Hairtran Clinic

HairTran Clinic Bangkok klinika 1

Hairtran Clinic specjalizuje się w implantach włosów. Ta certyfikowana klinika, założona w 2019 roku, znajduje się w Bangkoku w Tajlandii. Zobacz opinie klientów, zdjęcia przed/po i zapytaj o ceny operacji za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną wstępną diagnozę. Szybka odpowiedź.

Klinika HairTran, Bangkok, Tajlandia

Hairtran Clinic została założona w styczniu 2019 roku. Chociaż klinika jest stosunkowo nowa, zatrudnia doświadczonych lekarzy i specjalistów, którzy mogą pomóc w rozwiązaniu problemów związanych z łysieniem, cofającą się linią włosów i wypadaniem włosów przy użyciu technik transplantacji. Personel jest w pełni przeszkolony podczas warsztatów International Hair Transplant Association w USA, Turcji, Malezji i Korei.

Klinika oferuje szereg procedur leczenia wypadania włosów, w tym zastrzyki z osocza bogatopłytkowego (PRP), przeszczep włosów metodą FUE i laseroterapię niskopoziomową. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi klinika oferuje najbardziej naturalne rezultaty dla wszystkich pacjentów, bez blizn i trwałych rezultatów. Gwarantują również doskonałe wyniki w rozsądnych cenach. HairTran znajduje się w samym sercu Bangkoku przy Sukhumvit Road i jest łatwo dostępny z terminalu autobusowego Ekkamai East, Ekkamai BTS i Phra Khanong BTS.

Klinika oferuje również rezerwacje lokalnego transportu, lokalne opcje turystyczne, a także usługi tłumaczeń ustnych i pisemnych, dzięki czemu pacjenci nie muszą martwić się o bariery językowe. Klinika otoczona jest hotelami obsługującymi turystów medycznych i centrum handlowym. Dzięki wielu pozytywnym opiniom klientów, klinika jest jednym z najlepszych miejsc w Bangkoku do udanego przeszczepu włosów.


Specjalność kliniki:

Implant włosów
Przeszczep włosów
Przeszczep brody
Przeszczep rzęs
Przeszczep brwi
Przeszczep włosów metodą DHI
Przeszczep włosów metodą FUE
Przeszczep włosów FUE Gold
Przeszczep włosów FUT
Przeszczep włosów BHT

Usługi

Bezpłatne Wi-Fi
Międzynarodowe gazety
Usługi tłumaczenia ustnego
Przewodnik turystyczny
Rezerwacja taksówek
Parking
Prywatne pokoje
Usługi tłumaczeniowe
Telewizor w pokoju


Miasto: Bangkok – Kraj: Tajlandia – Rok założenia: 2019
Akredytacja: nieznany – Język urzędowy/języki urzędowe: angielski, tajski


Recenzja kliniki Hairtran

James Collins
James Collins
04:24 14 Mar 24
Od jakiegoś czasu zastanawiałem się nad przeszczepem włosów i zdecydowałem się na Hairtran ze względu na dobre recenzje, które widziałem tutaj i na kilku innych stronach/forach, a także dlatego, że jestem obywatelką Tajlandii, więc mogłem również odwiedzić kilka rodzina.Przed wizytą na przemian odczuwałam podekscytowanie i niepokój, ale spotkanie z doktor Patty tego dnia naprawdę przekształciło to wszystko w podekscytowanie. Jest przyjazna i niezwykle ujmująca – podobnie jak Kevalee, która zajmuje się stroną administracyjną. Zarówno doktor Patty, jak i Kevalee mówią nienagannie po angielsku, więc nie ma problemów z komunikacją. Doktor Patty wymienia wszystkie potencjalne skutki uboczne i powikłania, wychodząc z założenia, że ​​należy spodziewać się najgorszego i mieć nadzieję na najlepsze. Nie miałam żadnych powikłań, o których mogłabym mówić, podobnie jak żaden z pozostałych mężczyzn, z którymi rozmawiałam w klinice.Pozwoliłam doktor Patty zaprojektować moją nową linię włosów (3500 przeszczepów) i sama nie zaproponowałam żadnych zmian. Pielęgniarka i Kevalee zasugerowali tu i ówdzie drobne poprawki i ostatecznie zdecydowali się na jedno. Potem było pod stołem, gdzie dzięki miejscowym prawie nic nie poczułem (nawet podczas miejscowych zastrzyków ktoś masuje ci stopy, żeby nie myśleć o igle). Udało im się wykonać 3500 przeszczepów dziennie, co było naprawdę niewiarygodne.Moja nowa fryzura wygląda tak naturalnie, że naprawdę nie mogę sobie przypomnieć, jak wyglądała moja stara, bez oglądania zdjęć. Opieka pooperacyjna w Hairtran jest również świetna i pokrywana w kosztach zabiegu. Przychodziłem wiele razy na zawarte w cenie mycie włosów i terapię laserową, a nawet chodziłem z strzyżeniem, gdy poczułem się o wiele pewniej. Nie mogę wystarczająco polecić tej procedury i zdecydowanie polecam również Hairtran.TL; DR: Super profesjonalny, super szybki, świetny lekarz i komunikacja.
Emad Jaddaa
Emad Jaddaa
03:09 11 Feb 24
Niedawno w klinice Hairtran wykonano zabieg przeszczepu włosów i muszę przyznać, że moje doświadczenie przeszło wszelkie oczekiwania. Od wstępnej wizyty kontrolnej przed dniem zabiegu po opiekę pooperacyjną – każdy aspekt mojej podróży do tej kliniki był wyjątkowy.Przed przybyciem na zabieg byłem, co zrozumiałe, zdenerwowany. Jednak w chwili, gdy wszedłem do kliniki, wszelki niepokój, który odczuwałem, rozwiał się. Personel i lekarz byli niezwykle przyjaźni i gościnni, co od razu mnie uspokoiło.Poziom profesjonalizmu, jaki wykazał się cały zespół, był naprawdę godny pochwały. Każdy proces w klinice był skuteczny i oszczędny czasowo, zapewniając płynne doświadczenie od początku do końca.Jeśli chodzi o lekarza, to był on nie tylko niezwykle życzliwy, ale także posiadał ogromną wiedzę. Poświęciła czas, aby wysłuchać moich obaw i dokładnie wyjaśniła podejście do projektowania linii włosów, upewniając się, że czuję się komfortowo i pewnie podczas zabiegu.Podczas samego zabiegu nie odczuwałam żadnego bólu, a cały proces był zaskakująco komfortowy. Umiejętności i wiedza zespołu medycznego były ewidentne, co dodatkowo utwierdziło mnie w przekonaniu, że jestem w dobrych rękach.Po zabiegu obserwacja pooperacyjna była równie imponująca. Klinika otoczyła mnie znakomitą opieką przez kilka dni po operacji, zapewniając szybki i komfortowy powrót do zdrowia.Ogólnie rzecz biorąc, nie mogę wystarczająco polecić tej kliniki każdemu, kto rozważa przeszczep włosów. Wyjątkowa obsługa, przyjazny personel i opieka medyczna na najwyższym poziomie sprawiają, że wyróżniają się na każdym polu.Dziękuję zespołowi kliniki Hairtran i specjalne podziękowania dla pani Kevalee i doktora Pukpinyi!
Phil Hurst
Phil Hurst
06:48 06 Feb 24
Rok temu przeszłam przeszczep włosów w Turcji. Poszło dobrze, ale rok później korona nadal była cienka. Dzisiaj miałam robioną koronę w tej klinice.Przeszczep włosów jest łatwiejszy w Turcji (odbiór z lotniska. Hotel jest dla Ciebie zarezerwowany. Jedzenie w hotelu jest doskonałe. Zabierają Cię do i z kliniki. Zabierają Cię z powrotem na lotnisko), ale kliniki radzą sobie świetnie 30 facetów dziennie, a to jak linia montażowa. Brutalne, ale tanie i łatwe.Ta klinika ma bardziej profesjonalny, relaksujący i szybszy proces. Zadbano o więcej. Ale nie organizują hoteli ani transportu. Pojechałem pociągiem do kliniki. Przeszedłem ze stacji (1 minuta) do kliniki. Mam operację. Szedłem 2 minuty do hotelu po drugiej stronie ulicy. Następnego ranka wróciłem do kliniki. Włosy umyte. Potem wziąłem taksówkę z powrotem do mojego zwykłego hotelu.Przestań oglądać filmy na YouTube. Wybierz klinikę. Odzyskaj włosy. Będziesz wyglądać lepiej za 1 rok.
kevin au
kevin au
05:41 14 Apr 24
Niedawno przeszedł zabieg na włosy u personelu HairTran. Z personelem bardzo miło się rozmawia jeszcze przed zabiegiem. Są bardzo cierpliwi, gdy odpowiadają na pytania i byli bardzo wyrozumiali, gdy musiałam przesunąć datę wizyty.Do samej kliniki można łatwo dojechać środkami transportu publicznego, a w pobliżu znajduje się wiele możliwości zakwaterowania. Klinika jest czysta i kiedy rozpoczniesz sam zabieg, od razu poczujesz się komfortowo, ponieważ tamtejszy personel jest bardzo profesjonalny i sprawia wrażenie doświadczonego w tym, co robi.Gorąco polecam dr Patty.
Konstantin Ametistov
Konstantin Ametistov
05:04 22 Apr 24
Хочу выразить благодарность клинике Hairtran за пересадку волос. Учли все пожелания, сделали естественную линию роста волос, выдали все необходимые лекарства. Операция прошла безболезненно и максимально профессионально. Даже если вы не знаете английский язык, у вас не возникнет трудностей в общении с персоналом клиники. Если вы ищите качественные услуги по пересадке волос в Бангкоке, рекомендую вам обращаться в эту клинику и не переплачивать за пересадку в других клиниках которые порой берут в 2 раза больше денег. Также прикладываю результаты до пересадки и после 6 месяцев.
first นักพากย์ ตั่วเฮีย voice artist
first นักพากย์ ตั่วเฮีย voice artist
07:35 13 Sep 23
Obsługa kliniki jest bardzo dobra. Lekarz jest tutaj bardzo dobry. Podaj pełne informacje Odpowiedz dobrze na każde pytanie. Bardzo szczegółowe wyjaśnienie. Lekarz jest tutaj, aby dobrze się Tobą zaopiekować podczas każdego procesu przeszczepiania włosów. Personel jest przemiły i życzliwy. Wszyscy zwracają uwagę na każdy etap zabiegu. Praca jest szczegółowa, a włosy rosną bardzo naturalnie.Mam wrażenie, że przeszczepione włosy są mocne. Nie odpada łatwo Kto szuka kliniki przeszczepiania włosów? Polecam to miejsce. Cena jest rozsądna, niezbyt droga, ale usługa jest bardzo zawyżona.😘❤️
Lloyd Jones
Lloyd Jones
16:09 26 Jul 23
Bardzo polecam klinikę Hairtran. Zrobiłem 3700 przeszczepów 6 miesięcy temu i śmieję się z moich gęstych włosów, ilekroć patrzę w lustro. Wykonali świetną robotę, byli bardzo profesjonalni i nie składali żadnych fałszywych obietnic. Cudowny personel w dniu zabiegu, wszyscy sprawili, że czułem się bardzo komfortowo. Nie robiłabym żadnych planów na dzień po zabiegu, ponieważ przez około jeden dzień było dość nieprzyjemnie. Doświadczyłem trochę utraty szoku i zajęło mi to około 4 miesięcy, aby naprawdę zobaczyć wzrost, ale od tego czasu robi się grubszy z tygodnia na tydzień. BARDZO ZADOWOLONY!
David Rodwell
David Rodwell
03:02 28 Sep 23
Nie mogłabym być bardziej zadowolona z przeszczepu włosów w HairTran. Cały personel jest bardzo przyjazny i kompetentny i znalazł czas, aby odpowiedzieć na wszystkie moje pytania. Opieka kontrolna była doskonała. Doktor Patty ma duże doświadczenie i jest bardzo cierpliwa, dlatego była zaangażowana we wszystkie etapy zabiegu. Przeszczep wygląda świetnie po 3 miesiącach. Zachęcam każdego, żeby tu przyszedł.
Aaron Raja
Aaron Raja
16:25 19 Sep 23
Przyleciałem do Bangkoku z Singapuru miesiąc temu, aby przeszczepić włosy w Hairtran i muszę powiedzieć, że nie żałuję, że wybrałem tę klinikę. Podane ceny były bardzo rozsądne, a świadczone usługi były na najwyższym poziomie.Lekarz i personel bardzo profesjonalni, cały proces przebiegł sprawnie i przy minimalnym dyskomforcie. Nie odczuwałam żadnego bólu podczas całego zabiegu, jak i kilka dni po jego zakończeniu.Nie było problemów z barierą językową, a większość personelu mówi po angielsku. Gorąco polecam tę klinikę, jeśli chcesz wykonać przeszczep w Bkk.
Ning Ning
Ning Ning
10:42 27 Jul 23
Od dłuższego czasu mam problemy z włosami w bocznych rogach, które mają kształt litery M, są głębokie i mają szeroki przedziałek. Przyjdź na konsultację do dr Patty, lekarz zaleca zapuszczanie włosów w rogu skroni. W celu zamknięcia brakującej części lekarz zalecił mi wykonanie PRP i podanie leków.Teraz mam zrobione PRP i stosowane leki przez 6 miesięcy.Skan jest węższy.Jeśli chodzi o obszar rosnący przy świątyniach, to całkiem sporo się powiększył. Lekarz powiedział, że teraz wynik to tylko 50%, może być jeszcze grubszy. (Ale to jest po prostu szczęśliwe.) Załączone zdjęcie jest 6 miesięcy po posadzeniu. Od poprzedniego odcinka prawie nie miałam włosów.Oprócz ogólnie zadowalających wyników Chciałbym pochwalić zespół, który jest zwinny i profesjonalny.Co ważne, *obsługa* jest naprawdę dobra. Nawet gabinet kosmetyczny, który jest stałą klientką, nie dba o to dobrze (za każdym razem zaczynam czuć, że jestem ważna 😂)Pani doktor bardzo dobrze doradziła zarówno przed jak i po posadzeniu. Kiedy pojawia się problem, pomaga go rozwiązać, budząc w nas zaufanie, że nazywa się to bardzo dużą odpowiedzialnością.Komórki, które się nimi opiekują, są urocze i śledzą je przez ostatnie 6 miesięcy. Miejsce było czyste. pachnąca łazienka Nazywa się to polerowaniem, aż będzie lśniące. Wygodny parkingSą też niefortunne rzeczy, takie jak trądzik, który pojawił się w ciągu pierwszych trzech miesięcy. ale niech klinika się tym zajmie Lekarz dał mi lek na trądzik. Pielęgniarka wypchnęła pryszcz i zniknął, potem zrobił się korek w alejce obok przychodni (Sukhumvit 42), trzeba było dać czas na dojazd w godzinach szczytu, nawet w soboty, korki w ciągu dnia.ludzie których znamy Jeśli ktoś chce zapuścić włosy, polecamy tutaj. Zróbmy to i wszyscy będą zadowoleni.
Next Reviews

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️