Bangkok International Dental Center

Bangkok International Dental Center Bangkok klinika 1

Bangkok International Dental Center specjalizuje się w opiece stomatologicznej. Ta założona w 2004 roku klinika z akredytacją JCI i certyfikatem ISO 9001:2008 znajduje się w Bangkoku w Tajlandii. Proszę zapoznać się z opiniami klientów, zdjęciami przed/po i zapytać o cenę zabiegu za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną wstępną diagnozę. Szybka odpowiedź.

Bangkok International Dental Center, Bangkok, Tajlandia

Założone w 2004 roku Bangkok International Dental Center otrzymało akredytację Joint Commission International (JCI), a także certyfikaty ISO 9001:2008, ISO9001:2015, Thailand Trustmark i DBD Verified. Od momentu powstania klinika stała się jednym z największych prywatnych centrów stomatologicznych w Bangkoku i Phuket.

Oferując szereg zabiegów, od wypełnień dentystycznych po implanty stomatologiczne, klinika specjalizuje się w stomatologii odtwórczej i estetycznej. Centrum stomatologiczne jest dobrze znane z leczenia pacjentów z całego świata i oferuje pakiety leczenia, które obejmują zakwaterowanie dla turystów medycznych.

Bangkok International Dental Center mieści się w siedmiopiętrowym budynku z ponad 20 gabinetami zabiegowymi i ponad 100 dentystami. Dzięki najnowocześniejszej technologii dentystycznej, laboratoriom dentystycznym na miejscu i rygorystycznej sterylizacji stomatologicznej, klinika szczyci się tym, że jest wyjątkowym ośrodkiem z rygorystyczną praktyką higieniczną. Klinika stosuje również ujednolicone ceny za leczenie. Oznacza to, że pacjenci mogą uzyskać najlepsze leczenie w najlepszej cenie.


Specjalność kliniki :

Opieka stomatologiczna
Zdjęcia rentgenowskie zębów
Wypełnianie zębów
Ekstrakcja zębów
Skanowanie zębów
Pierścienie dentystyczne
Ekstrakcja zębów
Rekonstrukcja koronowo-więzadłowa
Ząb
Wybielanie zębów
Leczenie kanałowe
Licówki stomatologiczne
Korona protetyczna
Most protetyczny
Implant dentystyczny
Aparat ortodontyczny
Invisalign
Ortodoncja lingwalna
All-on-4
Konsultacja z zakresu stomatologii estetycznej
Przegląd stomatologiczny
Konsultacje stomatologiczne

Oferowane usługi

Bezpłatne wifi
Ubezpieczenie zdrowotne
Rezerwacje hotelowe
Przewodnik turystyczny
Transfer dokumentacji medycznej
Pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych
Konsultacje internetowe
Parking
Apteka
Telefon w pokoju
Restauracja


Miasto: Bangkok – Kraj: Tajlandia – Założony w 2004 r
Akredytacja: Akredytacja JCI, ISO 9001:2008 – Język(i): Chiński, Angielski, Japoński, Tajski


Opinie o Bangkok International Dental Center

鹏辉史
鹏辉史
04:40 19 Sep 22
Każdy personel jest bardzo delikatny i przyjazny, nawet dla osób spoza Tajlandii. A dentysta jest bardzo bezproblemowy i mówi płynnie i zrozumiale po angielsku. Dobra obsługa za rozsądną cenę!Każdy pracownik jest przyjazny niezależnie od narodowości! Dentysta to bardzo młody brat, który mówi płynnie i łatwo do zrozumienia po angielsku! Traktuj ludzi bardzo uprzejmie! Ogólna obsługa jest bardzo dobra, a cena jest odpowiednia. Na koniec młodszy brat dentysty nauczy Cię, jak lepiej myć zęby~
Saif Al Hinai (SAH)
Saif Al Hinai (SAH)
21:19 11 Jul 19
Pełen profesjonalizm pod każdym względem. Szacunek personelu i wydajność przerosły moje oczekiwania. Przyjechaliśmy z żoną z Bliskiego Wschodu do tego dentysty z polecenia znajomych i nie żałuję. Zostaliśmy zbadani przez lekarza konsultanta w klinice i otrzymaliśmy nasz plan leczenia oraz przedyskutowaliśmy czas wykonania i koszty z góry. Koszt jest rozsądny, a miejsce jest bardzo czyste. Wysoce polecany
ปกิตตา แสนบุดดี
ปกิตตา แสนบุดดี
10:06 01 Sep 23
W klinice jest bardzo czysto, lekarz miły, udziela świetnych porad. Personel obsługi może szybko odpowiedzieć na pytania. Obsługa jest bardzo urocza. Wrócę, aby ponownie ci służyć.
Dustin Williams
Dustin Williams
23:43 18 Sep 23
Miałem trzy zęby mądrości, które musiałem usunąć. Jeden został złamany, drugi zniszczony, a trzeci uderzony. W USA czekałam na konsultację 6 miesięcy, po czym powiedziano mi, że muszę czekać jeszcze dłużej! Nie mogłam już dłużej czekać i udało mi się przyjechać do BIDC już trzeciego dnia mojej podróży do Tajlandii. Usunęli mi wszystkie 3 zęby tego samego dnia i poczułam natychmiastową ulgę. Potem nawet pojechałem do domu metrem. Spodziewano się, że zatrzymany ząb będzie sprawiał mi ból, ale dzisiaj jest drugi dzień i czuję się dobrze. Mój chirurg był bardzo miły i nawet zabawny. To było najlepsze doświadczenie stomatologiczne w moim życiu i teraz mogę cieszyć się podróżą bez bólu! Jeśli wahasz się przed podjęciem pracy dentystycznej za granicą, nie musisz się martwić. Moje całkowite koszty wyniosły około 400 dolarów za 3 ekstrakcje zębów mądrości, leki przeciwbólowe i antybiotyki. Mam zamiar wrócić do sprzątania przed wyjazdem!
Batjin Boldbat
Batjin Boldbat
09:55 05 Apr 23
Absolutnie okropne miejsce. Lekarze są okropni. Nawet nie sprawdzili moich zębów, a od razu przepchnęli RTG i wszczepienie implantu. Bez konsultacji nic. Dosłownie zapytał mnie, czy jestem ekspertem, co chcę robić. Powodem, dla którego tam jadę, jest konsultacja i porada od nich, a nie na odwrót.Miejsce jest zaniedbane. Pusty. Wydaje się, że lekarze dają 0% na temat obaw pacjentów. Dentysta to nie park wodny, w którym pacjenci wybierają to, na co mają ochotę.
Next Reviews

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️