Ginekomastia w Turcji

ginekomastia cena turcja stambuł 1 1
Napisany przez Émilie

Wszystko, co muszą Państwo wiedzieć o ginekomastii w Turcji! Jaka jest średnia cena w Stambule? Nasze porady dotyczące udanej ginekomastii w Turcji.

NajlepszaKlinika.com dostarcza informacji na temat ginekomastii w Turcji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów. Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Ile kosztuje operacja ginekomastii w Turcji?

Średni koszt operacji ginekomastii w Turcji wynosi 1700 euro, w tym 5* zakwaterowanie, transfer VIP, operacja, opaska uciskowa, leki pooperacyjne, krew i badania przedoperacyjne, znieczulenie ogólne, konsultacja z lekarzem i końcowy transfer na lotnisko.

Ginekomastia1700 €
Implanty piersiowe1500 €
Liposukcja2200 €
Lifting piersi2000 €

Co to jest ginekomastia?

Ginekomastia w Turcji to operacja korygująca przerost gruczołu sutkowego u mężczyzn, skoncentrowana na otoczce i wrażliwa na dotyk. Odpowiada jednostronnemu lub obustronnemu przerostowi.

W Turcji kosmetyczna operacja ginekomastii, wykonywana w znieczuleniu ogólnym, usuwa nadmiar tłuszczu i tkanki piersi u mężczyzn. Jest to znane jako redukcja piersi.

Schéma de la gynécomastie
Schemat ginekomastii

Procedura ta wykorzystuje małe nacięcia do usunięcia nadmiaru tłuszczu i skóry, oferując pacjentom opcję leczenia w celu odzyskania pewnego siebie, męskiego wyglądu. Nadmierny przyrost masy ciała może wymagać późniejszej korekty chirurgicznej.

Nie ma przyczyny jej pojawienia się, z wyjątkiem być może nieprawidłowej produkcji hormonów lub stosowania niektórych leków. Ginekomastii nie należy mylić z adipomastią, która jest miejscowym nagromadzeniem tłuszczu. Jedynym sposobem leczenia jest zabieg chirurgiczny.

Zdjęcia przed i po

Nadmierny rozwój gruczołów sutkowych u mężczyzn

Podczas gdy piękne piersi są prawdziwą atrakcją dla kobiet, zupełnie inaczej jest w przypadku mężczyzn. Istnieje wiele przyczyn nadmiernego wzrostu piersi u panów.

Przyczyny hormonalne, nadmierne spożycie alkoholu, doping lub przejadanie się, na przykład, mogą odgrywać pewną rolę. Czy cierpi Pan z powodu niechcianego wzrostu piersi i szuka lekarstwa od specjalisty od urody w Turcji?

Film objaśniający na temat ginekomastii

NajlepszaKlinika.com z przyjemnością pomoże Państwu znaleźć odpowiedniego chirurga kosmetycznego! Jesteśmy w bliskim kontakcie z tureckimi chirurgami kosmetycznymi, którzy wyrobili sobie markę w dziedzinie ginekomastii.

Proszę nie wahać się z nami skontaktować. Zajmiemy się znalezieniem dla Państwa odpowiedniego specjalisty. Osoby zakażone wirusem HIV kwalifikują się do tego zabiegu.

Wstępna konsultacja dotycząca ginekomastii w Turcji

Osobista konsultacja z chirurgiem kosmetycznym w Turcji stanowi dobrą okazję do poznania chirurga, jego zespołu i placówek.

Podczas tego etapu rejestrowana jest Pana/Pani historia medyczna, wyjaśniana jest procedura i jej alternatywy oraz omawiane jest ryzyko i skutki uboczne, a także koszty związane z ginekomastią w Turcji.

Po badaniu fizykalnym wszystkie dane są zestawiane i analizowane, a następnie opracowywany jest indywidualny plan leczenia ginekomastii.

Przed i po zdjęciach

Photo avant et après une gynécomastie
Przed i po zdjęciach ginekomastii

Ginekomastia: rzecz dla facetów!

Jako osoba dotknięta ginekomastią, często jest Pan zawstydzony, ponieważ Pana piersi są zbyt duże, a osobiste cierpienie jest ogromne. Jednakże, dzięki niewielkiej operacji przeprowadzonej przez tureckiego specjalistę, może Pan przywrócić męskość swojej klatce piersiowej, którą może się Pan ponownie pochwalić z pewnością siebie.

Photo avant et après une gynécomastie
Zdjęcie przed i po operacji ginekomastii

Ryzyko, powikłania i skutki uboczne

Może istnieć pewne rzadkie ryzyko związane z ginekomastią:

  • Siniaki ;
  • Nadmierne krwawienie;
  • Nieprawidłowości w konturze brodawki sutkowej;
  • Utrata skóry brodawki sutkowej;
  • Luźna skóra piersi i asymetria;
  • Drętwienie brodawek sutkowych.

Dlatego powinni Państwo zaufać nam i wybrać renomowanego i doświadczonego chirurga w Stambule.

W islamie ginekomastia jest uważana za halal i dopuszczalną, o ile ma na celu skorygowanie wady. Nie jest to zatem zabieg haram.

Mogą Państwo skorzystać ze spersonalizowanej pomocy dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej z wózkiem inwalidzkim od momentu wyjścia z samolotu do hotelu.

Ginekomastia w Stambule

Współpracujący z nami chirurdzy plastyczni w Turcji mają wieloletnie doświadczenie w dziedzinie ginekomastii i naturalnie wykonują zabiegi zgodnie z najnowocześniejszymi standardami medycznymi i technicznymi. Będą Państwo traktowani z najwyższą troską i uwagą, biorąc pod uwagę Państwa osobiste życzenia dotyczące kształtowania piersi.

Photo avant et après une gynécomastie
Zdjęcie przed i po zabiegu ginekomastii

Ginekomastia: procedura i technika

Przede wszystkim turecki chirurg oceni, czy deformacja piersi jest po prostu rozrostem tkanki tłuszczowej, czy też tkanka gruczołu sutkowego zbytnio się rozrosła. Co więcej, te dwa zjawiska mogą występować razem.

Jeśli występuje tylko nadmiar tłuszczu, można go delikatnie odessać w łagodnym znieczuleniu miejscowym. Jeśli tkanka gruczołowa rozrosła się zbyt mocno, usuwa się ją chirurgicznie w znieczuleniu ogólnym.

Nacięcie wykonuje się dyskretnie pod otoczką. Operacja ta musi być wykonana ostrożnie, ponieważ musi być symetryczna. Dlatego w Turcji współpracujemy wyłącznie z chirurgami kosmetycznymi, którzy posiadają odpowiednią i wszechstronną wiedzę specjalistyczną do wykonywania takich operacji.

Po około trzech tygodniach od operacji ginekomastii wraca Pan do dawnej formy i może prezentować swoje męskie piersi w obcisłej koszulce. Ze względu na idealne umiejscowienie nacięcia, fakt, że przeszedł Pan zabieg ginekomastii nie jest widoczny dla osób postronnych.

Tracé d'un chirurgien pour une gynécomastie
Zarys ginekomastii u chirurga

Proszę cieszyć się nową sylwetką i zwrócić uwagę na swoją męską klatkę piersiową! Niech nasz zespół ekspertów przeprowadzi Pana przez tę zmianę.


Jeśli mają Państwo problem z dokonaniem wyboru, możemy bezpłatnie pomóc w przeprowadzeniu udanej operacji.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.


Często zadawane pytania

Jak długo trwa ginekomastia w Turcji?

Po udanej operacji ginekomastii wyniki mogą utrzymywać się przez całe życie. Jednak nawrót może wystąpić, jeśli styl życia pacjenta nie jest zgodny ze standardami lub jeśli wystąpi problem zdrowotny.

Ginekomastia nie jest bolesna w czasie operacji, ponieważ jest ona przeprowadzana w znieczuleniu. Po operacji lekarz przepisuje środki przeciwbólowe, aby złagodzić przyszły ból. Jest to zatem operacja bezbolesna.

Wybierając kompetentnego i doświadczonego chirurga, zwiększają Państwo swoje szanse na udaną operację ginekomastii. Wskaźnik powodzenia tego zabiegu chirurgicznego w tureckich klinikach szacuje się na 90%.

Blizny są nieuniknione podczas operacji. Zadaniem lekarza jest próba uzyskania jak najmniejszej blizny. Ewolucja blizn jest jednak zjawiskiem losowym i różni się w zależności od osoby.

Średnio operacja ginekomastii trwa od 1 do 2 godzin. Zależy to od ciężkości i okoliczności sytuacji, ale także od umiejętności chirurga odpowiedzialnego za operację.

Ginekomastia nie jest operacją, której przeprowadzenie zajmuje dużo czasu. Operacja ginekomastii trwa zaledwie 3 dni od momentu kontaktu do zakończenia zabiegu. Jest więc stosunkowo szybka.

Czy tabletki na ginekomastię działają?

Skuteczność tabletek na ginekomastię nie została udowodniona naukowo. Ważne jest, aby skonsultować się z lekarzem w celu ustalenia najlepszego leczenia ginekomastii, zarówno medycznego, jak i chirurgicznego.

O autorze

Émilie

Nazywam się Emilie Gervais i mieszkam w Stambule, w Turcji. Jestem pisarką medyczną z rozległą wiedzą naukową i ponad 15-letnim doświadczeniem w badaniach nad rakiem i biologii molekularnej. Mam doświadczenie w organizacji kongresów i zarządzaniu projektami. Potrafię przekazywać złożone koncepcje medyczne i naukowe różnym odbiorcom za pośrednictwem różnych mediów, w tym tej strony internetowej jako forum dla moich tekstów.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️