All-on-8 w Turcji

wszystkie na 8 Turcja 1
Napisany przez Manuella

All-on-8 w Turcji jest właściwym rozwiązaniem dla Ciebie, jeśli szukasz opłacalnego rozwiązania dla pełnej odbudowy stomatologicznej. To najbardziej przystępny cenowo sposób na przywrócenie uśmiechu.

NajlepszaKlinika.com informuje o All-on-8 w Turcji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów . Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady specjalisty medycznego.

Jaka jest cena zabiegu All-on-8 w Turcji?

Średni koszt operacji All-on-8 w Stambule w Turcji wynosi €7,000. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od €6,000 do €8,000.

ProceduraCena Turcja
All-on-87000 €

Co to jest All-on-8?

All-on-8 w Turcji jest właściwym rozwiązaniem dla Ciebie, jeśli szukasz opłacalnego rozwiązania dla pełnej odbudowy zębów. To najtańszy sposób na przywrócenie uśmiechu.

8 implantów dentystycznych polega na umieszczeniu 8 implantów dentystycznych w każdym z łuków zębowych. Dzięki zaawansowanej technologii dentystycznej proteza, która ma zostać umieszczona na łukach zębowych, uzyskuje solidną podstawę w postaci implantów dentystycznych. Umożliwia to natychmiastowe działanie implantów dentystycznych. Ta procedura leczenia stomatologicznego w Turcji obejmuje przechylanie implantów na tylnych zębach, aby maksymalnie wykorzystać dostępną kość zęba.

Leczenie implantologiczne All-on-8 w Turcji jest zalecane dla pacjentów, którzy stracili ponad 80% swoich naturalnych zębów w celu uzyskania trwałego, bezpiecznego i wysoce estetycznego rozwiązania stomatologicznego. Otrzymują Państwo nowy, zdrowy zestaw zębów, który umożliwia prawidłowe jedzenie i żucie.

Wielka Brytania25000 €
Stany Zjednoczone27000 €
Kanada26000 €
Turcja7000 €

Długość pobytu: 1 dzień

Uwaga: zabieg wszczepienia implantu dentystycznego trwa maksymalnie od 3 do 4 godzin. Pacjent musi jednak pozostać w Stambule przez kilka dodatkowych dni na konsultację pooperacyjną. Gojenie się jamy ustnej trwa około 3 miesięcy po operacji. Kość i dziąsła zmieniają kształt w tym okresie, aby dostosować się do nowego implantu.

Zalety implantów stomatologicznych All-on-8 w Stambule w Turcji

 • W przeciwieństwie do konwencjonalnych protez, protezy wsparte na implantach są popularne ze względu na ich trwałość i są znacznie dobrze skonstruowane. Przy odpowiedniej higienie jamy ustnej implanty mogą służyć Państwu przez całe życie.
 • Implanty dentystyczne All-on-8 w Turcji wymagają minimalnej operacji i są szybką procedurą z szybkim powrotem do zdrowia, w przeciwieństwie do innych konwencjonalnych opcji, które wymagają wielu sesji przygotowawczych, zanim proteza będzie mogła zostać na nich zamontowana.
 • Protezy All-on-8 można wyposażyć w nowe zęby w ciągu 3 do 4 godzin, co oznacza, że mogą Państwo mieć piękny uśmiech w ciągu zaledwie jednego dnia!
 • W przypadku protez all-on-8 nie jest wymagany przeszczep kości
 • Mogą Państwo jeść i mówić naturalnie i czuć się tak, jak w młodości.
 • Dentyści i personel mówią płynnie po francusku, włosku, hiszpańsku i niemiecku
 • Konsultacje i wizyty kontrolne u dentystów, diagnostyka i tłumacze są również dostępni
 • Piękne miasto, które warto wybrać jako cel turystyki medycznej z prawdziwie ciepłą i troskliwą gościnnością

Zobacz także: All-on-4 w Turcji

Lista wymaganych badań przedoperacyjnych

 • Skanowanie 3D/CT
 • CAD/CAM
 • Cyfrowe zdjęcia rentgenowskie
 • Testowanie modeli instalacji dentystycznych

Uwaga: Badania laboratoryjne przeprowadza się co najmniej 7 do 10 dni przed zabiegiem. Badania obrazowe i modelowanie protetyczne pomagają dentyście przeanalizować układ Państwa zębów.

Dlaczego powinienem poddać się zabiegowi All-on-8 w Turcji?

Każdego roku tysiące pacjentów wybiera się do Turcji w celu wszczepienia implantów stomatologicznych. Stambuł jest popularnym miejscem leczenia stomatologicznego ze względu na dostępność procedur stomatologicznych o wysokim standardzie, tak szerokich jak w większości zaawansowanych krajów europejskich, ale po znacznie niższych kosztach.

Inne powody, dla których warto wybrać Stambuł:

 • Zaawansowana technologia stomatologiczna i wysokiej jakości placówki medyczne
 • Ugruntowany rynek turystyki medycznej
 • Specjalistyczna stomatologia estetyczna
 • Doskonała pogoda przez cały rok
 • Ciepła i przyjazna kultura
 • Częste loty powrotne z każdego kraju

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Manuella

Nazywam się Manuella Fiorentini. Jestem doświadczonym specjalistą ds. marketingu w branży urządzeń medycznych i farmaceutycznej. Dzięki ponad 7-letniemu doświadczeniu pracowałam na stanowiskach kreatywnych i strategicznych, opracowując kampanie marketingowe, wprowadzając produkty na rynek i organizując międzynarodowe konferencje.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️