Jordan Hospital Medical Center

Jordan Hospital Medical Center Amman klinika 1

Jordan Hospital & Medical Center specjalizuje się w opiece stomatologicznej, chirurgii kosmetycznej i MAP / IVF. Ta założona w 1996 roku klinika z akredytacją JCI znajduje się w Ammanie w Jordanii. Proszę zapoznać się z opiniami klientów, zdjęciami przed/po i cenami operacji za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną wstępną diagnozę. Szybka odpowiedź.

Jordan Hospital & MedicalCenter, Amman, Jordania

Jordan Hospital & Medical Center, otwarty w 1996 roku, to nowoczesny, kompleksowy ośrodek medyczny na 300 łóżek, oferujący najnowocześniejsze usługi medyczne we wszystkich dziedzinach medycyny. Zapewnia specjalistyczne oddziały terapeutyczne medycyny ratunkowej, obrazowania i radiologii interwencyjnej, medycyny nuklearnej, dializy nerek, litotrypsji, fizjoterapii, endoskopii przewodu pokarmowego i układu oddechowego, cewnikowania serca i intensywnej terapii.

Oferują również specjalistyczne kliniki cukrzycy i endokrynologii, osteoporozy, zapłodnienia in vitro (IVF), chorób męskich i otyłości. Najczęściej wykonywane w szpitalu zabiegi to dializy, endoskopia i cewnikowanie serca.

Szpital Jordan jest szczególnie dumny ze swoich programów przeszczepów, które obejmują wątrobę, nerki, rogówkę i szpik kostny. Szpital posiada własne mieszkania, które są dostępne dla mieszkańców i turystów medycznych.

Po uzyskaniu akredytacji JCI, szpital przestrzega najwyższych standardów jakości i opieki. W rezultacie jest bardzo popularny wśród lokalnych pacjentów i turystów medycznych.


Specjalizacja kliniki :

Opieka stomatologiczna
Przeszczep kości
Mosty dentystyczne
Korony dentystyczne
Implanty stomatologiczne
Konsultacja stomatologiczna
Dentysta

Chirurgia kosmetyczna
Rekonstrukcja piersi
Redukcja piersi
Plastyka brzucha

MAP / IVF
Sztuczne zapłodnienie
Ocena płodności
Testy hormonalne
IVF – zapłodnienie in vitro
Konsultacja IVF

Usługi

Bezpłatne Wi-Fi
Ubezpieczenie zdrowotne
Prywatne pokoje
Środki ostrożności dotyczące żywności
Usługi tłumaczeniowe
Telewizor w pokoju


Miasto: Amman – Kraj: Jordania – Rok założenia: 1996
Akredytacja: Akredytacja JCI – Języki: Arabski, Angielski


Opinie o Jordan Hospital

Jetty Guliani
Jetty Guliani
03:22 14 Dec 23
Byłem na całym świecie i to był najlepszy szpital, w jakim kiedykolwiek byłem. Pracownicy byli bardzo zaniepokojeni i pomocni. Cena była bardzo uczciwa. Pochodzę z USA i po moim doświadczeniu tutaj nigdy nie pójdę do innego amerykańskiego szpitala. Szpital w Jordanii ma na celu rozwiązanie Twojego problemu medycznego, szpitale amerykańskie starają się jedynie na Tobie zarobić. Jestem w Jordanii od około 5 miesięcy i ludzie są absolutnie niesamowici i przyjaźni, a obsługa klienta jest najlepsza, jaką widziałem po tej stronie świata.
Zain Lahham
Zain Lahham
06:27 05 Nov 23
Wszyscy pracownicy we wszystkich działach są bardzo skłonni do współpracy, mili i pełni szacunku, a systematyczność między wszystkimi działami jest niesamowita… ale pokoje wymagają prostego odnowienia… wielkie dzięki 😉
Wasfi Alrawad
Wasfi Alrawad
16:47 30 Oct 23
Starożytna nazwa, jeden z najsilniejszych prywatnych szpitali w Jordanii i najsilniejsza kadra medyczna na Bliskim Wschodzie, elitarna grupa lekarzy w przychodniach.Polecam gorąco, ma jednak mały mankament jakim jest brak parkingu wewnątrz szpitala, albo parking jest mały i nie mieści takiej liczby pacjentów. Wszyscy szanują.
محمد علي المحفدي
محمد علي المحفدي
20:15 10 Apr 24
Dostępna jest silna kadra medyczna i wszelkie usługi medyczne
natalie aghabi
natalie aghabi
09:52 07 Mar 24
Kto nie dziękuje ludziom, nie dziękuje BoguNajlepszy szpital pod względem obserwacji, leczenia i usługWielkie dziękiJego Ekscelencja Doktor Abdullah Younis Al-BashirDoktor Omar AqlDoktor Yazid HaddadinZa zespół pielęgniarski odpowiedzialna jest pani RehabPielęgniarka Jahan DughmoshPielęgniarka SaladynPani Amal Al-FayoumiI personel medycznyOraz wszyscy pracownicy szpitala Jordan
Mazin Altajer
Mazin Altajer
10:04 23 Jan 24
Najlepsi i najlepsi... lekarze współpracujący, których doświadczenie nie jest bez znaczenia... sprzęt sprzątający na bardzo wysokim poziomie...
Amira Alsaber
Amira Alsaber
17:25 31 Jan 24
Pierwszą rzeczą, o której powiem, jest oddział położniczyPersonel medyczny i personel pielęgniarski mają oczywiście 0% szacunku, bardzo złe traktowanie i chamstwo i zakładają, że ich sytuacja jest piękna!! Po drugie, szpital stał się szpitalem Al-Bashir, który ma zostać przekształcony ze szpitala prywatnego w rządowy.Porozmawiajmy trochę o pokojach, które nie są nawet w ćwiartce czyste! Łazienki są obrzydliwe i brudne i to jest największy dowód na to, że jestem...Historia z czasów, kiedy tam byłem, była taka, że ​​nikt nie miał przy sobie dziecka, bo szpital był w złym stanie. Szczerze mówiąc, dopóki nie rozmawiałem, nie jestem w stanie opisać, jaka była sytuacja.I jest lekarka, to znaczy, jeśli Bóg da, nie zasługuje na tytuł lekarza, bo ma być aniołem miłosierdzia, ale jest diabłem.Wartości szpitala są mniejsze od zera, jest to obrzydliwe i haniebne, a to ostatnia wizyta u mnie w całym życiu
Reham Makhlouf
Reham Makhlouf
11:05 22 Jan 24
- Najgorszy szpital w historii.- złe nastawienie ze strony personelu.– Przychodnie nie reagowały na telefony pacjentów.- Brak dobrego parkingu, powinienem zostawić samochód ochronie.- trzykrotnie nie udało się znaleźć leków w szpitalnej aptece.- brak połączenia przychodni ze szpitalem, raz lekarz nam powiedział, że w aptece leku nie znajdziemy, a znaleźliśmy.- słaby system ubezpieczeń.
Eman Alakhras
Eman Alakhras
11:54 16 Jul 23
Nie polecam kontaktowania się ze szpitalem, szczególnie dla emigrantów, jeśli szpital jest dodany do listy szpitali objętych ich kartą ubezpieczeniowąDzisiaj skontaktowałem się ze szpitalem tylko w celu sprawdzenia i potwierdzenia, że ​​szpital jest objęty kartą, ponieważ karta została wydana w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, a szpital został dodany, aby go pokryć na moją prośbę, niestety, ponieważ nie miałem z nimi doświadczeniaPracownik odpowiedzialny za odbieranie telefonów miał mnie przenieść do działu ubezpieczeń, ale dwa razy nie odbierał telefonu przez ponad 10 minut, a za trzecim razem odebrała mnie osoba, która nie ma pojęcia, czy jest z dziale ubezpieczeń lub w recepcjiZapytał mnie o rodzaj karty, potem poprosił, abym najpierw przyjechał do szpitala, a potem sprawdził kartę, a po tym, jak zapytałem go o możliwość sprawdzenia przez system, odpowiedź brzmiała (chcę pół godziny nie otworzyć system, a następnie cię sprawdzić), wiedząc, że ma wiadomość, że jest w nagłym wypadkuAdministracja szpitala ma monitorować personel odbierający telefony, ponieważ jest on frontem szpitala i dokonywać okresowych ocen oraz nagrywać rozmowy, aby ograniczyć i zredukować brak taktu i profesjonalizmu w postępowaniu z pacjentemPonieważ są ludzie, którzy nie zasługują na obowiązki i nie są przeszkoleni i kompetentni do radzenia sobie z ludźmi
Ahmad Alk
Ahmad Alk
17:57 05 Jun 23
Czujesz się jak w szpitalu z epoki kamienia łupanego.Szpital imienia Jordan jest w ten sposób zabroniony. Bez leczenia, bez higieny, bez systemu. Przysięgam na Boga, potrzebna jest sesja leczenia psychologicznego z powodu stresu, który cię dotyka. Spójrz na różnicę między szpitalem Abdali a Jordanią, która jest taka, a nie inna
Ahmad Rezeq
Ahmad Rezeq
19:02 18 Sep 23
Zły szpital, słaba kadra medyczna i najgorsza obsługa.Nie dorównuje nawet szpitalowi rządowemu, ani nawet przychodni w jakiejś odległej dzielnicy.Radzę każdemu pacjentowi, aby w ogóle do niej nie przychodził
Nael I
Nael I
03:33 06 May 24
Kompletny i rażący brak szacunku do ludzi. Bezmyślni, bez serca, źle wyszkoleni, niegrzeczni, lekceważący, aroganccy, nienawistni, mściwi, nieprofesjonalni pracownicy na wszystkich poziomach, aż do samej góry, z kilkoma wyjątkami, takimi jak pulmonolog i urolog oraz kilka pielęgniarek, których nazwiska Nie będę zdradzać dla ich dobra.
Shahd Fadi
Shahd Fadi
23:41 01 Apr 24
Najgorszy szpital na świecie. Moja babcia walczyła w ostatnich dniach swojego życia. Pielęgniarki były niegrzeczne i na siebie krzyczały. Musiałam do nich dzwonić milion razy, żeby mogli przyjść, pośmiać się i pośmiać na zewnątrz. Opieka była bardzo słaba. Przysięgam na Boga, wyobraź sobie Titę. Kiedy po raz pierwszy trafiła na oddział intensywnej terapii, jej stan się pogorszył. To znaczy, kiedy przyjęliśmy ją do szpitala, jej stan się pogorszył. Wraz ze wzrostem że umarła zamiast choć trochę się polepszyć, to nie wybaczamy.Do tego zapłaciliśmy ok. 11 tys..Bóg mi wystarczy.
Eman Kasasbeh
Eman Kasasbeh
06:17 17 Apr 24
Zalogowano się do operacji o 7 rano,głupia pielęgniarka źle się przybrała na wadze przed wprowadzeniem pełnego znieczulenia do operacji.Lekarze nie pojawili się aż do 12 w południe!Pracownicy byli tacy zimni i głośno o nas mówili.
Mierna Kakish
Mierna Kakish
07:13 27 Feb 24
Najgorsze doświadczenie w historii.- Lekarze, personel, pielęgniarki, nawet stołówka. Wszyscy, aroganccy, niegrzeczni, nieprofesjonalni,Nieludzki.- Jeden z lekarzy jeszcze przed obejrzeniem R Ray kontaktował się z kimś, aby powiedzieć mu, że cena jest niska i musi ją podnieść od konsorcjum lekarzy.- Brak powiązania pomiędzy przychodnią a nagłym wypadkiem, lekarz wychodzi i znika.- Byłem oczywiście w innych szpitalach, ale to, co zobaczyłem od lekarzy w szpitalu w Jordanii, było po prostu okropne
saifaldeen alrhahleh
saifaldeen alrhahleh
13:01 24 Dec 23
Ten szpital jest najgorszy ze wszystkich szpitali w Ammanie, jego obsługa była bardzo rozczarowująca. Personel, pielęgniarki i lekarze na ostrym dyżurze byli zdezorganizowani, agresywni, komunikacja była słaba, a ogólna atmosfera była nieprzyjazna. Czas oczekiwania był zbyt długi, około (2-3) godzin i wydawało się, że opieka nad pacjentem nie jest priorytetem. Ogólnie rzecz biorąc, frustrujące doświadczenie.W OGÓLE NIE POLECANE!!
Saja Alsmadi
Saja Alsmadi
19:45 08 Aug 23
Ma wiele rzeczy. Przyjechałem z Zatoki Perskiej ze względu na to, że jest prywatny, ale niestety nie ma w ogóle prywatnych usług. Personel sprzątający nigdy nie jest zimny. Palą. Szpital jest brudny i łazienki są brudne. Po części jest miły i chętny do współpracy, po części mówi do ciebie, żeby cię odprowadził, a ja o nic cię nie proszę,,, jakby był w szpitalu za darmo,,,A laboratoria wchodzące i wychodzące ze szpitala opuszczają twoją duszę na godzinę, dwie godziny i trzy razy na papier. Bardzo złe doświadczenie i nie powtórzy się. Każdemu, kto mnie o to zapyta, powiem ci, zrób to nie zbliżaj się do nich i nigdy do nich nie idź.
Lina Odah
Lina Odah
20:32 03 Sep 23
To bardzo źle, zwłaszcza mój stan. Moja noga była złamana. Stałem około godziny i nie wpuścili mnie. Pielęgniarki traktowały je bardzo źle.Było bardzo źle, zwłaszcza mój stan. Złamałam nogę. Siedziałam jakąś godzinę i nie wpuszczono mnie. Pielęgniarki bardzo źle mnie traktowały.W ciągu dnia, kiedy nadszedł dzień, kiedy nadszedł czas, kiedy było stare, musiałem to zjeść, ale tego dnia było w ogniu.
Next Reviews

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️