Liposukcja w Hiszpanii

liposukcja cena hiszpania 1
Napisany przez Laurence

Liposukcja w Hiszpanii w Madrycie to rodzaj zabiegu kosmetycznego mającego na celu wyeliminowanie nadmiaru tkanki tłuszczowej w określonych obszarach ciała.

NajlepszaKlinika.com informuje o liposukcji w Hiszpanii i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów . Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady specjalisty medycznego.

Cena liposukcji w Hiszpanii

Średni koszt liposukcji w Hiszpanii w Madrycie wynosi 3 800 EUR. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od €3,500 do €4,100.

ProceduraCena w Hiszpanii
Liposukcja3800 €

Co to jest liposukcja?

Liposukcja to rodzaj zabiegu kosmetycznego, którego celem jest usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej w określonych obszarach ciała. Kobiety są bardziej skłonne do rozważenia liposukcji niż mężczyźni, ponieważ może ona poprawić proporcje, kontury ciała i, co najważniejsze, samoocenę i pewność siebie. Liposukcja jest również znana jako lipoplastyka i może być wykonywana w warunkach ambulatoryjnych.

Czynniki wpływające na cenę liposukcji w Hiszpanii

Na liposukcję mogą Państwo wygodnie udać się do Madrytu w Hiszpanii. Zanim rozważą Państwo podróż do tego kraju, należy zapoznać się z czynnikami, które mogą mieć wpływ na cenę pakietu. Proszę spojrzeć na czynniki, które mogą mieć wpływ na całkowity koszt zabiegu.

 • Wiek pacjenta
 • Wskaźnik masy ciała pacjenta
 • Przewidywany czas i wysiłek związany z zabiegami
 • Czas i wysiłek wymagany od chirurga
 • Koszt usług anestezjologa
 • Przedoperacyjne koszty laboratoryjne
 • Koszty sali operacyjnej
 • Sprzęt używany podczas zabiegu
 • Elastyczna odzież uciskowa itp.

Czego mogę się spodziewać po liposukcji w Madrycie w Hiszpanii?

Hiszpania stała się domem dla wielu światowej klasy placówek opieki zdrowotnej, które oferują zabieg liposukcji w przystępnej cenie. Tutaj mogą Państwo skorzystać z zabiegu liposukcji dzięki wysoce doświadczonym lekarzom i wspierającemu personelowi medycznemu.

Ile mogą Państwo zaoszczędzić poddając się liposukcji w Madrycie, Hiszpania?

Średnia cena liposukcji w większości dużych krajów może wahać się od około €7,500 do €15,000. Ten sam zabieg można jednak wykonać w Madrycie w Hiszpanii za około 6 500 EUR. Mogą więc Państwo zaoszczędzić ponad 4 000 € wybierając Madryt, Hiszpanię jako preferowane miejsce turystyki medycznej dla procedury liposukcji.

Przybliżony koszt wariantów liposukcji w Madrycie, Hiszpania

Plastyka brzucha6500 €
Brazylijski lifting pośladków3500 €

Inne koszty do rozważenia

Jeśli przygotowują się Państwo do poniesienia pełnych kosztów liposukcji w Hiszpanii, należy również wziąć pod uwagę inne powiązane wydatki. Należą do nich

 • Hotele i zakwaterowanie
 • Jedzenie i napoje podczas pobytu
 • Bilety lotnicze i transport
 • Ubezpieczenie podróżne

Są to szczegóły szacunkowych kosztów i nie należy ich traktować jako ostatecznego kosztu liposukcji w Hiszpanii. Zawsze jednak można poprosić o bezpłatną wycenę i sprawdzić, ile można zaoszczędzić, wybierając się na liposukcję do Madrytu w Hiszpanii.

Podsumowanie

Jeśli mają Państwo trudności z dokonaniem wyboru, możemy pomóc Państwu w pomyślnym przeprowadzeniu zabiegu po obniżonej cenie.

1

Coordinatrice

Proszę zostawić nam swoje dane kontaktowe za pomocą formularza. Nasz koordynator skontaktuje się z Państwem przez Whatsapp lub e-mail w celu przeprowadzenia bezpłatnej diagnozy wstępnej.

Poprosi Państwa o zdjęcia z przodu i z boku, a także o Państwa cele, abyuzyskać opinię chirurga plastycznego.

2

Chirurgien

Jeśli chirurg będzie w stanie spełnić Państwa oczekiwania i da nam zielone światło dla liposukcji, prześlemy Państwu bezpłatną , niezobowiązującą, spersonalizowaną wycenę.

Jeśli się Państwo zgodzą, zorganizujemy wszystko za Państwa:
Lot, Taksówkę, Hotel, Liposukcję, Leki i przede wszystkim wspaniałą wycieczkę z przewodnikiem po Barcelonie.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Laurence

Nazywam się Laurence Tung. Jestem pisarzem medycznym z wiedzą naukową w kilku dziedzinach. Ostatnio zajmowałem się takimi obszarami terapeutycznymi jak reumatologia i hipercholesterolemia. Mam również doświadczenie w genomice, epigenetyce, biologii molekularnej i biochemii. Pomagam tej stronie publikować wysokiej jakości artykuły na temat turystyki medycznej.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️