Bayindir Besiktas Dental Clinic

Bayindir Besiktas Klinika stomatologiczna Stambuł klinika 1

Bayindir Besiktas Dental Clinic specjalizuje się w opiece stomatologicznej i chirurgii estetycznej. Ta założona w 1996 roku klinika z akredytacją JCI znajduje się w Stambule w Turcji. Proszę zobaczyć opinie klientów, zdjęcia przed/po i zapytać o cenę zabiegu za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną wstępną diagnozę. Szybka odpowiedź.

Klinika stomatologiczna Bayindir Besiktas, Stambuł, Turcja

Bayindir Besiktas Dental Clinic znajduje się w Stambule i oferuje zabiegi kosmetyczne i plastyczne, takie jak implanty piersi, lifting piersi, plastyka brzucha, liposukcja, liposculpture, powiększanie pośladków, lifting pośladków, operacja nosa (rhinoplastyka), lifting twarzy, operacja oczu (blepharoplastyka), konturowanie podbródka, implant podbródka, implant wargi, lifting szyi itp. Oferując konkurencyjne koszty i najnowszą technologię z zespołem renomowanych specjalistów medycznych.


Specjalność kliniki :

Opieka stomatologiczna
Kontrola stomatologiczna
Korony dentystyczne
Implanty stomatologiczne
Konsultacje stomatologiczne
Protezy Inlay / Onlay
Oczyszczanie ran
Czyszczenie zębów
Ekstrakcja zębów
Wypełnianie zębów
Invisalign

Chirurgia kosmetyczna
Konsultacje z zakresu chirurgii plastycznej

Usługi

Zakwaterowanie rodzinne
Gazety międzynarodowe
Usługi tłumaczeń ustnych
Pralnia
Pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych
Konsultacje internetowe
Parking
Apteka
Telefon w pokoju
Pokoje prywatne
Rehabilitacja
Udogodnienia religijne
Restauracja
Sejf w pokoju
Środki ostrożności przy jedzeniu
Telewizor w pokoju


Miasto: Stambuł – Kraj: Turcja – Rok założenia: 1996
Akredytacja: Akredytacja JCI – Język(i): Angielski, Turecki


Recenzja Bayindir Besiktas

funda Yuksel
funda Yuksel
18:52 07 Dec 23
Witam, dzisiaj w poliklinice dentystycznej Bayındır Beşiktaş, dr. Byłem umówiony z Halem Akdumanem. Zostałam obsłużona terminowo, klinika znajduje się w samym centrum, a jest to instytucja, która sprawia, że ​​ludzie czują się dobrze dzięki przyjaznemu personelowi. Dt. Pani Hale jest dentystką, która sprawia, że ​​jej pacjenci czują się bardzo komfortowo, wyjaśnia każdy krok leczenia i jest bardzo beztroska. Chciałbym podziękować jemu i jego asystentce lekarskiej, pani Canan.
gülseda küçük
gülseda küçük
12:47 19 Nov 23
Ceny są przystępne. Pani Hale jest cudowna.
Volkan Atalık
Volkan Atalık
12:52 17 Feb 18
Cnk Akb
Cnk Akb
15:43 05 Mar 21
Dzisiaj po raz pierwszy poszłam z powodu złamanego zęba.Wszyscy od recepcjonistki po lekarza i jego asystentkę byli mili i uprzejmi.Dzięki Pani Büke pracowała bardzo skrupulatnie i przeprowadziła procedury. Od teraz to będzie mój wybór.
Medine Acar
Medine Acar
11:10 29 May 24
Przyszłam po nauczycielkę Cansu, która od dłuższego czasu leczyła mój problem z dziąsłami. Ludzie w łazience byli również bardzo pomocni.
EMEL ULU AYDIN
EMEL ULU AYDIN
17:51 21 Feb 23
Jestem zadowolona z ortodoncji.Dziękuję Pani Seldie za zainteresowanie i zaangażowanie.
Meltem DENİZCİ
Meltem DENİZCİ
08:59 30 Jan 23
Na ortodoncję nie można się tam udać, niestety są bardzo niezainteresowani, ale ekstrakcje zębów, plomby itp. są w porządku.
ece yeter
ece yeter
05:09 29 Apr 24
Założono bardzo złą powłokę. Mam problemy od 4 lat. Poszedłem, bo była umowa z İş Bankiem, ale nigdy więcej nie pójdę. Szkoda, że ​​wykonano okładzinę przypominającą ścianę... Ebru Oğuzhan Dość
Ulus
Ulus
16:34 13 Feb 24
Od tej chwili na pewno nie planujemy żadnego leczenia stomatologicznego.
Yakup Yıldırım
Yakup Yıldırım
09:38 02 Mar 24
Ani personel, ani lekarze nie są dobrzy. W tym miejscu możesz liczyć na obsługę jedynie od gburowatych i niegrzecznych pracowników, którzy mylą Ci godziny spotkań. Co więcej, na pewno otrzymasz usługę gdzie indziej za 1/10 wystawionej faktury. Sam tego doświadczyłem.
Gamze Gören
Gamze Gören
14:12 17 Apr 23
Klinika dentystyczna, która leczy zgodnie z ego lekarza, a nie skargą pacjenta! Zdecydowanie trzymaj się z daleka, zwłaszcza jeśli zamierzasz mieć botoks żwacza! Ponieważ dostosowują dawkę leku zgodnie ze swoim umysłem, a nie zgodnie z twoją skargą. Wynik: Dopóki Twoja skarga nie ustąpi, Twoje pieniądze zostaną zmarnowane!
Next Reviews

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️