Ginefiv

Ginefiv specjalizuje się w MAP / IVF. Założona w 1988 roku, ta certyfikowana klinika znajduje się w Madrycie, w Hiszpanii. Proszę zobaczyć opinie klientów, zdjęcia przed/po i zapytać o cenę zabiegu za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną diagnozę wstępną. Szybka odpowiedź.

Ginefiv, Madryt, Hiszpania

Przed wyborem kliniki leczenia niepłodności proszę porównać tę ofertę i odkryć wysoką jakość Ginefiv w rozsądnych cenach, całkowicie anonimowo i poufnie. W Ginefiv oferujemy Państwu nowy program owodoncji z gwarancją blastocysty.

Leczenie o doskonałym wskaźniku skuteczności, zaprojektowane tak, aby lepiej niż kiedykolwiek dostosować się do Państwa konkretnego przypadku. W klinice wspomaganego rozrodu Ginefiv mamy ponad 30-letnie doświadczenie w pomaganiu parom z problemem niepłodności w realizacji ich marzeń o zostaniu rodzicami.

Dzięki najlepszym specjalistom w dziedzinie sztucznego zapłodnienia i zapłodnienia in vitro, najbardziej zaawansowanym technikom wspomaganego rozrodu i wysokim wskaźnikom skuteczności. W ramach naszego zaangażowania w oferowanie naszym pacjentom najnowszych osiągnięć, inwestujemy niezbędne zasoby, aby pozostać w czołówce technologii w medycynie reprodukcyjnej.

W rezultacie każdego roku oferujemy naszym pacjentom nowe techniki, których skuteczność została potwierdzona przez nasz zespół medyczny, umożliwiając nam zapewnienie Państwu wszelkich badań diagnostycznych lub zabiegów, których mogą Państwo potrzebować.


Specjalizacja kliniki :

MAP / IVF
Test na obecność przeciwciał przeciwplemnikowych
Sztuczna inseminacja
Wspomagane wylęganie PMA
Transfer zarodków
Mrożenie oocytów
Pobieranie oocytów
Zamrażanie zarodków
Transfer zarodka
Kaniula do transferu zarodków
Embrioskop
Testy płodności dla kobiet
Ocena płodności
USG pęcherzyków jajnikowych
Badanie hormonalne
Histerosalpingografia
IVF – zapłodnienie in vitro
ICSI – wewnątrzcytoplazmatyczne wstrzyknięcie plemnika
Konsultacja IVF
MACS – Immunomagnetyczna Selekcja Komórek Macierzystych
Stymulacja jajników
PCT – test postkoitalny
PGD – diagnostyka preimplantacyjna
Leczenie wytrysku wstecznego
Spermogram
Test fragmentacji DNA plemników
Zamrażanie nasienia
Cewnikowanie jajowodów

Usługi

Transfer na lotnisko
Bezpłatne Wi-Fi
Rezerwacje hotelowe
Usługi tłumaczeń ustnych
Przewodnik turystyczny
Rezerwacja taksówek
Konsultacje internetowe
Parking
Apteka
Telefon w pokoju
Pokoje prywatne
Restauracja
Telewizor w pokoju


Miasto: Madryt – Kraj: Hiszpania – Rok założenia: 1988
Akredytacja: Brak informacji – Język(i) mówiony(e): Hiszpański, Angielski, Francuski


Opinie o Clínica Ginefiv

Nuria Carreras
Nuria Carreras
16:54 23 Aug 23
Bardzo zgrany i kompetentny zespół!Klinika na 10 pod względem obserwacji pacjentów i reakcji zdalnej. Poszedłem sam i czułem się całkowicie towarzyszony. Uroczy i pomocny personel. Bez dwóch zdań klinika, którą polecam
Laura Monzon
Laura Monzon
17:20 24 Oct 23
Przeprowadzanie u Państwa leczenia było dla mnie przyjemnością, niesamowite ludzkie podejście całego Zespołu Ginefiv, od pierwszej chwili sprawiliście, że poczuliśmy się bardzo komfortowo, towarzyszyliście nam przez cały proces, rozwialiście moje wątpliwości i obawy z całym profesjonalizmem i najlepszym leczeniem, jakie możesz nam zapewnić. Dziękuję bardzo za tyle radości i emocji, które wniosłeś w nasze życie.Ogromny uścisk od Laury i Jairo.
Fiona Fissoune
Fiona Fissoune
11:37 26 Aug 23
Byliśmy zachwyceni powitaniem, komunikacją i dostępnością personelu kliniki. Przez cały kurs czuliśmy się pewnie i wszystko poszło po naszej myśli. Dlatego możemy tylko polecić Ginefiv. Dziękuję Ci za wszystko.
Ana Bel
Ana Bel
18:23 13 Jul 23
Jesteśmy mega szczęśliwi. Leczenie jest bezkonkurencyjne, dr. Aura jest kochana, tłumaczy wszystko tak, jak jest, niczego nie upiększając, z wielkim taktem i życzliwością, ale rzeczowo, a co powiedzieć o pielęgniarkach i dziewczynach z att. dla klienta i laboratorium, wszyscy mają 10 lat, zawsze dbają o to, abyś czuł się dobrze, są z tobą przez cały czas, zawsze przyjaźni i blisko, bardzo się cieszę, że zdecydowałem się na nich, po 2 latach bez powodzenia , osiągnęliśmy ciążę w naszym pierwszym IVF, z 40 latami i niską jakością. Jestem bardzo zadowolona, ​​polecam z zamkniętymi oczami. Dziękuję bardzo za wszystko dziewczyny, bądźcie dumne z pracy, którą wykonujecie, ponieważ to bardzo cenne wsparcie i ciepło w tak delikatnych chwilach. 🥰❤️
Charlène Goata
Charlène Goata
08:41 05 Jun 23
Chciałbym podziękować całemu zespołowi Barcelony za wyjątkową życzliwość, uważność, cierpliwość i zawsze bardzo szybkie odpowiedzi. Pochodzę z Francji. Bałem się bariery językowej, ale nie miałem problemu. Zapłodnienie odbyło się za pierwszym podejściem, jestem teraz w 7 tygodniu ciąży, bardzo dziękuję za to, że mogłam spełnić moje marzenie o zostaniu mamą.Polecam z zamkniętymi oczami.
Miriam Castro Roman
Miriam Castro Roman
14:34 26 Jul 23
Wybraliśmy Ginefiv po kilku wizytach w klinikach.Podobało nam się sposób w jaki nas traktowali, szczególnie Jessica i Miriam, które są urocze i dr Xinxin Lin, wspaniały profesjonalista, który zawsze był dla nas bardzo uważny.Nie mogliśmy wybrać lepszej kliniki do spełnienia naszego marzenia, jesteśmy mega szczęśliwi i szczęśliwi.Dziękuję bardzo i pozdrawiam.
Magali Coudeville
Magali Coudeville
15:04 29 Jun 23
Gorąco polecam tę klinikę, oprócz profesjonalizmu, życzliwe powitanie bez osądzania.Towarzyszą Ci najlepiej, abyś mógł spełnić swoje marzenie o byciu rodzicem.Dziś dzięki ich pracy jestem spełnioną matką. Są cudotwórcami.Dziękuję bardzo, nie ma wystarczająco mocnych słów, aby im podziękować
Next Reviews

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️