Saluss Medical Center

SALUSS Centrum Medyczne Antalya klinika 1

Saluss Medical Center specjalizuje się w implantach włosów. Ta założona w 2018 roku certyfikowana klinika znajduje się w Antalyi w Turcji. Proszę zobaczyć opinie klientów, zdjęcia przed/po i zapytać o ceny operacji za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną wstępną diagnozę. Szybka odpowiedź.

Saluss Medical Center, Antalya, Turcja

Oficjalnie otwarta w 2018 r. klinika w Antalyi ma na celu pomóc pacjentom w podejmowaniu bezpiecznych i świadomych decyzji dotyczących opłacalnych opcji medycznych. Specjalizująca się w odbudowie włosów, chirurgii plastycznej i zabiegach stomatologicznych klinika jest bardzo popularna wśród lokalnych pacjentów i turystów medycznych.


Specjalność kliniki:

Chirurgia plastyczna
Plastyka nosa
Powiększanie piersi
Redukcja piersi
Powiększanie pośladków
Liposukcja
Licówki dentystyczne

Opieka stomatologiczna
Implanty dentystyczne
Czyszczenie zębów
Korony
Mosty

Implanty włosów
Przeszczepy włosów
Przeszczep brody
Przeszczep brwi

Usługi

Transfer na lotnisko
Bezpłatne Wi-Fi
Międzynarodowe gazety
Usługi tłumaczenia ustnego
Przewodnik turystyczny
Rezerwacja taksówek
Parking samochodowy
Usługi tłumaczeniowe
Telewizor w pokoju


Miasto: Antalya – Kraj: Turcja – Założony w 2018 r
Akredytacja: Brak informacji – Język(i) mówiony(e): angielski, turecki


Recenzja SALUSS Medical Group

Maurice Nikolaizig
Maurice Nikolaizig
18:04 21 Nov 23
Naprawdę mogę polecić klinikę. Świetna komunikacja, świetna również na poziomie osobistym. Dyrektor generalny zadbał o wszystko do ostatniej sekundy i był bardzo wrażliwy. Panie i panowie ze szpitala również wydawali się bardzo kompetentni. W związku z tym mogę tylko polecić wszystkim tych specjalistów. Mam nadzieję, że nigdy nie będzie to konieczne, ale jeśli zajdzie taka potrzeba, zrobię to jeszcze raz.
Kamil Bravv
Kamil Bravv
15:56 11 Jul 23
5-gwiazdkowy serwis. Jestem bardzo zadowolony z mojego zespołu transplantacji włosów (Büşra, Rabia, Melisa) wykonują świetną robotę 🤝, Jestem bardzo zadowolony z mojego koordynatora pacjentów İpek.Wszyscy bardzo życzliwi i zawsze odpowiadają na wszystkie pytania, utrzymują z Państwem kontakt po zabiegu, aby upewnić się, że wszystko jest w porządku. Gorąco polecam tę klinikę każdemu, kto potrzebuje przeszczepu włosów. Wielkie dzięki jeszcze raz dla całego zespołu.
ali
ali
14:39 10 Nov 23
Świetna obsługa pod każdym względem! Personel, obsługa i procedury są na profesjonalnym poziomie. Nie mam żadnych skarg. Gorąco polecam Saluss każdemu!
Ali Akpunar
Ali Akpunar
18:33 10 Nov 23
Miałam przeszczep włosów w Saluss Medical Group. Było to dla mnie bardzo miłe przeżycie. Bardzo dziękuję zespołowi przeszczepu włosów za ten zabieg. Szefowa zespołu Pani Büşra i Pan Mehmet, którzy zaopiekowali się mną wcześniej i po operacji byli bardzo uprzejmi i wyrozumiali.
Max
Max
12:48 16 Jun 23
Obsługa jest bardzo profesjonalna!Jeśli jesteś turystą, nie jedź bezpośrednio do szpitali, pozwól SALUSS leczyć!Wszystko było jasne i zgodnie z obietnicą, żadnych ukrytych dodatkowych opłat, tylko uzgodniona cena.Najlepsza usługa, jaką miałem w Turcji!Dziękuję bardzo 🙏
Ramazan Aybaş
Ramazan Aybaş
19:33 31 Jul 23
Miałam przeszczep włosów u Pana Menderesa w grupie medycznej Saluss i byłam bardzo zadowolona. Pracuje bardzo dobrze i skrupulatnie. Następnie zajęły się pielęgnacją moich włosów. Saluś dzięki 🙂
Mohsin B
Mohsin B
15:32 21 May 23
Miałem doświadczenie zawodowe z SALUSS MEDICAL GROUP z dr Busrą i jej zespołem po przeszczepie włosów z około 6000+ przeszczepów. Zostałem zabrany i odwieziony z troską o wszystkie spotkania. Proces konsultacji, operacja i opieka pooperacyjna były doskonałe. Zabieg przebiegł pomyślnie, a opieka pooperacyjna jest genialna. Gorąco polecam tę firmę.
Dennis Koch
Dennis Koch
17:16 20 Feb 24
Znalazłem świetnego dentystę! Miałem problemy z zębami i lekarz wykonał świetną robotę (licówki). Byłam bardzo zadowolona zarówno z przebiegu leczenia, jak i jego efektów. Mehmet był dla mnie cały czas dostępny i pomagał mi w różnych obszarach. Zadbał o moje zakwaterowanie i transfer, a Mehmet pomagał mi także przy prywatnych imprezach. Fryzjer, zakupy itp. Przez cały dzień czułem się bardzo komfortowo. Dziękuję za miłą i profesjonalną obsługę. Zdecydowanie mogę polecić! 😊
Kralj Tvrtko BOŠNJAK
Kralj Tvrtko BOŠNJAK
12:58 20 Nov 23
Miałem zabieg przeszczepu włosów i cała organizacja była doskonała. Od pierwszego kontaktu z Suadem, poprzez transfer z lotniska Limousin, hotel znajdował się 10 metrów od kliniki. Zespół był bardzo młody, profesjonalny i przyjazny. Nie czułam żadnego bólu, a oni zrobili to maksymalnie dobrze. Zwłaszcza wszyscy mówią po angielsku, mimo że był tam tłumacz... wszystkie rekomendacje dla Sallus Group i Antalya as City.
Khadija
Khadija
14:15 20 Nov 23
Jakość usług! Byłam naprawdę zadowolona z opieki. Przyszedłem, bo miałem poważne problemy z zębami, a grupa Saluss naprawdę zdziałała cuda. Klinika jest bardzo czysta i wyposażona w optymalny sprzęt. Oprócz zapewnienia wysokiej jakości opieki, cały personel był naprawdę uważny, gościnny, miły i skuteczny. Naprawdę, wszystko przebiegło perfekcyjnie od początku do końca (wiem, że przyjechałam dwa razy, raz kilka miesięcy temu na wszczepienie implantów i tym razem na korony).Opiekujący się nimi profesjonaliści są naprawdę sumienni i skuteczni. Nie mówiąc już o ich ciągłej życzliwości. Naprawdę zasłużone 5/5.Całkowicie polecam tam pójść.Dziękuję osobom, które się mną opiekowały (przepraszam, jeśli zapomniałem niektórych imion), w tym Dylanowi, Khanowi, Ismailowi, dr Ismailowi ​​i dr Yuralowi Serenayowi (który całkowicie zaopiekował się mną podczas tego pobytu, wyjątkowa kobieta również ze względu na swoją jakość pracy i za jego dobre serce).
Юлия Саварин
Юлия Саварин
09:11 16 Jun 23
Strach przed dentystą jest chyba w każdym człowieku, tak było u mnie, ale kiedy trafia się do kliniki Saluss Medical Group w Antalyi, dusza się uspokaja i można całkowicie zaufać profesjonalnemu lekarzowi, który jest przyjazny, spokojny i przystępnie wyjaśniając Twoją sytuację, a Ty w jego zręcznych rękach przejdziesz przez tę skomplikowaną procedurę bez bólu i strachu.Cały zespół tej grupy pracuje zgodnie i doskonale!Wszystko w pakiecie zabiegowym: spotkanie na lotnisku z sympatycznym kierowcą, jazda przy lekkiej muzyce, dowóz do hotelu z nowoczesnym pokojem i miłą obsługą, wyśmienite śniadanie, spacer do cudownej scenerii nad morzem zajmuje 5 min. , transfer do kliniki z hotelu, w pakiecie zawarte są również leki.Osobno opowiem o moim lekarzu, ale teraz chcę podziękować mojemu koordynatorowi Mehmetowi, wszystko mi wyjaśnił jeszcze przed przyjazdem do Antalyi, odpowiadał na wszystkie moje pytania, pomagał mi w różnych drobiazgach, jest wspaniałym rozmówcą i koordynator.Każdego dnia dba o moje zdrowie.Serdeczne podziękowania dla niego.Polecę znajomym tylko tę klinikę z bardzo profesjonalnym zespołem! Swoją drogą są tu wszyscy tłumacze, którzy pomogą dobrze zrozumieć proces leczenia! Teraz tylko żałuję, że nie trafiłam tu wcześniej! Dziękuję za skoordynowanej pracy Grupy Medycznej Saluss!Strach przed dentystą jest chyba obecny w każdym człowieku. Tak samo było ze mną. Ale kiedy trafiasz do kliniki Saluss Medical Group w Antalyi, twoja dusza się uspokaja i całkowicie ufasz profesjonalnemu lekarzowi, który jest przyjazny, spokojnie i przystępnie wyjaśnia twoją sytuację, a ty w jego umiejętnych rękach przechodzisz przez tę skomplikowaną procedurę bez ból lub strach.Cały zespół tej grupy pracuje harmonijnie i doskonale! Wszystko w pakiecie zabiegowym: spotkanie na lotnisku z sympatycznym kierowcą, jazda przy lekkiej muzyce, dowóz do hotelu z nowoczesnym pokojem i miłą obsługą, wyśmienite śniadanie, spacer do cudownej nadmorskiej scenerii zajmuje 5 minut. , transfer do kliniki z hotelu, w pakiecie zawarte są również leki.O moim lekarzu opowiem osobno, ale teraz chcę podziękować mojemu koordynatorowi Mehmetowi. Wyjaśnił mi wszystko jeszcze zanim przyjechałem do Antalyi, odpowiedział na wszystkie moje pytania, pomógł mi w różnych drobiazgach, jest bardzo wspaniałym rozmówcą i koordynatorem. Codziennie dba o moje zdrowie. Serdeczne podziękowania dla niego.Polecę znajomym tylko tę klinikę z bardzo profesjonalnym zespołem! Nawiasem mówiąc, są tu wszyscy tłumacze, którzy pomogą Ci dobrze zrozumieć proces leczenia! Teraz tylko żałuję, że nie trafiłam tu wcześniej! Dziękujemy za skoordynowaną pracę Grupy Medycznej Saluss!
Bogdan
Bogdan
09:36 20 Jun 23
Niedawno miałam przyjemność odwiedzić niezwykłą klinikę stomatologiczną, w której przeszłam montaż sześciu licówek ceramicznych. Moje doświadczenie w klinice było wyjątkowe, ponieważ cały proces został zakończony szybko i bezproblemowo w ciągu tygodnia. Obejmowało to konsultacje, czyszczenie zębów, wybielanie i inne niezbędne procedury.Byłem pod szczególnym wrażeniem zaangażowania kliniki w zapewnianie wyjątkowej obsługi klienta. Organizowali transport z mojego hotelu na każdą wizytę, zapewniając bezproblemowe wrażenia. Ponadto towarzyszył mi sumienny koordynator, Dilan, była niesamowicie uważna i reagowała na wszystkie moje zapytania. Pomoc Dilana okazała się nieoceniona w przeprowadzeniu całego procesu.Muszę wyrazić najszczerszą wdzięczność mojej dentystce Beyzie, której fachowość i precyzja były widoczne podczas całego leczenia. Jej skrupulatne podejście i poświęcenie dla swojego rzemiosła zaowocowało bezbłędnym rezultatem, za co jestem naprawdę wdzięczny.Cały personel kliniki Saluss wykazał się wyjątkowym profesjonalizmem i zaangażowaniem w świadczenie usług na najwyższym poziomie. Atmosfera kliniki była przyjazna i komfortowa, co jeszcze bardziej poprawiło moje ogólne wrażenia.Z całego serca polecam klinikę Saluss każdemu, kto szuka wysokiej jakości opieki stomatologicznej w profesjonalnym i życzliwym otoczeniu.
candaş yılmaz
candaş yılmaz
07:35 07 Dec 23
Zdecydowanie nie polecam, rok temu miałam przeszczep włosów, efekt był zły, włosy wyglądały na rzadkie. Na początku powiedzieli, że w razie problemów pomogą, ale znowu poprosili o opłatę i nikt nie był zainteresowany okresem 1 roku. Nikt nie zadzwonił z zapytaniem. Dwie różne.Spotkałam się z lekarzem i powiedział, że przeszczep został źle wykonany i przez to nie mogę uzyskać żadnych rezultatów.Nie polecam, dodaję zdjęcie do obejrzenia.
Victor D
Victor D
14:10 22 Mar 24
Umówiłam się na zabieg PRP. Niestety, personel kliniki po wielokrotnym przekładaniu wizyty z różnych powodów przestał oddzwaniać. Mimo że czekałem kilka dni, nie udało mi się wykonać zabiegu.
Next Reviews

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️