Opaska żołądkowa w Tunezji

opaska żołądkowa tunisia 1
Napisany przez Maria

Opaska żołądkowa Tunezja: Państwa operacja odchudzania w najlepszej cenie, lider w chirurgii bariatrycznej za granicą. Gwarantowane wyniki. Bezpłatna wycena.

NajlepszaKlinika.com informuje oopasce żołądkowej w Tunezji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów. Treści te są udostępniane wyłącznie w celach informacyjnych i nie mają na celu zastąpienia porady pracownika służby zdrowia.

Sommaire
 [show]

  Cena opaski żołądkowej w Tunezji

  Średni koszt opaski żołądkowej w Tunezji w Tunisie wynosi €3,000. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od 2400 euro do 3600 euro.

  ProceduraCena Tunezja
  Opaska żołądkowa3000 €

  Co to jest opaska żołądkowa?

  Opaska żołądkowa w Tunezji umożliwia zmniejszenie rozmiaru żołądka poprzez umieszczenie opaski żołądkowej wokół górnej części żołądka, tworząc w ten sposób niewielki worek żołądkowy.

  Ponieważ do wypełnienia tego worka potrzeba tylko kilku składników odżywczych, szybko osiąga się sytość. Ta restrykcyjna technika pozwala na spowolnienie przechodzenia pokarmu przez wolniejszy przepływ, który nie zakłóca trawienia.

  Opaska żołądkowa w Tunezji jest przeznaczona dla osób w wieku 18 lat i starszych, które wypróbowały kilka diet odchudzających i cierpią na otyłość olbrzymią od co najmniej 5 lat, a ich wskaźnik masy ciała (BMI) jest większy lub równy 40 kg/m2, czyli 45 kg (100 funtów) więcej niż ich normalna waga.

  Procedura opaski żołądkowej

  W przeciwieństwie do operacji rękawowych i bajpasów, które są technikami nieodwracalnymi, opaska żołądkowa jest jedyną regulowaną techniką, w której opaskę można napinać i rozluźniać dzięki małej silikonowej rurce łączącej opaskę ze skrzynką kontrolną pod skórą. Płyn jest wstrzykiwany do pudełka przez skórę, aby zapewnić niezbędną regulację.

  Na życzenie pacjenta, w przypadku nieskuteczności lub powikłań, chirurg bariatra może usunąć opaskę podczas kolejnej operacji.

  Oczekiwane wyniki operacji odchudzającej

  W przypadku osoby o średnim wzroście 1,70 m i BMI 40 kg/m2, po 6 miesiącach można spodziewać się utraty wagi od 20 do 30 kg, co odpowiada w przybliżeniu utracie od 40 do 60% nadwagi. Powrót do normalnej wagi po zdjęciu opaski.

  Przed założeniem opaski żołądkowej

  Badanie przedoperacyjne wymagane przez chirurga przed operacją obejmuje badanie krwi, badanie neurologiczne i endokrynologiczne oraz endoskopię żołądka.

  Operacja opaski żołądkowej

  Operacja założenia opaski żołądkowej jest wykonywana przy użyciu kamery laparoskopowej.

  Rodzaj znieczuleniaCzas trwania operacjiDługość pobytu klinicznegoCałkowita długość pobytu
  Znieczulenie ogólne1h3 doby5 nocy

  Opieka pooperacyjna

  Zaleca się zaprzestanie pracy przez 10 dni po operacji. Ostateczny wynik będzie zależał od zdrowych nawyków żywieniowych i regularnych, umiarkowanych ćwiczeń fizycznych.

  Opaska żołądkowa Tunezja: Działania pooperacyjne

  Powrót do zdrowia po założeniu opaski żołądkowej w Tunezji

  Spotka się Pan/Pani z chirurgiem dzień po operacji. Pielęgniarka będzie do Państwa dyspozycji, aby zapewnić opiekę w klinice i w hotelu.

  Powrót do domu

  Po powrocie do domu nasz chirurg i asystenci medyczni będą z Panią/Panem w stałym kontakcie za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub Skype’a, aby upewnić się, że wszystko przebiega sprawnie. W razie potrzeby nasz chirurg może również zorganizować wizytę kontrolną u Pana/Pani lekarza rodzinnego.

  Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

  Na żądanie i
  bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

  100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

  Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

  O autorze

  Maria

  Mam na imię Maria. Mam ponad 10-letnie doświadczenie jako kierownik marketingu w branży medycznej. Z powodzeniem wprowadziłam na rynek kilka produktów, w tym urządzenia medyczne, i mam wielką pasję do sprzedaży i marketingu.

  ‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️