Mastopeksja w Turcji

mastopeksja cena turcja 1
Napisany przez Maria

Mastopeksja w Turcji, znana również jako lifting piersi, to operacja mająca na celu zmianę kształtu i podniesienie obwisłych piersi. Mastopeksja polega na usunięciu skóry i tkanki z dolnej części piersi i zmianie położenia sutków.

NajlepszaKlinika.com informuje o mastopeksji w Turcji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów . Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Cena mastopeksji w Turcji

Średni koszt mastopeksji w Turcji w Stambule wynosi €2,100. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu ogólnym i trwa 3 godziny. Długość pobytu w Stambule wynosi 7 dni. Cena ta obejmuje transport, konsultację przedoperacyjną, operację, znieczulenie, 1 noc pobytu w szpitalu, dedykowanego tłumacza, monitorowanie pooperacyjne i obserwację. Ostateczny rezultat jest widoczny w ciągu 4 miesięcy.

Mastopeksja2100 €
Implanty podnoszące piersi2800 €
Lipofilling lifting piersi2200 €
Redukcja piersi2100 €

Co to jest mastopeksja?

Mastopeksja w Turcji, znana również jako lifting piersi, to operacja mająca na celu zmianę kształtu i podniesienie obwisłych piersi. Mastopeksja polega na usunięciu skóry i tkanki z dolnej części piersi i zmianie położenia sutków.

Jędrność piersi jest determinowana przez geny. Istnieją jednak inne czynniki, które wpływają na jędrność piersi i powodują ich zwiotczenie, takie jak poród, karmienie piersią, znaczna utrata masy ciała, starzenie się i grawitacja. Piersi obwisają w wyniku rozluźnienia podtrzymujących je więzadeł.

Schéma mastopéxie
Schemat mastopeksji

Obwisłe piersi są zwykle kojarzone ze starzeniem się i uważane za negatywny wygląd, który wpływa na pewność siebie i samoocenę kobiet. Nieleczone obwisłe piersi mogą powodować zaburzenia emocjonalne i depresję.

Operacja podniesienia piersi (mastopeksja) daje kobietom szansę na odzyskanie jędrności piersi, młodszy wygląd i lepsze samopoczucie.

Zobacz także: Powiększanie piersi w Turcji

Zdjęcia przed i po zabiegu

Jak wykonywana jest mastopeksja?

Operacja podniesienia piersi jest zwykle wykonywana przez nacięcia w piersiach. Polega ona na usunięciu nadmiaru tłuszczu i zaciśnięciu otaczających tkanek w celu zmiany kształtu i podniesienia piersi. Operacja podniesienia piersi może być również wykonywana w połączeniu z operacją powiększenia piersi.

Tracé du chirurgien pour une mastopexie
Zarys mastopeksji wykonywanej przez chirurga

Operację podniesienia piersi można podzielić na trzy etapy:

1. Nacięcie

Metoda nacięcia, która jest pierwszym etapem, jest bardzo ważna w operacji podniesienia piersi. Najpopularniejsze techniki nacięcia są następujące:

 • Donut: Nacięcie wykonuje się wokół otoczki
 • Kotwica : Nacięcie wykonuje się wokół otoczki, pionowo w dół od fałdu piersi i poziomo wzdłuż fałdu piersi.
 • Lollipop : Nacięcie wykonuje się wokół otoczki i pionowo w dół od otoczki do fałdu piersi.

Chirurg określi i zasugeruje najbardziej odpowiednią i najlepszą metodę nacięcia w celu podniesienia piersi, biorąc pod uwagę rozmiar i kształt piersi, elastyczność skóry i stopień zwiotczenia piersi.

2. Podnoszenie i przebudowa

Po nacięciu tkanka piersi znajdująca się pod gruczołem sutkowym zostanie podniesiona i przekształcona, a nadmiar skóry z otoczki lub spodniej części piersi zostanie usunięty w celu poprawy jędrności. Pani brodawki sutkowe zostaną przesunięte lub ich otoczka zostanie dopasowana do nowego kształtu piersi.

Schéma d'un sein remonté
Schemat liftingu piersi

3. Zamykanie nacięć

Nacięcia są zamykane za pomocą kleju do skóry lub taśmy chirurgicznej. Linie nacięć są trwałe, ale zwykle znikają lub znacznie bledną w odpowiednim czasie.

Jeśli chce Pani również poprawić rozmiar swoich piersi, może Pani poddać się operacji podniesienia piersi i wszczepienia implantów piersi.

Zobacz także: Koszt ginekomastii w Turcji

Kto powinien poddać się mastopeksji w Turcji?

Kobiety z obwisłymi piersiami często skarżą się na:

 • Niemożność noszenia topu bez biustonosza.
 • Ograniczony wybór ubrań.
 • Brak pewności siebie.
 • Poczucie mniejszej kobiecości i nieatrakcyjności.
 • Poczucie starości.
Femme qui remonte sa poitrine
Kobiety, które podnoszą piersi

Jest Pani dobrą kandydatką do operacji podniesienia piersi, jeśli chce Pani:

 • Zwiększyć swoją pewność siebie.
 • Poczuć się bardziej atrakcyjnie.
 • Odzyskać jędrność piersi.
 • Poczuć się młodziej.
 • Cieszyć się większym wyborem modnych ubrań.
 • Możliwość noszenia topu bez stanika.
 • Mieć pewność siebie, aby nosić bikini, które Pani lubi.

Wiele kobiet na całym świecie woli poddać się mastopeksji w Turcji ze względu na wyższe koszty oferowane przez lokalny system opieki zdrowotnej.

Pacjentki zakażone wirusem HIV kwalifikują się do tej operacji piersi. Turcja dysponuje technologią i wykwalifikowanymi lekarzami medycyny estetycznej, którzy spełniają europejskie standardy i oferują najwyższą jakość usług.

Dzięki niższym kosztom pracy Turcja oferuje opłacalne operacje podniesienia piersi. Kobiety, które oczekują zarówno jakości, jak i przystępnej ceny, wybierają Turcję do podniesienia piersi.

Film wyjaśniający mastopeksję

Przegląd procedury

Operacja :Podniesienie piersi
Cel operacji:Podniesienie obwisłych piersi i zmiana ich kształtu w celu nadania im jędrniejszego, bardziej młodzieńczego wyglądu.
Czas trwania operacji :2 do 3 godzin
Rodzaj znieczulenia :Ogólne
Efekty uboczne:Tymczasowa bolesność lub drętwienie piersi.
Ryzyko :Infekcja, krwawienie i asymetria piersi.
Czas rekonwalescencji:Pełna rekonwalescencja trwa 12 miesięcy. Po 1 do 2 tygodni może Pani powrócić do pracy i codziennych czynności.
Blizny:W zależności od rodzaju nacięcia, na ogół bardzo niewielkie.

Ryzyko, powikłania i skutki uboczne

Istnieją pewne rzadkie zagrożenia związane z mastopeksją:

 • Pojawienie się grubych, szerokich blizn;
 • Utrata czucia w piersi lub brodawce sutkowej;
 • Asymetria piersi;
 • Problemy z sercem i nerkami;
 • Uszkodzenie tkanki piersi;
 • Trudności z karmieniem piersią.

Dlatego tak ważne jest, aby zaufać nam przy wyborze najlepszego chirurga w Stambule i zdecydować się na renomowanego lekarza z doświadczeniem.

Należy zauważyć, że w religii islamskiej mastopeksja nie jest haram. Jest akceptowana, jeśli jej celem jest usunięcie defektu wpływającego na ciało.

Aby zapewnić Państwu komfort, zapewniliśmy specjalne udogodnienia dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej na wózkach inwalidzkich.

Mastopeksja w Turcji: Plan podróży

Dzień przyjazdu

 • Ciepłe powitanie: Witamy Państwa w Stambule! Spotkamy się z Państwem na lotnisku. W zależności od czasu przylotu, zostanie Pani przewieziona do 4- lub 5-gwiazdkowego hotelu lub do szpitala na konsultację.

Dzień 1

 • Przywitaniez chirurgiem: Przed operacją odbędzie Pan/Pani bezpośrednią konsultację z chirurgiem. Będzie Pani miała możliwość szczegółowego omówienia planu zabiegu podniesienia piersi, a chirurg poinformuje Panią o szczegółach operacji, takich jak rodzaj nacięcia i stopień podniesienia piersi.
 • Zgoda jest niezbędna : podpisze Pani formularz zgody.
 • Badania medyczne dla Pani dobrego samopoczucia: Pani chirurg przeprowadzi badania medyczne, takie jak badanie krwi przed zabiegiem podniesienia piersi.
 • Tak, teraz nadszedł czas na “wielki moment”: przejdzie Pani operację podniesienia piersi, która zwykle trwa od 2 do 3 godzin w zależności od procesu.
 • To już koniec! Emocje się skończyły! Badania wstępne : Chirurg przeprowadzi pierwsze badania, gdy odzyska Pani przytomność po znieczuleniu. Obudzi się Pani w pokoju szpitalnym, w biustonoszu uciskowym.
 • Pobyt wszpitalu najwyższej jakości : Spędzi Pani noc w naszym szpitalu najwyższej jakości, posiadającym międzynarodową akredytację.
Bandage du corps d'une femme après opération
Bandażowanie ciała kobiety po operacji

Dzień 2

 • Ponowne spotkanie z uroczym chirurg iem: Przed opuszczeniem szpitala odbędzie Pani pierwszą wizytę kontrolną. Pani chirurg szczegółowo wyjaśni zasady opieki pooperacyjnej.
 • Pożegnanieze szpital em: Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, a chirurg wyrazi zgodę (co zwykle ma miejsce), opuści Pani szpital.
 • Prywatny transfer, dlaczego nie? Zostaną Państwo przewiezieni ze szpitala do hotelu prywatnym samochodem z kierowcą.
 • 5-gwiazdkowy komfort: teraz nadszedł czas, aby cieszyć się pobytem w hotelu.

Dzień 3

 • Kto nie lubi leniwego dnia w łóżku? zalecasię odpoczynek i relaks oraz nieangażowanie się w żadną aktywność fizyczną, która mogłaby Państwa zmęczyć.

Dzień 4

 • Powinienem zostać czy wyjechać? mogąPaństwo nadal cieszyć się komfortem swojego hotelu lub wyjść i zwiedzić Stambuł, miasto dwóch kontynentów!
Soutien gorge de contention
Proszę wesprzeć się biustonoszem

Dzień 5

 • Końcowa kontrola przed poże gnaniem: Ponownie spotka się Pani z chirurgiem w celu przeprowadzenia końcowej kontroli. Usunie on Pani szwy i dreny. Zostanie Pani również szczegółowo poinformowana o opiece pooperacyjnej i otrzyma Pani raport bezpieczeństwa dotyczący lotu.
 • Prywatny transfer na lotnisko: Proszę jak najlepiej wykorzystać tę ostatnią podróż do Stambułu!
 • Gotowy do startu? Wróci Pani do domu z nowym wyglądem i, miejmy nadzieję, dobrym doświadczeniem.

Wnioski

Jeśli mają Państwo trudności z dokonaniem wyboru, możemy pomóc Państwu w osiągnięciu sukcesu i to po niższej cenie.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.


Często zadawane pytania

Jak długo trwa mastopeksja w Turcji?

Tak długo, jak utrzymuje Pani zbilansowaną dietę i nie przybiera nagle na wadze, rezultaty mastopeksji mogą być utrzymane przez czas nieokreślony. Przynajmniej jeśli operacja zostanie przeprowadzona prawidłowo.

Podczas operacji opadanie piersi nie powinno powodować bólu, ponieważ jest ona wykonywana w znieczuleniu ogólnym. Ból pooperacyjny jest obecny, ale można go zmniejszyć przepisując środki przeciwbólowe.

Operacja podniesienia piersi jest dość nieszkodliwa w Turcji. Są one dobrze kontrolowane, a szacowany wskaźnik powodzenia wynosi ponad 96%, przynajmniej w najbardziej renomowanych klinikach. Nie ma się więc czego obawiać.

Możliwe jest połączenie liftingu piersi z innymi krótkoterminowymi operacjami, takimi jak plastyka nosa lub implanty. Jednak w przypadku dłuższych operacji staje się to trudne do zniesienia przez organizm.

To, czy może Pani karmić piersią po opadaniu powieki, zależy przede wszystkim od stopnia problemu. Zbyt duże opadanie powiek może uniemożliwić karmienie piersią. Z tego powodu należy unikać tej operacji, gdy karmi Pani piersią.

Mastopeksja trwa zaledwie 4 godziny i wymaga noclegu w szpitalu. Procedura medyczna odbywa się jednak w kilku sesjach (nawiązywanie kontaktu itp.). W związku z tym należy spodziewać się, że spędzi Pani tydzień w Turcji.

O autorze

Maria

Mam na imię Maria. Mam ponad 10-letnie doświadczenie jako kierownik marketingu w branży medycznej. Z powodzeniem wprowadziłam na rynek kilka produktów, w tym urządzenia medyczne, i mam wielką pasję do sprzedaży i marketingu.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️