Lifting nadwozia 360 w Turcji

cena body lift 360 Turcja 1
Napisany przez Émilie

Operacja liftingu ciała 360° w Turcji obejmuje liposukcję, która usuwa uporczywy tłuszcz. W rezultacie Państwa talia ulegnie poprawie.

NajlepszaKlinika.com zapewnia informacje na temat liftingu ciała 360 w Turcji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów . Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Cena liftingu ciała 360 w Turcji

Średni koszt liftingu ciała 360 w Turcji w Stambule wynosi 1,600 €. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od 1400 euro do 1800 euro.

ProceduraCena Turcja
360° lifting ciała1600 €

Co to jest lifting ciała 360°?

Talia jest jednym z najbardziej upartych obszarów, jeśli chodzi o utratę wagi. Po 25 roku życia ilość kolagenu w organizmie znacznie spada. Jeśli przed utratą wagi nie miała Pani deformacji skóry, to już tak nie działa.

Nadmiar skóry wokół brzucha dodaje objętości. Niestety, kremy nie pomogą. Zwłaszcza jeśli przeszli Państwo operację odchudzania, taką jak rękaw lub bajpas żołądka i mają dużo luźnej skóry, najlepszym rozwiązaniem jest lifting ciała 360 w Turcji.

Podczas gdy plastyka brz ucha poprawia tylko przednią część podbrzusza, lifting 360 poprawia również dolną część pleców.

Ta operacja usuwa tłuszcz i luźną skórę z okolic brzucha. Poprawione zostaną również boki, dolna część pleców (talia) i górna część pośladków. Lifting ciała 360° obejmuje liposukcję, która usuwa uporczywy tłuszcz.

W rezultacie Państwa talia zostanie poprawiona ze wszystkich stron. Operacja liftingu ciała 360 w Stambule obejmuje również naprawę mięśni brzucha, co również zmniejsza objętość talii.

Koszt liftingu ciała 360 w Turcji

Najważniejszą rzeczą, którą muszą Państwo wiedzieć, jest to, że każdy młody lekarz może wykonać tę operację. Nie można tego zrobić. Muszą Państwo wybrać zarówno dobrego lekarza, jak i dobrą klinikę.

Państwa pobyt w klinice będzie trwał około 2 lub 3 nocy, co ma wpływ na całkowitą cenę pakietu. Hotel musi być również wygodny i znajdować się niedaleko szpitala, w którym będą Państwo operowani.

Dobrzy kandydaci do Bodylift 360

Osoby, które straciły dużo na wadze i mają luźną skórę na brzuchu, bokach i pośladkach, są bardzo dobrymi kandydatami. Czasami, nawet jeśli nie stracił(a) Pan(i) dużo na wadze, ale ma zwiotczałą skórę i tłuszcz w tych obszarach, może Pan(i) również skorzystać z tej operacji.

Pana/Pani wyniki badań krwi muszą być dobre. Operacja ta polega na usunięciu dużej ilości tkanki. Wraz z tą tkanką straci Pan/Pani również pewną ilość krwi. Osłabienie i zawroty głowy bezpośrednio po operacji są całkowicie normalne.

Jeśli jednak poziom żelaza, hemoglobiny, ferrytyny i witaminy D3 jest bardzo niski, nie należy poddawać się operacji, dopóki wyniki nie osiągną akceptowalnego poziomu. Kolor skóry staje się gorszy i traci ona swoją elastyczność.

Podobnie jak w przypadku wszystkich operacji wykonywanych w znieczuleniu ogólnym, powinna Pani zaprzestać przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych na 3-4 tygodnie przed operacją i nie przyjmować żadnych suplementów diety ani pokarmów o działaniu przeciwzakrzepowym.

Rekonwalescencja po liftingu ciała 360

Proces rekonwalescencji jest taki sam jak po plastyce brzucha, ale może potrwać nieco dłużej, ponieważ operacja jest bardziej rozległa. Po operacji należy bardzo ściśle przestrzegać wszystkich zaleceń lekarza.

Od tego zależy niemal 90% powodzenia operacji. Ponieważ po operacji przez dwa miesiące nie będzie Pan/Pani mógł/mogła uprawiać sportu w normalny sposób, konieczne będzie przestrzeganie bardzo zdrowej diety o niskiej zawartości cukru. Może Pan/Pani rozpocząć pracę 3 tygodnie po operacji, ale tylko jeśli jest to praca biurowa.

Proszę unikać forsownej aktywności fizycznej przez co najmniej dwa miesiące! Najlepiej jest odpoczywać przez 4 do 6 tygodni. Okres ten może jednak ulec zmianie w zależności od stanu Pani/Pana organizmu.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Émilie

Nazywam się Emilie Gervais i mieszkam w Stambule, w Turcji. Jestem pisarką medyczną z rozległą wiedzą naukową i ponad 15-letnim doświadczeniem w badaniach nad rakiem i biologii molekularnej. Mam doświadczenie w organizacji kongresów i zarządzaniu projektami. Potrafię przekazywać złożone koncepcje medyczne i naukowe różnym odbiorcom za pośrednictwem różnych mediów, w tym tej strony internetowej jako forum dla moich tekstów.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️