Dunyagoz Istanbul

DunyaGoz Istanbul klinika 1

DunyaGoz Istanbul specjalizuje się w chirurgii kosmetycznej. Ta założona w 2004 roku klinika z akredytacją JCI i certyfikatem ISO 9001:2008 znajduje się w Stambule w Turcji. Proszę zapoznać się z opiniami klientów, zdjęciami przed/po i zapytać o cenę zabiegu za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną wstępną diagnozę. Szybka odpowiedź.

DunyaGozIstanbul, Stambuł, Turcja

DunyaGoz Istanbul oferuje leczenie wszystkich rodzajów problemów zdrowotnych oczu i okolic oczu. Oferuje szeroki zakres metod wykorzystujących najnowocześniejsze technologie.

Grupa szpitali Dünyagöz, licząca 300 członków, w tym wykładowców i specjalistów, oraz około 2500 pracowników, posiada łącznie 25 różnych placówek w Turcji i na całym świecie. Grupa szpitali może przyjąć dziennie 8 000 pacjentów ambulatoryjnych i przeprowadzić 1 000 operacji chirurgicznych.

Szpitale świadczą również usługi dla około 96 000 pacjentów rocznie ze 107 krajów zagranicznych. istnieje 20 oddziałów w 11 tureckich prowincjach i pięciu międzynarodowych lokalizacjach, w tym w Niemczech, Wielkiej Brytanii i Gruzji.

Grupa szpitali Dünyagöz jest znana z tego, że jest pierwszym szpitalem okulistycznym w Turcji, który wszczepił bioniczne oko, a także pierwszym szpitalem stosującym metodę siatkowania rogówki w leczeniu stożka rogówki (zaburzenia ścieńczenia rogówki).

Szpitale Dünyagöz oferują szeroki zakres zabiegów, w tym dacryocystorhinostomię, LASIK, keratektomię fotorefrakcyjną (PRK), operację zaćmy, leczenie zwyrodnienia plamki żółtej związanego z wiekiem (AMD) i usuwanie worków pod oczami.

Ponieważ szpitale są odwiedzane przez międzynarodowych turystów medycznych, oferują one usługi tłumaczeń ustnych i pisemnych, rezerwacje hoteli, odbiór z lotniska do szpitala, prywatne pokoje, zakwaterowanie dla rodzin i lokalną turystykę.

Misją Dünyagöz Hospitals Group jest wykorzystywanie najnowocześniejszych technologii, akceptowanych na całym świecie, oraz aktualnych metod diagnostyki i leczenia wraz z kompetentnym i wyspecjalizowanym personelem w szpitalach krajowych i międzynarodowych.

Ich celem jest oferowanie najwyższej jakości usług w zakresie zdrowia oczu wszystkim grupom społecznym. Ich wizją jest dalsze podnoszenie standardów w celu utrzymania specjalistycznej wiedzy w zakresie zdrowia oczu i jakości zorientowanej na satysfakcję, aby wzmocnić swoją reputację i stać się światowym centrum renomy i referencji poprzez badania naukowe.

Szpitale cenią sobie szacunek, wrażliwość, zaufanie, pracę zespołową, doskonałość i innowacyjność. Szpitale gwarantują świadczenie usług równej jakości i z szacunkiem dla wszystkich pacjentów z różnych grup społecznych.


Specjalizacja kliniki :

Chirurgia estetyczna
Podnoszenie brwi
Plastyka powiek
Lipofilling twarzy
Mastopeksja
Liposukcja laserowa
Rękaw żołądkowy
Opaska żołądkowa
Botoks żołądkowy
Bypass żołądka
Wtórna plastyka nosa

Usługi

Transfer lotniskowy
Zakwaterowanie rodzinne
Rezerwacja lotów
Bezpłatne Wi-Fi
Ubezpieczenie zdrowotne
Rezerwacje hotelowe
Usługi tłumaczenia ustnego
Usługi pralnicze
Przewodnik turystyczny
Transfer dokumentacji medycznej
Medyczne ubezpieczenie podróżne
Konsultacje internetowe
Parking samochodowy
Apteka
Telefon w pokoju
Prywatne pokoje
Udogodnienia religijne
Restauracja
Sejf w pokoju
Środki ostrożności przy jedzeniu
Usługi tłumaczeniowe
Telewizor w pokoju


Miasto: Stambuł – Kraj: Turcja – Założony w 2004 r
Akredytacja: Akredytacja JCI, ISO 9001:2008 – Język(i): Angielski, Turecki


Recenzja szpitala Dünyagöz – Etiler

Nehir Güreş
Nehir Güreş
08:55 19 Sep 23
Dziękuję, Dünyagöz Etiler, za umożliwienie nam doświadczenia tego uczucia. Panie Baha, Ayşegül, Panie İrem, jestem bardzo zadowolony. Moja córka nigdy by tego nie zrobiła. Bardzo miło jest oddać się panu Baha i pani Ayşegül .Wychodzimy bez konieczności wyjaśniania czegokolwiek.Widzimy że każdy powinien doświadczyć tego uczucia.Dziękujemy.
Вероника Магера
Вероника Магера
13:10 28 Sep 23
Przede wszystkim chciałbym podziękować za szczególną uwagę. Poszedłem z polecenia. Miałem operację oczu, bardzo dobrze się mną zaopiekowali. Wszczepiono mi soczewkę, wszystko było w porządku, operacja przebiegła pomyślnie, nie było żadnych problemów.Dziękuję Ci za ciężką prace.Jeśli pojawi się nowy problem, na pewno przyjdę.Udaje im sięSerdeczne pozdrowienia
Gülten Güran
Gülten Güran
09:24 29 Sep 23
Operację zaćmy i inteligentnej soczewki przeprowadził mój ulubiony lekarz na świecie, Bahat Hoyğar.Nasz nauczyciel, który z dużą starannością i szybkością przeprowadził fazę diagnozy i operacji, dobrze zaplanował i przeprowadził kontrolę i leczenie. Byłam bardzo zadowolona z tego procesu i nigdy nie zapomnę bardzo dobrego i troskliwego podejścia asystentki naszej nauczycielki, pani Irem, za co bardzo jej dziękuję.
Pınar Yeşilyurt
Pınar Yeşilyurt
11:34 23 Sep 23
Dzisiaj byliśmy z bratem u doktora Şenay Yılmaz na ogólnym badaniu wzroku.Przede wszystkim chcielibyśmy podziękować specjalistce ds. public relations Seyhanowi Karamanowi, który swoją życzliwością i zainteresowaniem naszymi zabiegami pomógł nam w profesjonalny sposób. Chcielibyśmy również podziękować dr Şenayowi. Jest to szpital prestiżowy zarówno pod względem obsługi, jak i swojej nazwy w dziedzinie okulistycznej.
Emrah Kapoğlu
Emrah Kapoğlu
11:49 24 Sep 23
Właściwie nie zasługujesz nawet na 1 gwiazdkę. Ponieważ mam zamiar odnowić okulary, prof. (?) Mnie badał Yavuz Kamil Bardak, dopłacając różnicę w cenie, bo był prof.(?). (Mimo, że byłam pierwszą pacjentką, na wizytę przyszedł spóźniony 40 minut. Mam na to protokół reklamacyjny.) Okulary otrzymałam po badaniu. Jednak w moich oczach zaczął pojawiać się ciągły, subtelny ból. Myślałam, że przez kilka dni będzie dobrze i moje oczy przyzwyczają się do nowych sztuczek. Ból nie ustąpił po 10 dniach, więc poszłam do niego na kontrolę. Optyk podał Ci zły model okularów, stwierdził, że używasz 1/4 soczewki ze względu na ognisko.Postawił diagnozę, której nazwy nie pamiętam...Poszedłem do mojego optyka Bulvar Optik w Kadikoy. Mężczyzna jest doskonałym handlarzem. Ramę wymienił bez żadnych problemów. Ale ból oczu nie ustąpił. Zdecydowałem się na ponowne badanie. Batigoz prof. Poszedłem do Suphi Acar Bey. Powiedział, że wszystkie wartości astygmatyzmu są błędne i dlatego powoduje to ból. Wrząca woda zalała mi głowę. Pozwólcie, że powiem krótko. Za same okulary zapłaciłem 4,5 tys. TL. Pozostałych wydatków nawet nie obliczyłem. Aktualnie noszę okulary bez żadnych problemów. Nie wybaczam ci kradzieży mojego czasu i wynagrodzenia, które ci dałem, DunyaGözEtiler.
Next Reviews

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️