Clinic Mosonmagyarovar

Po zabiegu

Dentysta zbada Państwa zęby po raz ostatni przed opuszczeniem gabinetu. Po zabiegu wybielania mogą Państwo odczuwać nadwrażliwość zębów. Łagodna do umiarkowanej wrażliwość jest normalna. Niektórzy pacjenci mogą jednak zgłaszać wysoki poziom nadwrażliwości. Jeśli poziom nadwrażliwości jest wysoki, dentysta przepisze Państwu leki.

Na tym etapie Państwa dziąsła powinny czuć się normalnie. W przypadku odczuwania bólu lub zauważenia wybielenia dziąseł, należy natychmiast poinformować o tym dentystę.

Powikłania związane z profesjonalnym wybielaniem zębów są bardzo rzadkie. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, będą Państwo gotowi do powrotu na drogę. Dentysta poinformuje Państwa, jak jeść i chronić zęby po zabiegu. Mogą Państwo również zarezerwować wizytę kontrolną na wszelki wypadek, ale nie jest to konieczne.

Polyclinique L'Excellence Mahdia

Ryzyko i powikłania

Profesjonalna procedura wybielania zębów jest znana jako proces w dużej mierze wolny od ryzyka. Tymczasowe skutki uboczne, głównie nadwrażliwość, są powszechne, podczas gdy trwałe lub trwałe powikłania są rzadkie. Powinni być Państwo świadomi następujących skutków ubocznych zabiegu:

Nadwrażliwość

Większość pacjentów poddających się profesjonalnemu wybielaniu zębów skarży się na zwiększoną wrażliwość po zabiegu. Zwykle oznacza to, że zęby są wrażliwe na gorące lub zimne napoje. Efekt ten powinien jednak ustąpić w ciągu kilku dni od zabiegu.

Niektórzy pacjenci mogą doświadczyć bardzo wysokiego poziomu nadwrażliwości zębów. Na przykład, mogą Państwo odczuwać lekki szok po wypiciu gorącego lub zimnego napoju. Efekt ten może być leczony lekami i powinien ustąpić w ciągu kilku dni.

Nadwrażliwość zębów może wystąpić po zabiegu wybielania zębów, jeśli często wybiela Pan/Pani zęby. Należy poinformować dentystę o niedawnym stosowaniu środka wybielającego w celu uzyskania bielszych zębów. Jeśli już mają Państwo wrażliwe zęby, zabieg może pogorszyć sytuację. W związku z tym należy omówić tę komplikację z dentystą, jeśli istnieje ryzyko nadwrażliwości zębów.

Podrażnienie dziąseł

Podrażnienie dziąseł może wystąpić, jeśli środek wybielający i laser wnikną w dziąsła. Nie powinno do tego dojść, jeśli osłona dziąseł jest prawidłowo umieszczona. Niektóre problemy związane z podrażnieniem dziąseł znikną samoistnie. W innych przypadkach chirurg stomatolog w Turcji może przepisać leki.

Zapalenie dziąseł

Chociaż nie jest to częste, stan zapalny lub obrzęk dziąseł może być wynikiem operacji. Dlatego dentyści przepisują leki przeciwzapalne przed rozpoczęciem operacji.

Uszkodzenie nerwów

W rzadkich przypadkach zabieg laserowy może spowodować uszkodzenie nerwów zębów. Mogą Państwo odczuwać to jako nadwrażliwość zębów, która nigdy nie ustępuje. Niektóre lasery wysokotemperaturowe mogą zwiększać ryzyko uszkodzenia nerwów. Powikłanie to jest rzadkie, ale mogą Państwo omówić je ze swoim dentystą przed poddaniem się zabiegowi.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Émilie

Nazywam się Emilie Gervais i mieszkam w Stambule, w Turcji. Jestem pisarką medyczną z rozległą wiedzą naukową i ponad 15-letnim doświadczeniem w badaniach nad rakiem i biologii molekularnej. Mam doświadczenie w organizacji kongresów i zarządzaniu projektami. Potrafię przekazywać złożone koncepcje medyczne i naukowe różnym odbiorcom za pośrednictwem różnych mediów, w tym tej strony internetowej jako forum dla moich tekstów.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️