Liposukcja laserowa w Turcji

liposukcja vaser 1
Napisany przez Laurence

Wszystko, co muszą Państwo wiedzieć o lipo vaser w Turcji! Jaka jest średnia cena w Stambule? Nasze porady dotyczące udanej liposukcji laserowej wysokiej rozdzielczości w Turcji.

NajlepszaKlinika.com informuje o Vaser lipo w Turcji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów. Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Cena liposukcji Vaser w Turcji

Cena liposukcji Vaser w Turcji zależy od liczby i wielkości obszarów ciała, które mają być leczone. Średni koszt to 2,300 €, z zakresem od 1,800 € do 2,800 €. W znieczuleniu ogólnym operacja trwa od 1 do 4 godzin. Długość pobytu w Stambule wynosi 7 dni, a pobyt w szpitalu 1 noc. Rezultaty są widoczne w ciągu 6 miesięcy.

Liposukcja laserowa 1 strefy1800 euro
Liposukcja laserowa 2 obszarów2000 euro
Liposukcja Vaser 3 strefy2200 euro
Liposukcja laserowa 4 strefy2400 euro

Czym jest liposukcja laserowa?

Pomimo zdrowego stylu życia i ćwiczeń fizycznych, często możemy znaleźć obszary i kieszenie tłuszczu, które są trudne do wyeliminowania. Chociaż jest to całkowicie naturalne i bezpieczne, wiele osób stara się wyeliminować te kieszenie tłuszczu na rzecz szczuplejszej, bardziej zdefiniowanej sylwetki dzięki liposukcji laserowej.

Od czasu operacji nigdy nie byłam szczęśliwsza – to była najlepsza decyzja, jaką kiedykolwiek podjęłam. W końcu mam zaufanie do siebie i uwielbiam to, jak wyglądam. Jestem wdzięczna jak nigdy dotąd. Mogę powiedzieć, że znów mam piersi.

Schéma de la canule lors d'une vaser lipo
Schemat kaniuli podczas liposukcji laserowej

Liposukcja laserowa o wysokiej rozdzielczości, znana również jako liposculpture lub vaser liposuction, to zaawansowana technika usuwania i redukcji tkanki tłuszczowej, która może kształtować i rzeźbić Państwa ciało. Liposukcja laserowa uwydatnia Państwa naturalne cechy i tworzy zdefiniowaną, stonowaną sylwetkę.

Liposukcja laserowa wykorzystuje zaawansowaną, minimalnie inwazyjną technologię ultradźwiękową do precyzyjnego celowania i usuwania niechcianych obszarów tłuszczu. Jednak nawet przy użyciu najwyższej jakości sprzętu, to stopień skrupulatnego rzeźbienia ciała wykonywanego przez chirurga odróżnia liposukcję laserową od konwencjonalnej operacji liposukcji.

Film objaśniający liposukcję laserową

Ten zabieg kosmetyczny może być stosowany do tworzenia bardziej zdefiniowanych łydek, mięśni brzucha i ramion, a także usuwania nadmiaru tłuszczu. Może być również stosowany do napinania luźnej skóry w tych małych, złożonych obszarach, takich jak pod brodą.

Nasze kliniki partnerskie w Turcji zawsze zapewniają pacjentom odpowiednią dla nich procedurę i rozumieją, że liposukcja laserowa nie jest procedurą “uniwersalną”. Dlatego oferują tradycyjną liposukcję, liposukcję laserową i niechirurgiczną liposukcję.

*Wyniki i korzyści płynące z liposukcji laserowej różnią się i są inne dla każdej osoby. Konkretne wyniki nie mogą być zagwarantowane.

Zdjęcia przed i po zabiegu

Korzyści płynące z liposukcji laserowej

Liposukcja laserowa to najnowocześniejsza technikausuwania tłuszczu, która zapewnia wyjątkowe rezultaty, w przeciwieństwie do innych form liposukcji. Procedura ta jest odpowiednia zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

Korzyści chirurgiczne i pooperacyjne

 • Minimalnie inwazyjna i bez uszkodzenia otaczających tkanek, co oznacza, że ból pooperacyjny jest ograniczony do minimum.
 • Minimalne blizny, siniaki i krwawienie
 • Krótszy czas przestoju i szybsza rekonwalescencja
 • Wystarczająco łagodny, aby można go było wykonać w znieczuleniu miejscowym – w zależności od liczby leczonych obszarów może nie być konieczne pozostanie w szpitalu na noc.
 • Dopasowana odzież pooperacyjna zapewnia optymalne rezultaty

Korzyści płynące z liposukcji laserowej

 • Pionierski zabieg modelujący sylwetkę, który rzeźbi i definiuje mięśnie
 • Ujędrnienie skóry poprzez stymulację produkcji kolagenu
 • Natychmiastowe rezultaty z ciągłą poprawą do 6 miesięcy po zabiegu.
 • Gładsze, bardziej przewidywalne rezultaty
 • Precyzyjna, ukierunkowana procedura, odpowiednia dla dużych lub małych obszarów (w tym delikatnych obszarów, takich jak podbródek i wewnętrzna strona ud)
 • Obszary poddane zabiegowi powinny zachować swój wyrzeźbiony wygląd tak długo, jak długo utrzymują Państwo tę samą wagę

Jak przeprowadzana jest liposukcja laserowa?

Liposukcja laserowa, znana również jako “liposukcja wspomagana ultradźwiękami” ze względu na zastosowaną energię ultradźwiękową i technologię, jest najnowocześniejszą, minimalnie inwazyjną procedurą usuwania tłuszczu.

Energia ultradźwiękowa celuje w niechciany tłuszcz, jednocześnie zachowując ważne tkanki, takie jak nerwy, naczynia krwionośne, tkanka łączna i kolagen, aby promować szybkie gojenie.

Upłynniając powierzchowny i głęboki tłuszcz wokół grup mięśni, poprawia widoczność leżących pod nim stonowanych mięśni. Rezultatem jest przekształcone, bardziej zdefiniowane i wyrzeźbione ciało, nadające Państwu smukły, stonowany i zgrabny wygląd.

Silhouettes
Sylwetki

Aby osiągnąć najlepsze wyniki, ważne jest, aby Państwa chirurg był specjalnie przeszkolony w zakresie liposukcji VASER Hi Def.

Jakie obszary można poddać liposukcji naczyniowej?

Liposukcja laserowa polega na chirurgicznym usuwaniu tłuszczu z określonych obszarów ciała. Procedura liposukcji laserowej jest tak precyzyjnie ukierunkowana, że może być stosowana na obszarach, których tradycyjna liposukcja nie może leczyć.

Najczęściej leczonymi obszarami są

 • Klatka piersiowa lub biust
 • Górna i dolna część pleców
 • Brzuch
 • Boki / talia
 • Biodra
 • Pośladki
 • Łydki
 • Kolana
 • Kostki
 • Podbródek / szyja
 • Broń
 • Uda wewnętrzne i zewnętrzne

Porady pooperacyjne

Chociaż proces gojenia jest inny dla każdego, liposukcja laserowa wymaga więcej obserwacji niż tradycyjna liposukcja. Im bardziej będą Państwo szanować proces gojenia, tym lepsze będą Państwa rezultaty; ostateczny rezultat będzie widoczny dopiero dwa lub trzy miesiące po operacji.

Optymalny program działań następczych obejmuje stosowanie dostosowanej do potrzeb odzieży uciskowej, ultradźwięków, masażu limfatycznego, ćwiczeń fizycznych i prawidłowej diety po operacji.

Schéma d'une canule aspirant des cellules graisseuse
Schemat kaniuli odsysającej komórki tłuszczowe

Obszary poddane zabiegowi zachowają swój wyrzeźbiony wygląd tak długo, jak długo będzie Pani/Pan utrzymywać swoją wagę. Jeśli przybierze Pani/Pan na wadze, na ogół przytyje Pani/Pan więcej w obszarach innych niż te poddane zabiegowi.

Rekonwalescencja po zabiegu

Obszar nacięcia

W ciągu pierwszego lub dwóch dni po zabiegu może dojść do wycieku płynu z obszarów nacięć. Jest to płyn tumescencyjny, który jest produktem znieczulenia miejscowego. Może to być zabarwiona krew, co jest całkowicie normalne, więc proszę się nie martwić; jednak każdy wyraźny wyciek należy zgłosić klinice.

W ciągu 7 dni od operacji, w zależności od leczonego obszaru, zostanie przeprowadzona kontrola rany w celu oceny szwów, które powinny stopniowo się rozpuszczać. Proszę unikać zamoczenia miejsca nacięcia, ponieważ ciepłe i wilgotne środowisko jest siedliskiem bakterii i może prowadzić do zakażenia rany.

Pas uciskowy

Wróci Pani z kliniki z założonym gorsetem uciskowym wykonanym na miarę. Musi go Pani nosić przez cały czas, dopóki chirurg nie poinformuje Pani, że może go Pani zdjąć. Należy pamiętać, że jeśli przestanie Pani nosić odzież do liposukcji szytą na miarę, zanim zostanie Pani o tym poinformowana, nie uzyska Pani optymalnych rezultatów.

Perdre une tour de taille avec une vaser lipo
Utrata talii za pomocą vaser lipo

Siniaki / obrzęk

Po zabiegu należy spodziewać się siniaków, obrzęku i bólu; obrzęk może utrzymywać się przez kilka miesięcy. Może Pani również odczuwać utratę czucia w leczonych obszarach, co jest całkowicie normalne i nie ma się czym martwić. Gdy nerwy zaczną się regenerować, czucie powinno wrócić do normy.

Dyskomfort

Bezpośrednio po operacji należy spodziewać się lekkiego dyskomfortu, który można łatwo kontrolować za pomocą leków. Utrzymuje się on tylko przez krótki czas, a większość pacjentów wstaje i porusza się wygodnie po dniu lub dwóch; należy pamiętać, że może Pan/Pani potrzebować pomocy w ciągu 24 do 48 godzin po operacji.

Środki przeciwbólowe zostaną przepisane w celu kontrolowania dyskomfortu, ale jeśli zaczną Państwo odczuwać silny ból, prosimy o natychmiastowy kontakt. Zdecydowanie odradzamy Panu/Pani przyjmowanie jakichkolwiek leków zawierających aspirynę przez tydzień po operacji.

Krótkoterminowe środki ostrożności

Aktywność fizyczna

Zabieg liposukcji laserowej wymaga minimalnego czasu przestoju, co oznacza, że mogą Państwo powrócić do codziennych czynności w ciągu dwóch dni od zabiegu – w zależności od leczonego obszaru. Zalecamy co najmniej tygodniowe zwolnienie z pracy, aby umożliwić Państwu pełny powrót do zdrowia.

Simulation photo avant et après
Symulacja zdjęć przed i po zabiegu

W ciągu następnych dwóch lub trzech tygodni leczone obszary mogą pozostać bardzo wrażliwe, a forsowna aktywność fizyczna powinna być ograniczona; w tym okresie można stopniowo wznawiać czynności, takie jak lekkie podnoszenie ciężarów i seks. Podczas konsultacji chirurg udzieli Panu/Pani jasnych wskazówek dotyczących aktywności, które może Pan/Pani podejmować, w zależności od leczonego obszaru.

Opaska uciskowa

Bezpośrednio po operacji otrzyma Pani/Pan indywidualnie dopasowaną odzież uciskową Liposculpture, która jest ważną częścią procesu gojenia. Odzież należy nosić przez cztery do sześciu tygodni, zgodnie z zaleceniami lekarza, aby wspomóc gojenie, zmniejszyć obrzęk, a przede wszystkim zapewnić dobre kontury leczonych obszarów.

Długoterminowe środki ostrożności

Aby uzyskać optymalne wyniki, zalecamy, aby Państwa długoterminowa opieka pooperacyjna obejmowała również spersonalizowany kurs ręcznego drenażu limfatycznego (MLD). Ściśle współpracujemy ze specjalistą MLD, jeśli zdecydują się Państwo włączyć ten rodzaj masażu do procesu leczenia.

Ręczny masaż drenażu limfatycznego

Aby uzyskać najlepsze wyniki, zalecamy zainwestowanie w kurs ręcznego masażu drenażu limfatycznego, który pomaga przyspieszyć proces regeneracji, usuwa wszelkie obrzęki lub nagromadzenie płynów w organizmie i pomaga pozbyć się wszelkich pozostałych toksyn.

Femme mesurant son tour de taille
Kobieta mierząca swoją talię

Technika masażu może być stosowana po liposukcji laserowej, już 48 godzin po zabiegu, aby przyspieszyć Państwa powrót do zdrowia. Łączy ona leczenie ultradźwiękami, po którym następuje masaż manualny.

Manipulując limfą na styku skóry i naskórka (na głębokości od 1 do 2 mm, co odpowiada grubości od 4 do 5 kartek papieru), technika ta ułatwia proces organizmu i eliminuje nadmiar płynu z głębokich warstw, a także z płytkich i negatywnych przestrzeni.

Masaż ten zapewnia lepszą retrakcję skóry, zmniejsza sztywność mięśni, poprawiając w ten sposób Państwa bezpośrednią mobilność po operacji, a także ma działanie terapeutyczne i przeciwzapalne na tkanki.

Aktywność fizyczna

Po sześciu tygodniach powinien Pan/Pani być w pełni sił i być w stanie podjąć bardziej forsowne ćwiczenia fizyczne, takie jak jogging i trening siłowy. Jeśli nadal odczuwa Pan/Pani dyskomfort lub nie jest Pan/Pani pewien/a, czy może Pan/Pani wznowić bardziej forsowną aktywność fizyczną, proszę porozmawiać ze swoim chirurgiem liposukcji, który z przyjemnością omówi z Panem/Panią Pana/Pani obawy.

Ryzyko, powikłania i skutki uboczne

Podczas liposukcji laserowej mogą wystąpić pewne rzadkie zagrożenia:

 • Zakrzep krwi w płucach;
 • Krwawienie pod skórą;
 • Martwica skóry;
 • Nieprawidłowe blizny;
 • Infekcje blizn;
 • Zator tłuszczowy.
Coordinatrice avec une patiente
Koordynator z pacjentem

Dlatego powinni Państwo zaufać nam i wybrać renomowanego i doświadczonego chirurga w Stambule.

Proszę zauważyć, że w religii islamskiej liposukcja laserowa nie jest haram. Jest halal i akceptowane, jeśli ma na celu usunięcie defektu wpływającego na ciało.

Nasza placówka jest dostępna dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej (PRM) i ułatwi Państwu pobyt. Nasz zespół jest przeszkolony, aby oferować spersonalizowaną pomoc osobom niepełnosprawnym.

Ile kosztuje liposukcja laserowa w Turcji?

Koszt liposukcji laserowej zależy od liczby obszarów, które planują Państwo poddać liposukcji. Cena zależy od czasu potrzebnego do zmiany kształtu obszarów, którymi są Państwo zainteresowani. W Turcji średni koszt liposukcji laserowej wynosi 2,300 €. Cena zależy również od doświadczenia chirurga.

Jak długo trwa procedura Vaser Lipo?


Czas potrzebny do wykonania liposukcji laserowej zależy od liczby i wielkości leczonych obszarów; jednak leczenie maksymalnie trzech obszarów zajmuje zwykle od jednej do dwóch godzin.

Une femme touche son ventre après une liposuccion
Kobieta dotyka swojego brzucha po liposukcji

Czy mężczyźni mogą skorzystać z liposukcji laserowej?

W Turcji znaczna liczba pacjentów poddawanych liposukcji laserowej to mężczyźni. Najpopularniejszymi obszarami zabiegowymi dla panów są klatka piersiowa, brzuch i “miłosne uchwyty”. Należy zauważyć, że osoby z wirusem HIV są akceptowane.

Czy będę mieć wybór między znieczuleniem miejscowym a znieczuleniem ogólnym?

Liposukcja laserowa może być wykonywana w znieczuleniu ogólnym lub znieczuleniu miejscowym z sedacją. Decyzja ta zostanie podjęta przez chirurga i będzie zależeć od Państwa preferencji i możliwości.

Jak długo potrwa okres rekonwalescencji?

Ponieważ liposukcja laserowa jest mniej inwazyjna niż tradycyjna liposukcja, czas przestoju i rekonwalescencji jest krótszy*. Wystąpią siniaki i obrzęk. Dlatego zalecamy odczekać co najmniej 5 do 7 dni przed powrotem do pracy i 14 dni przed powrotem na siłownię lub podjęciem intensywnej aktywności.

Un couple épanoui
Szczęśliwa para

Co najważniejsze, aby uzyskać optymalne wyniki i zminimalizować dyskomfort, radzimy słuchać swojego ciała i nie przepracowywać się, dopóki w pełni się nie zregeneruje. Będą Państwo musieli nosić dyskretną odzież podtrzymującą przez około 4 tygodnie po operacji.

Czy będę musiała spędzić noc w szpitalu?

Liposukcję laserową można wykonać w ciągu dnia, ale w pewnych okolicznościach, w zależności od liczby leczonych obszarów i Państwa predyspozycji, chirurg w Turcji może poprosić o pozostanie na noc. Zostanie to omówione z Państwem podczas konsultacji z chirurgiem.

Ile obszarów ciała mogę poddać zabiegowi podczas tej samej operacji?

Nasi wysoce doświadczeni tureccy i tunezyjscy chirurdzy będą leczyć do czterech obszarów podczas jednej operacji, w zależności od Państwa umiejętności i potrzeb. Podczas konsultacji chirurg omówi z Państwem najlepszą metodę leczenia w celu osiągnięcia optymalnych rezultatów.

Analyse du tissu adipeux par radiofréquence
Analiza tkanki tłuszczowej za pomocą częstotliwości radiowej

Czy po liposukcji laserowej ponownie przybiorę na wadze w tym samym obszarze?

Liposukcja laserowa nie powinna być stosowana jako narzędzie kontroli wagi, ale raczej powinna być wykonywana po osiągnięciu optymalnej wagi. Jeśli po zabiegu utrzyma Pan/Pani swoją wagę, prowadząc zrównoważony i zdrowy tryb życia, usunięcie komórek tłuszczowych pozwoli Panu/Pani przytyć do czterech kilogramów, zanim zauważy Pan/Pani zmiany w leczonym obszarze.

Jednak żadna procedura usuwania tłuszczu nie jest w stanie usunąć wszystkich komórek tłuszczowych z leczonego obszaru, więc może Pan/Pani zauważyć powrót tłuszczu.

Czy po liposukcji laserowej będę mieć kieszenie tłuszczu w różnych miejscach?

Jeśli prowadzi Pan/Pani zdrowy, zrównoważony tryb życia, nie będą u Pana/Pani występować kieszenie tłuszczowe w leczonym obszarze ani w innych częściach ciała*. Jakikolwiek przyrost lub utrata masy ciała, której Pan/Pani doświadczy, będzie miał tendencję do proporcjonalnego rozłożenia się na całym ciele.

Co oznacza skrót Vaser?

VASER to skrót od Vibration Amplification of Sound Energy at Resonance, odnoszący się do energii wykorzystywanej do upłynniania komórek tłuszczowych w leczonym obszarze.

Analyse par cavitation
Analiza kawitacji

Kto wykonuje liposukcję laserową?

Liposukcja laserowa, choć minimalnie inwazyjna, jest zabiegiem chirurgicznym wykonywanym przez naszych wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych chirurgów w jednym z naszych światowej klasy szpitali w Turcji i Tunezji.

Czy zabieg ten zlikwiduje nadmiar skóry na moim brzuchu?

Wiele osób stwierdza nadmiar skóry na brzuchu po ciąży lub znacznej utracie wagi. Chociaż liposukcja brzucha napina skórę, nie może leczyć dużych obszarów. Aby usunąć znaczny nadmiar skóry, zalecamy plastykę brzucha, znaną również jako abdominoplastyka.


Jeśli mają Państwo trudności z podjęciem decyzji, możemy pomóc Państwu w pomyślnym przeprowadzeniu liposukcji laserowej po obniżonej cenie.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.


Często zadawane pytania

Jak długo trwa liposukcja laserowa w Turcji?

Żywotność liposukcji laserowej w Turcji, podobnie jak w innych krajach, zależy od zachowania pacjenta. Jeśli prowadzą zdrowy tryb życia, uważają na to, co jedzą i uprawiają minimalną aktywność fizyczną, efekty liposukcji laserowej będą trwać przez czas nieokreślony.

Liposukcja laserowa powoduje dyskomfort pooperacyjny, niezależnie od tego, czy jest wykonywana w Turcji, czy w innym miejscu. Jednak ból jest całkowicie znośny, ponieważ można go porównać do bolesności mięśni. Proszę odczekać od 2 do 3 tygodni, aby ból całkowicie ustąpił.

Wskaźnik sukcesu liposukcji laserowej w Turcji jest optymalny dzięki tej nowej technologii. W rzeczywistości możliwe jest łatwe usunięcie 80% zbędnej masy tłuszczowej, co jest znacznie lepsze niż tradycyjna metoda liposukcji i bez żadnego ryzyka.

Liposukcja laserowa, czyli vaser lipo, to najlepsza technika. Może usunąć do 80% masy tłuszczowej, podczas gdy skóra jest łatwiej połączona z mięśniami niż w przypadku innych metod. Jest również bardziej precyzyjna, jeśli chodzi o celowanie w niechciany tłuszcz.

Wszystko zależy od wieku, ponieważ skóra z czasem traci elastyczność, oraz od ilości tłuszczu do usunięcia. Specjalne kremy i masaże pomagają napiąć skórę. Jeśli to nie wystarczy, konieczna może być operacja.

Długość pobytu w Turcji na liposukcji laserowej zależy od zakresu operacji. Najważniejszym czynnikiem jest rodzaj znieczulenia, miejscowego lub ogólnego. Średnio należy spodziewać się spędzenia od 5 do 8 dni w Turcji, z możliwością noclegu w szpitalu.

O autorze

Laurence

Nazywam się Laurence Tung. Jestem pisarzem medycznym z wiedzą naukową w kilku dziedzinach. Ostatnio zajmowałem się takimi obszarami terapeutycznymi jak reumatologia i hipercholesterolemia. Mam również doświadczenie w genomice, epigenetyce, biologii molekularnej i biochemii. Pomagam tej stronie publikować wysokiej jakości artykuły na temat turystyki medycznej.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️