Jungceylon Plastic Surgery Phuket

Jungceylon Chirurgia plastyczna Phuket Phuket klinika 1

Jungceylon Plastic Surgery Phuket specjalizuje się w chirurgii plastycznej i uzupełnianiu włosów. Ta certyfikowana klinika, założona w 1986 roku, znajduje się w Phuket w Tajlandii. Proszę zapoznać się z opiniami klientów, zdjęciami przed/po i cenami operacji za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną wstępną diagnozę. Szybka odpowiedź.

Jungceylon Plastic SurgeryPhuket, Phuket, Tajlandia

Jungceylon Plastic Surgery Phuket oferuje szeroki zakres zabiegów estetycznych oraz chirurgii rekonstrukcyjnej. W klinice dostępne są liftingi twarzy, oczu, piersi, powiększanie piersi, liposukcja i przeszczepy włosów.

Klinika oferuje również minimalnie inwazyjne zabiegi estetyczne, w tym implanty twarzy, wypełniacze skóry, zastrzyki z botoksu, wypełniacze kolagenowe i tłuszczowe. Zespół kliniki jest zaangażowany w zapewnienie wysokiej jakości, kompleksowej i spersonalizowanej opieki wszystkim pacjentom chirurgii kosmetycznej i estetycznej.

Każdy pacjent jest traktowany z ciepłem, troską i szacunkiem. Klinika dąży do zapewnienia każdemu pacjentowi komfortowego, bezpiecznego i szczęśliwego doświadczenia w zakresie chirurgii kosmetycznej. Pacjenci są oceniani indywidualnie, aby zapewnić najlepszy możliwy wynik dla ich potrzeb. Zespół zawsze dba o to, aby pacjenci szybko i sprawnie wrócili do zdrowia.

Dzięki najwyższej jakości sprzętowi chirurgicznemu i medycznemu klinika zapewnia, że wszystko jest całkowicie odkażone i dobrze przygotowane. Pacjenci Kliniki Chirurgii Plastycznej Jungceylon są prowadzeni od pierwszego dnia konsultacji aż do opieki pooperacyjnej.

Zespół szczegółowo wyjaśnia procedury chirurgiczne i ryzyko możliwych powikłań, a także omawia ograniczenia i oczekiwania pacjenta. Zapewniona jest również staranna obserwacja w celu monitorowania postępów pacjenta i potwierdzenia, że wyniki spełniają jego oczekiwania.


Specjalizacja kliniki :

Chirurgia estetyczna
Lifting brwi
Lifting szyjno-twarzowy
Lifting szyi
Implanty nosa
Otoplastyka
Implanty twarzy
Feminizacja twarzy
Genioplastyka
Wydrążone policzki – Bichektomia
Powiększanie ust
Powiększanie piersi
Podniesienie piersi
Redukcja piersi
Ginekomastia
Liposukcja
Plastyka brzucha
Brachioplastyka
Lifting ud

Implant włosów
Przeszczep włosów

Jungceylon Plastic Surgery Phuket oferuje Państwu :

Bezpłatne Wi-Fi
Przewodnik turystyczny
Parking


Miasto: Phuket – Kraj: Tajlandia – Założona w 1986 r
Akredytacja: Brak informacji – Język(i) używany(e): Angielski, Tajski

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️