Lifting ud w Turcji

lifting ud cena turcja 2 1
Napisany przez Manuella

Czy pocieranie ud jest nieprzyjemne? Czy skóra na udach stała się luźna? Czy mają Państwo nadwagę… i chcieliby mieć jędrne, wyrzeźbione uda? Czy chciałaby Pani, abyśmy zorganizowali lifting ud w Turcji? Proszę niezwłocznie zapoznać się z najlepszą ofertą wakacji chirurgicznych!

NajlepszaKlinika.com zapewnia informacje na temat liftingu ud w Turcji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów. Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Ile kosztuje lifting ud w Turcji?

Średni koszt liftingu ud w Turcji wynosi €2,000. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od 1,600 € do 2,400 €. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu ogólnym i trwa 4 godziny. Długość pobytu w Stambule wynosi 7 dni, z 1 nocą hospitalizacji. Cena obejmuje znieczulenie, operację i odzież uciskową. Rezultaty operacji są widoczne w ciągu 7 miesięcy.

Lifting ud2000 €
Lifting pośladków BBL2900 €
Lifting bioder1600 €
Lifting łonowy1200 €

Wszystko, co musisz wiedzieć o liftingu ud w Turcji

Lifting ud w Turcji to operacja kosmetyczna, która może być również określana jako “cruroplastyka”. Operacja ta polega na wyszczupleniu i ujędrnieniu wyglądu nóg. Procedura jest odpowiednia zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

Femme complexée par ses fesses
Kobiety z kompleksami dotyczącymi pośladków

Chirurg plastyczny usuwa nadmiar skóry z wewnętrznej strony ud. W zależności od przypadku operacja ta może być wykonywana w połączeniu z liposukcją.

Operacja liftingu ud w Turcji daje zadowalające rezultaty. Pacjenci powinni jednak pamiętać, że cruroplastyka pozostawia długą b liznę na wewnętrznej stronie uda, a w niektórych przypadkach na fałdzie pachwinowym.

Kim są najlepsi kandydaci?

Lifting ud w Turcji to operacja kosmetyczna, która generalnie jest skierowana do 4 kategorii osób:

 • Pacjenci, którzy przeszli operację bariatryczną;
 • Pacjenci, którzy stracili na wadze;
 • Pacjenci w podeszłym wieku;
 • Zwolennicy dyktatu odchudzania.

Pierwsza i druga kategoria osób ma zwiotczałą, obfitą skórę wokół ud; ta operacja jest koniecznością. W przypadku pozostałych kategorii celem jest uzyskanie bardziej estetycznych nóg.

Tracé d'un chirurgien sur les fesses d'une patiente
Linia chirurga na pośladkach pacjenta

Chociaż jest to operacja niskiego ryzyka, konieczne jest uzyskanie zgody lekarza rodzinnego. Dowiedz się, czy nadajesz się do liftingu ud w Turcji przed rozpoczęciem tej przygody.

Ile kosztuje lifting ud w Turcji?

W Turcji lifting ud wykonany przez renomowanego chirurga kosztuje około €3,100. Cena ta obejmuje transfer z lotniska, hotel, operację, znieczulenie, opłaty szpitalne, konsultacje przed i pooperacyjne, odzież uciskową i leki.

Proszę skontaktować się z naszym koordynatorem

Skontaktujemy się z jednym z naszych najlepszych chirurgów, przekażemy mu Państwa wymagania i dokumentację medyczną, a w razie potrzeby także zdjęcia ud. Następnie nasz koordynator przekaże Państwu wstępną diagnozę chirurga i kosztorys medyczny.

Procedura operacji ud

Jak tylko wyrazi Pani zgodę, rozpoczniemy zabiegi liftingu ud w Turcji, w niewiarygodnie niskiej cenie za zabieg połączony z pobytem.

Mosaïque de silhouettes
Mozaika sylwetek

Nasza agencja zajmie się organizacją Państwa podróży chirurgicznej:

 • Skontaktujemy Państwa z najlepszym chirurgiem plastycznym
 • Rezerwacja terminów w najlepszych klinikach w Turcji
 • Rezerwacją Państwa biletów lotniczych,
 • Państwa zakwaterowaniem przed i po hospitalizacji,
 • Konsultacje przed- i pooperacyjne,
 • Usługi tłumacza, jeśli jest to wymagane… itp.

Przed operacją

Dla Państwa informacji, będą Państwo musieli wziąć od 2 do 4 tygodni wolnego od pracy. Będzie Pani musiała również zaprzestać przyjmowania jakichkolwiek leków, które mogłyby wywołać krwawienie podczas liftingu ud w Turcji, tj. leków przeciwzakrzepowych, przeciwzapalnych i pigułek. Należy to zrobić 10 dni wcześniej.

Ponadto, przychodząc do kliniki, proszę nie zapomnieć zabrać ze sobą pasa uciskowego i przedoperacyjnego badania kontrolnego zaleconego przez lekarza:

 • Badania krwi,
 • Oraz elektrokardiogram.

Proszę pamiętać, że osoby zakażone wirusem HIV kwalifikują się do tej operacji.

Przed operacją odbędzie Pani konsultację z anestezjologiem. Anestezjolog wyjaśni Panu/Pani

 • Procedurę i czas jej trwania,
 • Wszelkie zagrożenia i powikłania związane z plastyką krzyżową,
 • Środki ostrożności, jakie należy podjąć po liftingu twarzy.
Wideo z liftingu ud

Dzień operacji

Lifting udw Turcji trwa od 2 do 3 godzin na sali operacyjnej i jest wykonywany w znieczuleniu ogólnym. Najpierw chirurg rysuje linie na udach, aby wskazać obszary, które mają zostać poddane zabiegowi. Służą one jako znaczniki dla nacięć, które zostaną wykonane po ustąpieniu sedacji.

Następnie chirurg plastyczny usuwa odpowiednią ilość skóry i tłuszczu z ud, jeden po drugim. Jeśli mają Państwo dużo komórek tłuszczowych, lekarz skorzysta z okazji, aby odessać nadmiar tłuszczu. Oczywiście pod warunkiem, że liposukcja została wcześniej z Panią zaplanowana i omówiona.

Po zakończeniu plastyki krzyżowej i zszyciu ud, chirurg umieści Panią w odzieży podtrzymującej, którą będzie Pani musiała nosić przez miesiąc, 24 godziny na dobę. Proszę zwrócić uwagę, czy szwy są wchłanialne. Jeśli nie, zostaną one usunięte z operowanych ud 15 dni później.

Po operacji

Personel medyczny opuści salę operacyjną i zabierze Panią/Pana do pokoju na 24-godzinną hospitalizację. Następnego dnia po operacji chirurg założy opatrunek, który będzie zmieniany przez kolejny tydzień.

Galbe fessier apres un lifting des fesses
Kształtowanie pośladków po liftingu pośladków

Następnie zapewnimy Pani pielęgniarkę. Jej zadaniem będzie zmiana opatrunku co 2 dni przez 2 tygodnie. Należy również pamiętać, że w ciągu pierwszych kilku dni na udach pojawią się ślady.

Mogą to być obrzęki i/lub zasinienia. Znikną one jednak całkowicie po 6 miesiącach.

W przeciwieństwie do blizn, które nieznacznie bledną, ale nie znikają. Można je jednak wyeliminować za pomocą innych zabiegów chirurgii plastycznej.

Ryzyko, powikłania i skutki uboczne

Podczas liftingu ud może wystąpić pewne rzadkie ryzyko:

 • Obrzęk skóry;
 • Zakrzepica żył głębokich;
 • Uszkodzenie tkanki tłuszczowej;
 • Nagromadzenie płynu (seroma);
 • Słabe gojenie się ran;
 • Drętwienie skóry.

Dlatego powinni Państwo zaufać nam i wybrać renomowanego i doświadczonego chirurga w Stambule.

Należy zauważyć, że w islamie lifting ud nie jest uważany za haram. Jest on halal i dopuszczalny, jeśli jest stosowany w celu usunięcia skazy.

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić dostosowaną pomoc osobom o ograniczonej sprawności ruchowej. Nasza klinika jest dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich.

Środki ostrożności, które należy podjąć

Operacja nie powoduje dużego bólu, ale podczas procesu gojenia może wystąpić pewne podrażnienie. W tym celu lekarz przepisze Państwu środki przeciwbólowe. Jak również leczenie przeciwzakrzepowe (Lovenox lub inne), które należy przyjmować przez 10 dni. Aby uniknąć zapalenia żył lub choroby zakrzepowo-zatorowej.

Photo avant et après un lifting des fesses en Turquie
Zdjęcie przed i po liftingu pośladków w Turcji

Podsumowując, cruroplastyka jest zabiegiem rekonstrukcyjnym i/lub kosmetycznym, który pogodzi Panią z Pani ciałem. Aby jednak zachować piękny, wyrzeźbiony i opływowy kształt uzyskany dzięki liftingowi ud w Turcji, proszę prowadzić zdrowy tryb życia!


Jeśli mają Państwo trudności z dokonaniem wyboru, możemy pomóc w pomyślnym przeprowadzeniu operacji po obniżonej cenie.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.


Często zadawane pytania

Niezależnie od tego, czy chodzi o cele odtwórcze, czy estetyczne, wyniki uzyskane po plastyce krzyżowej są trwałe. Muszą Państwo jednak prowadzić zdrowy tryb życia. Oznacza to stosowanie zbilansowanej diety, rzucenie palenia i regularne ćwiczenia.

Nie, plastyka krzyżowa nie jest bolesna. Po operacji może Pan/Pani odczuwać pewne podrażnienie. Jest to jednak całkowicie normalne; oznacza to, że Pana skóra się goi. Zostaną Panu przepisane środki przeciwbólowe, aby złagodzić ten dyskomfort.

Turcja jest jednym z najpopularniejszych miejsc docelowych dla pacjentów. Ze względu na przystępną cenę, jakość świadczonej opieki, a przede wszystkim wysoki wskaźnik powodzenia. W rzeczywistości Turcja ma do 90% udanych operacji femoroplastyki.

Chodzenie jest zalecane od pierwszego tygodnia po operacji. Nie zaleca się jednak podejmowania żadnej intensywnej aktywności przez co najmniej miesiąc. Proszę więc nie uprawiać sportu przez co najmniej pierwszy miesiąc po plastyce kości udowej.

Efekt liftingu ud jest natychmiastowy. Prawdą jest jednak, że aby docenić ostateczny rezultat, należy poczekać od 3 miesięcy do 1 roku. Jest to czas potrzebny na zniknięcie obrzęku spowodowanego operacją. I aby morfologia ud stała się bardziej harmonijna.

Całkowity pobyt medyczny w Turcji wynosi 7 dni. Uwzględnia on okres hospitalizacji oraz konsultacje przed- i pooperacyjne. Należy zauważyć, że plastyka krzyżowa wykonywana jest w znieczuleniu ogólnym i wymaga noclegu w szpitalu.

Niechirurgiczne opcje podnoszenia ud obejmują ukierunkowane ćwiczenia, takie jak przysiady, utrata masy ciała, zabiegi modelujące sylwetkę, takie jak radiofrekwencja lub kriolipoliza, oraz noszenie odzieży uciskowej. Proszę skonsultować się z lekarzem w celu uzyskania indywidualnej porady.

O autorze

Manuella

Nazywam się Manuella Fiorentini. Jestem doświadczonym specjalistą ds. marketingu w branży urządzeń medycznych i farmaceutycznej. Dzięki ponad 7-letniemu doświadczeniu pracowałam na stanowiskach kreatywnych i strategicznych, opracowując kampanie marketingowe, wprowadzając produkty na rynek i organizując międzynarodowe konferencje.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️