Biyo – Alicante

jose salvador biyo quironsalud1 1

Biyo – Alicante specjalizuje się w chirurgii kosmetycznej. Ta założona w 2012 roku certyfikowana klinika znajduje się w Alicante w Hiszpanii. Proszę zobaczyć opinie klientów, zdjęcia przed/po i zapytać o cenę operacji za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną wstępną diagnozę. Szybka odpowiedź.

Biyo, Alicante, Hiszpania

Klinika Biyo – Alicante została otwarta w 2012 roku i jest prywatną kliniką chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Klinika posiada akredytację Hiszpańskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (SECPRE).

Specjalizuje się w najbardziej zaawansowanych zabiegach i technikach chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej: powiększanie i zmniejszanie piersi, rekonstrukcja, wtórna chirurgia piersi, ginekomastia, plastyka nosa, otoplastyka, blepharoplastyka, lifting twarzy, liposukcja, lifting ramion i ud, abdominoplastyka, powiększanie pośladków i łydek.

Ich wysoki poziom wiedzy specjalistycznej gwarantuje Państwu wysoki standard opieki, od diagnozy po leczenie. Szpital posiada renomowany zespół oddanych lekarzy specjalistów, którzy przyjmują zarówno pacjentów lokalnych, jak i zagranicznych. Całe doświadczenie może być dostosowane do potrzeb pacjenta, w tym cen i systemu płatności, a także konkretnych procedur chirurgicznych i niechirurgicznych.


Specjalizacja kliniki :

Chirurgia estetyczna
Leczenie żylaków
Wypełnianie skóry
Korekcja brodawek sutkowych
Redukcja brodawek sutkowych
Liposukcja
Otoplastyka
Powiększanie piersi
Implanty łydek
Usunięcie implantów piersi
Ginekomastia
Podniesienie szyi
Brachioplastyka
Plastyka nosa
Lifting ud
Lifting brazylijski
Lifting piersi
Lifting szyjno-twarzowy
Implanty piersi
Redukcja piersi
Lifting ciała
Plastyka brzucha

Usługi

Zakwaterowanie rodzinne
Bezpłatne Wi-Fi
Usługi tłumaczenia ustnego
Pranie
Transfer dokumentacji medycznej
Medyczne ubezpieczenie podróżne
Pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych
Konsultacje internetowe
Telefon w pokoju
Prywatne pokoje
Rehabilitacja
Środki ostrożności przy jedzeniu
Usługi tłumaczeniowe
Telewizor w pokoju


Miasto: Alicante – Kraj: Hiszpania – Rok założenia: 2012
Akredytacja: Nieznany – Języki: angielski, arabski, duński, fiński, francuski, hiszpański, holenderski, niemiecki, norweski, rosyjski, szwedzki, włoski


Opinia Dr José Salvador – Clinica Biyó

Reichel Ferrandiz Martinez
Reichel Ferrandiz Martinez
22:29 30 Oct 23
Świetny fachowiec, rozwiąże każdy problem. Od rekonstrukcji piersi po oparzenie. Na pewno oddałbym się w ich ręce.
Sabina Santiago Pastor
Sabina Santiago Pastor
21:19 30 Oct 23
Miałem u niego operację prawie rok temu, operacja była świetna, ale rekonwalescencja była trochę skomplikowana, nie pozwolili mi trzymać się za rękę nawet na sekundę, leczenie nie mogło być lepsze, dzięki Mari i doktorze, dziękuję z całego serca ❤️
Private Mail
Private Mail
17:02 28 Dec 23
Ponad 10 lat temu miałem operację u doktora Salvadora i wszystko było doskonałe, świetny profesjonalista. Wdzięczny!!
Francois Bellotte
Francois Bellotte
14:44 05 Dec 23
Szukałem doskonałego specjalisty i doktor Salvador jest znakomity. Znakomitą osobę uznajemy za charyzmę, doktor Salvador nie musi rozmawiać i gadać, po prostu uspokaja swoim profesjonalizmem. Wszystko jest dobrze ułożone z jego zespołem, a nie fałszywa notatka. Jeśli szukasz dobrego chirurga to on istnieje....
Pi CCT
Pi CCT
20:54 09 Apr 19
Marii Del PilarProfesjonalizm i doskonałe podejście do człowieka.Dr Salvador i jego zespół są naprawdę profesjonalni i traktują pacjenta w bardzo ludzki sposób. Przez cały czas czułem się objęty opieką Pana Doktora i jego zespołu. Oprócz pełnego zrozumienia życzeń pacjenta, są oni dostępni przez cały czas, przed, w trakcie i po operacji, aby spełnić potrzeby pacjenta. Polecam dr Salvadora i jego zespół do każdego oferowanego przez nich leczenia. Co obiecują, to spełniają.Profesjonalizm i doskonałe podejście do człowieka.Dr Salvador i jego zespół to prawdziwi profesjonaliści traktujący swoich pacjentów w bardzo humanitarny sposób. Przez całą drogę czułam się ciepło zaopiekowana przez Doktora i jego zespół. Oprócz pełnego zrozumienia życzeń pacjenta, są oni zawsze dostępni przed, w trakcie i po operacji, aby zaspokoić potrzeby pacjentów. Polecam dr Salvadora i jego zespół dla każdego rodzaju oferowanego przez nich leczenia. Spełniają swoje obietnice.
Rocio S m
Rocio S m
17:23 05 Nov 22
miałam u niego operację 9 lat temu jak żaden chirurg nie chciał mnie operować zaryzykował i prawda jest taka że wszystko było super leczenie bezkonkurencyjne i super cena powtórzę przy zmianie protezy i bardzo dobry doradca Dziękuję🌹
NURIA
NURIA
10:45 24 Mar 23
Jestem zachwycona, polecam doktora Jose Salvadora w 100%, świetny fachowiec, doradza w sposób bardzo precyzyjny, stawia bardzo trafną diagnozę i daje spektakularne efekty.
lara hernández pastor
lara hernández pastor
10:43 17 Jan 21
Nie mogę być bardziej wdzięczny i zachwycony wynikami.Kiedy mamy zamiar poddać się operacji, mamy tendencję do wyobrażania sobie wyniku i idealizacji w naszej głowie, jak by to wyglądało.Cóż, wynik jest dokładnie taki, jak sobie wyobrażałem, a nawet lepszy!Jedną z moich wielkich obaw było to, że nie będzie sztucznej piersi i że będzie to coś pięknego i bardzo naturalnego. Gdybyś zobaczył wynik, miałbyś halucynacje, jakie to naturalne!Doktor Salvador wzbudził we mnie duże zaufanie od pierwszej chwili. Jest wielkim profesjonalistą i ma niezwykły zespół. Bez dwóch zdań najlepszy chirurg! Jestem bardzo szczęśliwy, że podjąłem decyzję i że zrobiłem to w ich rękach.
Tania
Tania
08:26 09 Apr 21
Miałem przyjemność poddać się operacji u doktora José Salvadora i nie mogłem być bardziej zachwycony i wdzięczny. Uwaga i obsługa są doskonałe. Ich profesjonalizm i życzliwe podejście sprawiają, że przez cały czas można czuć się spokojnym. Warto podkreślić ciągłą uwagę i troskę członków jego zespołu, zwłaszcza Marisy. W 100% polecam Doktora i cały jego zespół.*** Zaufanie, bliskość, codzienna uwaga i profesjonalizm z naturalnymi rezultatami od pierwszej chwili.
Next Reviews

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️