Liposukcja skóry w Turcji

liposukcja bioder cena 1
Napisany przez Émilie

Liposukcja bioder w Turcji to operacja, która zmienia kształt bioder. Może obejmować protezy lub zastrzyki tłuszczu w celu ich powiększenia lub liposukcję w celu zmniejszenia ich rozmiaru.

NajlepszaKlinika.com dostarcza informacji na temat liposukcji bioder w Turcji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów . Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Cena liposukcji stawu biodrowego w Turcji

Średni koszt liposukcji bioder w Turcji w Stambule wynosi 1,600 €. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od 800 euro do 2,400 euro.

ProceduraCena w Turcji
Liposukcja bioder1600 €

Co to jest liposukcja bioder?

Liposukcja bioder w Turcji to zabieg modelujący kształt bioder. Może obejmować protezy lub zastrzyki tłuszczu w celu ich powiększenia lub liposukcję w celu zmniejszenia ich rozmiaru.

Wielu pacjentów poddaje się zmianie kształtu bioder, aby nadać swojemu ciału bardziej proporcjonalny kształt, który jest bardziej zharmonizowany z resztą ciała.

Pacjenci potrzebujący liposukcji bioder w Turcji są najpierw badani, biorąc pod uwagę ich życzenia. Metoda chirurgiczna jest określana na podstawie konturu ciała, obwodu talii i kształtu bioder w stosunku do nóg.

W zależności od obecnego kształtu bioder i pożądanego wyglądu wystarczające mogą być zastrzyki z tłuszczu. U niektórych pacjentów konieczne jest wszczepienie implantów silikonowych w celu poszerzenia i wyprostowania bioder. Implanty silikonowe są wykonane z żelu i płynnych roztworów, dzięki czemu wyciek jest prawie niemożliwy.

Zobacz także: Chirurgia kosmetyczna w Turcji

Operacja powiększenia bioder

Operacja powiększenia bioder wykonywana jest w znieczuleniu ogólnym. Operacja trwa od 2 do 3 godzin. Czas ten różni się w zależności od wymagań chirurgicznych pacjenta.

Po 2 tygodniach od operacji powiększenia stawu biodrowego pacjent jest umawiany na częste konsultacje z lekarzem w celu monitorowania postępów.

Operacja zmniejszenia biodra

Operacja zmniejszenia bioder jest wykonywana w celu zmniejszenia rozmiaru bioder poprzez odessanie tłuszczu. Ważny jest obszar brzucha, grubość nóg i budowa ciała. Zmniejszenie biodra może nie być możliwe w takim stopniu, w jakim by sobie Państwo tego życzyli. Przed operacją należy określić naturalny rozmiar biodra.

Opieka pooperacyjna

  • Miejsce operacji musi pozostać suche przez dwa dni. Oznacza to unikanie kąpieli i prysznica.
  • Specjalistyczny gorset należy nosić przez 4 do 5 tygodni po operacji.
  • Przez kilka miesięcy należy unikać uprawiania sportu.
  • Należy podjąć środki ostrożności w celu ochrony obszaru pośladków. W szczególności należy zachować ostrożność podczas siadania.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Émilie

Nazywam się Emilie Gervais i mieszkam w Stambule, w Turcji. Jestem pisarką medyczną z rozległą wiedzą naukową i ponad 15-letnim doświadczeniem w badaniach nad rakiem i biologii molekularnej. Mam doświadczenie w organizacji kongresów i zarządzaniu projektami. Potrafię przekazywać złożone koncepcje medyczne i naukowe różnym odbiorcom za pośrednictwem różnych mediów, w tym tej strony internetowej jako forum dla moich tekstów.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️