Obniżenie linii frontu w Turcji

cena obniżenia linii frontu Turcja 1
Napisany przez Manuella

Znana również jako redukcja czoła, operacja obniżenia linii włosów pozwala pacjentom obniżyć linię włosów i jest najczęściej stosowana u kobiet z wysoką linią włosów, często z powodu wypadania włosów. Nasze wskazówki dotyczące skutecznego obniżania linii włosów w Turcji.

NajlepszaKlinika.com dostarcza informacji na tematredukcji linii włosów w Turcji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów. Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Ile kosztuje obniżenie linii włosów w Turcji?

Średni koszt redukcji czoła w Turcji wynosi €1,400. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu ogólnym i trwa 2 godziny. Długość pobytu w Stambule wynosi 4 dni, a pobyt w szpitalu 1 noc. Cena obejmuje znieczulenie, operację i leki. Ostateczny rezultat jest widoczny w ciągu 3 miesięcy.

Obniżenie linii czoła1400 €
Przeszczep włosów dla mężczyzn1800 €
Przeszczep włosów u kobiet2200 €
Redukcja czoła1800 €

Co to jest redukcja czoła?

Znana również jako redukcja czoła, zmiana kształtu czoła lub wzmocnienie skóry głowy, operacja obniżenia czoła w Turcji pozwala pacjentom obniżyć linię włosów, zmniejszając wysokość czoła bez zmiany rysów twarzy. Jest to najbardziej powszechne u kobiet z wysoką linią włosów, często z powodu wypadania włosów.

Simulation de la réduction de la ligne frontale
Symulacja redukcji czoła

Turcja stała się liderem turystyki medycznej w Europie. Procedura redukcji linii włosóww Turcji zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet trwa zwykle kilka godzin i jest wykonywana w znieczuleniu ogólnym w warunkach ambulatoryjnych. Nowa linia włosów jest zaznaczana na czole, chirurg odcina nadmiar skóry, a skóra głowy jest obniżana do nowej linii włosów.

Nacięcia są strategicznie rozmieszczone, aby zminimalizować widoczność blizny, czyniąc ją praktycznie niewykrywalną, ponieważ jest pokryta włosami. Powszechne jest łączenie operacji utraty włosów z operacją feminizacji twarzy.

Zdjęcia przed i po

Operacja dla mężczyzn i kobiet

Przed rozpoczęciem operacji chirurg rysuje przewidywaną pooperacyjną linię grzbietu. Operacja obniżenia linii włosów w Turcji jest wykonywana zgodnie z tą linią, a nacięcie jest wykonywane wzdłuż linii włosów.

Nadmiar skóry głowy jest przycinany i usuwany, a pozostała część jest rozciągana do nowej linii włosów. Jeśli to nie wystarczy, stosuje się ekspandery tkankowe, aby osiągnąć nową linię włosów. Szwy są używane do przymocowania skóry głowy do kości, a nacięcia są zszywane z bandażami nałożonymi na wierzch.

abaissement de la ligne frontale chez l'homme
Zdjęcie przed i po obniżeniu czoła

Nacięcia są umieszczane w miejscach, w których włosy mogą odrosnąć, dzięki czemu blizny są niewidoczne. Gdy włosy odrosną, blizny całkowicie znikną z pola widzenia.

Czy jest Pan/Pani nosicielem wirusa HIV? Specjalna klinika jest zarezerwowana dla Pana/Pani, aby zabieg obniżenia linii włosów był całkowicie bezpieczny dla Pana/Pani i personelu.

Długość pobytu w Turcji

Operacja zmniejszenia czoła w Turcji jest zabiegiem ambulatoryjnym, który trwa około 1,5 do 2 godzin na sali operacyjnej. Po ustąpieniu efektów sedacji mogą Państwo opuścić salę operacyjną. Należy jednak dążyć do pozostania w Turcji przez co najmniej 6 dni po operacji.

W tym okresie odbędzie Pan/Pani wizytę kontrolną u chirurga, aby sprawdzić, czy wszystko jest w porządku i czy szwy zostały usunięte, zwykle po 5 do 6 dniach – w tym momencie będzie Pan/Pani mógł/mogła wrócić do domu.

Czas rekonwalescencji

Odrastanie włosów przez bliznę potrwa od 3 do 6 miesięcy, co jest ważne, ponieważ ukrywa bliznę. Czas rekonwalescencji różni się w zależności od osoby, a niektóre osoby mogą wrócić do swoich normalnych zajęć nawet po 2 dniach. powrót do normalnej aktywności zajmuje zwykle od 6 do 7 dni, a na początku mogą Państwo zauważyć obrzęk i zasinienie w górnej części czoła.

Ból jest leczony środkami przeciwbólowymi, a wszystkie objawy ustępują po kilku dniach. Drętwienie w górnej części czoła jest powszechne, a normalne czucie zwykle powraca po 3 do 5 dniach.

Działania pooperacyjne

Oto kilka przydatnych wskazówek dotyczących dalszego postępowania:

  • Proszę stosować okłady z lodu przez kilka pierwszych dni, aby złagodzić stan zapalny i siniaki. Lód skutecznie zmniejsza obrzęk.
  • Proszę nie przyjmować leków przeciwzapalnych, ponieważ zwiększają one tendencję do krwawienia.
  • Proszę kontynuować przyjmowanie leków przeciwbólowych przepisanych przez lekarza.
  • Proszę unikać forsownej aktywności fizycznej, takiej jak gimnastyka, bieganie, pływanie itp. przez co najmniej dwa tygodnie po operacji.
  • Przez pewien czas proszę nie nosić na głowie opasek ani żadnych innych akcesoriów.
  • Proszę nie pić ani nie palić, ponieważ zakłóci to proces gojenia.
photo avant apres d'abaissement de la ligne frontale chez la femme
Zdjęcie przed i po obniżeniu czoła

Wskaźnik powodzenia

Wskaźnik powodzenia zabiegów obniżania linii włosów jest bardzo wysoki, a skutki uboczne są minimalne, ale należy pamiętać, że blizna może być widoczna w przypadku niektórych fryzur. Przeszczep włosów może być zastosowany w celu dalszego zmniejszenia widoczności blizn.

Operacja redukcji linii włosów staje się coraz bardziej popularna. Coraz więcej kobiet decyduje się na ten zabieg i jak dotąd nie odnotowano żadnych przypadków śmiertelnych. Przerzedzenie włosów spowodowane ich utratą może wystąpić bezpośrednio po operacji, ale jest to tylko tymczasowe.

Simulation avant apres d'abaissement de la ligne frontale chez l'homme
Symulowane obniżenie czoła u mężczyzny

Ryzyko, powikłania i skutki uboczne

Obniżenie czoła jest ogólnie bezpieczne, ale istnieje rzadkie ryzyko związane z każdą operacją. Obejmują one drętwienie, krwawienie, siniaki, obrzęk, dyskomfort i tymczasową lub trwałą utratę włosów.

Dlatego powinni Państwo zaufać naszej pomocy w wyborze odpowiedniego chirurga w Stambule i zdecydować się na renomowanego i doświadczonego praktyka.

Redukcja linii włosów jest dozwolona w islamie. Jest to operacja halal, a nie haram, ponieważ oferuje korzyści medyczne i poprawia jakość życia danej osoby.

Simulation de la réduction du front chez la femme
Symulacja redukcji czoła dla kobiet

Zapewniliśmy udogodnienia dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej (PRM), aby uczynić ich doświadczenie przyjemniejszym.

Alternatywy

Chirurgia kosmetyczna w Turcji nie jest jedyną opcją. Proszę rozważyć te metody przed podjęciem decyzji o leczeniu chirurgicznym:

  • Implant włosów: Przeszczep włosów w Turcji pozwala na przeszczep włosów wzdłuż korzenia zamiast w dół. Technika ta jest również stosowana do zagęszczania włosów.
  • Stylizacja włosów: Mogą Państwo ukryć duże czoło układając włosy w ten sposób. Oczywiście jest to metoda niechirurgiczna. Proszę wybierać fryzury, które zakrywają górną część czoła.

Jeśli mają Państwo trudności z wyborem, możemy pomóc Państwu w pomyślnym przeprowadzeniu zabiegu po obniżonej cenie.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.


Często zadawane pytania

Obniżenie linii włosów zmniejsza rozmiar czoła. Zabieg ten harmonizuje i przywraca równowagę linii twarzy. W szczególności u mężczyzn obniżenie linii włosów kompensuje utratę włosów wraz z wiekiem i łysieniem.

Operacja redukcji linii włosów w Turcji jest bezpieczna. Mogą jednak wystąpić pewne nieprzyjemne, ale łagodne i krótkotrwałe skutki uboczne: drętwienie górnej części czoła, niewielkie krwawienie, zasinienie lub obrzęk.

Obniżenie linii włosów nie jest zabiegiem bolesnym dzięki znieczuleniu ogólnemu i minimalnemu nacięciu. Mogą Państwo odczuwać pewien dyskomfort po przebudzeniu i w ciągu kilku dni po operacji. Środki przeciwbólowe wystarczą wówczas do zamaskowania bólu.

Ponieważ mieszki włosowe są pochowane pod nacięciem, blizna jest naturalnie ukryta przez włosy. W ciągu kolejnych 6 miesięcy tkanki zagoją się, a po roku blizna całkowicie zniknie.

Wskaźnik sukcesu w obniżaniu linii włosów w Turcji jest optymalny. Jednakże, ponieważ nie ma czegoś takiego jak zerowe ryzyko w chirurgii, bardzo niewielki odsetek pacjentów może doświadczyć drobnych problemów pooperacyjnych, ale bez poważnych konsekwencji.

Operacja obniżenia linii włosów trwa 2 godziny. Ponieważ jest ona wykonywana w znieczuleniu ogólnym, powinni Państwo przewidzieć 4 dni pobytu w Turcji, w tym jedną noc w szpitalu po operacji, aby pozostać pod nadzorem lekarza.

Rezultaty obniżenia linii włosów są natychmiast widoczne. Co więcej, rezultaty są trwałe, ponieważ linia czoła pozostaje nisko przez całe życie. Mają Państwo zatem gwarancję stabilnych i nieodwracalnych rezultatów.

Aby zmniejszyć duże czoło, można wypróbować fryzurę z grzywką lub przedziałkiem z boku, aby zmniejszyć wysokość czoła. Można również użyć makijażu, aby stworzyć cienie lub nosić opaskę lub kapelusz. Operacja jest nadal skutecznym rozwiązaniem.

O autorze

Manuella

Nazywam się Manuella Fiorentini. Jestem doświadczonym specjalistą ds. marketingu w branży urządzeń medycznych i farmaceutycznej. Dzięki ponad 7-letniemu doświadczeniu pracowałam na stanowiskach kreatywnych i strategicznych, opracowując kampanie marketingowe, wprowadzając produkty na rynek i organizując międzynarodowe konferencje.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️