Ramat Aviv Medical Center

Centrum Medyczne Ramat Awiw Tel Awiw klinika 1

Ramat Aviv Medical Center specjalizuje się w chirurgii kosmetycznej. Ta założona w 1999 roku certyfikowana klinika znajduje się w Tel Awiwie w Izraelu. Proszę zobaczyć opinie klientów, zdjęcia przed/po i zapytać o cenę operacji za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną wstępną diagnozę. Szybka odpowiedź.

Centrum Medyczne Ramat Aviv, Tel Awiw, Izrael

Ramat Aviv Medical Center zostało założone w 1999 roku. Jest to nowoczesna i wyrafinowana prywatna placówka medyczna specjalizująca się w diagnostyce medycznej, chirurgii multidyscyplinarnej i kosmetologii. Szpital wykorzystuje wszystkie najnowsze technologie w chirurgii, kosmetologii i badaniach radioizotopowych.

Różne oddziały centrum obejmują instytut obrazowania, instytut izotopowy, oddział gastroenterologii, klinikę bólu i oddział chirurgii plastycznej.

Ośrodek jest szczególnie znany ze swojej kliniki bólu, która jest multidyscyplinarną jednostką prowadzoną przez lekarzy ze specjalistycznym przeszkoleniem w zakresie leczenia bólu. Dokładają oni wszelkich starań, aby zapewnić swoim pacjentom najbezpieczniejszą i najwyższej jakości opiekę i przyjmują zarówno pacjentów lokalnych, jak i zagranicznych.


Specjalizacja kliniki :

Chirurgia estetyczna
Labiaplastyka
Lipofilling
Plastyka krocza
Korekcja brodawek sutkowych
Usuwanie implantów piersi
Przeszczep skóry
Naprawa rozszczepu wargi i podniebienia
Podniesienie brwi
Zabieg pojedynczej brwi
Lifting ud
Plastyka nosa
Liposukcja
Genioplastyka
Redukcja piersi
Lifting szyi
Brachioplastyka
Ginekomastia
Implanty piersi
Podniesienie piersi
Mikrocja
Lifting szyjno-twarzowy
Rekonstrukcja piersi

Oferowane usługi

Prywatne pokoje


Miasto: Tel Awiw – Kraj: Izrael – Rok założenia: 1999
Akredytacja: Nieznany – Język(i): Angielski, hebrajski, rosyjski


Opinie o Ramat Aviv Medical Center

leonid fainburg
leonid fainburg
06:58 17 Apr 23
Przeszedłem biopsję prostaty i otrzymałem profesjonalne leczenie i doskonałe leczenie. Czułem się jak w domu. Wielkie dzięki dla całego zespołu, a zwłaszcza dla dr Shapont Yigal
An Lal
An Lal
16:07 23 May 23
Informatyka w społeczeństwie z poprzedniego stulecia. A także poziom sekretariatu.Przygotuj się na fizyczną podróż do nich tylko po to, by odebrać niefortunny kawałek papieru.
אברהם אברמוב
אברהם אברמוב
11:27 04 Jul 23
Wizyty są anulowane. W samym teście oczekiwanie jest bardzo długie, które jest coraz dłuższe. Strata całego dnia na ich niegospodarność
Vova Chepurnih
Vova Chepurnih
13:51 29 May 23
Nie ma nieludzkiej reakcji i nic! Dowódca podnosi słuchawkę i się rozłącza. Nie ma mowyKomunikuj się z nimi i nie odpowiadaj na e-maileczysty wstydPolecam trzymać się z dala od tego miejsca!
Buzi Ambawo
Buzi Ambawo
10:25 21 Sep 23
Przygotuj się na spędzenie dnia w tym miejscuOdetchnęliśmy z ulgą, aż przyszła nasza kolej, a wszystko dzięki „wspaniałym sekretarzom, którzy pracują w jej imieniu”Radzę nie przychodzić, jeśli to możliwe, wybierz inne miejsce.
Next Reviews

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️