Gleneagles Hospital Singapore

Szpital Gleneagles Singapur Singapur klinika 1

Gleneagles Hospital Singapore specjalizuje się w chirurgii kosmetycznej. Ta założona w 1987 roku klinika z akredytacją JCI znajduje się w Singapurze. Proszę zapoznać się z opiniami klientów, zdjęciami przed/po i cenami operacji za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną wstępną diagnozę. Szybka odpowiedź.

Szpital Gleneagles w Singapurze, Singapur

Gleneagles Hospital Singapore jest własnością gigantycznej sieci opieki zdrowotnej Pantai Parkway Group. Ten 258-łóżkowy prywatny szpital z ponad 300 specjalistami oferuje szeroki zakres usług medycznych i chirurgicznych oraz uzyskał certyfikat Singapore Quality Class. Jest to również regionalne centrum referencyjne z solidnymi zasobami technologicznymi w zakresie obrazowania i chirurgii robotycznej.

Gleneagles był pierwszym szpitalem w Azji Południowo-Wschodniej, który wykorzystał robota chirurgicznego w neurochirurgii, chirurgii kręgosłupa oraz chirurgii ucha, nosa i gardła. Parkway Healthcare utworzył Azjatyckie Centrum Chorób Wątroby i Transplantacji (ACLDT) w Gleneagles w 1994 roku.

ACLDT jest pierwszym prywatnym ośrodkiem w Azji zajmującym się leczeniem wszystkich rodzajów chorób wątroby, w tym raka wątroby, zapalenia wątroby, alkoholowej marskości wątroby i pediatrycznych chorób wątroby. Gleneagles był pierwszym szpitalem w Azji Południowo-Wschodniej, który przeprowadził przeszczep wątroby od żywego dawcy.

Inne specjalizacje w Gleneagles obejmują leczenie nowotworów, kardiologię, kardiochirurgię i chirurgię naczyniową, gastroenterologię i hepatologię, hematologię, litotrypsję, neurologię, chirurgię jamy ustnej i szczękowo-twarzowej, neonatologię, położnictwo i ginekologię, okulistykę, ortopedię, pediatrię, medycynę sportową i wysiłkową oraz urologię. Gleneagles z zadowoleniem przyjmuje osoby podróżujące w celach medycznych.

Centrum Pomocy Pacjentom Gleneagles (PGAC) pomaga w umawianiu wizyt lekarskich u odpowiednich specjalistów, organizuje transfery lotniskowe i hotelowe, pomaga w zakwaterowaniu, specjalnych potrzebach żywieniowych i napojach, pomaga w uzyskaniu wizy i przedłużeniu wizy w razie potrzeby.


Specjalizacja kliniki :

Chirurgia estetyczna
Powiększanie piersi

Gleneagles Hospital Singapore oferuje:

Stołówka
Zakwaterowanie rodzinne
Bezpłatne Wi-Fi
Ubezpieczenie zdrowotne
Międzynarodowe gazety
Usługi tłumaczenia ustnego
Przewodnik turystyczny
Rezerwacja taksówek
Parking samochodowy
Apteka
Telefon w pokoju
Prywatne pokoje
Rehabilitacja
Udogodnienia religijne
Restauracja
Sejf w pokoju
Środki ostrożności dotyczące żywności
Usługi tłumaczeniowe
Telewizor w pokoju


Miasto: Singapur – Kraj: Singapur – Rok założenia: 1987
Akredytacja: Akredytacja JCI – Używane języki: arabski, bengalski, khmerski, chiński, angielski, hindi, rosyjski, wietnamski

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️