All-on-6 w Turcji

wszystko w 6 cenach Turcja 1
Napisany przez Erika

Wszystko, co muszą Państwo wiedzieć o all-on-6 w Turcji! Jaka jest średnia cena w Stambule? Nasze wskazówki dotyczące udanego all-on-6 w Turcji.

NajlepszaKlinika.com zapewnia informacje na temat all-on-6 w Turcji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów. Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady specjalisty medycznego.

Cena zabiegu All-on-6 w Turcji

Średni koszt operacji All-on-6 w Turcji wynosi €4,900. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od €2450 do €7000.

ProceduraCena w Turcji
All-on-6 4900 €

Co to jest All-on-6?

Implanty All-on-6 w Turcji wykorzystują 6 implantów dentystycznych do podparcia szczęki wraz z zębami zastępczymi w górnej lub dolnej części. Wykorzystuje 4 implanty z przodu szczęki i 2 implanty, umieszczone pod kątem, z tyłu dla maksymalnego wsparcia.

Zobacz także: Chirurgia stomatologiczna w Turcji

Technika ta została specjalnie zaprojektowana, aby zapewnić minimalną inwazyjność, maksymalną skuteczność i najlepsze możliwe wyniki dla osób, które potrzebują całkowicie nowych zębów. Implanty dentystyczne All-on-6 w Turcji to nie tylko rozwiązanie dla zepsutych zębów, mogą Państwo również skorzystać, jeśli cierpią Państwo na refluks żołądkowy lub utratę zębów w wyniku urazu.

Implanty dentystyczne All-on-6 w Turcji nie tylko działają jak prawdziwe zęby, ale też tak wyglądają. Są bezpiecznie zamocowane, aby zapobiec wstrząsom lub usunięciu, i zapewniają naturalny uśmiech i głos.

Pomiędzy bezpiecznym mocowaniem implantów a brakiem klejów, procedura All-on-6 pozwala traktować zęby dokładnie tak, jakby były naturalne.

Procedura All-on-6 w Turcji jest szybka i minimalnie inwazyjna. Zajmuje około 2 godzin na szczękę i ma bardzo krótki czas rekonwalescencji. Tak więc po jednorazowej operacji będą Państwo gotowi do wyjścia i korzystania z w pełni funkcjonalnych zębów!

Ponieważ wymagane jest tylko kilka implantów, często można uniknąć dodatkowych procedur przeszczepu kości typowych dla innych technik. W rzeczywistości zastosowanie implantów stabilizuje kość i wzmacnia ją.

Nowa technika implantologiczna All-on-6 w Turcji umożliwia wymianę całego łuku zębowego w mniej niż jeden dzień! Technika ta daje bardziej satysfakcjonujące rezultaty niż tradycyjne protezy dentystyczne lub protezy ruchome na implantach i zapewnia długoterminowe rozwiązanie problemu brakujących zębów.

Implanty dentystyczne są często stosowane do zastępowania pojedynczych zębów, ale mogą być również wykorzystywane do zakotwiczenia nowej lub istniejącej protezy.

Osoby noszące konwencjonalne protezy regularnie doświadczają podrażnienia tkanki dziąseł i mogą mieć trudności z jedzeniem i mówieniem z powodu niestabilności protez ruchomych. Problemy te mogą się nasilać w przypadku długotrwałego braku zębów z powodu naturalnej degeneracji kości żuchwy.

Zabiegi wszczepianiaimplantów dentystycznych w Turcji opierają się na 6 implantach dentystycznych umieszczonych w ukierunkowany sposób, aby mocno utrzymać protezy na miejscu

All-on-6 to system wymiany zębów, który polega na zastąpieniu “wszystkich” zębów w górnej lub dolnej szczęce mostem wspartym na “6” implantach dentystycznych.

Implanty są wprowadzane do kości szczęki, ostatecznie integrując się z kością w procesie zwanym osseointegracją. Gdy to nastąpi, implant zapewnia mocne, solidne podparcie dla Państwa tureckiego dentysty w celu zainstalowania pojedynczej korony lub wielu zębów w moście.

Zalety implantów All-on-6™

  • Krótki czas rekonwalescencji
  • Przywrócenie możliwości spożywania wszystkich rodzajów żywności
  • Brak konieczności stosowania aparatów ruchomych
  • Brak konieczności przeszczepu kości
  • Łatwy schemat leczenia rezydentalnego
  • Zapewnia długotrwałe rezultaty
  • Zwiększa pewność siebie
  • Nowy uśmiech w ciągu jednego dnia

Zastosowanie implantów w jamie ustnej w celu zastąpienia pojedynczych zębów na wczesnym etapie może zapobiec utracie kości, która naturalnie występuje, gdy kość w żuchwie przestaje być stymulowana przez zęby. Co jednak dokładnie dzieje się, gdy utrata kości już nastąpiła?

Przeczytaj także: Leczenie metodą All-on-4 w Turcji

W niektórych przypadkach standardowe implanty jamy ustnej wymagają przeszczepu kości przed implantacją. Ponieważ jednak procedury All-on-6 ™ wykorzystują tylko sześć implantów do zakotwiczenia protez, lekarz może wykorzystać obszary z największą ilością kości.

Podczas korzystania z metody All-on-6 w Turcji przeszczep kości jest rzadko konieczny. Co więcej, ponieważ implanty zapewniają teraz pewne pobudzenie kości w jamie ustnej, sprzyjają retencji kości w miejscu ich umieszczenia.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Erika

Mam na imię Erika. Po ponad 10 latach prowadzenia badań medycznych, od 2018 roku postanowiłam poświęcić się pisarstwu naukowemu i medycznemu. Rozwinęłam wiedzę specjalistyczną obejmującą różne dziedziny, takie jak chirurgia kosmetyczna, stomatologiczna, bariatryczna i okulistyczna. Ten nowy kierunek pozwala mi dzielić się moją wiedzą.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️