Antiaging Group Barcelona

Antiaging Group Barcelona Barcelona klinika 1

Antiaging Group Barcelona specjalizuje się w chirurgii estetycznej. Ta założona w 1989 roku klinika z certyfikatem Amerykańskiego Towarzystwa Estetycznej Chirurgii Plastycznej znajduje się w Barcelonie w Hiszpanii. Proszę zobaczyć opinie klientów, zdjęcia przed/po i zapytać o cenę zabiegu za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną wstępną diagnozę. Szybka odpowiedź.

Antiaging GroupBarcelona, Barcelona, Hiszpania

Antiaging Group Barcelona: Dr Benito jest światowym autorytetem w dziedzinie chirurgii plastycznej, estetycznej i regeneracyjnej, prowadzącym szeroko zakrojone badania i publikującym w czasopismach medycznych. Wprowadził w Hiszpanii podpowięziową plastykę pach i za te osiągnięcia otrzymał nagrodę McGhan. Jest współzałożycielem Hiszpańskiego Narodowego Towarzystwa Zastosowań Transferu Tłuszczu. Jest również pionierem w chirurgii plastycznej mężczyzn.

Jest to akredytowany szpital, w pełni wyposażony w najnowszą technologię, oddział intensywnej terapii, nowoczesne sale operacyjne i certyfikowanych anestezjologów. Nasze ceny są bardzo konkurencyjne według standardów europejskich i obejmują opłaty medyczne, klinikę, implanty i/lub odzież, jeśli jest wymagana, oraz badania przedoperacyjne.

Jeśli rozważają Państwo poddanie się u nas zabiegowi chirurgii plastycznej, należy pamiętać, że oferujemy minimalny czas pobytu w klinice dla danego zabiegu. Jest to gwarantowany czas, którego potrzebują Państwo, aby bezpiecznie wrócić do domu. Po tym okresie mogą Państwo wrócić do domu lub pozostać w Barcelonie przez pewien czas, od 4 do 10 dni w zależności od zabiegu.

Jeśli zdecydują się Państwo pozostać w Barcelonie po operacji, pomożemy Państwu zarezerwować hotel w pobliżu naszej kliniki. Przez cały czas będziemy się Państwem opiekować, zarówno w szpitalu, jak i w hotelu, ponieważ będą Państwo mogli kontaktować się z nami 24 godziny na dobę. W szpitalu Clínica Tres Torres zostaną Państwo zakwaterowani w prywatnym pokoju, a członek rodziny będzie mógł towarzyszyć Państwu bezpłatnie.


Specjalizacja kliniki :

Chirurgia estetyczna
Leczenie żylaków
Wypełnianie skóry
Powiększanie ust
Leczenie zmarszczek
Podnoszenie brwi
Redukcja ust
Plastyka powiek
Otoplastyka
Genioplastyka
Wydrążone policzki – Bichektomia
Liposukcja
Brachioplastyka
Ginekomastia
Implanty łydek
Plastyka nosa
Implanty piersi
Redukcja piersi
Lipektomia
Powiększanie pośladków
Implanty pośladków
Powiększanie bioder
Podniesienie uda
Lifting piersi
Implanty klatki piersiowej
Lifting pośladków
Lifting szyjno-twarzowy
Chirurgia poporodowa
Rekonstrukcja piersi
Powiększanie piersi
Lifting brazylijski
Kapsulotomia piersi
Transfer tłuszczu
Redukcja tkanki tłuszczowej
Lifting szyi
Redukcja brodawek sutkowych
Konsultacja chirurgii plastycznej
Plastyka brzucha

Antiaging Group Barcelona oferuje Państwu :

Transfer z lotniska
Zakwaterowanie rodzinne
Rezerwacja lotów
Bezpłatne wifi
Rezerwacje hotelowe
Usługi tłumaczeń ustnych
Transfer dokumentacji medycznej
Konsultacje internetowe
Telefon w pokoju
Prywatne pokoje
Środki ostrożności dotyczące żywności
Usługi tłumaczeniowe
Telewizor w pokoju


Miasto: Barcelona – Kraj: Hiszpania – Rok założenia: 1989
Akredytacja: Amerykańskie Towarzystwo Estetycznej Chirurgii Plastycznej – Język(i): Angielski, Francuski, Włoski, Hiszpański

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️