Brachioplastyka w Turcji

Cena brachioplastyki w Turcji 1
Napisany przez Manuella

Wszystko, co powinni Państwo wiedzieć o brachioplastyce w Turcji! Jaka jest średnia cena w Stambule? Nasze porady dotyczące udanej brachioplastyki w Turcji.

NajlepszaKlinika.com zapewnia informacje na temat brachioplastyki w Turcji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów. Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Ile kosztuje brachioplastyka w Turcji?

Średni koszt brachioplastyki w Turcji w Stambule wynosi €2,300. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od €2,200 do €2,400.

ProceduryCena w Turcji
Brachioplastyka (lifting ramion)2300 €

Coto jest brachioplastyka?

Brachioplastyka, znana również jako lifting ramienia, modeluje górną część ramienia, napinając luźną skórę i usuwając tłuszcz, który często tworzy wygląd “skrzydła nietoperza” pod pachą. Usunięcie nadmiaru skóry spowodowanego utratą wagi lub naturalnym starzeniem się może napiąć luźną skórę rozciągającą się od pachy do łokcia.

Liposukcja jest czasami stosowana w połączeniu, aby osiągnąć najlepsze wyniki. Każdego roku tysiące osób przechodzi udaną operację liftingu ramion i jest zadowolonych z jej wyników.

Podczas liftingu ramion usuwa się nadmiar skóry i tłuszczu między pachą a łokciem. Ponieważ nadmiar skóry ramion jest usuwany, a tłuszcz jest przycinany, ramiona zachowują dobry kontur.

Techniki brachioplastyki w Turcji

 • Liposukcja ramienia: Jest to zwykle wykonywane u pacjentów, którzy nie mają dodatkowej skóry, ale mają tłuszcz na ramieniu. W związku z tym pacjent nie będzie miał blizny po liftingu ramion.
 • Lifting ramieniaz minimalnym nacięciem: Ta procedura jest zwykle wykonywana u pacjentów, którzy mają nadmiar skóry, który można uznać za minimalny, pacjent będzie potrzebował nacięć, ale minimalnych.
 • Rozszerzony lifting ramion: Ta technika jest stosowana u pacjentów z nadwagą, więc jest dużo dodatkowej skóry. Nacięcie będzie zatem długie, zwykle zaczynając od łokcia, przechodząc przez pachę i idąc w kierunku boku klatki piersiowej.

Operacja ramion w Turcji

Stambuł jest najlepszym miejscem do przeprowadzania operacji plastycznych. Nie ma wątpliwości, że dzięki ogromnej wiedzy tureccy chirurdzy kosmetyczni osiągają naturalne rezultaty w brachioplastyce w Turcji. Po liftingu ramion wielu pacjentów lubi również zwiedzać Stambuł, ponieważ ceny są tak przystępne.

Lifting ramion w Turcji trwa zwykle od 1 do 3 godzin, ale może trwać dłużej i jest wykonywany w znieczuleniu ogólnym. Nasza kompleksowa opieka pooperacyjna jest dostępna podczas Państwa pobytu w Turcji, na wypadek gdyby odczuwali Państwo ból po operacji.

Korzyści z brachioplastyki w Turcji

Przyjeżdżając do Stambułu, korzystają Państwo z gwarancji najlepszej ceny:

 • Operacja ramienia u jednego z najlepszych chirurgów w Stambule
 • Pobyt w 4-gwiazdkowym hotelu przez 4 noce
 • Nocleg w jednym z najlepszych szpitali w Stambule
 • Transfer prywatnym samochodem z hotelu na lotnisko
 • Osobisty asystent
 • Specjalna zniżka dla grup
 • Bezpłatna kontrola i okresowe badania kontrolne

Proszę nam zaufać w kwestii udanej operacji plastycznej w Turcji.

Pooperacyjna kontrola brachioplastyki w Stambule

Po zabiegu liftingu ramion nacięcia zostaną owinięte opatrunkiem. Mogą mieć Państwo założone dreny w celu odprowadzenia nadmiaru krwi lub płynu. Dobrym pomysłem dla pacjenta będzie przyprowadzenie przyjaciela lub członka rodziny do pomocy. Przez kilka tygodni odczuwanie bólu i obrzęku jest normalne.

Lekarz zdejmie opatrunek kilka dni po operacji.

Zalecenia i przeciwwskazania:

 • Przez 3-4tygodnie po uniesieniu ramion proszę nie podnosić ich powyżej poziomu barków.
 • Przez 4 do 8 tygodni po liftingu ramion proszę nie wykonywać żadnych ćwiczeń fizycznych ani sportowych, które mogłyby rozciągnąć nacięcia.
 • Proszę przyjmować leki/kremy przepisane przez lekarza
 • Pacjenci mogą chodzić bezpośrednio po operacji.
 • Proszę nie biegać ani nie uprawiać sportów kontaktowych przez co najmniej sześć tygodni.
 • Miesiąc później pacjenci mogą zacząć jeździć na rowerze.
 • Przez 1 do 2 tygodni po operacji pacjenci powinni spać z rękami uniesionymi na dwóch lub trzech poduszkach.
 • Pacjenci nie powinni brać prysznica, dopóki lekarz nie wyrazi na to zgody.

Proszę zapytać chirurga, czy szwy zostaną usunięte. Niektóre szwy są wchłanialne, więc nie trzeba nic robić. Jeśli jednak lekarz użył szwów, które się nie rozpuszczają, chirurg będzie musiał je usunąć.

WYNIKI

Jeśli pacjent nie przytyje ani nie straci drastycznie na wadze, rezultaty powinny utrzymywać się przez wiele lat. Ciało ludzkie nadal się starzeje, w tym skóra. Może to oznaczać, że w przyszłości pacjent po liftingu ramion może mieć luźną skórę.

Jeśli pacjenci przybiorą na wadze po operacji liftingu ramion, a następnie stracą na wadze, luźna skóra powróci. W obu przypadkach luźność skóry ramion będzie znacznie mniejsza niż przed operacją.

Pozbywając się luźnej skóry ramion za pomocą liftingu ramion w Stambule, pacjenci będą mieli bardziej stonowane ramiona. Tak długo, jak pacjenci utrzymują prawidłową wagę i stosują zdrową dietę, rezultaty liftingu ramion mogą być zazwyczaj długotrwałe.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Manuella

Nazywam się Manuella Fiorentini. Jestem doświadczonym specjalistą ds. marketingu w branży urządzeń medycznych i farmaceutycznej. Dzięki ponad 7-letniemu doświadczeniu pracowałam na stanowiskach kreatywnych i strategicznych, opracowując kampanie marketingowe, wprowadzając produkty na rynek i organizując międzynarodowe konferencje.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️