Bangkok Hospital Phuket

Bangkok Hospital Phuket Phuket clinic 1

Bangkok Hospital Phuket specjalizuje się w MAP / IVF i implantacji włosów. Ta założona w 1995 roku klinika, posiadająca akredytację JCI, Hospital Accreditation of Thailand i certyfikat ISO 9001:2008, znajduje się w Phuket w Tajlandii. Proszę zobaczyć opinie klientów, zdjęcia przed/po i zapytać o cenę operacji za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną wstępną diagnozę. Szybka odpowiedź.

Bangkok HospitalPhuket, Phuket, Tajlandia

Bangkok Hospital Phuket, największy i najbardziej prestiżowy szpital w Phuket, oferuje szeroki zakres leczenia, edukacji zdrowotnej i rehabilitacji w wielu specjalnościach. Po uzyskaniu akredytacji JCI w 2009 roku, jest on w stanie zapewnić najwyższej jakości opiekę trzeciego stopnia w takich dziedzinach jak kardiologia, choroby jelita grubego, ginekologia, neurologia, onkologia, okulistyka i ortopedia.

Z ponad 80 000 zagranicznych gości rocznie, Bangkok Phuket Hospital jest hotspotem turystyki medycznej, nie tylko dla Tajlandii, ale dla całego świata. Jego oferta opieki i odnowy biologicznej jest również bezkonkurencyjna w całej Tajlandii – aby uzyskać więcej informacji, proszę zapytać teraz lub poprosić o bezpłatną wycenę.


Specjalność kliniki :

MAP / IVF
IVF – zapłodnienie in vitro

Implantacja włosów
Przeszczep włosów

Usługi

Zakwaterowanie rodzinne
Bezpłatne Wi-Fi
Ubezpieczenie zdrowotne
Usługi tłumaczenia ustnego
Usługi pralnicze
Transfer dokumentacji medycznej
Medyczne ubezpieczenie podróżne
Pokoje przystosowane dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej
Konsultacje internetowe
Parking
Apteka
Telefon w pokoju
Pokoje prywatne
Rehabilitacja
Udogodnienia religijne
Restauracja
Środki ostrożności przy jedzeniu
Usługi tłumaczeniowe
Telewizor w pokoju


Miasto: Phuket – Kraj: Tajlandia – Rok założenia: 1995
Akredytacja: Akredytacja JCI, Akredytacja szpitali w Tajlandii, ISO 9001:2008 – Język(i): angielski, arabski, chiński, duński, fiński, francuski, hiszpański, holenderski, japoński, koreański, niemiecki, norweski, rosyjski, szwedzki, tajski, włoski


Opinie o Bangkok Hospital Phuket

Nicole Pua
Nicole Pua
04:52 03 Oct 23
Ten szpital zasługuje na więcej niż tylko 3,5 gwiazdki! Tak, to może być nieco drogie - ale płacisz za to, co dostajesz, a jakość jest tym, co dostajesz tutaj!Mój chłopak miał uporczywie wysoką gorączkę i szybko zajęto się nami na ostrym dyżurze. Sprawny proces rejestracji, w którym pielęgniarki sprawdzają jego parametry życiowe i przydzielają mu łóżko w ciągu 15 minut.Po wykonaniu kilku badań na grypę i Covid-19 lekarz dyżurny przeprowadził szczegółowe badania żołądka, płuc i innych obszarów, po czym zalecił nam pozostanie na noc, ponieważ gorączka była naprawdę wysoka (39,7°C) i trwała. Nie próbował na siłę sprzedawać i dał nam czas do namysłu, co było świetne, ponieważ nie wywierało na nas presji.Byliśmy objęci ubezpieczeniem podróżnym, więc zdecydowaliśmy się zostać, a transfer na oddział odbył się szybko i wygodnie. Pielęgniarki były bardzo przyjazne, a sala oddziałowa była przestronna i wyposażona w udogodnienia. Gość/opiekun miał nawet ogromną sofę do spania.Ogólnie rzecz biorąc, w niektórych momentach musieliśmy poczekać lub przejąć inicjatywę, aby przeprowadzić aktualizację/sprawdzenie, ale mimo to wrażenia były pozytywne! Pielęgniarki i lekarze byli na ogół bardzo pomocni i profesjonalni.Zwykle nie piszę recenzji, ale kiedy to robię, miejsce lub usługa musi wywrzeć wrażenie. Wyrazy uznania dla zespołu Bangkok Hospital Phuket za pięciogwiazdkowe doświadczenie w szpitalu!P.S. a tak na marginesie, kiedy wracałem z hotelu z bagażami do szpitala, był nawet boy hotelowy eskortujący mnie i bagaże na oddział. Byłam w świetnych szpitalach, ale to zdecydowanie pierwszy raz 😂
C K
C K
15:09 02 Aug 23
Jest to szpital, który otrzymał dobrą obsługę i opiekę ze strony lekarzy, pielęgniarek i personelu.
stephanie kilian
stephanie kilian
14:08 22 Sep 23
Temat: Serdeczne podziękowania dla pielęgniarki Jib za wyjątkową opiekę na OIOM-ie w szpitalu w BangkokuKiedy nasza roczna córka Abigail została pilnie przyjęta na oddział intensywnej terapii z powodu nawracających napadów drgawkowych spowodowanych wysoką gorączką, nasz stan emocjonalny był po prostu szalony i głęboko zaniepokojony. To właśnie w tym trudnym okresie spotkaliśmy pielęgniarkę Jib, której troska i wiedza stały się źródłem wsparcia medycznego i emocjonalnego dla naszej rodziny.Pielęgniarka Jib wykraczała poza swoje obowiązki, konsekwentnie zapewniając Abigail skrupulatną i pełną współczucia opiekę. Każda decyzja medyczna, którą podejmowała, była podejmowana szybko, dokładnie i z takim profesjonalizmem, który uspokajał nas nawet w najbardziej niepewnych chwilach.Tym, co wyróżnia siostrę Jib, są nie tylko jej umiejętności medyczne, ale także niezwykła umiejętność wczuwania się w nas, jako niespokojnych rodziców. Zawsze była w pobliżu, aby udzielić pocieszających słów, wyjaśnić procedury i kolejne kroki oraz rozwiać nasze obawy, a wszystko to bez poświęcania wysokiej jakości opieki świadczonej naszej córce.Siostro Jib, nie jesteśmy w stanie odpowiednio wyrazić, jak bardzo jesteśmy wdzięczni za Pani wyjątkową opiekę i komfort w tym krytycznym okresie naszego życia. Twoja praca wykracza poza zwykłe leczenie — wywarłeś niezatarty wpływ na naszą rodzinę i za to jesteśmy dozgonnie wdzięczni.Twoje wyjątkowe umiejętności i życzliwość czynią Cię wzorową pielęgniarką, a dla nas zaszczytem było mieć Cię jako część naszego zespołu opiekuńczego w tym trudnym czasie.
Юлия Земцова
Юлия Земцова
07:54 02 May 24
Zawsze chodzę do tego szpitala.Są tu tłumacze, personel jest uprzejmy i uprzejmy. Wnętrze jest bardzo czyste i wygodne, nawet siedzenie w kolejce jest wygodne. Prawie we wszystkich przypadkach pomoc została udzielona pomyślnie.
키리부부
키리부부
00:53 03 May 24
Moja 4-letnia córka miała wysoką gorączkę o 4 rano. System wizyt był dobry, więc przepisano jej leki i wyszła. Jednak znowu miała wysoką gorączkę i została przewieziona do szpitala. Było wiele rzeczy nie miała, więc pomyślałem, że powinienem kupić wszystko, ale zapewnili wszystko, czego potrzebowałem. Powiedziałem, że potrzebuję ładowarki i zapytałem, czy mają pieluchy. Zapytałem, jaki jedzenie, które mi zapewnili, tajskie czy zachodnie. Nie wiem, czy pielęgniarka została dobrze przydzielona, ​​ale zadbała o podanie mi leków i było to naprawdę porównywalne z Koreą. Na pierwszym piętrze był Starbucks i 7-Eleven naprzeciwko szpitala, więc nie było żadnych niedogodności. W przypadku hospitalizacji pobierany jest depozyt w wysokości 50 000 bahtów, więc pamiętaj, aby zabrać ze sobą kartę. Opłata za hospitalizację wynosiła 36 479 bahtów dziennie. Myślę, że podczas podróży wymagane jest ubezpieczenie podróżne dzieci. Otrzymałem leczenie bez obciążenia. Jeśli nie mówisz po angielsku, komunikacja może być trudna, ale jeśli to możliwe, łatwiej będzie mówić po tajsku. Najlepiej, jeśli to możliwe.
Green Diver
Green Diver
07:42 02 May 24
Chcialabym, zeby tak wyglądała służba zdrowia w Polsce! Silne zatrucie bakterią/ przyjęcie od razu, najpierw pomoc potem formalności, mega profesjonalna opieka, sala jak w hotelu z prywatną łazienką, w pełni wyposażona, z kanapą dla osoby towarzyszącej, menu do wyboru, bardzo miły i sympatyczny personel, który bardzo dobrze zna się na swojej pracy. Uzyskaliśmy profesjonalną pomoc, wykonano wszystkie badania, dobrano odpowiednie leczenie dzięki czemu po dobie spędzonej w szpitalu mogliśmy dalej cieszyć się wakacjami ! Dziękujemy za Waszą pomoc !!!
Ewa Karolina Bettini-Gromek
Ewa Karolina Bettini-Gromek
20:09 31 Mar 24
Szpital jest nowoczesny oraz bardzo czysty i elegancki.Panie recepcjonistki oraz pielęgniarki i lekarka (na oddziale gdzie leczyliśmy gardło i uszy) były niesamowicie pomocne i sympatyczne. Ogromnie im za to dziękujemy.Super, że na parterze jest również Starbucks gdzie można napić się kawy.
Inna Kochanzhi
Inna Kochanzhi
08:48 15 Feb 24
Właśnie przeszedłem tutaj operację (złamanie i zwichnięcie kości nadgarstka).Na początku byłem trochę zaskoczony cenami (nie spodziewałem się, że dostanę praktycznie taką samą ofertę jak w Szanghaju..). Aby dać wyobrażenie, pierwotne szacunki wynosiły 230–300 tys. na zasadniczo 36 godzin w szpitalu i 1,5-godzinną operację (ostatecznie będzie to prawie dolna granica, jak sądzę – włączając wydatki przedoperacyjne, takie jak tomografia komputerowa i pooperacyjna, która jest w toku). Nawiasem mówiąc, depozyt jest wpłacany w dniu przyjazdu przed operacją i jest równy dolnej ocenie, a następnie przed południem przynoszą szczegółowe rachunki dzienne.Po operacji rozumiem skąd taka cena.Po pierwsze sam szpital: to duży, przestronny, czysty, dobrze zaprojektowany i bardzo dobrze wyposażony szpital. Poczułem się jak w pokoju hotelowym: drewniane palety na ścianie, szafa, duża łazienka, sofa i fotel dla najbliższych, stół jadalny, lodówka, telewizor, sprzątanie, dobra klimatyzacja, pościel itp. I dobre jedzenie! Pamiętaj, że miałem pokój standardowy.Po drugie, profesjonalizm: obejmuje to inteligentny sprzęt, robienie wszystkiego, co konieczne i nierobienie tego, co nie, doskonale zorganizowane i szybkie procesy, wyjaśnienia, jasne instrukcje itp.Po trzecie, personel: bardzo uprzejmy i miły, opiekuńczy, zawsze na straży, zawsze sprawdza stan pacjenta, szybko reaguje, a poza tym wszyscy mówią po angielsku (przynajmniej tam, gdzie to konieczne i w takim zakresie, w jakim jest to konieczne). Przed tym przeżyciem byłam bardzo zestresowana, ponieważ ostatni raz musiałam zostać w szpitalu przy porodzie. Dlatego sposób, w jaki wszystko zostało załatwione, sprawił, że poczułem się tak swobodnie, jak to tylko możliwe. Dobre otoczenie i nastawienie są dla mnie również bardzo ważne.Jest to więc całkowicie dobry stosunek jakości do ceny. Cudowny szpital!
Anastasia
Anastasia
03:18 13 Feb 24
2024. Przyszedł na kontrolę stanu zdrowia Wellness Classic za 5000 bahtów. Przystępna cena. Pakiet obejmuje podstawowe badania krwi, badanie moczu, RTG klatki piersiowej, USG jamy brzusznej oraz badanie EKG serca. Na koniec otrzymasz kupony na jedzenie o wartości 150 bahtów. Wszystkie procedury trwają godzinę, a oczekiwanie na wyniki jeszcze godzinę. Pielęgniarki są bardzo miłe.2023. Trzykrotnie odwiedziłam ten szpital: dwa razy w celu szczepienia i raz w celu konsultacji na temat Covid-19. Świetne, ładnie wyglądające i czyste miejsce, niesamowita obsługa. Cena jest w miarę przystępna: 160 dolarów za konsultację lekarską i leki na Covid (molnupirawir). Niestety nie mieli najskuteczniejszego Paxlovidu. Lekarze w różnym stopniu mówili po angielsku. Wszyscy byli uprzejmi.Przyjechałam tu na drugie szczepienie przeciw wirusowemu zapaleniu wątroby typu B, umówiłam się wcześniej mailowo, cała rejestracja i oczekiwanie trwało 30 minut. Czysto, pięknie, wszyscy są przyjaźni. Prawie prowadzą cię za rękę tam, gdzie musisz się udać, jest to wygodne. Szczepienie Engerix-B z badaniem ogólnym przez pielęgniarkę - pomiar temperatury i ciśnienia - 1395 bahtów.Następnie otrzymałem dodatkowe szczepienia i skontaktowałem się w sprawie COVID, konsultacja i kurs tabletek kosztował 5100 bahtów. Myślę, że cena za szpital na tym poziomie jest adekwatna, w Europie byłby droższy.
Кристина Артём
Кристина Артём
12:06 23 Jan 24
Ładny, duży szpital, dojechaliśmy karetką z temperaturą 40. Szybko wypełniliśmy wszystkie niezbędne dokumenty, następnie zawieziono nas wózkiem do lekarza, zbadano, pobrano krew, podano lek przeciwgorączkowy i wypisano. Podczas wizyty szpital sam koordynował wszystko z firmą ubezpieczeniową, rachunek wyniósł 2200 bahtów, ale firma ubezpieczeniowa za nas zapłaciła. Używamy Rosgosstrakh, wszystko jest z nimi jasne.
Traveler
Traveler
10:21 20 Aug 23
Poszedłem zdjąć szwy i zdezynfekować, a lekarze i pielęgniarki byli bardzo mili.A ja nie miałem ubezpieczenia, ale fajnie, że cena nie wyszła dużo bardziej niż myślałem. Wyszło 2000 bahtów.Jeśli jesteś chory w Phuket, polecam ten szpital.
Trends For Travel Tourism (‫الاتجاهات للسفر والسياحه‬‎)
Trends For Travel Tourism (‫الاتجاهات للسفر والسياحه‬‎)
09:44 23 Oct 23
Obsługa w tym szpitalu jest nienaganna, a personel okazuje szacunek i jest bardzo chętny do współpracy...Kompleksowa kontrola i cena bardzo rozsądnaOpóźnianie przez większość czasu i kontakt w języku angielskim, ale zrozumienie jest nieco powolneWyposażenie szpitala jest bardzo doskonałeW aptece zawsze jest tłoczno... ale ogólnie szpital jest międzynarodowy
Alvido Bassetti
Alvido Bassetti
18:34 11 Jan 24
Byłam w tym szpitalu z powodu głębokiego skaleczenia stopy wieczorem na izbie przyjęć, ocena ich pracy była pozytywna, lekarz pracował starannie i fachowo. Przy wypisie, oprócz całej dokumentacji klinicznej, w tym zdjęć rentgenowskich na płycie CD, otrzymaliśmy antybiotyki i tabletki łagodzące ból, który pojawiał się po ustąpieniu działania znieczulenia. Oprócz części medycznej, część administracyjna również szybko załatwiła mi dokumenty i raporty.
NOELIA MERCADER
NOELIA MERCADER
21:16 20 Feb 24
Wszystko było bardzo dobrze, naprawdę, opieka była doskonała w większości obszarów, od przybycia do wizyty u lekarza. Przyjechaliśmy dzięki ubezpieczeniu Iati, które nas tam wysłało i wszystko było bardzo dobrze, jedyną złą rzeczą było prawie 2 godziny oczekiwania na leki i płatność, którą firma ubezpieczeniowa już dokonała, oraz uwaga pani dyżurnej było źle
Mi Sa
Mi Sa
08:22 08 Sep 23
Drugi post. Otrzymałem badanie lekarskie, korzystając z usługi bezgotówkowej karty kredytowej.Jest tłumacz japoński.Badanie również było dokładne. Ale po drodzeLekarz umówił mnie na operację i musiałam chwilę poczekać, ale jadłam w tym czasie lunch, więc nie było najgorzej.
ice bear
ice bear
20:33 23 Oct 23
Lekarze i pielęgniarki są mili i uprzejmi, a gospodyni, która zostaje na nocnej zmianie na izbie przyjęć, jest bardzo urocza. Poszliśmy o północy spragnieni i poprosiliśmy gospodynię o wodę. i czekał na izbie przyjęć przy łóżku pacjenta Inni ludzie przechodzili obok i nie zwracali na to uwagi. Staliśmy tak długo, prawie godzinę, a gdy gospodyni przyszła i ją zobaczyła, przyniosła nam krzesło, na którym mogliśmy usiąść. Powiedział, że jeśli stoisz przez długi czas, boisz się, że się zmęczysz. Byliśmy wtedy bardzo zmęczeni. Czuję ogromną wdzięczność za Twoją opiekę.Wybrany pokój to pokój VIP, którego cena wynosi 8,xxx bahta.Pokój jest bardzo przestronny, podzielony na 2 strefy i posiada 2 łazienki.Strefa salonu W pokoju znajduje się zlew, sprzęt, talerze, miski, łyżki, szklanki do użytku, kuchenka mikrofalowa, lodówka, stół jadalny i sofa.W strefie pokoju pacjenta znajduje się jedna długa sofa do spania i czuwania. Duży fotel i stół, sejf, szafa.Ogólnie pokój wygląda dobrze. Ale chciałbym wyrazić swoją opinię na temat pokoju. Ponieważ był już wcześniej leczony w szpitalu Dibuk, bo był bliżej domu. Wyraźną różnicę stwierdzono w komforcie opieki nad pacjentem: „Łóżko pacjenta” w szpitalu Dibuk to łóżko w pełni wyposażone w sprzęt do spania. Jest też poduszka pod głowę i poduszki boczne.Jest tak dobrze, że chcę Ci w tym miejscu podziękować za Twoją opiekę. Ponieważ ludzie przychodzą oglądać Spanie na zapadniętej sofie jest okropne, bolą mnie plecy, jest ciasno i ślisko. Dotyk nie przypomina spania w łóżku. To bardzo ważne. Więcej niż 2 sofy Tak naprawdę nie będziemy rozmawiać o bardzo różnych stawkach za pokoje w 2 szpitalach, ponieważ szpital w Bangkoku jest lepiej wyposażony pod innymi względami.Jeśli szpital w Bangkoku przeczyta tę recenzję Proszę, przynieś dobre rzeczy. szpitali w Twojej sieci, aby się dostosować Inną rzeczą jest to, że jest bardzo mało wtyczek elektrycznych, a wszystkie pozycje wtyczek znajdują się na głowie pacjenta. Uważamy, że jest to dość niebezpieczne. Jeśli wszystko jest ułożone w stos w tym obszarzePokój nie musi być tak szeroki. Chciałbym mieć łóżko, nad którym będzie ktoś mógł czuwać i poduszkę. A wtyczki zasilające są trochę rozłożone.W części łazienki dla pacjentów Do ściany powinna być przymocowana poręcz. Aby się podeprzeć i nie upaść, pod prysznicem zrobisz siedzisko z cementu. Jego grzbiet jest zaostrzony pod kątem prostym. To straszne, że możesz się poślizgnąć i uderzyć głową w ten róg.Chciałbym pochwalić jedzenie pacjentów i krewnych. Jedzenie smakuje dobrze, składniki są dobre, a potrzeby pacjenta są zadawane. zarówno alergie, jak i preferencje pokarmowe do przygotowania posiłku następnego dnia Ten jest bardzo uroczy.Dział odpowiedzialny za przygotowanie dokumentów wykonuje bardzo słabą robotę, żądane dokumenty nie były w pełni przygotowane. Zadzwoń wcześniej, aby nawiązać kontakt, aby nie było opóźnień w odbiorze. Nie ma sensu. Zadzwoniłem i poprosiłem, żeby przyjechali i odebrali dokumenty. Dokument jest kompletny. Po przyjeździe należy poprosić o wszystkie nowe dokumenty dla każdego punktu. To tak, jakbym w ogóle nie był przygotowany. Musisz sam podejść i zapytać o każdy oddział, tak jak w szpitalu rządowym, który jest prywatny i ma najwyższe ceny w Phuket. Komunikacja pomiędzy poszczególnymi działami jest bardzo słaba. W ogóle ze sobą nie współpracują. Karma spada na usługobiorcę. Chciałbym ulepszyć różne powiązane działy.Kiedyś prosiliśmy o dokumenty w szpitalu Siriroj. Kiedy urzędnik poinformuje Cię, że dokumenty są gotowe, idź i je odbierz. O przyjeździe po dokumenty możemy zgłosić w recepcji i punkcie rejestracji. Napisz imię i nazwisko urzędnikom Funkcjonariusz podniósł kopertę z dokumentami. Podpiszmy, zakończmy i wracamy do domu. Wszystko przebiega bardzo szybko. Nie ma potrzeby udawania się gdziekolwiek indziej, aby uzyskać dalszy kontakt. Proszę o natychmiastową poprawę. Możesz zobaczyć pracę w stowarzyszonych szpitalach. i zastosowano
fuelmaster
fuelmaster
12:23 13 May 24
のどの調子が良く無くて、マレーシアで買った市販薬も効き目が薄いのでクレジットカードに付帯している保険を利用して病院に行くことにしました。行く際にはお金がかからないサービスを利用するのがおススメです。今回は日本にいる親族に申請をお願いしました。いざという時の保険ですね。口コミ的には日本語OKでしたが私が利用した時はタマタマでしょうが日本語は無理とのこと。ですが、一生懸命理解しようとしてくれますし、躊躇なく検査してくれるので安心です。海外旅行に行く際は保険に入っておきましょう。こちらは経験豊富なのでトラブルなく付帯保険で受診ができますよ
Thitirat Thuethong
Thitirat Thuethong
16:46 21 Nov 23
Miał biegunkę, spędził dwie noce w szpitalu i wydał prawie pół setki tysięcy. Cena jest tej wielkości, ale usługa wcale nie jest profesjonalna. Szpitale rządowe zapewniają również lepszą opiekę.Któregoś wieczoru przyszła pielęgniarka, żeby zmierzyć mi temperaturę. Użyj termometru do ucha To tak, jakbyś był o coś zły. Włóż mi termometr do ucha. Jakbym wpychał się tak mocno, że głowa mi się kiwała, ale to nadal nie ustało.Gospodyni nic nie zrobiła, nie napełniono ani nie wymieniono szklanek i chusteczek do wody. Któregoś razu przyszła, po prostu wzięła stojący przed pokojem worek na śmieci i wyszła. Nie zamiataj ani nie wycieraj niczego.Pielęgniarka nie miała wiedzy. Zapytałem o cokolwiek i nie mogłem odpowiedzieć.Lekarz nie znalazł przyczyny choroby i przepisał leki na podstawie objawów. Kiedy opuściłem szpital, moje objawy były poważne. Nie było lepiej.Jedzenie okropne, zimne, bez smaku, menu powtarzalne i kładące nacisk na tanie pozycje, nawet desery i przekąski.Sprzęt w pokoju jest bardzo stary. Wieszak na sól fizjologiczną Koła prawie się nie kręcą. Chodzenie do łazienki z kroplówką było bardzo trudne.Bojler na ciepłą wodę nie jest dobry. Gdy tylko go dotkniesz, następuje porażenie prądem.Koszulki dla pacjentów, nie wiem czy brakuje czy nie. Jestem drobną kobietą. Przyniosłam koszulę w rozmiarze 3XL i musiałam ją znosić. Stan był bardzo zły.
Ha Ha Wong
Ha Ha Wong
15:17 23 May 23
Wyposażenie w szpitalu jest czyste, ale niestety obsługa jest bardzo słaba, organizacja badania fizykalnego jest chaotyczna, lekarze i pielęgniarki są niechlujni i nieodpowiedzialni, i nie pozwolili ci pić wody przed USG, więc nie ma wody w pęcherzu, bo tam jest powietrze, więc nie da się zrobić badania ultradźwiękowegoW raporcie wprost napisano, że nie ma problemu, ponieważ w pęcherzu nie ma moczu, błąd bardzo niskiego poziomuNie protekcjonujcie tego szpitala, chyba że chcecie się złościć, nie polecajcie, nie polecajcie, nie polecajcie, trzy razy ważne rzeczy powiedzcie
Next Reviews

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️