Clinicana Hair Transplant

Clinicana Hair Transplant Istanbul klinika 1

Clinicana Hair Transplant specjalizuje się w chirurgii estetycznej i implantach włosów. Ta założona w 1991 r. klinika z akredytacją JCI i certyfikatem ISO 9001:2008 znajduje się w Stambule w Turcji. Zapraszamy do zapoznania się z opiniami klientów, zdjęciami przed i po zabiegu oraz cenami operacji za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną wstępną diagnozę. Szybka odpowiedź.

Clinicana HairTransplant, Stambuł, Turcja

Clinicana Hair Transplant oferuje pełen zakres zabiegów transplantacji włosów i chirurgii kosmetycznej. Wszystkie zabiegi są nadzorowane przez w pełni wykwalifikowanych lekarzy (profesora chirurgii plastycznej, dermatologa, specjalistów od infekcji), wspomaganych przez farmaceutów i pielęgniarki, w celu przepisania najbardziej odpowiedniego leczenia dla każdej sytuacji.

Personel posługuje się biegle kilkoma językami. Szpital znajduje się w centrum miasta; Taksim jest znaną dzielnicą ważną dla turystyki i rekreacji, słynącą z restauracji, sklepów i hoteli.


Specjalność kliniki :

Chirurgia estetyczna
Otoplastyka
Podnoszenie brwi
Labioplastyka
Liposukcja
Brachioplastyka
Ginekomastia
Plastyka nosa
Powiększanie piersi
Implanty piersi
Podniesienie piersi
Redukcja piersi
Lifting szyjno-twarzowy
Lifting ud
Plastyka brzucha

Implant włosów
Przeszczep brody
Przeszczep włosów
Leczenie wypadania włosów
Zagęszczanie włosów

Usługi

Transfer na lotnisko
Zakwaterowanie rodzinne
Bezpłatne Wi-Fi
Rezerwacje hotelowe
Usługi tłumaczenia ustnego
Usługi pralnicze
Transfer dokumentacji medycznej
Pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych
Konsultacje internetowe
Apteka
Telefon w pokoju
Pokoje prywatne
Rehabilitacja
Środki ostrożności dotyczące żywności
Usługi tłumaczeniowe
Telewizor w pokoju


Miasto: Stambuł – Kraj: Turcja – Rok założenia: 1991
Akredytacja: Akredytacja JCI, ISO 9001:2008 – Języki: angielski, arabski, norweski, rumuński, rosyjski, hiszpański, turecki


Recenzje Clinicana Hair Transplant

Roman
Roman
08:12 28 Mar 24
Organizacja i zabieg odbył się w bardzo sprawny sposób. Hotel jak i Clinica na bardzo wysokim poziomie. Zabieg trwał około 6 godzin z przerwą na lunch . Podczas całego zabiegu jak również po, czułem się zaopiekowały przez personel medyczny oraz nasze rezydentki, serdecznie dziękuję zwłaszcza pani Monice :)Transport z lotniska i hotelu do kliniki był zapewniony , zero stresu . Teraz czekam cierpliwie na efekty.
Jacek Krzyzagorski
Jacek Krzyzagorski
07:44 13 Mar 24
Dzień dobry. Jestem dzień po zabiegu i chcialem podzielić sie opiniami na temat mojego pobytu w Clinikanie jak i w hotelu. Od momentu podjęcia decyzji o prEczszczepie z Meditravel miałem nieograniczony kontakt z pracownikami firmy. Super miła obsługa. Sam przylot bezproblemowy cały czas byłem informowany. Hotel na bardzo wysokim poziomie. Bardzo blisko kliniki. Cały czas kontakt z personelem Meditravel. Klinika podobnie bardzo wysoki poziom i higiena . Co do zabiegów miałem obawy co do bólu. Myliłem się ,zabieg dla mnie był całkowicie bezbolesny. Miałem tylko delikatny dyskomfort przy samym końcu zabiegu,było mi zwyczajnie już nie wygodnie.Personel kliniki bardzo sympatyczny. Bardzo dziękuję pani Elizie która opiekowała się mną podczas i po zabiegu.
Łukasz Dzierżawczyk
Łukasz Dzierżawczyk
08:59 06 Feb 24
Jestem świeżo po przeszczepie 4700 grafów, wszystko od przyjazdu aż po konsultacje dzień po, na najwyższym poziomie. dziękuję Meditravel za profesjonalną współpracę. Polecam, czekam na efekty.
McS
McS
06:07 24 Apr 24
Moje doświadczenia z Clinicaną są bardzo pozytywne. Przez cały proces moje oczekiwania zostały spełnione z profesjonalizmem i starannością. Od chwili przyjazdu do Stambułu czułam, że jestem w dobrych rękach. Logistyka pomiędzy Kliniką a hotelem była na właściwym poziomie, a sama klinika jest bardzo nowoczesna. Personel był bardzo przyjazny.
SEBACO Sebastian Klepaczko
SEBACO Sebastian Klepaczko
08:30 23 Apr 24
Pod względem obsługi pacjenta polecam, jest dobry tłumacz więc pacjenci którym nie po drodze z angielskim nie mają się czego obawiać. Hotel naprawdę fajny. Jak narazie dzień po zabiegu czekamy na efekty 👍
Mateusz Stefanowski
Mateusz Stefanowski
07:00 13 Jun 23
Jestem po zabiegu, muszę przyznać, że pełen profesjonalizm to idealne określenie.Obsługa meditravel na najwyższym poziomie, każda informacja rzetelnie przygotowana, są dostępni do naszej dyspozycji.Hotel na najwyższym poziomie z obsługą włącznie, a klinika 2 minuty od hotelu.Sam zabieg przebiegł dość szybko, mimo dużej ilości graftów, personel jak i gabinet robi wrażenie i czuć pełen komfort i opiekę.Ból głównie odczuwalny na początku podczas znieczulenia, a cała reszta łącznie z przeszczepianiem graftow to bez bezbolesne kilka h.Klinika godna polecenia, wszystko dopięte na ostatni guzik, Pani Dominika- która była moim tłumaczem z super podejściem do pacjenta!Serdecznie polecam meditravel i clinicane. Klasa! Teraz tylko czekać na efekty!Pozdrawiam, Mateusz.
Błażej Dobrzyński
Błażej Dobrzyński
06:34 10 Aug 23
Cały pobyt w klinice to bardzo pozytywne doświadczenie. Po wyjściu z lotniska od razu udaliśmy się na badania, które bardzo szybko minęły. Hotel w którym się zatrzymałem oraz jedzenie przeszły moje oczekiwania. Duży plus.Wizyta w klinice, kontakt z lekarzem oraz całym personelem na najwyższym poziomie.Wszystko dobrze i skrupulatnie wytłumaczone.Zabieg przebiegł można powiedzieć bezbolesnie poza znieczuleniem. Sam przeszczep był bezbolesny. Czas około 6-7h z przerwa na dobry obiad.Polecam serdecznie klinikę „Clinicana”
gramo wackowski
gramo wackowski
08:33 05 Jul 23
Cześć mam na imię Dawid do Cudo wałem się zrobić sobie przeszczep włosów w Turcji W Stambule klinika się nazywała clinicana Jak tam przyjechałem Zara miałem polskiego tłumacza Tłumaczka się nazywała Dominika Od początku do końca powiedziała mi ze Sko co mam zrobić z tym sami zabieg był doskonały miałem grafików przeszczepione trzy 3700 od zabiegu byłem bardzo zadowolony czułem się spokojny nie miałem żadnych stresów Ludzie tam były przyjemne i polecam was jak chcecie zrobić przeszczep włosów w Turcji to ta klinika jest najlepsza clinicana
Tomek.Antoś2018
Tomek.Antoś2018
07:22 14 Mar 24
Witam. Jestem dzień po zabiegu zabieg trwał 8 godzin. 4300graft najgorsze pierwsze znieczulenie igłą, reszta zabiegu OK. Jedzenie między zabiegem ogólnie w porządku. Polecam jak na pierwszy raz w Stambule. Dwie Panie robią zabieg ,bardzo miłe. Mimo że angielski słaby idzie się dogadać. Pozdrawiam.
Mateusz Zych
Mateusz Zych
06:33 29 Sep 23
Jestem dzień po operacji.Jedynie, co mogę napisać, to same pozytywy i chęć polecenia. Zabieg przebiegł sprawnie i szybko oraz bezboleśnie (jedyny bolesny moment to aplikowanie znieczulenia pod skórę głowy przed operacją - na co trzeba się mentalnie przygotować). Każdy dba tutaj o Twoje samopoczucie. Wyznaczona Pani opiekun (zdecydowałem się na lokalną osobę anglojezyczną) wszystko przejrzyście wytłumaczyła i odpowiedziała na każde pytanie. Czułem się całkowicie zaaopiekowany. Logistycznie też wszystko na najwyższym poziomie.
Łukasz Broniak
Łukasz Broniak
16:26 13 Aug 23
Jestem dzień po zabiegu i czuję się bardzo dobrze :)Obsługa Meditravel jak i Clinicany - pełen profesjonalizm - była cały czas do mojej dyspozycji, rzetelnie odpowiadała na wszystkie pytania i rozwiewała wszelkie wątpliwości ;)W Clinicanie przywitała mnie szerokim uśmiechem Pani Dominika (tłumaczka), która towarzyszyła mi przy konsultacji z lekarzem, a nastepnie doglądała mnie podczas samego zabiegu.Zabieg przebiegł sprawnie i bez żadnych komplikacji, czułem się bardzo komfortowo. Trwał około 7 godzin z przerwą na lunch. Zostało mi przeszczepine 4000 graftów. W moim wypadku ból był odczuwalny tylko przy znieczuleniu, cała reszta przeszczepu przeszła bezboleśnie. Dwie Panie "pracowały" przy mojej głowie, co jakiś czas przychodziła lekarka sprawdzać czy wszystko dobrze. W tle leciał turecki serial - pełen relaks, nawet udało mi się zdrzemnąć :)Cała noc przespana, bez żadnych bóli.Następnego dnia pierwsze mycie skóry głowy wraz z instruktażem oraz konsultacja pozabiegowa z lekarzem - oczywiście wszystko w towarzystwie Pani Dominiki.Z czystym sumieniem polecam Meditravel jak i Clinicane! Teraz czekam na efekty 🙂
Next Reviews

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️