Lifting piersi w Tunezji

cena liftingu piersi tunezja 1
Napisany przez Manuella

Wszystko, co powinni Państwo wiedzieć o liftingu piersi w Tunezji! Jaka jest średnia cena w Tunisie? Nasze porady dotyczące udanego liftingu piersi w Tunezji.

NajlepszaKlinika.com informuje o liftingu piersi w Tunezji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów. Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Cena podniesienia piersi w Tunezji

Średnia cena liftingu piersi w Tunezji w Tunisie wynosi 2 000 euro, przy minimalnej cenie 1 800 euro i maksymalnej cenie 2 700 euro. Na podstawie w pełni spersonalizowanej oceny chirurg plastyczny zbada Państwa potrzeby i dobierze idealny rodzaj zabiegu. Długość pobytu wynosi 7 dni, a pobyt w szpitalu 1 noc. Ostateczny rezultat jest widoczny w ciągu 7 miesięcy.

ProceduraCena Tunezja
Podniesienie piersi bez protezy1800 €
Podniesienie piersi z protezą piersi2700 €

Podnoszenie piersi jest dobrze znaną i uznaną formą chirurgii kosmetycznej. W Tunezji lifting piersi lub mastopeksja to zabieg chirurgiczny mający na celu odmłodzenie wyglądu piersi. Ujędrnia piersi i zwiększa ich objętość, aby nadać im nowy kształt. Pożegnają się Państwo z obwisłymi piersiami, które staną się jędrne i zaokrąglone.

Jakość chirurgii kosmetycznej jest znana w kraju, który oferuje również atrakcyjne ceny za te operacje. Proszę dowiedzieć się wszystkiego o liftingu piersi.

Definicja liftingu piersi

Podniesienie piersi jest również znane jako mastopeksja lub lifting piersi. Jest to zabieg chirurgii plastycznej mający na celu zmianę kształtu piersi. Operacja powiększenia piersi poprawia wizerunek piersi kobiety. Usuwając nadmiar skóry z piersi, operacja leczy opadanie piersi i uwydatnia piersi.

Z wiekiem lub po ciąży piersi mają tendencję do obwisania, a otoczki są skierowane w dół. Piersi tracą elastyczność i jędrność. Podniesienie piersi, z protezami lub bez, podnosi piersi i przywraca kobietom pełną pewność siebie.

Operację można łączyć z innymi technikami, w szczególności z redukcją lub powiększeniem piersi.

Lifting piersi w Tunezji: dla kogo?

Piersi podlegają wpływom wieku, utraty lub przyrostu masy ciała, ciąży i karmienia piersią. Z czasem mogą stracić napięcie, elastyczność i jędrność. Pozostają jednak symbolem kobiecości. Dlatego niektóre kobiety mają kompleksy, gdy ich piersi się zmieniają.

Gdy piersi opadają, sutki zwisają lub klatka piersiowa staje się asymetryczna, operacja piersi może być rozwiązaniem, aby odzyskać bardziej młodzieńczy wygląd.

Krótko mówiąc, może Pani skorzystać z liftingu piersi, jeśli:

  • pani piersi opadają ;
  • pani sutki są skierowane w dół;
  • pani otoczki są rozciągnięte;
  • pani piersi są asymetryczne, a jedna z nich znajduje się niżej niż druga.

Procedura podniesienia piersi

Projekt mastopeksji rozpoczyna się od wstępnej wizyty u chirurga. Odbywa się ona w ciągu miesiąca poprzedzającego operację. W tym czasie lekarz przeprowadzi badanie przedoperacyjne. Obejmuje ono mammografię i USG piersi.

Chirurg przekaże Pani również instrukcje, których należy przestrzegać przed operacją. W szczególności przypomni Pani o konieczności całkowitego zaprzestania palenia tytoniu na miesiąc przed operacją i do dwóch tygodni po niej. Aby uniknąć ryzyka krwotoku, nie powinna Pani przyjmować żadnych leków na bazie aspiryny przez 10 dni przed operacją.

Operacja podniesienia piersi wykonywana jest w znieczuleniu ogólnym. Operacja trwa od 1 do 3 godzin, w zależności od zastosowanej techniki. Wybór zależy od kształtu i objętości piersi, położenia otoczek, wyglądu skóry pacjentki i stanu opadania piersi. Nacięcia będą przybierać różne formy:

  • jeśli opadanie piersi jest niewielkie, wykonuje się tylko okrągłe nacięcie wokół otoczki. Jest ono maskowane przez naturalną pigmentację tego obszaru;
  • jeśli opadanie piersi jest umiarkowane, nacięcia wykonuje się wokół otoczki i pionowo do fałdu piersi;
  • jeśli opadanie piersi jest znaczne, wykonuje się trzecie poziome nacięcie w fałdzie podpiersiowym, tworząc odwróconą literę T.

Jeśli podniesienie piersi jest połączone z redukcją piersi lub implantami, dodatkowe nacięcie nie jest konieczne.

W obu przypadkach chirurg zastępuje gruczoł piersiowy, a następnie usuwa nadmiar skóry w celu podniesienia piersi. W rezultacie sutki są uniesione, a pierś wyprostowana.

Po zakończeniu operacji zakładane są opatrunki w celu ochrony operowanego obszaru.

Środki ostrożności po liftingu piersi

Podniesienie piersi powoduje niewielki ból. Proste środki przeciwbólowe wystarczą, aby zmniejszyć dyskomfort, który może być odczuwany po operacji. Zwykle występuje obrzęk i zasinienie, a pacjentka będzie miała trudności z podnoszeniem rąk przez kilka dni.

Powinna także unikać dźwigania ciężkich przedmiotów. Powinna także unikać spania na brzuchu. Nie są to duże niedogodności i trwają tylko kilka dni.

Po dniu lub dwóch bandaż nałożony na koniec liftingu twarzy zostanie usunięty i zastąpiony bardziej elastycznym bandażem. Pacjentka będzie musiała nosić biustonosz podtrzymujący w dzień i w nocy przez miesiąc, a następnie tylko w ciągu dnia przez sześć miesięcy.

Lekarze zalecają zwolnienie z pracy na 7 do 10 dni i odczekanie dwóch miesięcy przed wznowieniem aktywności sportowej. Zaleca się również odczekanie roku przed karmieniem piersią.

Ostateczny efekt podniesienia piersi będzie widoczny po 6 do 10 miesiącach od operacji. Po tym czasie będzie Pani mogła w pełni cieszyć się nowymi piersiami.

Ile kosztuje podniesienie piersi w Tunezji?

Średni koszt liftingu piersi w Tunezji wynosi od 1700 do 1900 euro za lifting piersi bez implantów i od 2650 do 2750 euro za lifting piersi z implantami

Ceny te zazwyczaj obejmują pobyt w klinice, koszty związane z operacją, niezbędne transfery, leki i zapewnioną opiekę. Różnice w cenach zależą od stopnia opadania piersi, zastosowanej techniki i kliniki wybranej do operacji


Mają Państwo problem z wyborem odpowiedniej kliniki w najlepszej cenie? Nasz koordynator bezpłatnie pomoże Państwu w pomyślnym przeprowadzeniu operacji w Tunezji. Proszę zapytać nas o bezpłatną wycenę.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Manuella

Nazywam się Manuella Fiorentini. Jestem doświadczonym specjalistą ds. marketingu w branży urządzeń medycznych i farmaceutycznej. Dzięki ponad 7-letniemu doświadczeniu pracowałam na stanowiskach kreatywnych i strategicznych, opracowując kampanie marketingowe, wprowadzając produkty na rynek i organizując międzynarodowe konferencje.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️