Liposukcja worków siodłowych w Turcji

cena liposukcji worków siodłowych 1
Napisany przez Laurence

Worki siodłowe to inne określenie zewnętrznych ud. Duże kieszenie tłuszczu są często zlokalizowane w tym obszarze, co może powodować, że uda zewnętrzne wydają się szersze i bardziej wystające.

NajlepszaKlinika.com zapewnia informacje na temat liposukcji worków siodłowych w Turcji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów . Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Ile kosztuje liposukcja worków siodłowych w Turcji?

Średni koszt liposukcji worków siodłowych w Stambule w Turcji wynosi 1,800 €. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od €1,600 do €2,000.

ProceduraCena Turcja
Liposukcja worków siodłowych1800 €

Co to jest liposukcja worków siodłowych?

Worki siodłowe to inne określenie zewnętrznej części ud. W tym obszarze często znajdują się duże kieszenie tłuszczowe, które mogą sprawiać, że zewnętrzne uda wydają się szersze i bardziej wystające. Górna część ud może wydawać się szersza niż biodra.

Worki siodłowe są również obszarem ciała, który jest trudny do zwalczenia za pomocą zdrowej diety i programu ćwiczeń. Obszar ten może się pogarszać wraz z wiekiem, a nasz metabolizm zaczyna zwalniać. W rezultacie jest to często bardzo niekochany obszar ciała.

Na szczęście liposukcja w Turcji jest opcją eliminacji worków siodłowych.

Jak skuteczna jest liposukcja w redukcji worków siodłowych?

Liposukcja jest bardzo skutecznym rozwiązaniem w Stambule dla tych, którzy nie byli w stanie stracić worków siodłowych poprzez zdrowy tryb życia. Liposukcja jest w stanie wyeliminować uporczywy tłuszcz, pozostawiając kobiecą sylwetkę.

Czy mogę poddać się liposukcji worków siodłowych?

Jeśli próbowała Pani bezskutecznie zmniejszyć rozmiar zewnętrznych ud za pomocą takich metod, jak dieta i ćwiczenia, i chciałaby Pani usunąć tłuszcz, może być Pani odpowiednią kandydatką.

Musi Pani również mieć wskaźnik BMI poniżej 30. Ze względów zdrowotnych nie możemy zaoferować tej procedury osobom z BMI powyżej 30, ponieważ ryzyko powikłań jest zbyt wysokie.

Musi Pani mieć ukończone 18 lat i być osobą niepalącą lub być w stanie rzucić palenie co najmniej dwa tygodnie przed operacją i przez cały okres rekonwalescencji. Musi mieć Pani rozsądne oczekiwania co do wyników operacji.

Jak wykonuje się liposukcję worków siodłowych w Turcji?

Liposukcja worków siodłowych w Turcji wykonywana jest techniką zwaną PAL lipo. Jest to bardzo powszechnie stosowana metoda liposukcji.

W przeciwieństwie do innych metod liposukcji, lipo PAL nie wykorzystuje ciepła. Oznacza to, że unikają Państwo zewnętrznych i wewnętrznych uszkodzeń termicznych, a także cech charakterystycznych liposukcji, takich jak falowanie skóry.

Liposukcja PAL polega na wstrzyknięciu roztworu zawierającego miejscowy środek znieczulający i środek zwężający naczynia krwionośne w zewnętrzną część ud. To nie tylko zmiękcza tłuszcz, ale także zmniejsza ryzyko krwawienia, krwiaka i obrzęku.

Następnie stosuje się liposukcję wspomaganą w celu odessania kuleczek tłuszczu. Pozwala to uniknąć uszkodzenia sieci zrębu i naczyń krwionośnych, co zmniejsza ryzyko krwiaków. Następnie stosuje się wibrującą kaniulę, aby zapewnić oddzielenie komórek tłuszczowych od tkanki łącznej.

Ostatnim etapem jest redystrybucja, w której pozostały tłuszcz jest wyrównywany i przenoszony do innych obszarów bez ponownego wstrzykiwania, pozostawiając zewnętrzne uda wyprofilowane i gładkie.

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu AIVT. Jest to bardziej zaawansowany rodzaj znieczulenia dożylnego. Po zabiegu będzie Pani mogła obudzić się szybciej i poczuje się Pani lepiej.

Jak wygląda okres rekonwalescencji?

Po liposukcji worków siodłowych w Turcji normalne jest odczuwanie obrzęku, który powinien ustąpić po 7 do 10 dniach.

Aby w pełni zregenerować siły, będą Państwo musieli wziąć co najmniej dwa do trzech dni wolnego w pracy. Należy unikać forsownych ćwiczeń przez co najmniej dwa tygodnie. Po tym czasie może Pan/Pani wznowić lekkie ćwiczenia. Po upływie łącznie sześciu tygodni będzie Pan/Pani w stanie powrócić do zwykłych codziennych czynności.

Zostanie Pan/Pani poproszony/a o noszenie odzieży uciskowej wokół bioder. Pomoże to przyspieszyć okres rekonwalescencji, zmniejszając obrzęk i utrzymując uda w najlepszej możliwej formie.

Odzież uciskową będzie Pani musiała nosić przez cały czas przez trzy tygodnie, z wyjątkiem kąpieli. Następnie będzie Pani musiała nosić odzież uciskową przez kolejne trzy tygodnie, ale tylko w ciągu dnia.

Wyniki tej operacji kosmetycznej w Turcji są natychmiast zauważalne. Jednak całkowite zniknięcie obrzęku zajmie od trzech do pięciu miesięcy.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Laurence

Nazywam się Laurence Tung. Jestem pisarzem medycznym z wiedzą naukową w kilku dziedzinach. Ostatnio zajmowałem się takimi obszarami terapeutycznymi jak reumatologia i hipercholesterolemia. Mam również doświadczenie w genomice, epigenetyce, biologii molekularnej i biochemii. Pomagam tej stronie publikować wysokiej jakości artykuły na temat turystyki medycznej.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️