Ceny mostów dentystycznych na Węgrzech

most dentystyczny węgry cena 1 1
Napisany przez Manuella

Most protetyczny, wykonany na Węgrzech, może być zastosowany, jeśli mają Państwo lukę między zębami, ale sąsiednie zęby są zdrowe.

NajlepszaKlinika.com informuje o mostach dentystycznych na Węgrzech i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów . Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Cena mostu protetycznego na Węgrzech

Średni koszt mostu protetycznego na Węgrzech w Budapeszcie wynosi €580. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od 540 euro do 620 euro.

ProceduraCena Węgry
Most protetyczny580 €

Co to jest most protetyczny?

Istnieje wiele powodów, dla których tracimy zęby. Może to być spowodowane starzeniem się, wypadkiem lub chorobą. Niezależnie od przyczyny, czynniki te będą miały negatywny wpływ na Państwa codzienne życie. Nie mogą już Państwo cieszyć się ulubionymi potrawami, tracą Państwo pewność siebie, radość i naturalny uśmiech. Wszystkie te problemy można rozwiązać za pomocą mostu protetycznego na Węgrzech.

Co powoduje problemy z zębami?

 • Brakujące zęby powodują problemy z żuciem
 • Trudniej jest się uśmiechać
 • Jedzenie nie może być wystarczająco przeżuwane, co prowadzi do problemów trawiennych.
 • Pod dziąsłami bez zębów, kość szczęki zacznie się pogarszać i będzie znacznie osłabiona.

Jak można uzupełnić brakujące zęby?

Nasi dentyści w Budapeszcie, na Węgrzech, zawsze zalecają rozwiązania maksymalizujące Państwa zdrowie, cele, komfort, bezpieczeństwo i estetykę. Proszę wybrać NajlepszaKlinika.com, aby znaleźć najlepsze miejsce dla swojego mostu dentystycznego na Węgrzech.

Mosty dentystyczne na Państwa naturalnych zębach

Most protetyczny na Węgrzech można zastosować, jeśli mają Państwo lukę między zębami, ale sąsiednie zęby są zdrowe. W takim przypadku zęby sąsiadujące z luką są szlifowane i wykorzystywane jako łączniki mostu. To jest 3-częściowy most protetyczny na Węgrzech, składający się z 3 koron i wypełniający lukę między zębami. Mosty protetyczne mogą być stosowane w przypadku większych luk między zębami, gdy brakuje dwóch lub nawet trzech zębów.

W takim przypadku most może składać się z 4 lub 5 elementów, ale liczba łączników zawsze wynosi dwa. Są one umieszczone na obu końcach przestrzeni między zębami, a mosty są przymocowane do łączników. Możliwe są również mosty składające się z 6 lub więcej elementów, ale w tym przypadku musi istnieć łącznik, tj. ząb w centralnym obszarze przestrzeni między zębami.

W przypadku poważnej utraty zębów obejmującej kilka zębów obok siebie, nasi dentyści zalecają zastosowanie mostu cyrkonowego lub mostu porcelanowego w odcinku przednim. Te bezmetalowe mosty są wykonywane indywidualnie, aby pasowały do koloru i kształtu Państwa naturalnych zębów. Różnica między naturalnymi zębami a mostem protetycznym na Węgrzech jest praktycznie niezauważalna.

Jeśli mają Państwo ubytek zęba w okolicy trzonowca, najprawdopodobniej zalecany będzie most porcelanowy połączony z metalowymi koronami. Jest on preferowany w przypadku zębów trzonowych, ponieważ jest bardziej elastyczny niż cyrkon i lepiej znosi obciążenie związane z żuciem. Jest to również rozwiązanie estetyczne, choć nie tak doskonałe jak cyrkon lub porcelana, i doskonale sprawdza się w okolicy zębów trzonowych. Jeśli zależy Państwu na hollywoodzkim uśmiechu, w okolicy zębów trzonowych można również zamontować most cyrkonowy, ale wymaga to dokładnego badania lekarskiego.

Mosty wymagają również odpowiedniej pielęgnacji jamy ustnej, dobrej higieny jamy ustnej i regularnego czyszczenia, a także regularnych kontroli dentystycznych przez 12 miesięcy, tak jak prawdziwe zęby.

Warunki, w których implantacja nie jest możliwa:

 • Jeśli są Państwo nałogowymi palaczami.
 • Jeśli ma Pan/Pani mniej niż 14 lat.
 • Jeśli cierpi Pan/Pani na raka.
 • Alkoholizm.
 • Ciężka cukrzyca.
 • Niewydolność kości.

Zalety mostów w porównaniu z naturalnymi zębami:

 • Szybkie i łatwe rozwiązanie w ciągu zaledwie kilku dni
 • Maksymalizuje kształt i kolor brakujących zębów

Jeśli zdecydują się Państwo na most na naturalnych zębach, można go wykonać podczas jednej wizyty w Budapeszcie w ciągu 3 do 5 dni. Po przygotowaniu zębów filarowych otrzymają Państwo tymczasowe korony, które będą chronić zęby do czasu wykonania ostatecznego mostu.

Mosty oparte na implantach

Jest to najskuteczniejsza, najlepsza i najpopularniejsza procedura zastępowania brakujących zębów. Może być stosowany w miejscach, w których nie ma zdrowych zębów, które mogłyby służyć jako łączniki dla mostu. Samodzielny implant zapewnia stabilny łącznik po obu stronach mostu. Jest on stabilniejszy, trwalszy i mniej problematyczny niż mosty mocowane do naturalnych zębów.

Zalety mostów wspartych na implantach dentystycznych w Budapeszcie:

 • Nie ma potrzeby szlifowania zdrowych, nienaruszonych zębów na łączniki. Zdrowe zęby pozostają nienaruszone przez długi czas.
 • Uzupełnienie pozostanie stabilne przez 40 do 50 lat.
 • Zapewnia kości takie samo obciążenie jak naturalny ząb, dzięki czemu kość szczęki nie ulega osłabieniu.
 • Zapewnia mostowi maksymalną stabilność.
 • Śruba (łącznik mostu) nie porusza się i zachowuje swoją pozycję w kości szczęki do końca życia.
 • Zdolność żucia jest gwarantowana przez dziesięciolecia, a wszczepiony ząb może wytrzymać najtwardsze kawałki.

Według naszych dentystów i pacjentów, mosty wsparte na implantach są najbardziej niezawodnymi, najmocniejszymi, najtrwalszymi i najbardziej opłacalnymi rozwiązaniami w przypadku braku więcej niż jednego zęba.

Jeśli zdecydują się Państwo na most wsparty na implantach, potrzebne będą dwie wizyty w Budapeszcie. Podczas pierwszej wizyty, która trwa od 2 do 3 dni, instalowane są śruby dentystyczne (łączniki), a następnie po okresie rekonwalescencji, który trwa od 3 do 6 miesięcy, mogą Państwo wrócić po ostateczny most. Wykonanie ostatecznego mostu trwa od 4 do 5 dni roboczych. W okresie rekonwalescencji mogą Państwo mieć tymczasową protezę częściową, aby przywrócić zdolność żucia i estetykę.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Manuella

Nazywam się Manuella Fiorentini. Jestem doświadczonym specjalistą ds. marketingu w branży urządzeń medycznych i farmaceutycznej. Dzięki ponad 7-letniemu doświadczeniu pracowałam na stanowiskach kreatywnych i strategicznych, opracowując kampanie marketingowe, wprowadzając produkty na rynek i organizując międzynarodowe konferencje.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️