Lifting piersi w Turcji

mastopeksja cena Turcja 1
Napisany przez Laurence

Wszystko, co powinni Państwo wiedzieć o liftingu piersi w Turcji! Jaka jest średnia cena w Stambule? Nasze wskazówki dotyczące udanej wtórnej plastyki nosa.

NajlepszaKlinika.com zapewnia informacje na temat podnoszenia piersi w Turcji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów. Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Ceny liftingu piersi w Turcji

Średni koszt liftingu piersi w Turcji w Stambule wynosi €2,000. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od 1800 euro do 2800 euro. Operacja wykonywana jest w znieczuleniu ogólnym i trwa 4 godziny. Długość pobytu w Stambule wynosi 7 dni, w tym 1 noc w szpitalu. Cena obejmuje znieczulenie, operację i biustonosz podtrzymujący. Efekt końcowy jest widoczny w ciągu 7 miesięcy.

Podniesienie piersi2000 €
Implanty do podniesienia piersi2800 €
Lipofilling lifting piersi2200 €
Redukcja piersi2100 €

Co to jest lifting piersi?

Jeśli rozważają Państwo mastopeksję (podniesienie piersi) w Europie lub Turcji, jednym ze sposobów sprawdzenia, czy może to pomóc, jest umieszczenie ołówka pod piersią i sprawdzenie, czy tam pozostanie. Jeśli tak, rozwiązaniem może być podniesienie piersi.

Może Pani zdecydować się na tę operację , jeśli przeszkadza Pani wygląd lub uczucie obwisłych, płaskich piersi lub piersi, których otoczka stała się większa.

Efekty te mogą wystąpić w wyniku

 • Ciąża
 • Karmienia piersią
 • Zmiana masy ciała
 • Wieku
 • Genetyka

Kobiety zazwyczaj przechodzą tę procedurę w trybie ambulatoryjnym, co oznacza, że nie muszą zostawać na noc w klinice. Operacja trwa około 3 godzin i jest zwykle wykonywana w znieczuleniu ogólnym.

Wideo liftingu piersi

Niektóre kobiety otrzymują również implanty piersi w tym samym czasie, co mastopeksja.

Turecki chirurg powinien opisać dostępne opcje i szczegółowo wyjaśnić procedurę.

Zdjęcia przed i po zabiegu

reduction mammaire avant après en Turquie
reduction mammaire avant après en Turquie

Jak przygotować się do mastopeksji

Pierwszym krokiem jest konsultacja z chirurgiem plastycznym w Turcji. Kiedy to zrobisz, powiedz chirurgowi, jakie są Twoje cele. Jeśli chce Pani również implanty piersi, proszę przynieść zdjęcia pokazujące rozmiar i kształt pożądanych piersi. Osoby z wirusem HIV mogą poddać się tej operacji.

Turecki chirurg weźmie pod uwagę Pani stan zdrowia i opisze dostępne opcje. Chirurg wyjaśni również szczegółowo procedurę, ryzyko i sposób rekonwalescencji.

Tracé d'un chirurgien pour un lifting mammaire
Plan liftingu piersi opracowany przez chirurga

Powikłania po liftingu piersi w Turcji są stosunkowo rzadkie. Trzy główne z nich to krwawienie, infekcja i blizny. Chirurg udzieli Pani instrukcji przygotowawczych, które pomogą zmniejszyć ryzyko powikłań.

Instrukcje te będą obejmować niepalenie, upewnienie się, że nie przyjmuje Pani żadnych leków, które mogą powodować krwawienie i przyjmowanie antybiotyków w razie potrzeby.

Powinna Pani również zacząć planować okres rekonwalescencji. Na przykład, należy unikać podnoszenia ciężkich przedmiotów przez co najmniej 4 do 6 tygodni po mastopeksji.

Przeczytaj także: Metamorfoza mamy w Turcji

Co dzieje się podczas mastopeksji w Turcji?

Będzie Pani operowana w szpitalu, ambulatoryjnym centrum chirurgicznym lub na sali operacyjnej lekarza. Przed operacją pozna Pani anestezjologa, chirurga i personel pielęgniarski.

Schéma d'une opération de lifting des seins
Schemat operacji podniesienia piersi

Turecki chirurg zaznaczy prawidłową pozycję, w której będzie znajdować się Pani brodawka sutkowa. Następnie zostanie Pani przewieziona na salę operacyjną, gdzie otrzyma Pani znieczulenie ogólne lub sedację.

Chirurg usunie nadmiar skóry i podniesie tkankę piersi do prawidłowej pozycji bez uszkadzania gruczołu sutkowego. Jeśli zdecyduje się Pani na implanty piersi w Turcji, chirurg umieści je, a następnie zamknie i zabandażuje piersi. Przez 24 do 48 godzin w piersiach mogą znajdować się małe dreny.

Kontrola pooperacyjna

Chirurg usunie wszelkie opatrunki i dreny podczas wizyty kontrolnej pierwszego lub drugiego dnia po operacji podniesienia piersi. Lekarz sprawdzi również kolor brodawki s utkowej iukrwienie.

Po operacji może Pani odczuwać dyskomfort przez kilka dni. Lekarz zazwyczaj zaleci noszenie biustonosza lub specjalnego opatrunku, aby zapewnić Pani wsparcie potrzebne podczas rekonwalescencji. Przez pierwszy tydzień może Pani potrzebować leków przeciwbólowych.

Jeśli miała Pani wszczepiane implanty piersi w Turcji, należy unikać uderzeń w piersi, które mogłyby spowodować pęknięcie implantu.

Photo avant et après d'un lifting mammaire en Turquie
Zdjęcie przed i po liftingu piersi w Turcji

W ciągu 2 do 3 tygodni chirurg usunie wszystkie szwy. Rozmiar i kształt piersi będzie się z czasem poprawiał.

Mogą występować niewielkie różnice w symetrii między obiema piersiami. W takim przypadku chirurg plastyczny wykona niewielką korektę, aby w razie potrzeby zmienić położenie brodawki sutkowej. Następnie można dokonać drobnych korekt.

Podczas rekonwalescencji bardzo ważne jest ograniczenie aktywności zgodnie z zaleceniami chirurga i natychmiastowe zgłaszanie wszelkich skutków ubocznych lub problemów.

Gaine de compression
Opaska uciskowa

Każdy zabieg chirurgiczny niesie ze sobą ryzyko, w szczególności ryzyko infekcji. W przypadku kosmetycznej operacji zmniejszenia piersi, trwała utrata czucia w sutkach lub skórze piersi jest bardzo rzadka.

Ryzyko, powikłania i skutki uboczne

Istnieją pewne rzadkie zagrożenia związane z mastopeksją:

 • Słabe gojenie się nacięć;
 • Przykurcz torebkowy;
 • Przedwczesne zwiotczenie piersi;
 • Siniaki i stany zapalne;
 • Utrata wrażliwości piersi lub sutków;
 • Nierówny kształt piersi.

Dlatego też powinna Pani zaufać nam i wybrać odpowiedniego chirurga w Stambule oraz zdecydować się na renomowanego i doświadczonego specjalistę.

Należy zauważyć, że w islamie mastopeksja nie jest uważana za haram. Jest halal i dopuszczalna, jeśli jest stosowana w celu usunięcia wady.

Nasza placówka medyczna jest dostępna dla osób niepełnosprawnych i o ograniczonej sprawności ruchowej (PRM). Zostanie Pani odebrana z lotniska przez naszego prywatnego kierowcę. Zostanie Pani przewieziona do hotelu i do kliniki.

Proszę również przeczytać: Cena ginekomastii w Turcji

Ryzyko i powikłania związane z mastopeksją

Po poddaniu się mastopeksji w Turcji może Pan/Pani doświadczyć:

 • Blizny. Zwykle zanikają one z czasem.
 • Zmiany wrażliwości sutka lub piersi. Zwykle powracają one po kilku tygodniach, ale czasami mogą być trwałe.
 • Piersi o różnych kształtach lub rozmiarach. Czasami dzieje się tak dlatego, że piersi goją się w różnym tempie.
 • Utrata brodawki sutkowej lub otoczki. Jest to rzadkie, ale może się zdarzyć, jeśli operacja spowoduje utratę krwi w danym obszarze.
Photo après un lifting des seins
Zdjęcie po podniesieniu piersi

Jak mastopeksja wpływa na karmienie piersią?

Zabieg podniesienia piersi można wykonać w każdym wieku po zakończeniu rozwoju piersi. Można go również wykonać przed lub po ciąży. Po mastopeksji może Pani kontynuować karmienie piersią.

Długoterminowe rezultaty

Rezultaty są widoczne natychmiast po operacji, ale osiągnięcie ostatecznego rezultatu może zająć kilka miesięcy.

Rezultaty podniesienia piersi mogą nie być trwałe. Może Pani potrzebować kolejnej mastopeksji i powiększenia piersi.

Z czasem niektóre kobiety decydują się na lifting piersi jako zabieg “retuszujący”, aby poprawić ogólny wygląd piersi. Może się jednak okazać, że nie potrzebują one pełnego zabiegu.

Utrzymanie stabilnej i zdrowej wagi może pomóc w utrzymaniu wyników na dłużej.


Jeśli mają Państwo trudności z dokonaniem wyboru, możemy pomóc w pomyślnym przeprowadzeniu zabiegu po obniżonej cenie.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.


Często zadawane pytania

Jak długo trwa lifting piersi w Turcji?

Wyniki liftingu piersi w Turcji trwają średnio 10 lat. Jednak wiele czynników może wpłynąć na ten okres: ciąża, zmiany wagi lub brak wsparcia dla piersi podczas uprawiania sportu.

Podniesienie piersi jest generalnie bezbolesną operacją, ponieważ nie wpływa na mięśnie. Niemniej jednak możliwe jest odczuwanie niewielkiego bólu przez kilka dni po operacji, który można łatwo złagodzić za pomocą środków przeciwbólowych.

Podniesienie piersi jest bardzo powszechną operacją w Turcji, ze wskaźnikiem powodzenia wynoszącym około 96%. Czynniki wpływające na wyniki operacji obejmują wiek pacjentki, doświadczenie chirurga i początkowy wygląd piersi.

Podniesienie piersi można połączyć z innymi operacjami, takimi jak liposukcja pośladków i/lub bioder, abdominoplastyka lub wszczepienie implantów piersi. Aby ograniczyć ryzyko, zazwyczaj zaleca się ograniczenie do 2 lub 3 jednoczesnych operacji.

Tak, możliwe jest podniesienie piersi bez implantów: nazywa się to leczeniem opadania piersi. Operacja ta koryguje obwisłą tkankę i obwisłe piersi, zachowując oryginalny rozmiar miseczki.

Długość pobytu na lifting piersi w Turcji wynosi około 7 dni, w tym 1 noc hospitalizacji. Pozwala to chirurgowi na przeprowadzenie wstępnej opieki pooperacyjnej i sprawdzenie, czy rekonwalescencja przebiega w najlepszych możliwych warunkach.

O autorze

Laurence

Nazywam się Laurence Tung. Jestem pisarzem medycznym z wiedzą naukową w kilku dziedzinach. Ostatnio zajmowałem się takimi obszarami terapeutycznymi jak reumatologia i hipercholesterolemia. Mam również doświadczenie w genomice, epigenetyce, biologii molekularnej i biochemii. Pomagam tej stronie publikować wysokiej jakości artykuły na temat turystyki medycznej.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️