Hospital San Roque Maspalomas

Hospital San Roque Maspalomas Las Palmas klinika 1

Hospital San Roque Maspalomas specjalizuje się w chirurgii kosmetycznej i MAP / IVF. Ta założona w 1920 roku klinika z certyfikatem ISO 9001:2008 znajduje się w Las Palmas w Hiszpanii. Proszę zobaczyć opinie klientów, zdjęcia przed/po i zapytać o cenę operacji za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną wstępną diagnozę. Szybka odpowiedź.

Szpital San Roque Maspalomas, Las Palmas, Hiszpania

Hospital San Roque Maspalomas został założony w 1920 roku i posiada 149 łóżek oraz szereg specjalistycznych oddziałów, w tym kardiologii, stomatologii, dermatologii, laryngologii, chirurgii ogólnej, neurologii, położnictwa i ginekologii, onkologii, okulistyki, ortopedii, chirurgii plastycznej i urologii. Szpital zapewnia 24-godzinną opiekę w 18 oddziałach ratunkowych i jest wyposażony w 6 sal operacyjnych, 8 łóżek na oddziałach specjalnych i 10 aparatów do hemodializy.

Wszystkie oddziały i sale operacyjne są wyposażone w najnowocześniejsze dostępne technologie. Szpital zatrudnia zespół wysoko wykwalifikowanych pracowników w każdej specjalności. Mogą być Państwo pewni, że otrzymają najlepszą możliwą opiekę dostosowaną do Państwa potrzeb. Szpital San Roque współpracuje ze wszystkimi głównymi krajowymi i zagranicznymi firmami ubezpieczeniowymi.


Specjalizacja kliniki :

Chirurgia estetyczna
Labiaplastyka
Otoplastyka
Plastyka nosa
Lifting piersi
Implanty piersi
Redukcja piersi
Wypełnianie skóry
Liposukcja
Konsultacje chirurgii plastycznej
Leczenie żylaków
Leczenie zmarszczek
Plastyka brzucha

MAP / IVF
Sztuczne zapłodnienie

Usługi

Usługi tłumaczenia ustnego
Pokoje dostępne dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej
Konsultacje internetowe
Telefon w pokoju
Pokoje prywatne
Udogodnienia religijne
Środki ostrożności dotyczące żywności
Telewizor w pokoju


Miasto: Las Palmas – Kraj: Hiszpania – Rok założenia: 1920
Akredytacja: ISO 9001:2008 – Języki: angielski, duński, fiński, francuski, hiszpański, holenderski, niemiecki, norweski, polski, portugalski, rosyjski, szwedzki, włoski


Opinie o szpitalu San Roque Maspalomas

Rita Suárez
Rita Suárez
17:51 13 Sep 23
Miałem rezonans magnetyczny. Dzięki Almudenie, która traktowała mnie bardzo dobrze, zrobiła wszystko, aby moje doświadczenie było dobre, ponieważ ostatni RSM w Roca był okropny, wyszłam płacząc i trzęsąc się z bólu. Pani. ALMUDENA traktowała mnie z wielką miłością i cierpliwością. Podjął kroki, aby przetrwać próbę. Wyszedłem szczęśliwy i nie mam już traum. Dziękuję bardzo za ten kawałek profesjonalisty
Nico
Nico
17:22 18 Jun 23
Wieczorem musiałam jechać na pogotowie z powodu poważnych problemów z sercem. Wszędzie po przyjacielsku wyjaśniono mi drogę i nie było problemu z komunikacją, ponieważ w ciągu dnia w szpitalu zawsze są tłumacze (była godzina 22).Mój stan był krytyczny, więc natychmiast zabrano mnie do sali szokowej, gdzie wokół mnie zebrało się 6-8 osób, w tym tłumacz. Mimo że mój stan nie był do opanowania, czułem się bezpiecznie. Potrafiłem też dobrze porozumiewać się w języku angielskim.Po wstępnym leczeniu i opanowaniu mojego szybkiego bicia serca, zostałem natychmiast zabrany na oddział intensywnej terapii. Tutaj również zostałam potraktowana i zaopiekowana z najwyższą troską i uwagą. Nawet jeśli były problemy z komunikacją, jedno było pewne - lekarze, pielęgniarki, a przede wszystkim pielęgniarki całym swoim ciepłem przekonały mnie o swoim zaangażowaniu. Serdeczne podziękowania również dla Siostry Marii, która również 16.06. pracował na oddziale intensywnej terapii. Niestety, nie mogłem zapamiętać wszystkich nazwisk, aby każdemu z osobna podziękować, na jaki zasługuje.Po pomyślnym badaniu przez kardiologa mogłem następnego dnia opuścić szpital z obostrzeniami i lekami, ale samolot odleciał do Niemiec kilka godzin później.Do wszystkich negatywnych opinii: Gdybyś dowiedział się trochę więcej o swoim ubezpieczeniu zdrowotnym / międzynarodowym przed taką podróżą, nie miałbyś żadnych problemów z kosztami w nagłym przypadku na miejscu.Bardzo dziękuję wszystkim, którzy byli przy mnie!Podziękowania dla: Tłumaczy; recepcjonistki; lekarze karetki i oddziału; wszystkie siostry i sanitariuszki; i wszystkie inne osoby na miejscu!PS: Tłumacz poinformował mnie nawet 2 dni później. Nawet jeśli nie ma Cię już w kraju, nie zostaniesz zapomniany!
Wierzba San
Wierzba San
23:03 02 Nov 22
Trafiłem tutaj z córką z zapaleniem ucha. W sumie czekaliśmy tylko godzinę co dla mnie było pozytywnym zaskoczeniem (rejestracja, oczekiwanie na tłumacza i dokumentacja). W Polsce jak trafiałem na oddział ratunkowy to było to przynajmniej 3 godziny. Jedynym minusem było to, lekarz strasznie pokręcił recepty ale dzięki uprzejmości aptekarzy wszystko udało się pozytywnie zakończyć.
Samantha Baines`
Samantha Baines`
20:57 02 Aug 23
Odwiedziłem szpital w poniedziałek 31-go, ponieważ upadłem wychodząc z basenu w naszym ośrodku. Papierkowa robota trwała dłużej niż sama konsultacja, prześwietlenie, diagnoza i założenie gipsu. Pani, która pomogła mi w tłumaczeniu, była fantastyczna, cały personel był niezwykle wydajny, a szpital jako całość był bardzo czysty. Wielkie dzięki za opiekę nade mną.
Amanda Solferini
Amanda Solferini
21:59 08 Jul 23
Operacja usunięcia torbieli łojowej na mostku... lepiej byłoby pójść do rzeźnika!Zbiórka o 16.00, wejście o 18.30.Nieważne, zastrzyki znieczulenia miejscowego, bez czekania, aż zadziałają... Czuję cięcie... zatrzymuje się, czekaj... koniec, zaczyna szyć... Czuję, jak igła wbija się w skórę, mówię to, tak, śmiej się... śmiej się!!! Mówienie, że może po prawej stronie, nie przyniosło efektu!Na koniec odsyła mnie do domu z niczym (bez recepty, bez antybiotyków, bez wizyty, żeby zobaczyć jak się ma rana)... "szwy same powinny schodzić, jak za 2 tyg. zdjąć je"??!!!!NIGDY WIĘCEJ!!!!!!! I bardzo mi przykro, bo San Roque był dla mnie szpitalem przez duże O... niestety z tą operacją źle się to skończyło... (między innymi mam nadzieję, że wszystko jest w porządku... brak wpisów odwiedzin -op... szwy, które same zeszły? Po 2 tygodniach nadal są... umówię się na wizytę pielęgniarską...NIE w San Roque)
Next Reviews

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️