Kamol Hospital

Kamol Hospital Bangkok klinika 1

Kamol Hospital specjalizuje się w chirurgii kosmetycznej i implantacji włosów. Ta założona w 2009 roku klinika z akredytacją JCI znajduje się w Bangkoku w Tajlandii. Prosimy zapoznać się z opiniami klientów, zdjęciami przed i po zabiegu oraz cenami operacji za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną wstępną diagnozę. Szybka odpowiedź.

Szpital Kamol, Bangkok, Tajlandia

Położony na wschód od miasta, w popularnej dzielnicy Wang Thong Lang w Bangkoku, Kamol Hospital słynie z chirurgii plastycznej / kosmetycznej, specjalizując się w procedurach zmiany płci.

Od czasu uzyskania akredytacji JCI w 2015 roku, szpital jest popularnym celem turystyki medycznej dla osób poszukujących najwyższej jakości chirurgii plastycznej.

Ten najnowocześniejszy obiekt o powierzchni 5 000 metrów jest zarządzany przez duży zespół lekarzy i personelu medycznego pod kierownictwem dr Kamola Pansrituma – światowej sławy chirurga plastycznego, który przeprowadził kilka tysięcy operacji zmiany płci.


Specjalność kliniki :

Chirurgia estetyczna
Zmiana płci (z żeńskiej na męską)
Zmiana płci (z męskiej na żeńską)
Implanty pośladków
Lifting piersi
Lifting pośladków
Lifting ud
Powiększanie piersi
Implanty piersi
Brachioplastyka
Rekonstrukcja piersi
Korekcja nosa
Podniesienie brwi
Lifting szyi
Liposukcja
Genioplastyka
Tworzenie podwójnych powiek
CoolSculpting
Plastyka krocza
Konsultacja chirurgii plastycznej
Feminizacja twarzy
Powiększanie penisa
Plastyka krtani
Obniżenie linii włosów
Wydrążone policzki – Bichektomia
Rekonstrukcja szczęki
Feminizacja głosu
Liposukcja ultradźwiękowa

Implant włosów
Przeszczep włosów

Kamol Hospital oferuje Państwu :

Transfer z lotniska
Kafeterię
Zakwaterowanie rodzinne
Bezpłatne Wi-Fi
Rezerwacja taksówek
Parking
Apteka
Telefon w pokoju
Prywatne pokoje
Sejf w pokoju
Telewizor w pokoju


Miasto: Bangkok – Kraj: Tajlandia – Założony w 2009 r
Akredytacja: Akredytacja JCI – Język(i): Angielski, Tajski


Recenzja szpitala Kamol

Kade Fenwick
Kade Fenwick
20:57 19 Jan 24
Mam zaszczyt pracować ze społecznościami niedostatecznie reprezentowanymi w kontekście dobrego samopoczucia w miejscu pracy, sprawiedliwości organizacyjnej i rozwoju społeczności.Jako osoba transpłciowa nigdy nie doświadczyłam tak kompleksowej opieki zdrowotnej, jak w przypadku personelu Kamol. Począwszy od fachowej wiedzy doktorów A i doktora K, aż po personel obiektu, życzliwość, empatia i solidarność okazywane przez wszystkich na zawsze zmieniły moje życie.Jeśli uwierzysz w rasistowskie stereotypy na temat Azji i higieny, gwarantuję, że zostaną one rozwiane już po pierwszej rozmowie z kompetentnym personelem doradczym w K Gardens.
Kayla Clay
Kayla Clay
03:19 26 Dec 23
A więc oto jestem, moja druga wizyta… operacja potwierdzenia płci lub przeszczep skóry SRS… moja pierwsza wizyta odbyła się trzy miesiące temu. Powiększanie piersi. Szpital organizuje wszystko za pośrednictwem aplikacji Wats. Wydaje się, że wszystko jest w porządku, chyba że osoba, z którą rozmawiasz, odchodzi, jak w moim przypadku Darcie, Oya i Nissa – które fantastycznie pomogły mi w najważniejszej rzeczy w moim życiu.. byli niesamowici. Po wylądowaniu na lotnisku zostałem zgodnie z umową odebrany i przewieziony do szpitala. Potem się zgłosiliśmy i dokonaliśmy augmentacji. Cały proces był niesamowity. Mój lekarz rodzinny w Australii spojrzał, kiedy wróciłem do domu, był po prostu zdumiony i powiedział „bardzo czysta robota”. Minęły już trzy miesiące. Czuję się tak dobrze, że rany w piersiach prawie już zagoiły się. Witamina E i mosteriser na co dzień. Moja głowa czuje się o wiele lepiej, gdy to zrobiłem. . Jestem tutaj i poddaję się operacji potwierdzenia płci. Tutaj nazywają to przeszczepem skóry SRS. Wydaje mi się, że zrobiłem to trzy dni temu w łóżku na poziomie 5. Jest tak schludnie, czysto, nieskazitelnie... po prostu miło. ...... Tak, mój mózg jest trochę papkowaty, ale wykorzystuję ten czas, gdy nie śpię. Muszę powiedzieć, że pielęgniarki są po prostu wspaniałe. Naprawdę. po prostu miło, opiekuńczo jak pszczoły wokół miodu. Wczoraj wieczorem naprawdę się martwiłem i jedna pielęgniarka, oprócz pozostałych, czasami przychodzi. Dwie i trójki. Powiedziała z taką troską, tak przyziemnie. „.zaopiekujemy się Tobą” to naprawdę niesamowite...dr Kamol jest bezbłędnym perfekcjonistą..bardzo konkretny, zmotywowany i skupiony..mistrz w swojej klasie. Nie mogłam powiedzieć nic innego, jak tylko bardzo podziękować wszystkim pielęgniarkom, które opiekowały się mną i doktorem Kamolem.. kup kun kaa. Wskazówki: przed operacją podłącz telefon do łóżka w pobliżu łóżka. Potrzebny adapter wtyczki dwupinowej. Przed operacją miej przy łóżku swoje lekarstwa. Twój mózg będzie pełen wszelkich emocji, przed i na pewno po.. Jesteś pod wpływem ciężkich narkotyków, a także wydarzenia zmieniającego życie... Myśli, sny, po prostu się pojawiają , rozpoznaje to, niech przyjdą i odpłyną. Płakać. W porządku...pozostań w kontakcie z jakąkolwiek rodziną lub przyjaciółmi, których możesz mieć – nie bądź w potrzebie… ale powiedz im „cześć”, słuchaj swoich myśli, słuchaj swojej ciszy i bądź z tobą. .jeśli się modlisz, to módl się. Cokolwiek robisz lub kimkolwiek jesteś... wszystko będzie dobrze, będziesz niesamowity!
Shauna Harper
Shauna Harper
01:20 26 Oct 23
Po przeczytaniu recenzji przed podjęciem decyzji o zabiegu i podróży czuję, że powinienem podzielić się swoim doświadczeniem. Na początek wszystko przekroczyło moje oczekiwania. Wszyscy w szpitalu Kamol i K-Garden byli wspaniali. Wszyscy byli pomocni, mili i wyrozumiali. Personel K-Garden zawsze sprawiał, że czułem się mile widziany i zapewniał wspaniałą obsługę. Pielęgniarki ze szpitala Kamol były najbardziej współczującymi i profesjonalnymi pielęgniarkami, jakie kiedykolwiek spotkałem. Mój lekarz był świetny. Przedstawiciel obsługi klienta był niesamowity. Wszystko było tak, jak w reklamie. Zawsze uważałem, że moje bezpieczeństwo i komfort są dla wszystkich najważniejsze. W przyszłości zawsze będę stawiała Szpital Kamol jako mój pierwszy wybór w przypadku wszelkich zabiegów kosmetycznych.
Miumi Dae
Miumi Dae
14:14 21 Nov 23
Zmieniający życie. Bardzo się denerwowałem, jadąc samotnie do Tajlandii. Prawie nie miałem pojęcia, czego się spodziewać. Po przybyciu na miejsce od razu poczułem, że jestem tam, gdzie moje miejsce. Tyle innych dziewcząt z całego świata, z którymi można się spotkać i wymienić historiami. Ten szpital darzę moim najgłębszym uznaniem. Personel jest bardzo przyjazny, a wszystkie pielęgniarki to anioły. Wyniki operacji przerosły moje oczekiwania. Doktor Kamol i jego zespół to eksperci. Jestem bardzo zadowolony. Za kilka miesięcy wracam jeszcze raz, aby poddać się operacji startowej i jestem bardzo podekscytowany. Przestałam się denerwować i zaczęłam marzyć o powrocie do Tajlandii. Szpital Kamol to właściwy wybór.
Dr. Kerstin-Evelyne Voigt
Dr. Kerstin-Evelyne Voigt
01:51 16 Nov 23
Właśnie wróciłem po tygodniu od operacji SRS2 przeprowadzonej przez samego doktora Kamola.Naprawdę bardzo dziękuję doktorowi Kamolowi. Ale także ludzie tacy jak Nanda na sali operacyjnej, którzy okazują ci całe swoje współczucie i entuzjazm tuż przed rozpoczęciem. Mimo że nadal odczuwam pewien ból, jestem bardzo szczęśliwy z mojego nowego życia. Z całego serca polecam szpital Kamol i hotel K-Garden oddalony zaledwie 100 m od szpitala Kamol, który również należy do szpitala Kamol. Wszystko prowadzone jest w jak najbardziej przyjemny i efektywny sposób.Nie chcę zapomnieć podziękować Oyi, Kendrze i Jamiemu Lee za ich doskonałą pracę. Nie są Tajami i pomagają ukierunkować pacjentów na wszelkiego rodzaju pytania i trudności. Są bardzo znaczącym wzbogaceniem zespołu Kamol. Proszę wszystkich, abyście kontynuowali swoją wspaniałą pracę. Z wyrazami miłości z Francji, K🤩
Michelle Michelle
Michelle Michelle
01:36 13 Sep 23
Wszystko przebiegło bardzo miło i gładko. Jestem szczęśliwy, że Kendra była ze mną, aby dotrzymać mi towarzystwa i wsparcia moralnego przez cały proces operacji. To było pięciogwiazdkowe doświadczenie, ale naprawdę potrzebują więcej personelu zorientowanego na język angielski, takiego jak Kendra, aby naprawdę zrozumieć pacjentów i poprowadzić ich
Ni Yaksich
Ni Yaksich
13:09 30 Sep 23
Kendra naprawdę bardzo się starała, abym poczuła się mile widziana, doceniona, wspierana i zasadniczo jak ktoś najważniejszy, a nawet rodzina. Jest nieocenionym nabytkiem dla zespołu i zamieniła cały proces, który równie dobrze mógł być onieśmielający, w spacer po parku, a teraz mam tak wielu przyjaciół na całe życie dzięki jej niesamowitym wysiłkom i tworzeniu produktywnego i bardzo korzystnego środowiska dla wszystkich pacjentów w szpitalu. Dzięki Kendra!
Stuart Fordham
Stuart Fordham
08:01 30 May 24
Rzadko zostawiam recenzje, ale w tym przypadku jestem do tego zmuszony. Szpital Kamol sprawił, że od chwili, gdy tylko postawiłam stopę w szpitalu, poczułam się jak członek tajskiej rodziny królewskiej. Jak się okazało, ze względu na moje „problemy zdrowotne” nie mogłem kontynuować operacji, jednak poziom profesjonalizmu, współczucia i opieki był po prostu na najwyższym poziomie. Od samego wspaniałego człowieka, doktora Kamola, po recepcjonistę w recepcji, okazano mi jedynie wysoki poziom prawdziwej troski i troski.Po prostu każdy szczegół i każdy członek personelu, z którym się zetknąłem, był zarówno bardzo uprzejmy, profesjonalny, jak i opiekuńczy. Nic nie było zbyt wielkim problemem dla tego szpitala, który zorganizował bezpłatny transport i dołożył wszelkich starań na każdym etapie, aby na bieżąco informować mnie o tym, co się dzieje.Odwiedziłem wiele szpitali w świecie zachodnim, ale żaden po prostu nie był w stanie odtworzyć wysokiego poziomu opieki osobistej i uwagi, jaką mi okazano.Spotkanie z całym personelem było po prostu przyjemnością i bez wahania mogę polecić ten szpital pod każdym względem. Moja pierwotna rezerwacja dotyczyła pełnego liftingu twarzy i szyi, ale ryzyko było zbyt duże. Precyzyjnie i z należytą starannością wykonali u mnie 8 liftingów nićmi. Jeszcze raz dziękuję wszystkim za naprawdę profesjonalne i troskliwe podejście do mnieStuarta Fordhama
barbara de souza
barbara de souza
04:27 01 Jun 24
Chciałbym podziękować całemu zespołowi doktora Kamona. Od chwili przybycia do Bangkoku powitano mnie z wielką miłością i szacunkiem. Nie pozostaje mi nic innego jak podziękować.W tym przypadku spotkasz się z doktorem Kamolem. W tym przypadku w Bangkoku jest przede wszystkim dużo affetto i rispetto. Nulla, dire ma solo w ringraziare.Następnym krokiem jest zlecenie wykonania pracy doktorowi Kamolowi. Fui recebid com muito carinho i respeito desde o primeiro momento que cheguei w Bangkoku.To ty jesteś oceniającym.
Big C
Big C
09:55 25 Apr 24
Szpital wygląda na czysty. Recepcjonista jest bardzo przyjazny. Lekarz zajął się przypadkiem operacji powiek podwójnych. Bardzo dobrze. Po wykonaniu rana nie miała żadnych problemów. Rana jest bardzo piękna. Zdecydowanie polecę znajomym, aby robili tutaj różne rzeczy.
adriana La Rosa
adriana La Rosa
09:38 01 May 24
Mojego doświadczenia w Szpitalu Kosmetycznym Kamol z pewnością nie da się streścić w kilku słowach... Oczywiście poddawanie się zabiegom chirurgicznym w związku z procesem zmiany płci nie jest żartem. Biorąc pod uwagę moją początkową sytuację, na początku mojej przemiany moje oczekiwania były niskie. Od 2018 roku do dzisiaj, 2024 roku, pomimo kilkugodzinnego lotu, zacząłem kilka razy podróżować do szpitala Kamol. W Kamolu przeszedłem łącznie 10 operacji i śmiało mogę powiedzieć, że poświęcenie za każdym razem przychodzenia tutaj było warte najlepszej operacji wykonanej przez najlepszego chirurga jakiego znam. Chciałem jak najlepiej i myślę, że to osiągnąłem. Wyniki są niezwykłe. Teraz, jeśli jestem tym, kim jestem, mogę tylko podziękować Szpitalowi Kosmetycznemu Kamol.
Tassja wtfTechnik
Tassja wtfTechnik
09:41 22 Jan 24
Gdybym mógł, dałbym tej klinice 10 punktów zamiast możliwych 5 tutaj.Ta klinika odmieniła moje życie!SRS miałem na początku stycznia 2024 i jestem niesamowicie zadowolony z efektów.Wszystko w klinice jest super nowoczesne, a personel jest bardzo przyjazny.Klinika zdecydowanie wyznacza standardy, do których wiele klinik w zakresie zmiany płci w Europie nawet nie jest blisko osiągnięcia.Konsultacja przedoperacyjna dotycząca SRS jest obiektywna i uczciwa. A rezultaty są naprawdę imponujące już po kilku tygodniach.
Kendra Knoll
Kendra Knoll
22:43 03 Sep 23
Moje doświadczenie w Szpitalu Kosmetycznym Kamol zdecydowanie przerosło moje oczekiwania! Obiekt, personel i hotel rekonwalescencji są nieskazitelne i niesamowite. Nie znam lepszego miejsca na operację afirmującą płeć. Tutaj wszystko dzieje się szybko, a komunikacja mogłaby być trochę lepsza, ale ogólnie oceniam doświadczenie na pięć gwiazdek i gorąco polecam Kamol! Jedną z najlepszych części operacji tutaj jest poznawanie dziewcząt z całego świata, które podróżują tą samą drogą co ja. Poznałem wspaniałych przyjaciół i nigdy nie czułem się samotny.
Noah Edwards
Noah Edwards
07:05 29 Sep 23
Miałem tutaj niesamowite doświadczenie. Mają kompleksową opiekę, która towarzyszy Ci przez cały proces gojenia. Zajmują się praktycznie każdym aspektem Twojej opieki, od zmiany opatrunków po zapewnienie zakwaterowania. Przywożą Cię do i ze szpitala na wizyty ze swojego hotelu i odbierają z lotniska po przylocie. Bardzo złagodzili mój stres i sprawili, że poczułam się tak bezpiecznie. Kadra pielęgniarska jest FENOMENALNA. Kendra upewniła się, że znam przyjazną twarz w hotelu i przedstawiła mnie kilku rówieśnikom, których z pewnością będę nazywać bliskimi przyjaciółmi do końca życia. Naprawdę niesamowite przeżycie. Dziękuję bardzo, Kamol Hospital!
Sasja Sommer
Sasja Sommer
08:28 29 Apr 24
W styczniu 2024 roku przeszłam SRS z użyciem PPT techniką laparoskopową w szpitalu Kamol w Bangkoku. Operację przeprowadził dr Kamol.Trzy miesiące po operacji poszłam na kontrolę do ginekologa, która stwierdziła, że ​​wynik jest jednym z najlepszych, jakie widziała i że wygoiłam się dobrze, bez powikłań.Moje doświadczenia ze szpitala Kamol są co najwyżej mieszane. Efekt zabiegu jest rewelacyjny i nie mogę na niego narzekać.Opieka przed i pooperacyjna w szpitalu nie była jednak zbyt wspaniała. Informacje poprzedzające operację były bardzo skąpe. Przyjechałem do Bangkoku w niedzielę. Zostałam poinformowana, że ​​operacja ma się odbyć w środę o 10:00. W poniedziałek miałam kontrolę, która wypadła dobrze. Miałem spotkanie z doktorem Kamolem. Komunikacja nie była najlepsza, ale miał tłumacza. Zostałem poinformowany, że mam sprawdzić we wtorek. Kiedy już się zgłosiłam, zostałam w szpitalu sama i nie wiedziałam, dlaczego muszę być tam tak wcześnie. Musiałem poszukać personelu, który mógłby mi powiedzieć, co się wydarzy. Nie poinformowano mnie, że muszę oczyścić jelita.W dniu operacji byłem bardzo zmęczony i wyczerpany brakiem jedzenia i oczyszczaniem jelit. Na godzinę przed operacją (którą przeniesiono na 13:00) przybył personel z mnóstwem dokumentów prawnych do podpisania. Nie miałem wówczas możliwości zapoznania się z dokumentacją. Niektóre z nich stwierdzały, że wszelkie potrzebne pomyłki zostaną pokryte z moich własnych kosztów.Zagrałem i podpisałem papier. Nie byłam w stanie, w którym mogłabym podjąć świadomą decyzję, a szpital powinien był dać mi wcześniej dokumenty do przeczytania.Kiedy obudziłem się po operacji, powiedziano mi, że „operacja OK”. Pierwszego dnia odczuwałem dość silny ból, a mimo wielokrotnych próśb personel nie podał wystarczającej ilości leków przeciwbólowych.W ogóle nie czułem morfiny. Pracownicy pokoju obserwacyjnego spali i wściekli się na mnie, gdy ich obudziłem, aby uzyskać pomoc.Przez całą opiekę pooperacyjną miałam wrażenie, że pielęgniarki mnie nie słuchają i ani razu nie poinformowały, co się wydarzy. Za każdym razem, gdy pytałem o obawy, odpowiadali: „To normalne”. Zdarzyło się to również, gdy usunięto mi kateter i wyraziłem obawę, że nie sądzę, że będę w stanie opróżnić pęcherz. Powiedzieli: „To normalne”. Dzień później zostałem przewieziony do szpitala, a w pęcherzu miałem ponad litr. Kiedy mnie wypisano, zapomnieli podać mi leki przeciwzapalne.Jeśli zdecydujesz się udać do szpitala Kamol, radzę skontaktować się z Jaime Lee (WhatsApp: +66 65 839 0418) i poprosić ją o to, aby była Twoim agentem/łącznikiem. Zatrudniłem ją podczas mojego pobytu i była niesamowitą pomocą. Rozmawiała w moim imieniu z personelem szpitala i wie, co jest „normalne”, a co niepokojące. Bardzo mi pomogła poprzez dobroć swego serca. Postanowiłem ją zatrudnić, ponieważ chciałem wynagrodzić jej pracę.
Kii “Remura_WH”
Kii “Remura_WH”
09:15 25 Jun 23
Okropna robota w chirurgii srs ppv, kompletne rzeczy od góry do dołu
Next Reviews

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️