Klinika Du Soleil

Klinika Du Soleil Marrakech klinika 1

Klinika Du Soleil specjalizuje się w chirurgii kosmetycznej. Ta założona w 2014 roku certyfikowana klinika znajduje się w Marrakeszu w Maroku. Proszę zobaczyć opinie klientów, zdjęcia przed/po i zapytać o cenę operacji za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną wstępną diagnozę. Szybka odpowiedź.

Clinique DuSoleil, Marrakesz, Maroko

Klinika Du Soleil została założona w 2014 roku i była pierwszą placówką medyczną specjalizującą się w chirurgii kosmetycznej w Marrakeszu. Właścicielem kliniki jest profesor nadzwyczajny Val de Grace Hassan El Gbouri. Klinika posiada 4 sale operacyjne, 3 sale do przeszczepów włosów, 1 salę pooperacyjną, a także pokoje i apartamenty dla pacjentów.

Klinika oferuje pakiety all-inclusive i zniżki na wiele procedur. Dokłada wszelkich starań, aby zapewnić swoim pacjentom najbezpieczniejszą i najwyższej jakości opiekę. Klinika posiada renomowany zespół oddanych specjalistów medycznych, którzy przyjmują pacjentów lokalnych i zagranicznych.


Specjalizacja kliniki :

Chirurgia estetyczna
Wypełnianie skóry
Powiększanie ust
Otoplastyka
Transfer tłuszczu
Ginekomastia
Plastyka nosa
Implanty piersi
Podniesienie piersi
Redukcja piersi
Lifting twarzy
Lifting ciała
Podniesienie brwi
Powiększanie pośladków
Implanty pośladków
Liposukcja
Konsultacja chirurgii plastycznej
Lifting ud
Plastyka brzucha

Usługi

Transfer na lotnisko
Rezerwacja lotu
Bezpłatne Wi-Fi
Rezerwacje hotelowe
Usługi tłumaczeń ustnych
Przewodnik turystyczny
Rezerwacja taksówek
Pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych
Konsultacje internetowe
Parking
Apteka
Telefon w pokoju
Pokoje prywatne
Środki ostrożności dotyczące żywności
Telewizor w pokoju


Miasto: Marrakesz – Kraj: Maroko – Założony w 2014 roku
Akredytacja : Brak informacji – Język(i) mówiony(e) : arabski, angielski, francuski


Opinie o Klinika Du Soleil Maroko

selma zouanate
selma zouanate
22:24 04 May 23
Klinika wysokiej jakości dzięki profesorowi El Gbouri, który słucha swoich pacjentów, bardzo dobre rady, złota ręka
Rj Nora
Rj Nora
21:42 04 May 23
Wielki profesjonalizm ze strony Profesora i jego zespołu.Kontynuacja po interwencjach, delikatność profesora, pielęgniarek dziennych i nocnych oraz całego personelu, ponieważ wszyscy są tak troskliwi, naprawdę myślimy, że nie moglibyśmy znaleźć podobnej opieki nigdzie indziej, a powitanie Julii było zbyt wspaniałe , a także cierpliwość FatimZary zarówno do opieki, jak i do naszego komfortu, czuliśmy się jak rodzina, a tego właśnie szuka profesor tej kliniki.Jesteśmy również zachwyceni efektem, przed i po jest oczywiste, a jednocześnie pozostaje naturalne! (jesteśmy rodzicami Nory i półtora miesiąca temu przeszliśmy operację chirurgii twarzy).Polecamy w 100%!!
wafaa dourasse
wafaa dourasse
21:23 30 May 23
Nareszcie cię znalazłem... Szukałem ponad 15 lat, żebyś był obok amerykańskiego centrum, żeby powiedzieć, że profesor to przede wszystkim człowiek! Odwoływał seminarium, które powinien był dać, aby przywrócić życie mojemu bratu, który miał wypadek... Dziękuję nauczycielowi w imieniu mojego młodszego brata i całej rodziny!
Sarah
Sarah
12:11 09 Apr 23
Bardzo dobry chirurg, który dobrze doradza. Bardzo poprawna cena. Nie próbuj sprzedawać za plecami pacjentów. Jedynym minusem jest telefon stacjonarny, który brzmi bardzo głośno i uniemożliwia pacjentom odpoczynek.
Redouane Dar
Redouane Dar
22:56 28 Sep 23
Jedna z gorszych klinik w Marrakeszu, lekarze nie szanują pacjentów, wyobraźcie sobie, że lekarze odmawiają przyjścia na operację 8-letniego dziecka, które zostało ranne w czoło, a co gorsza, szantażowali jej matkę, żeby zapłaciła 3000 ,00 dhs za operację, której nie wykona lekarz specjalista!! (Lekarz poprosił pielęgniarkę o zrobienie zdjęcia urazu dziecka i przesłanie mu przez WhatsApp w celu telefonicznego rozliczenia!!! )Co to za lekarze, którzy nie szanują pacjentów, jego jedyną troską są pieniądze i to, jak wydoić jak krowę, a nawet oni nie zadają sobie trudu, aby przyjść i sprawdzić pacjenta, ale zamiast tego sprawdzają przez WhatsApp, jakby tak nie było istota ludzka.Na szczęście natychmiast uciekliśmy do innej kliniki, która zareagowała bardzo szybko i skutecznie i poważnie potraktowała nasz przypadek przez lekarza specjalistę.Moja rada, jeśli szukasz kliniki, której pacjent to tylko firma i chciałbyś być szantażowany lub traktowany jak zwierzę, «Klinika Chams» jest właściwym miejscem na takie leczenie.
Next Reviews

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️