Przeszczepy brody w Tunezji

cena przeszczepu brody tunezja tanio 1
Napisany przez William

Wszystko, co powinni Państwo wiedzieć o przeszczepie brody w Tunezji! Jaka jest średnia cena w Tunisie? Nasze porady dotyczące udanego przeszczepu brody w Tunisie.

NajlepszaKlinika.com informuje o przeszczepach brody w Tunezji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych lekarzy. Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Ile kosztuje przeszczep brody w Tunezji?

W Tunezji średni koszt przeszczepu brody wynosi 2 000 euro. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym i trwa 6-7 godzin. Długość pobytu wynosi 4 dni. Cena ta różni się w zależności od autorytetu chirurga i popularności kliniki. Cena obejmuje znieczulenie, operację i leki. Ostateczny rezultat jest widoczny w ciągu 5 miesięcy.

ProceduraCena w euro
Przeszczep brody w Turcji2000 €

W ostatnich latach broda stała się dla mężczyzn symbolem męskości. Od George’a Clooneya po Ryana Reynoldsa, gwiazdy filmowe z dumą prezentują swoje brody. Jednak nie wszyscy panowie są sobie równi, jeśli chodzi o zarost.

Na czym polega przeszczep brody?

Przeszczep brody opiera się na tej samej zasadzie, co przeszczep naturalnych włosów. Polega na pobraniu przeszczepów z obszaru dawczego. Obszar dawczy znajduje się z tyłu czaszki, gdzie wszystkim osobom regularnie rosną włosy. Właśnie dlatego chirurdzy wybierają ten obszar do przeszczepu. Po usunięciu przeszczepów są one ponownie wszczepiane w obszary, w których brakuje włosów.

Źródła kompleksu nie są takie same u mężczyzn i kobiet. U panów owłosienie jest przyczyną wielu patologii: łysienia, łysienia itp. Na szczęście przeszczep włosów i brody jest obecnie możliwy.

Jaki jest profil idealnego kandydata do tej operacji?

Przeszczep brody może wykonać każdy, kto ma twarz bez zarostu. Sytuacja ta jest źródłem kompleksów dla wielu panów. Jednak ten zabieg chirurgiczny jest odpowiedni tylko dla osób dorosłych. Jeśli jest Pan dopiero nastolatkiem, będzie Pan musiał rozważyć inne alternatywy.

Ponieważ przeszczepy pobierane są z okolicy biodrowej, musi być ona dobrze umeblowana. Nawet jeśli włosy zaczną wypadać, wzrost w tym obszarze pozostanie zdrowy. Jeśli cierpią Państwo na znaczną utratę włosów, lekarz wybierze inny obszar dawczy. Mogą to być na przykład brwi.

Jeśli zdecydują się Państwo na operację w Tunezji, konsultacja zostanie przeprowadzona zdalnie. Będą Państwo musieli przesłać lekarzowi wysokiej jakości zdjęcia.

Zobacz także: Cena przeszczepu brody w Turcji

Co dzieje się podczas operacji?

W dniu operacji Pana/Pani twarz zostanie całkowicie ogolona. Przeszczepy są usuwane w znieczuleniu miejscowym. Następnie chirurg sortuje włosy. Aby uzyskać naturalny efekt, usuwane są przeszczepy z więcej niż trzema włosami. Na koniec implant włosów jest ponownie wszczepiany.

Po operacji nie potrzebuje Pan/Pani żadnego specjalnego leczenia ani opatrunku. Przez pierwsze 2 do 4 dni może jednak występować obrzęk. W związku z tym będą Państwo musieli wziąć kilka dni wolnego w pracy, aby przeprowadzić operację. Dotyczy to w szczególności sytuacji, gdy zdecyduje się Pan/Pani na podróż do Tunezji.

Jakie środki ostrożności należy podjąć po zabiegu?

Przeszczep brody i wąsów to lekka operacja chirurgiczna. Niemniej jednak po operacji mogą wystąpić pewne skutki uboczne:

  • Wrastające włoski,
  • Zaczerwienienie lub lekkie zasinienie,
  • Lekkie podrażnienie łysego obszaru, który został wszczepiony,
  • Obrzęk obszarów dawczych i ucisk itp.

Aby ograniczyć te skutki, lekarz nakłada opatrunek na obszar dawczy. Te nieprzyjemne efekty ustępują po jednym lub dwóch dniach. Na obszarze biorczym pojawiają się strupy. One również znikną po tygodniu.

Przez kilka pierwszych dni należy unikać pocierania ręcznikiem lub ubraniem. W ciągu pierwszych trzech miesięcy przeszczepione włosy są nadal bardzo delikatne. Nie są one odporne na wypadanie.

Po tym okresie przeszczepy zaczynają gęstnieć. W miarę gojenia się implantów włosy mogą wydawać się nierówne. Jest to normalne zjawisko. Po roku od przeszczepu skóra odzyskuje swój wygląd. Włosy stają się gęste i mocne. Golenie pomaga im odrosnąć. Włosy stają się twardsze.

Dlaczego warto wybrać Tunezję na przeszczep brody?

Turystyka medyczna stała się atutem ekonomicznym Tunezji. Kraj ten oferuje pacjentom usługi na najwyższym poziomie. Posiada wielu chirurgów wykwalifikowanych do przeprowadzania operacji kosmetycznych.

Co więcej, Tunezja jest jednym z niewielu krajów, które spełniają europejskie standardy medyczne. Mogą więc Państwo uzyskać taki sam efekt końcowy, jak w klinice w Europie.

Proszę nie wahać się i poszukać szpitali specjalizujących się w przeszczepach brody. Alternatywnie, mogą Państwo skorzystać z usług agencji specjalizującej się w podróżach do Tunezji. Prosimy już teraz poprosić o bezpłatną wycen ę, która pomoże Państwu przygotować się do podróży.


Mają Państwo problem z wyborem odpowiedniej kliniki w najlepszej cenie? Nasz koordynator może bezpłatnie pomóc Państwu w pomyślnym przeprowadzeniu operacji w Tunezji. Proszę poprosić o bezpłatną wycenę.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

William

Nazywam się William Royer i jestem pisarzem medycznym z doświadczeniem w pisaniu złożonych danych naukowych. Specjalizuję się w immunologii i hematologii. Wielką inspiracją jest dla mnie ścisła współpraca z różnymi pracownikami służby zdrowia, w tym lekarzami, pielęgniarkami i rzecznikami pacjentów. Publikuję również recenzje.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️