Operacja obrzęku lipidowego w Turcji

lipoedeme cena 1
Napisany przez Laurence

Obrzęk lipidowy to stan spowodowany zatrzymywaniem wody przez komórki tłuszczowe organizmu. Leczenie jest dostępne w Stambule, w Turcji.

NajlepszaKlinika.com informuje o operacjach obrzęku lipidowego w Turcji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów . Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Cena operacji obrzęku lipidowego w Turcji

Średni koszt operacji obrzęku lipidowego w Turcji w Stambule wynosi 2,300 €. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od 2,000 euro do 2,600 euro.

ProceduraCena w Turcji
Operacja obrzęku lipidowego2300 €

Co to jest operacja obrzęku lipidowego?

Obrzęk lipidowy to stan spowodowany zatrzymywaniem wody przez komórki tłuszczowe organizmu. Stan ten może mieć podłoże genetyczne lub często występować po 4 zdarzeniach. Początkowo zdiagnozowany w Niemczech i Austrii, stan ten jest obecnie znany na całym świecie.

Co powoduje obrzęk lipidowy? Odpowiedź na to pytanie można wymienić w następujący sposób:

  • W okresie po okresie dojrzewania
  • W okresie po porodzie
  • Po chorobach narządów płciowych
  • Związane z podeszłym wiekiem

U jakich osób występuje obrzęk lipidowy?

Obrzęk lipidowy to schorzenie występujące u kobiet. Obrzęk lipidowy występuje w kilku etapach. Najpierw górna część nogi zaczyna przybierać kształt kolumny, z obrzękiem kolan w górnej części nóg. W zaawansowanych stadiach może rozciągać się w dół do kostki i podudzia. Później może dotrzeć do górnych części ciała.

CHIRURGIA LIPOEDEMII w Turcji

W rzeczywistości nie jest konieczne poddawanie się operacji obrzęku lipidowego. Należy podkreślić, że jak dotąd nie ma rozwiązania pozwalającego na chirurgiczne wyeliminowanie obrzęku lipidowego. Najskuteczniejszą metodą jest pozbycie się istniejącego tłuszczu i przywrócenie ciału zdrowszego, bardziej zrównoważonego kształtu.

CENY OPERACJI OBRZĘKU LIPIDOWEGO W TURCJI

Aby rozwiązać problem obrzęku poprzez pozbycie się tłuszczu za pomocą operacji obrzęku lipidowego w Stambule, mogą Państwo uzyskać jasną cenę ze zdjęciem. Mogą Państwo skontaktować się z nami za pośrednictwem naszej linii WhatsApp lub telefonicznie.
Jeśli chcą Państwo, mogą Państwo przyjść do naszego biura na bezpłatne badanie i zadać naszemu lekarzowi wszelkie pytania.

Leczenie obrzęku lipidowego

Istnieje kilka metod leczenia obrzęku lipidowego w Turcji. Najczęściej wymienianym rozwiązaniem, które należy wprowadzić do stylu życia danej osoby, jest dieta i sport. Ale nawet jeśli ścisła dieta i sport przynoszą pewną ulgę, w kolejnych fazach osoba może narzekać “nawet jeśli piję wodę, przybieram na wadze”. Dzieje się tak, ponieważ organizm przechowuje wszystkie składniki odżywcze, które otrzymuje w postaci wody w komórkach tłuszczowych.

Ogólnie rzecz biorąc, istnieją dwa sposoby walki z obrzękiem lipidowym:

  • Dieta i sport
  • Chirurgia plastyczna

Ponieważ średnica komórek tłuszczowych zmniejsza się wraz z dietą i sportem, tempo zatrzymywania wody jest znacznie zmniejszone. Może to jednak stanowić problem psychologiczny dla osób z 2 i zaawansowanym stopniem obrzęku lipidowego.

Chociaż masaż ręczny może początkowo przynieść ulgę, interwencja może być konieczna na późniejszych etapach.

Jaka jest różnica między obrzękiem lipidowym a obrzękiem limfatycznym?

Obrzęk limfatyczny odnosi się do gromadzenia się płynu w węzłach chłonnych i obejmuje różne metody leczenia. Ponieważ jednak obrzęk lipidowy jest nagromadzeniem płynu w komórkach tłuszczowych, można go wyeliminować za pomocą operacji, a leczenie może przynieść bardzo dobre długoterminowe rezultaty.

Leczenie za pomocą Lipomatic

Aby zminimalizować obrzęk i zapewnić optymalny czas rekonwalescencji, w chirurgii plastycznej stosujemy metodę Lipomatic. Lipomatic, urządzenie do liposukcji, usuwa komórki tłuszczowe przy minimalnym obrzęku, ponieważ nie uszkadza fizycznie skóry ani tkanki mięśniowej.

Po zabiegu proces rekonwalescencji jest bardzo szybki. Zabieg można wykonać w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym.

Jest to wyjątkowa procedura, która zapewnia znaczną ulgę poprzez usunięcie tłuszczu z kilku obszarów jednocześnie.

Ponieważ w obszarze, z którego usuwane są komórki tłuszczowe, nie pozostają żadne komórki, zatrzymywanie wody staje się niemożliwe. Zapewnia to maksymalną ilość komórek tłuszczowych w najzdrowszy sposób.

Leczenie ziołami

W przypadku ziołowego leczenia obrzęku lipidowego w Turcji można zastosować klasyczne metody. Można stosować herbaty i mieszanki zmniejszające obrzęki. Są to jednak rozwiązania tymczasowe, krótkoterminowe.

Najskuteczniejszym rozwiązaniem jest przestrzeganie ścisłego programu sportowego i stosowanie zdrowej, zbilansowanej diety.

Jeśli nie są Państwo w stanie spełnić tych warunków, można poddać się liposukcji Lipomatic, aby zredukować istniejące komórki tłuszczowe.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Laurence

Nazywam się Laurence Tung. Jestem pisarzem medycznym z wiedzą naukową w kilku dziedzinach. Ostatnio zajmowałem się takimi obszarami terapeutycznymi jak reumatologia i hipercholesterolemia. Mam również doświadczenie w genomice, epigenetyce, biologii molekularnej i biochemii. Pomagam tej stronie publikować wysokiej jakości artykuły na temat turystyki medycznej.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️