Wycofanie implantów piersi w Turcji

cena usunięcia implantów piersi Turcja 1
Napisany przez Laura

Wszystko, co muszą Państwo wiedzieć o usuwaniu implantów piersi w Turcji! Jaka jest średnia cena w Stambule? Nasze porady dotyczące skutecznego usuwania implantów silikonowych.

NajlepszaKlinika.com dostarcza informacji na temat usuwania implantów piersi w Turcji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych tureckich chirurgów. Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady specjalisty medycznego.

Jaka jest cena usunięcia implantów piersi w Turcji?

Średnia cena usunięcia implantów piersi w Turcji w Stambule wynosi €3,000, przy minimalnej cenie €1,800 i maksymalnej cenie €4,000.

ProceduryCena w Turcji
Usunięcie implantów piersi3000 €

Czym jest usunięcie implantów piersi?

Znany jako rewizjapowiększenia piersi, odwrotna operacja implantów piersi lub eksplantacja piersi, usunięcie implantów piersi w Turcji to zabieg chirurgiczny polegający na usunięciu silikonowych implantów piersi.

Proces różni się w zależności od pacjenta, ale operacja zwykle wymaga jednego lub dwóch dni w szpitalu. W Turcji pacjenci zostaną poproszeni o noszenie odzieży uciskowej po operacji kosmetycznej w celu zmniejszenia obrzęku i wsparcia piersi podczas gojenia. Istnieją również pewne zagrożenia związane z usunięciem implantów piersi.

Coraz więcej kobiet decyduje się nie wymieniać implantów piersi lub zastąpić je mniejszymi implantami (i / lub przy użyciu tłuszczu) i oczekuje się, że liczba ta wzrośnie. Na tę decyzję składa się wiele czynników, w tym wiek, stan zdrowia i styl życia.

Ponieważ implanty wytrzymują od 10 do 15 lat, większość kobiet musi usunąć implanty przed ich wymianą. Jednak coraz więcej kobiet decyduje się nie zakładać nowych implantów i zamiast tego wybiera inne zabiegi. Poniżej przedstawiamy trzy główne powody.

Powody usunięcia implantów piersi

Kwestie medyczne

Reakcja na implant lub zabieg chirurgiczny. Niektóre kobiety muszą usunąć implanty bardzo szybko po ich założeniu ze względów zdrowotnych. Implanty mogą ulec zakażeniu lub powodować inne problemy.

  • Złogi wapnia. Jeśli w piersi gromadzą się złogi wapnia, implanty często muszą zostać usunięte.
  • Rak piersi. U pacjentek, u których zdiagnozowano raka piersi, czasami konieczne jest usunięcie implantów w celu usunięcia guza.
  • Pęknięcie. Czasami implanty pękają lub przeciekają, co wymaga ich usunięcia.

Niektóre osoby mogą również zażądać rewizji lub usunięcia implantów piersi w Turcji, ponieważ nie powierzyły swojej operacji dobremu lekarzowi i napotkały możliwe do uniknięcia komplikacje. Dlatego zawsze zalecamy naszym pacjentom, aby wybrali tureckiego chirurga plastycznego z certyfikatem zarządu, który jest kompetentny w zakresie pożądanej procedury i zadawał pytania podczas konsultacji.

Kwestie związane ze stylem życia

Czasami posiadanie większych piersi może nieoczekiwanie zakłócać codzienne życie, na przykład powodując dyskomfort podczas ćwiczeń. Ta kategoria obejmuje również osoby, które otrzymały implanty i zdały sobie sprawę, że chciały, aby były większe lub mniejsze niż były, a teraz muszą je wymienić.

Więcej opcji

Pierwotnie implanty solne lub silikonowe były jedyną opcją dla osób, które chciały mieć większe piersi. Obecnie podniesienie i powiększenie piersi przy użyciu własnego tłuszczu może dać niesamowite rezultaty. Niektórzy pacjenci chcą usunąć implanty, aby zdecydować się na jedną z tych procedur.

Czego może się Pani spodziewać w Turcji?

Decyzja o rezygnacji z implantów nie może być podjęta bez zrozumienia związanego z tym ryzyka i oczekiwań. Po wszczepieniu implantów tworzy się tkanka bliznowata, znana jako kapsuła. Jeśli implanty nie zostaną wymienione, kapsułka również może zostać usunięta. Implanty solne można opróżnić przed usunięciem. Tureccy chirurdzy często używają tego samego miejsca nacięcia do usunięcia implantów, które zostało użyte do ich umieszczenia, co minimalizuje blizny. Ogólnie rzecz biorąc, procedura trwa około godziny i powinna być traktowana jak każdy inny zabieg chirurgiczny.

Ryzyko związane z operacją usunięcia implantów piersi

Ryzyko związane z operacją rewizji powiększania piersi jest podobne do ryzyka związanego z samą operacją wszczepienia implantów piersi i może obejmować

  • Zakażenie
  • Blizny
  • Utrata czucia w sutkach
  • Powikłania związane ze znieczuleniem
  • Osiadanie miejsca zabiegu
  • Luźna skóra
  • Problemy emocjonalne i psychologiczne

W zależności od Pani wieku i stanu zdrowia, skóra, która została rozciągnięta przez implanty, może nie napiąć się całkowicie, powodując zwiotczenie lub rozluźnienie skóry. Problem ten można rozwiązać poprzez podniesienie piersi; czasami chirurg wykonuje podniesienie piersi w tym samym czasie, co usunięcie implantów, aby natychmiast rozwiązać ten problem. Jeśli ma Pani jakiekolwiek wątpliwości, proszę porozmawiać ze swoim chirurgiem.

Kieszonka, w której umieszczono implant, zamknie się z czasem, ale ważne jest, aby dokładnie przestrzegać instrukcji pooperacyjnych, aby uniknąć infekcji lub ryzyka wypełnienia kieszonki płynem. Zaleca się stosowanie odzieży uciskowej.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Laura

Mam na imię Laura. Pracuję jako pisarz medyczny i naukowy od 2004 roku. Dzięki ponad 15-letniemu doświadczeniu w tej dziedzinie posiadam rozległą wiedzę specjalistyczną w zakresie pisania, tłumaczenia i redagowania szerokiej gamy dokumentów, w tym artykułów naukowych i medycznych oraz materiałów konferencyjnych.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️