Cena brachioplastyki w Tunezji

cena brachioplastyki tunezja 1
Napisany przez Laura

Wszystko, co powinni Państwo wiedzieć o brachioplastyce w Tunezji! Jaka jest średnia cena w Tunisie? Nasze porady dotyczące udanej brachioplastyki w Tunezji.

NajlepszaKlinika.com informuje o brachioplastyce w Tunezji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów. Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Cena brachioplastyki w Tunezji

Średni koszt brachioplastyki w Tunezji w Tunisie wynosi €2,600. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od 2400 euro do 2800 euro.

ProceduryCena Tunezja
Brachioplastyka (lifting ramion)2600 €

Coto jest brachioplastyka?

Lifting ramion lub brachioplastyka w Tunezji jest wykonywana w celu uzyskania bardziej stonowanego konturu ramion. Ze względu na starzenie się lub utratę wagi, skóra traci swoją elastyczność, powodując fałdy i zmarszczki wzdłuż dolnej części ramienia. Podczas tego zabiegu nadmiar skóry jest wycinany, zmniejszając zwiotczały wygląd ramion.

Czy brachioplastyka jest odpowiednia dla mnie?

Brachioplastyka może być dla Pana/Pani odpowiednia, jeśli jest Pan/Pani osobą dorosłą z okolic West Palm Beach i Palm Beach Gardens i jest Pan/Pani skrępowany/a wyglądem swoich ramion. Wielu pacjentów skarży się na “skrzydła nietoperza” lub ramiona ze zwisającymi fałdami skóry. Zabieg ten może być wykonywany u kobiet i mężczyzn w dobrym stanie zdrowia. Jeśli nie czuje się Pan/Pani komfortowo nosząc koszulki bez rękawów lub odsłaniając ramiona, może być Pan/Pani dobrym kandydatem do zabiegu liftingu ramion.

Jak długo trwa operacja brachioplastyki?

Celem liftingu ramion jest zmiana kształtu górnej części ramienia, a zwłaszcza dolnej części, gdzie nadmiar skóry i tłuszczu ma tendencję do zwisania. Ponieważ operacja ta koncentruje się na określonej i stosunkowo niewielkiej części ciała, nie jest tak złożona jak inne operacje liftingu ciała. Wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym i trwa zazwyczaj dwie godziny.

Najpierw wykonuje się nacięcie pod pachą lub wzdłuż wewnętrznej strony ramienia. Następnie wycina się nadmiar skóry, a nadmiar tłuszczu można usunąć za pomocą tradycyjnych technik chirurgicznych lub liposukcji. Na koniec pozostała tkanka jest rzeźbiona, a nacięcie jest zamykane szwami.

Jak długo trwa okres rekonwalescencji po liftingu ramion?

Po operacji liftingu ramion pacjenci zazwyczaj muszą wziąć około dziesięciu dni wolnego od pracy, chociaż ten czas rekonwalescencji może się znacznie różnić w zależności od charakteru ich pracy i ilości ruchów ramion lub podnoszenia, które muszą wykonywać. Podczas procesu rekonwalescencji należy nosić odzież uciskową, aby wspierać tkanki podczas gojenia się do nowych konturów.

W miarę możliwości należy trzymać ramiona uniesione. Częste działania niepożądane obejmują tkliwość, ból, zasinienie i obrzęk; wielu pacjentów zgłasza również tymczasowe uczucie napięcia skóry. Przez co najmniej sześć tygodni do dwóch miesięcy należy unikać podnoszenia ciężarów i innych forsownych czynności.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Laura

Mam na imię Laura. Pracuję jako pisarz medyczny i naukowy od 2004 roku. Dzięki ponad 15-letniemu doświadczeniu w tej dziedzinie posiadam rozległą wiedzę specjalistyczną w zakresie pisania, tłumaczenia i redagowania szerokiej gamy dokumentów, w tym artykułów naukowych i medycznych oraz materiałów konferencyjnych.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️