Liposukcja ud w Turcji

cena liftingu ud Turcja 1
Napisany przez Laurence

Liposukcja ud lub “cruroplastyka” w Stambule w Turcji jest najskuteczniejszym sposobem eliminacji tłuszczu dla osób, które mają uporczywy tłuszcz na ciele, szczególnie na udach.

NajlepszaKlinika.com informuje o liposukcji ud w Turcji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów . Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Ile kosztuje liposukcja ud w Turcji?

Średnia cena liposukcji ud w Turcji w Stambule wynosi 1,800 €, przy minimalnej cenie 1,500 € i maksymalnej cenie 2,100 €. Zależy to od czasu trwania operacji.

ProceduraCena Turcja
Liposukcja ud1800 €

Co to jest liposukcja ud?

Liposukcja ud lub “cruroplastyka” w Stambule w Turcji jest najskuteczniejszym sposobem eliminacji tłuszczu dla osób, które mają uporczywy tłuszcz na ciele, szczególnie na udach.

Utrata masy ciała zależy od różnych czynników, od hormonów po dziedziczność. Osoby z szybkim metabolizmem mogą bardzo łatwo schudnąć. Są jednak również osoby, które mają trudności z utratą wagi, nawet jeśli dużo ćwiczą lub przestrzegają ścisłej diety.

Co więcej, nawet szczupła osoba może mieć problemy z miejscowo nagromadzonym tłuszczem, na przykład na udach. W takich przypadkach do gry wkracza chirurgia plastyczna w Turcji, oferująca operację usuwania tłuszczu, czyli lifting ud.

Wiele osób decyduje się na liposukcję za granicą, ponieważ jest to szybszy i tańszy sposób na usunięcie nadmiaru tłuszczu z ud. Ponieważ kraj oferuje tanie ceny liposukcji oprócz fascynujących wyników, liposukcja w Turcji staje się coraz bardziej popularna.

Co to jest operacja liposukcji?

Liposukcja w Turcji to operacja usuwania tłuszczu, która może być stosowana do celowania w określone i różne obszary ciała, w tym uda. Możliwe jest wykonanie liposukcji całego lub częściowego ciała w obszarach takich jak: plecy, ramiona, klatka piersiowa, brzuch, biodra, nogi, pośladki, kolana lub kostki.

Liposukcja w Stambule może być również łączona z innymi operacjami w celu osiągnięcia lepszych rezultatów. Jak pokazują statystyki, liposukcja i plastyka brzucha to najpopularniejsze kombinacje wśród osób, które chcą mieć płaski brzuch. Tak więc, aby spełnić marzenie, jak działa liposukcja?

W Turcji liposukcja polega na odsysaniu tłuszczu z części ciała za pomocą specjalnej kaniuli podłączonej do maszyny próżniowej. Operacja odsysania tłuszczu wykonywana jest w znieczuleniu ogólnym i trwa od jednej do dwóch godzin, w zależności od zastosowanej techniki liposukcji.

Zobacz także: Liposukcja brzucha w Turcji

Techniki liposukcji ud w Turcji

Korzystając z najnowszych technologii, liposukcja w Turcji oferuje szeroką gamę opcji. Chociaż wszystkie mają na celu wyeliminowanie tłuszczu, każda technika działa inaczej niż inne. Istnieją trzy główne techniki liposukcji w Turcji:

 • Tradycyjna liposukcja: Technika ta polega na usuwaniu tłuszczu z ud poprzez odsysanie za pomocą cienkich kaniul, które są wprowadzane pod skórę przez małe nacięcia od 2 do 3 milimetrów. Tradycyjna liposukcja w Turcji jest szczególnie preferowana, gdy kandydat ma dużą ilość tłuszczu lub szuka niedrogiej liposukcji.
 • Liposukcja laserowa: Jest to szybka i mniej traumatyczna technika liposukcji, która ułatwia eliminację tłuszczu poprzez selektywne działanie na tkankę tłuszczową i upłynnianie jej za pomocą fal ultradźwiękowych. W ten sposób można uzyskać bardziej naturalne wyniki liposukcji, które są trudne do osiągnięcia w tak krótkim czasie za pomocą innych procedur chirurgicznych.
 • Liposukcja laserowa wysokiej rozdzielczości (Hi-def): Jest to system liposukcji wykorzystujący fale ultradźwiękowe w połączeniu z rezonansem. Pozwala to chirurgowi usunąć tłuszcz, jednocześnie rzeźbiąc określone obszary ud, pracując nad własną anatomią pacjenta poprzez odsłonięcie jego mięśni. Ponieważ jest szczególnie skuteczna w usuwaniu i definiowaniu tłuszczu z brzucha, liposukcja o wysokiej rozdzielczości w Turcji jest preferowana szczególnie przez mężczyzn jako operacja sześciopasmowa.

Obserwacja pooperacyjna w przypadku plastyki krzyżowej

Chociaż każda operacja chirurgii plastycznej w Turcji wiąże się z ryzykiem i powikłaniami, liposukcja w Turcji jest bezpieczną procedurą, o ile pacjent spełnia niezbędne warunki, a operacja jest wykonywana przez wykwalifikowanego chirurga plastycznego w dobrze wyposażonej sali operacyjnej.

Ponieważ liposukcja w Turcji jest minimalnie inwazyjną procedurą, która nie wymaga dużych nacięć, powrót do zdrowia po liposukcji jest łagodny i szybki, ale także stopniowy. Pacjenci muszą odpoczywać od jednego do dwóch tygodni, w zależności od zakresu operowanego ciała.

Szwy są w większości rozpuszczalne, co jest dużą zaletą dla osób, które mają ograniczony czas na poddanie się liposukcji za granicą. Pacjenci poddający się zabiegowi usuwania tkanki tłuszczowej mogą również doświadczać siniaków i obrzęków po liposukcji, które będą stopniowo zanikać w ciągu kolejnych miesięcy.

Kto powinien poddać się liposukcji ud?

Należy podkreślić, że liposukcja nie jest zabiegiem odchudzającym, a raczej zabiegiem modelującym uda. Liposukcja nie jest leczeniem otyłości, cellulitu ani operacją odchudzającą i nie można jej zastąpić ćwiczeniami fizycznymi i dobrymi nawykami żywieniowymi.

Liposukcja to zabieg chirurgii plastycznej, który usuwa tłuszcz z określonych obszarów ciała za pomocą specjalnego podciśnienia. Jest to jeden z najpopularniejszych zabiegów chirurgii plastycznej zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, którzy zmagają się z uporczywymi kieszeniami tłuszczu.

Stan ten może powodować problemy zdrowotne, ale może również sprawić, że ludzie będą niezadowoleni z wizerunku swojego ciała i ograniczyć ich swobodę ubierania się tak, jak chcą. Ta operacja usuwa z ud nieporęczne komórki tłuszczowe, które opierają się diecie i ćwiczeniom.

Liposukcja może być stosowana w wielu obszarach, w tym na brzuchu, talii, udach, biodrach, pośladkach, ramionach, szyi, wewnętrznej stronie kolan, klatce piersiowej, podbródku, łydkach i kostkach. Ilość tkanki tłuszczowej, którą można usunąć, zależy głównie od stanu zdrowia pacjenta i obszaru, w którym znajduje się tłuszcz.

Zabieg liposukcji trwa około jednej do czterech godzin, w zależności od zakresu operacji, i jest wykonywany w znieczuleniu ogólnym. Podczas operacji przez niewielkie nacięcie w pobliżu obszaru docelowego wprowadza się wąską rurkę. Rurka ta jest następnie podłączana do silnego podciśnienia, które jest przeciągane tam i z powrotem przez nadmiar tłuszczu w celu jego odessania, przy jednoczesnym zachowaniu nienaruszonych naczyń krwionośnych i nerwów.

Po zabiegu może wystąpić ból, obrzęk i zasinienie, a lekarz może zasugerować noszenie odzieży uciskowej, która pomoże utrzymać tkanki razem i zapewni wsparcie przez dwa do czterech tygodni.

Powinien Pan/Pani być w stanie wrócić do pracy w ciągu zaledwie kilku dni i wznowić normalną aktywność po około tygodniu lub dwóch. Ostateczne rezultaty będą widoczne po trzech miesiącach.

Liposukcja może być wykonywana samodzielnie lub w połączeniu z innymi zabiegami chirurgii plastycznej, takimi jak lifting twarzy, redukcja piersi lub plastyka brzucha. Proszę kliknąć tutaj aby dowiedzieć się więcej o liposukcji brzucha w Turcji.

Wyniki liposukcji ud

W przypadku wykonania przez utalentowanego chirurga plastycznego w odpowiednich warunkach, osiągnięcie zadowalających wyników liposukcji w Turcji jest całkowicie możliwe. Oczywiście wyniki liposukcji mogą się różnić w zależności od zastosowanej techniki.

Innymi słowy, łatwiej byłoby wybrać technikę Hi-Def, jeśli kandydat dąży do uzyskania sześciopaku za pomocą liposukcji, podczas gdy tradycyjna liposukcja byłaby najskuteczniejszą opcją dla osób, które potrzebują usunąć dużą ilość tłuszczu, a nie zdefiniować.

Ponadto, liposukcja Vaser i tradycyjna liposukcja różnią się również pod względem czasu rekonwalescencji, przy czym pierwsza z nich zapewnia szybsze rezultaty niż druga.

Niemniej jednak po operacji liposukcji w Turcji oczekuje się, że pacjenci doświadczą obrzęku i siniaków, więc minie kilka miesięcy, zanim będą mogli zobaczyć pełne wyniki liposukcji.

W okresie rekonwalescencji ważne jest, aby dokładnie przestrzegać instrukcji chirurga. Większość pacjentów może wrócić do pracy w ciągu kilku dni i wznowić zwykłe czynności po około trzech tygodniach.

W okresie rekonwalescencji pacjent będzie nosił specjalny rodzaj odzieży uciskowej. Całkowite ustąpienie obrzęku pooperacyjnego może potrwać kilka miesięcy, a wraz z nim powinna rozwijać się nowa sylwetka i poprawa samooceny.

Ponadto na nacięciach pod skórą można umieścić tymczasowe dreny w celu usunięcia nadmiaru krwi lub płynu. Proszę kliknąć tutaj, aby dowiedzieć się więcej o instrukcjach przed- i pooperacyjnych dotyczących liposukcji w Stambule.

Rezultaty liposukcji będą długotrwałe, pod warunkiem, że utrzymają Państwo stabilną wagę i dobrą ogólną kondycję fizyczną.

Poprawa Państwa sylwetki będzie jeszcze bardziej widoczna po zniknięciu krwiaków.

 • Wraz z wiekiem naturalna jest utrata jędrności, ale większość ulepszeń powinna być stosunkowo trwała.
 • Poprawa proporcji ud.
 • Proszę nosić większe ubrania.
 • Zachęcanie do zdrowszego stylu życia w celu utrzymania obecnej sylwetki.
 • Poczucie większej atrakcyjności.

Korzyści z liposukcji w Turcji

NajlepszaKlinika.com oferuje międzynarodowym pacjentom fascynujące wyniki operacyjne w niskich cenach liposukcji. Oferowane pakiety obejmują nie tylko zabieg, ale także wszystko, czego pacjenci mogą potrzebować podczas podróży medycznej, takie jak zakwaterowanie, transfer i przyjęcie międzynarodowego pacjenta.

Liposukcja wspomagana przez NajlepszaKlinika.com oferuje Państwu gwarancję najlepszej ceny:

 • Najlepszej jakości liposukcja ud
 • 4 noce zakwaterowania w 4-gwiazdkowym hotelu
 • 1 noc w szpitalu
 • Transfer z lotniska do hotelu prywatnym samochodem
 • Osobisty międzynarodowy gospodarz
 • Regularne badania kontrolne i działania następcze
 • Odzież medyczna itp.

Wybierając liposukcję w Stambule, optymalizują Państwo swoje szanse na sukces.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Laurence

Nazywam się Laurence Tung. Jestem pisarzem medycznym z wiedzą naukową w kilku dziedzinach. Ostatnio zajmowałem się takimi obszarami terapeutycznymi jak reumatologia i hipercholesterolemia. Mam również doświadczenie w genomice, epigenetyce, biologii molekularnej i biochemii. Pomagam tej stronie publikować wysokiej jakości artykuły na temat turystyki medycznej.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️