Clinichair Hair Transplant Clinic

Clinichair Hair Transplant Clinic Izmir klinika 1

Klinika ClinicHair Hair Transplant specjalizuje się w implantach włosów. Ta założona w 2001 roku klinika z certyfikatem ISO 9001:2008 znajduje się w Izmirze w Turcji. Proszę zobaczyć opinie klientów, zdjęcia przed/po i zapytać o cenę zabiegu za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną wstępną diagnozę. Szybka odpowiedź.

Klinika przeszczepuwłosów ClinicHair, Izmir, Turcja

ClinicHair, klinika transplantacji włosów została założona w 2001 roku w Izmirze. Dzięki 19-letniemu doświadczeniu w dziedzinie transplantacji włosów, ClinicHair oferuje najwyższe międzynarodowe standardy jakości i gwarantowane zabiegi dla pacjentów z całego świata. Każdego roku ClinicHair przeprowadza ponad 1000 przeszczepów włosów. Oprócz certyfikatów ISO i jakości, ClinicHair osiągnęła wskaźnik satysfakcji na poziomie ponad 90% w międzynarodowych instytucjach oceniających dzięki koncepcji obsługi, która stawia satysfakcję klienta na pierwszym miejscu.

W ciągu 19 lat istnienia ClinicHair zdobyła wiele prestiżowych nagród, takich jak “Najlepsza Praktyka Medyczna” od Europejskiego Stowarzyszenia Medycznego, “Najlepsza Licencja Biznesowa” i “Europejska Nagroda Jakości” od Europejskiego Zgromadzenia Biznesu oraz “Inspirująca Nagroda Biznesowa” od Światowej Konfederacji Przedsiębiorstw, by wymienić tylko kilka! ClinicHair ma zespół ponad 40 doświadczonych osób, które mówią po angielsku, niemiecku, francusku, rosyjsku i arabsku. ClinicHair oferuje pakiety all-inclusive dla międzynarodowych pacjentów.

W ramach tych pakietów pokrywane są wszystkie szczegóły podróży, takie jak transfer z lotniska, zakwaterowanie w 4-gwiazdkowym hotelu, usługi tłumacza i leczenie. ClinicHair oferuje bezpłatną konsultację dla każdego pacjenta. ClinicHair znajduje się w Izmirze, trzecim co do wielkości mieście Turcji, położonym w zachodniej części kraju nad brzegiem Morza Egejskiego.

Izmir był domem dla wielu wielkich cywilizacji, a jego historia sięga 8 500 lat. Z 692 km nadmorskiej promenady, ciepłym klimatem, naturalnym środowiskiem, wspaniałą historią i wyśmienitą kuchnią, Izmir jest perłą Morza Egejskiego. 300 słonecznych dni w roku, morze, w którym można zobaczyć różne odcienie błękitu i dziedzictwo 32 cywilizacji, czego więcej można chcieć?

Pakiety all-inclusive dla pacjentów zagranicznych obejmują: transfer VIP z lotniska do hotelu i kliniki, zakwaterowanie w 4-gwiazdkowym hotelu (Hilton Garden Inn, Four Points by Sheraton) oraz tłumacza mówiącego w Państwa języku.


Specjalizacja kliniki :

Implantacja włosów
Przeszczepy włosów
Przeszczep włosów metodą DHI
Przeszczep włosów FUE
Przeszczep włosów FUE Gold
Przeszczep włosów FUT
Przeszczep włosów BHT

Usługi

Transfer z lotniska
Rezerwacja lotu
Bezpłatne wifi
Rezerwacje hotelowe
Prasa międzynarodowa
Usługi tłumaczeniowe
Przewodnik turystyczny
Rezerwacje taksówek
Konsultacje internetowe
Parking samochodowy
Apteka
Usługi tłumaczeniowe


Miasto: Izmir – Kraj: Turcja – Założona w 2001 r
Akredytacja: ISO 9001:2008 – Używane języki: arabski, angielski, francuski, niemiecki, rosyjski, turecki


Opinie o Clinichair Hair Transplant Center

CanerVeIşık
CanerVeIşık
12:16 08 Jul 23
Dziękuję Pani Dilek, Pani Burcu i Panu Emre za zainteresowanie i ciepło podczas mojego przeszczepu włosów.
Timur Altun
Timur Altun
13:34 06 Jul 23
Dzisiejsza operacja była bardzo przyjemna i udana, bezboleśnie, bardzo dziękuję Pani bur i życzę, są naprawdę bardzo przyjazne, czujesz się dobrze w domu, gorąco polecam na przeszczep włosów, nie pożałujesz..
Reis Izmir
Reis Izmir
00:39 02 Sep 23
Witam, skontaktowałem się z Clinichair za namową wujka mojej żony, rozmawialiśmy z Niemiec przez WhatsApp, przekonałem się i umówiłem się na 2 sesje w dniach 10 - 11 października. Jednym z powodów dla których wybrałem to miejsce jest to, że ceny podane są w lirach tureckich i za wizytę proszą o niewielką kwotę.Innym czynnikiem były tu napisane komentarze...Tak, przyjaciele, podzielę się z wami moimi spostrzeżeniami w październiku i październiku.Bądź zdrów...
Andrea Franco
Andrea Franco
12:56 02 Sep 23
Ta BARDZO DOBRA recenzja opisuje ogólne wrażenia z Clinichair.Bardzo dobra i jasna komunikacja za pośrednictwem WhatsApp i e-maila zapewniła mi wszystkie informacje, porady i wnioski, które pomogły mi w podjęciu decyzji o przeszczepie włosów. Ich przejrzystość i odpowiedzialność za całą procedurę, oczekiwania i konsekwencje sprawiły, że zdecydowałem się na tę klinikę. Dodatkowo byli bardzo elastyczni, jeśli chodzi o dostosowanie terminów w klinice do moich potrzeb i harmonogramu.Przed operacją tłumacze przekazali mi wszystkie informacje i instrukcje, które potrzebowałem, a wszystko zostało bardzo dobrze i jasno wyjaśnione.Operacja przebiegła naprawdę pomyślnie, dzięki Esrze i pozostałym członkom zespołu, którzy opiekowali się mną podczas całego zabiegu. Szczególnie dziękuję jej/im za to, że była dla mnie bardzo miła i delikatna (zasnąłem podczas procesu ekstrakcji, było bardzo chłodno), dotrzymała mi towarzystwa (dużo tureckiej muzyki pop z lat 90.!) i spełniła wszystkie moje prośby ( krótkie przerwy, toaleta itp.). Przerwa na lunch była idealna, dobra i obfita, pytają o Twoje preferencje.Wyniki przeszczepu zdecydowanie odpowiadają moim oczekiwaniom, naprawdę zrozumieli moją prośbę i moje potrzeby, do tego stopnia, że ​​wyodrębnili kilka dodatkowych wykresów, aby uzupełnić wszystkie luki (co, biorąc pod uwagę bardzo długi i męczący dzień dla Esry, naprawdę doceniam).W dniu mycia Esra sprawdziła mój stan i wraz z tłumaczami przekazała mi wszystkie produkty oraz dokładne instrukcje dotyczące pielęgnacji.Nadal jestem w kontakcie z personelem kliniki, aby monitorować mój proces gojenia i przyszły wzrost włosów, są oni również dostępni, aby udzielić porad i odpowiedzieć na wszystkie pytania.Efekty końcowe zobaczymy dalej...ale wygląda obiecująco 😉
Osman Üyal
Osman Üyal
09:38 26 Aug 23
Witam wszystkich, W dniach 25-26 sierpnia 2022 odbyłem 2 sesje przeszczepu włosów Clinichair. Zanim wybrałem to miejsce, przeprowadziłem z rodziną wiele badań, zobaczyłem miejsca, które badaliśmy i ostatecznie zdecydowaliśmy się tutaj. Chciałbym podziękować pani Gülsüm, pani Emre i pani Esmie oraz ich kolegom z zespołu, których imion zapomniałem, środowisko jest bardzo czyste, zespół jest profesjonalny, zainteresowanie i przydatność przed i po październiku są bardzo duże, i jeszcze 2 moich znajomych poszło tutaj i sadziło. Poleciłabym go moim znajomym chcącym poddać się przeszczepowi, można być spokojnym. Dziękuję bardzo Twoim dłoniom, wysiłkowi i zespołowi, cieszę się, że Cię mam Clinichair
Next Reviews

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️