Redukcja piersi w Turcji

cena redukcja piersi 1
Napisany przez Laurence

Proszę skupić się na redukcji piersi w Turcji! Jaka jest średnia cena w Stambule? Nasze porady dotyczące udanej redukcji piersi w Turcji.

NajlepszaKlinika.com zapewnia informacje na temat redukcji piersi w Turcji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów . Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Ile kosztuje redukcja piersi w Turcji?

Średni koszt redukcji piersi w Turcji wynosi 2,100 €. Pakiet All-Inclusive obejmuje koszty medyczne, zakwaterowanie, transfery lotniskowe i przyjazny personel. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu ogólnym i trwa 4 godziny. Pobyt w Stambule trwa 7 dni, a pobyt w szpitalu 1 noc. Efekt końcowy jest widoczny w ciągu 4 miesięcy.

Redukcja piersi2100 €
Implanty redukujące piersi2800 €
Lifting piersi2000 €
Lipofilling redukcja piersi2200 €

Podczas gdy niektóre kobiety uważają, że miały mniej szczęścia od natury, inne cierpią z powodu obfitych piersi. Z powodów hormonalnych, po przytyciu lub ciąży, niektóre kobiety mają zbyt duże piersi.

Oprócz aspektu wizualnego i estetycznego, który często jest niepokojący, duże piersi mogą również powodować problemy, takie jak bóle pleców i problemy z postawą. Dlatego też kobiety te decydują się na redukcję piersi.

Poitrine d'une femme
Kobiece piersi

Redukcja piersi to operacja z zakresu chirurgii plastycznej i estetycznej, polegająca na usunięciunadmiaru tłuszczu z gruczołu sutkowego. Skuteczność tego zabiegu chirurgicznego w Stambule w Turcji wynosi około 96%.

Kraj ten może poszczycić się najlepszymi klinikami chirurgii estet ycznej najwyższej jakości z doświadczonymi lekarzami. A wszystko to w cenie o 50% niższej niż w Europie.

Zdjęcia przed i po zabiegu

reduction mammaire avant après en Turquie

Czym jest redukcja piersi i dlaczego warto ją wykonać?

Znana również jako mammoplastyka, redukcja piersi to zabieg chirurgii plastycznej w Turcji, który polega na zmniejszeniu rozmiaru lub objętości piersi. Przeprowadzana na kobietach operacja ma na celu poprawę ich estetycznych konturów. Koryguje również pozycję i kształt piersi.

W praktyce redukcja piersi polega na usunięciu nadmiaru tłuszczu, skóry i tkanki piersi. Chirurgia rekonstrukcyjna i estetyczna może być wykonywana ze względów estetycznych.

Gdy piersi odzyskują swój kształt i jędrność, ciało odzyskuje harmonijną sylwetkę i dobrą postawę. Co więcej, przywraca się pewność siebie i uwalnia od kompleksów.

Tracé pour une réduction mammaire
Śledzenie w celu zmniejszenia piersi

Redukcja piersi przeprowadzana jest również ze względów medycznych. Ciężkie piersi powodują bóle pleców. Zmniejszenie ich nie tylko łagodzi te dolegliwości, ale także pomaga przywrócić równowagę postawy.

Kto może poddać się zabiegowi zmniejszenia piersi?

Operacja rekonstrukcji piersi jest zarezerwowana dla kobiet powyżej 18 roku życia. Pacjentka musi zakończyć rozwój swojego ciała, aby wyniki były zadowalające i aby uniknąć poprawek. Idealne kandydatki do redukcji piersi w Stambule to te, które mają

 • Duże piersi, które nie odpowiadają ich morfologii i powodują nieproporcjonalną sylwetkę.
 • Piersi z nadwagą , które powodują bóle pleców, takie jak dorsalgia, lub które zmieniają postawę i zakrzywiają plecy. Piersi te mają tendencję do przyciągania ciała do przodu.
 • Obwisłe piersi charakteryzujące się opadaniem piersi.
 • Duże piersi spowodowane przerostem piersi.
 • Piersi o różnych rozmiarach miseczek.
Asymétrie des seins
Asymetria piersi

Na długo przed rozważeniem kosmetycznej operacji rekonstrukcji piersi ważne jest, aby wziąć pod uwagę parametry, które określają możliwość jej wykonania. Należy wziąć pod uwagę rozmiar ciała, rozmiar klatki piersiowej i piersi, a także morfologię.

Jak przebiega redukcja piersi w Turcji?

Rekonstrukcja piersi w Turcji przebiega w trzech etapach.

Wstępna konsultacja

Wstępna konsultacja dla pacjentów za granicą odbywa się zdalnie, za pośrednictwem wideokonferencji. Jest to czas na poznanie chirurga i wyjaśnienie powodów i celów redukcji piersi oraz szczegółowe omówienie tego, czego oczekuje Pani od tej operacji rekonstrukcyjnej.

Ta pierwsza wizyta określi również, jaki rodzaj operacji zostanie wykonany. Lekarz może poprosić Panią o poddanie się dodatkowym badaniom lub testom, takim jak mammografia, w oczekiwaniu na Pani przyjazd do Turcji. Należy zauważyć, że wszystkie osoby z HIV są akceptowane.

Poitrine trop imposante
Zbyt duża klatka piersiowa

Druga konsultacja na miejscu

Drugim etapem jest konsultacja na miejscu w centrum chirurgii kosmetycznej w Turcji. Jest to spotkanie zanestezjologiem i chirurgiem w celu omówienia szczegółów operacji. W razie potrzeby chirurg może również rozważyć dodatkowe badanie lekarskie.

Dzień operacji

Plastyka piersi to operacja, która trwa około dwóch do trzech godzin. Zależy to od ilości tkanki gruczołowej i skóry do usunięcia. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym na czczo i wymaga noclegu w szpitalu.

Najpierw chirurg wykona nacięcie w celu usunięcia nadmiaru tkanki, tłuszczu lub skóry.

Découpe de l'aréole
Wycięcie otoczki

W tym celu chirurg zastosuje jedną z poniższych techniknacięcia :

 • Okrągłe nacięcie wokół otoczki, tak aby nie dotykać brodawki sutkowej.
 • Pionowe nacięcie wzdłuż dolnej krawędzi otoczki do dolnego fałdu piersi.
 • Nacięcie w kształcie kotwicy lub odwróconej litery T, które podąża za naturalną krzywizną fałdu piersi.

Po wykonaniu nacięcia chirurg usunie nadmiar tkanki gruczołowej, skóry i tłuszczu. Następnie zmieni położenie brodawki sutkowej na bardziej odpowiedni poziom. Następnie przystąpi do wprowadzenia drenów przed zamknięciem nacięcia szwami.

Można użyć rurki drenażowej, ale zależy to od pacjenta. Umieszcza się ją w piersi na 2 dni, aby zapobiec gromadzeniu się krwi lub płynu w piersi.

Photo avant et après une réduction de seins
Zdjęcie przed i po zmniejszeniu piersi

Szwy są zakładane w głębokich tkankach piersi, dzięki czemu można uzyskać niepozorną bliznę. Blizny te z czasem zanikają. Po zabiegu pacjentka będzie musiała nosić specjalny biustonosz w okresie rekonwalescencji.

Zobacz także: Koszt ginekomastii w Turcji

Po operacjiplastycznej pacjent może odczuwać ból przez 24 godziny. Chirurg przepisze środek przeciwbólowy do czasu ustąpienia bólu.

Lifting piersi i podniesienie piersi

Operacja zmniejszenia piersi może być połączona z podniesieniem piersi. Operacja ta polega na skorygowaniuobwisłości piersi. Podniesienie piersi można również rozważyć, aby zapobiec opadaniu piersi po redukcji piersi.

Une femme qui cache son sein
Kobieta, która ukrywa swoje piersi

Tylko chirurg może określić, czy potrzebuje Pani liftingu piersi. Podniesienie piersi lub lifting piersi polega na podniesieniu piersi, aby stały się jędrniejsze i bardziej podtrzymujące. Sutki i otoczki są wzmacniane.

Zobacz także: Metamorfoza mamy w Turcji

Okres rekonwalescencji

Okres rekonwalescencji po zabiegu wynosi około 2 tygodni. Przez cały okres rekonwalescencji należy nosić biustonosz medyczny. W tym okresie należy zaprzestać uprawiania wszelkich sportów i forsownej aktywności fizycznej. Przez kilka miesięcy należy również unikać wystawiania piersi na działanie promieni słonecznych.

Femme qui mesure sa poitrine
Kobiety mierzące swoje piersi

Pierwsze rezultaty zmniejszenia piersi można zaobserwować natychmiast po operacji. Zauważy Pani wyraźną różnicę w rozmiarze miseczek. Następnie, po kilku dniach możliwe jest zobaczenie piersi w nieco większym rozmiarze.

Obrzęk może wystąpić w ciągu pierwszych kilku tygodni po operacji. Całkowite zniknięcie obrzęku zajmuje około dwóch miesięcy. Ostateczne rezultaty będą widoczne po 6 miesiącach.

Przyrost masy ciała może prowadzić do odkładania się tłuszczu na zmniejszonych piersiach. Podobnie utrata wagi może prowadzić do wyszczuplenia piersi.

Film wyjaśniający redukcję piersi

Ryzyko, powikłania i skutki uboczne

Może istnieć pewne rzadkie ryzyko związane z redukcją piersi:

 • Martwica otoczki;
 • Pojawienie się krwiaków;
 • Zatorowość płucna;
 • Przerost blizny;
 • Trudności lub niemożność karmienia piersią;
 • Asymetria piersi.

Dlatego powinni Państwo zaufać nam i wybrać renomowanego i doświadczonego chirurga w Stambule.

Proszę zauważyć, że w religii islamskiej redukcja piersi nie jest haram. Jest akceptowane, jeśli ma na celu usunięcie wady ciała.

Alex Dunphy de Modern Family a subi une réduction mammaire
Alex Dunphy z Modern Family poddała się redukcji piersi

Oferujemy usługi dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.


Jeśli mają Państwo trudności z dokonaniem wyboru, możemy pomóc w pomyślnym przeprowadzeniu operacji po obniżonej cenie.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.


Często zadawane pytania

Jak długo trwa redukcja piersi w Turcji?

Pierś osiąga swój ostateczny kształt około trzech miesięcy po operacji. Zmniejszenie piersi jest ostateczne, ale mimo to mogą wystąpić pewne różnice. Na przykład, jeśli pacjentka doświadczy znacznej utraty lub przyrostu masy ciała.

Ból po zmniejszeniu piersi jest bardzo często umiarkowany. Środki przeciwbólowe są systematycznie przepisywane, aby jak najbardziej ulżyć pacjentce. Dotyczy to całej fazy pooperacyjnej.

Zmniejszenie piersi w Turcji jest ogólnie bezpieczną procedurą chirurgiczną, ze wskaźnikiem powodzenia wynoszącym ponad 90%. Kraj ten przyciąga pacjentów z całego świata dzięki nowoczesnej infrastrukturze, najnowocześniejszemu sprzętowi i wysoko wykwalifikowanym chirurgom.

Blizny są bardzo cienkie i stają się prawie niewidoczne kilka miesięcy po operacji zmniejszenia piersi. Stopniowo bledną w ciągu pierwszych kilku miesięcy po operacji. Jednak regularne stosowanie kremów do pielęgnacji skóry pomoże przyspieszyć proces gojenia.

Tak, połączenie redukcji piersi z podniesieniem piersi jest całkowicie możliwe i często zalecane w celu uzyskania najlepszego efektu estetycznego. Łącząc te dwa zabiegi, chirurg plastyczny może zmniejszyć rozmiar piersi, jednocześnie poprawiając ich kształt i ułożenie.

Długość pobytu na redukcja piersi w Turcji zależy od kilku czynników. Ogólnie rzecz biorąc, pacjenci mogą spodziewać się spędzenia tygodnia w Turcji na rozmowie przedoperacyjnej z chirurgiem, operacji, noclegu w szpitalu i obserwacji pooperacyjnej na miejscu.

O autorze

Laurence

Nazywam się Laurence Tung. Jestem pisarzem medycznym z wiedzą naukową w kilku dziedzinach. Ostatnio zajmowałem się takimi obszarami terapeutycznymi jak reumatologia i hipercholesterolemia. Mam również doświadczenie w genomice, epigenetyce, biologii molekularnej i biochemii. Pomagam tej stronie publikować wysokiej jakości artykuły na temat turystyki medycznej.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️