Brazylijski lifting twarzy BBL w Turcji

lifting pośladków turek 1 1
Napisany przez Laurence

Wszystko, co muszą Państwo wiedzieć o liftingu twarzy bresilian bbl w Turcji! Jaka jest średnia cena w Stambule? Nasze porady dotyczące udanego BBL w Turcji.

NajlepszaKlinika.com informuje o BBL w Turcji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów . Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Ile kosztuje BBL w Turcji?

Średnia cena BBL w Turcji wynosi €3,200. Cena ta różni się w zależności od liczby obszarów do liposukcji i ponownego wstrzyknięcia. Cena obejmuje znieczulenie, operację, leki i opaskę uciskową. Brazylijski lifting twarzy wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym i trwa 3 godziny. Pobyt w Stambule trwa 7 dni i obejmuje 1 noc hospitalizacji. Rezultaty po 6 miesiącach.

Brazylijski lifting pośladków (BBL)3200 €
Powiększanie pośladków implantem3600 €
Powiększanie przez lipofilling3400 €
Lifting pośladków3700 €

Turcja jest jednym z najpopularniejszych kierunków turystyki medycznej na świecie. Jakość opieki i umiejętności lekarzy sprawiają, że jest to bardzo atrakcyjne miejsce. BBL jest jednym z najlepszych zabiegów wykonywanych w Stambule.

Silhouette féminine avec un beau galbe de fesses
Kobieca sylwetka z pięknym zaokrągleniem pośladków

Każdego roku wielu turystów przyjeżdża do Stambułu, aby poddać się tego typu operacji i osiągnąć zadowalające efekty estetyczne. Ale czym jest BBL? Dlaczego warto wybrać Turcję na ten zabieg i jak się do niego zabrać? Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi informacjami na temat BBL w Turcji.

Co to jest brazylijski lifting pośladków?

BBL to akronim oznaczający“brazylijski lifting pośladków”. Jest to operacja chirurgii plastycznej polegająca na zwiększeniu objętości pośladków poprzez lipofilling, czyli pobranie tłuszczu z innego obszaru ciała. Tłuszcz ten jest następnie wstrzykiwany w pośladki, tworząc bardziej harmonijny kształt.

Tłuszcz jest usuwany z jednego lub kilku obszarów ciała, w których występuje w nadmiarze. Dotyczy to w szczególności brzucha lub bioder, ale może również obejmować inne obszary. Procedura ta jest odpowiednia zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

Pośladki są ważną częścią kobiecego ciała i wiele pań rozważa poddanie się tego typu zabiegowi w celu uzyskania lepszego kształtu.

Zdjęcia przed i po zabiegu

Korzyści płynące z BBL

Istnieje kilka rodzajów chirurgii estetycznej w celu zwiększenia objętości pośladków. BBL jest często preferowany w stosunku do innych z kilku powodów.

Po pierwsze, wyniki tego brazylijskiego liftingu są doceniane za ich naturalność. Rzeczywiście, wizualny rezultat BBL nie sprawia wrażenia sztuczności, które jest tak często krytykowane w tego typu zabiegach chirurgicznych. Kształt pośladków wydaje się naturalnie pełniejszy i bardziej zaokrąglony.

Schéma d'une augmentation de fesses par BBL
Schemat powiększania pośladków metodą BBL

Inne zalety BBL są następujące:

 • Nie pozostawia widocznych blizn
 • Zapewnia długotrwałe rezultaty
 • Minimalnie inwazyjny, zazwyczaj z niewielkimi nacięciami.
 • Pozbywa się niechcianego tłuszczu, którego trudno się pozbyć.

Jaki jest idealny profil pacjenta?

Podobnie jak w przypadku każdego innego rodzaju operacji, brazylijski lifting pośladków ma idealny profil pacjenta. Jeśli posiada Pani wszystkie cechy tego profilu, to BBL jest dla Pani.

Pacjentki z nadmiarem tkanki tłuszczowej kwalifikują się do liposukcji. Co więcej, jeśli chce Pani wykorzystać ten nadmiar tłuszczu do wymodelowania pośladków, operacja będzie podwójnie korzystna.

Inną cechą, którą można wykorzystać do sporządzenia profilu idealnego pacjenta, jest jego waga. Osoby o stabilnej wadze mają większe szanse na uzyskanie korzyści z liposukcji i cieszenie się nimi przez długi czas. Stabilność tkanki tłuszczowej jest ważnym czynnikiem w tej brazylijskiej operacji.

Femme complexée par ses fesses
Kobieta z kompleksem na punkcie swoich pośladków

Jak wykonuje się BBL w Turcji?

Operacja chirurgiczna przebiega według ściśle określonej procedury. Przede wszystkim przeprowadzana jest wstępna rozmowa z lekarzem odpowiedzialnym za BBL, aby sprawdzić, czy nie ma przeciwwskazań w Państwa przypadku.

Następnie sprawdza się, czy operacja jest możliwa, ponieważ proszę pamiętać, że kobiety, które nie mają nadmiaru tłuszczu w niektórych obszarach ciała, nie będą mogły poddać się liposukcji.

Kobiety uprawiające sport i te, które są przyzwyczajone do stosowania drastycznych diet, będą miały zatem duże szanse na odrzucenie lub przekierowanie na inny rodzaj operacji jako alternatywę.

Beau galbe
Piękne krągłości

Wykonywanie BBL

Brazylijski lifting pośladków może być wykonywany w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym, według uznania chirurga. Zazwyczaj operacja wykonywana jest w znieczuleniu ogólnym.

W zależności od zakresu operacji i profilu pacjentki, BBL może trwać od 2 do 3 godzin. Chirurg rozpoczyna od narysowania linii na każdym pośladku, które posłużą jako przewodnik do wstrzykiwania tłuszczu w pośladki.

Następnie wykonuje małe nacięcia w wybranym obszarze (uda, brzuch, biodra lub inne) do liposukcji tłuszczu. Obszary te (może być ich kilka) są wybierane wcześniej za obopólną zgodą chirurga i pacjenta.

Amélioration des fesses avec un lifting brésilien
Poprawa pośladków za pomocą brazylijskiego liftingu twarzy

Zanim tłuszcz zostanie przeniesiony, komórki tłuszczowe są najpierw oczyszczane przez odwirowanie, przy użyciu tak zwanej metody Colemana. Następnie są one wstrzykiwane w każdy z pośladków.

Po raz kolejny iniekcja jest wykonywana przez małe nacięcia w pośladkach, które są następnie zszywane. Po wykonaniu tej ostatniej operacji procedura jest zakończona. Proszę zauważyć, że możliwe jest przeprowadzenie zabiegu BBL w 2 sesjach. Jest to szczególnie ważne w przypadku, gdy pożądana objętość nie została jeszcze osiągnięta lub gdy występuje asymetria między dwoma pośladkami.

Po operacji

Po przeprowadzeniu zabiegu brazylijskiego liftingu pośladków może Pani od razu obserwować rezultat przed lustrem. Należy jednak pamiętać o jednej ważnej rzeczy: należy spodziewać się około 30% utraty tkanki tłuszczowej w ciągu 3 miesięcy po operacji. Tak więc prawdziwe rezultaty BBL będą widoczne dopiero po 3 miesiącach.

Amélioration des fesses avec un brazilian butt lift
Poprawa pośladków za pomocą brazylijskiego liftingu pośladków

O ile Pani waga nie zmieni się znacząco po tym czasie, rezultat pozostanie trwały po tych 3 miesiącach. W zależności od reakcji organizmu, chirurg może przepisać wstrzykiwane antykoagulanty, które będą podawane przez pielęgniarkę.

Na koniec będzie Pan/Pani musiał/a zawiesić swoją aktywność na okres od 7 do 15 dni i nosić odzież uciskową przez okres 6 tygodni.

Panty Short de contention
Spodenki uciskowe

Środki ostrożności po zabiegu BBL

Po operacji brazylijskiego liftingu pośladków będzie Pani musiała podjąć środki ostrożności, aby zapewnić dobry powrót do zdrowia. Oprócz noszenia gorsetu i zaprzestania pracy, należy podjąć inne środki, w tym następujące:

 • Proszę nie brać prysznica przez 3 dni po liposukcji.
 • Proszę starać się być aktywnym od 3 dni po zabiegu. Proszę chodzić na spacery, nawet krótkie. Proszę przynajmniej zrobić kilka kroków wokół domu.
 • Jeśli przez jakiś czas po operacji odczuwa Pani ból, może Pani przyjmować środki przeciwbólowe.
 • Proszę zwracać uwagę na ułożenie pośladków, gdy ma Pani zamiar usiąść.
 • Proszę nie wywierać żadnego nacisku na pośladki.
 • Proszę położyć się na brzuchu. Będzie to trudne, ale proszę spróbować się do tego przyzwyczaić. Jeśli naprawdę nie może Pani sobie z tym poradzić, może Pani położyć się na plecach.
Simulation de l'amélioration des fesses avec un BBL
Symulacja powiększania pośladków za pomocą BBL

Ryzyko, powikłania i skutki uboczne

Podczas operacji brazylijskiego lifting u pośladków może wystąpić pewne rzadkie ryzyko:

 • Wypadki zakrzepowo-zatorowe ;
 • Zmiany wrażliwości pośladków;
 • Guzki pod skórą w obszarach poddanych aspiracji lub iniekcji;
 • Nadmierne krwawienie;
 • Infekcja i zator tłuszczowy;
 • Pojawienie się krwiaków.

Dlatego powinni Państwo zaufać nam i wybrać renomowanego i doświadczonego chirurga w Stambule.

Co więcej, operacja ta jest zatwierdzona przez islam. Jest to operacja halal, a nie haram, ponieważ zapewnia korzyści medyczne i poprawia jakość życia pacjenta.

Osobom niepełnosprawnym oferujemy usługę wypożyczenia wózka inwalidzkiego, aby ułatwić im poruszanie się. Klinika oferuje łatwy dostęp dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

Dlaczego warto wybrać Turcję na BBL?

Lifting pośladków jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów chirurgicznych w Turcji. Chirurdzy pracujący w klinikach w Stambule i innych miastach zdolnych do wykonania BBL należą do najbardziej kompetentnych i doświadczonych na świecie.

Czy jest Pan/Pani nosicielem wirusa HIV? Specjalna klinika została wydzielona do przeprowadzania BBL z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa dla Państwa i personelu.

Photo avant et après d'un BBL
Zdjęcie BBL przed i po zabiegu

Tureckie kliniki słyną również z najnowocześniejszego sprzętu. Jest to kolejna gwarancja jakości medycznej dostępnej w tym kraju. Pacjenci mogą być spokojni.

Jak uzyskać BBL w Turcji?

Po wybraniu odpowiedniej kliniki należy jeszcze zarezerwować bilet lotniczy i pokój hotelowy w pobliżu miejsca docelowego.

Aby pomóc Państwu uniknąć tych czasochłonnych procedur administracyjnych, nasza agencja może przejąć pełną odpowiedzialność za Państwa sprawę, od wyboru kl iniki (stawiamy sobie za punkt honoru, aby kierować Państwa do placówek najwyższej jakości), poprzez pokój hotel owy, transfer z lotniska i wszystkie szczegóły administracyjne. Wszystko, co muszą Państwo zrobić, to dotrzeć na lotnisko w tym wielkim dniu.


Jeśli mają Państwo trudności z dokonaniem wyboru, pomożemy Państwu w osiągnięciu sukcesu i to po niższej cenie.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.


Często zadawane pytania

Jak długo trwa BBL?

Rezultat brazylijskiego liftingu pośladków utrzymuje się od 18 do 24 miesięcy, w zależności od pacjentki i sytuacji. Ten stosunkowo krótkotrwały rezultat oznacza, że zastrzyki muszą być powtarzane dość regularnie.

Chociaż w czasie operacji nie występuje ból, może on pojawić się w ciągu 1 do 3 tygodni rekonwalescencji. Ból może być umiarkowany, ale czasami wymaga użycia środków przeciwbólowych.

Idealny wskaźnik masy ciała dla poddania się brazylijskiemu liftingowi twarzy wynosi zazwyczaj od 20 do 25. Jest to jednak tylko wskazówka. W rzeczywistości niektóre osoby osiągają idealną wagę przy BMI wynoszącym 26 lub nawet więcej.

Czas rekonwalescencji po operacji BBL szacuje się na od 1 do 3 tygodni, w zależności od zakresu operacji i profilu każdego pacjenta. Należy jednak odczekać od 4 do 6 tygodni przed wznowieniem uprawiania sportu.

W Turcji średni koszt brazylijskiego liftingu pośladków wynosi 2,700 €. Jest to znacznie bardziej przystępna cena niż w większości krajów oferujących tę usługę. Co więcej, Turcja łączy te ceny z nienaganną jakością medyczną.

Aby poddać się operacji brazylijskiego liftingu pośladków w Turcji, należy przewidzieć jedną noc hospitalizacji i tygodniowy pobyt na sesje przed- i pooperacyjne. Sama operacja może trwać od 1 do 4 godzin.

O autorze

Laurence

Nazywam się Laurence Tung. Jestem pisarzem medycznym z wiedzą naukową w kilku dziedzinach. Ostatnio zajmowałem się takimi obszarami terapeutycznymi jak reumatologia i hipercholesterolemia. Mam również doświadczenie w genomice, epigenetyce, biologii molekularnej i biochemii. Pomagam tej stronie publikować wysokiej jakości artykuły na temat turystyki medycznej.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️