Adonis Ivf

Adonis Ivf Ivf specjalizuje się w leczeniu niepłodności. Ta założona w 1997 roku certyfikowana klinika znajduje się w Kijowie na Ukrainie. Proszę zobaczyć opinie klientów, zdjęcia przed/po i zapytać o cenę zabiegu za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną diagnozę wstępną. Szybka odpowiedź.

Adonis Ivf, Kijów, Ukraina

Założona w 1997 roku przez rodzinę lekarzy, grupa firm Adonis Ivf Ivf Medical jest uznaną w kraju siecią centrów medycznych, znaną ze świadczenia wysokiej jakości usług opieki zdrowotnej zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi standardami. Rozrosła się z 2 do 8 klinik, które cieszą się doskonałą reputacją, zapewniając szeroki zakres usług medycznych pacjentom lokalnym i zagranicznym.

Adonis Ivf Ivf obejmuje klinikę IVF, klinikę położniczą, klinikę komórek macierzystych, centrum medycyny estetycznej, klinikę stomatologiczną, klinikę pediatryczną, centra diagnostyczne i ośrodki leczenia ambulatoryjnego. W ciągu ostatnich kilku lat grupa firm medycznych Adonis Ivf Ivf zaobserwowała rosnące zainteresowanie naszymi usługami medycznymi wśród zagranicznych pacjentów.

Dbamy o najwyższe standardy medyczne, ponieważ chcemy zapewnić Państwu bezpieczny i komfortowy pobyt w naszym centrum medycznym. Rozumiemy, jak stresujące i trudne może być leczenie w obcym kraju – z dala od rodziny i domu.

Dlatego środowisko w naszej klinice jest przyjazne i bardzo komfortowe dla pacjentów. Przywiązujemy najwyższą wagę do prywatności pacjentów i przejrzystego systemu rozliczeń, dzięki czemu zyskaliśmy lojalność naszych pacjentów.


Specjalizacja kliniki :

MAP / IVF
USG pęcherzyków jajnikowych
Spermogram
Ocena płodności
Konsultacje w zakresie medycyny reprodukcyjnej
Leczenie wytrysku wstecznego
Zamrażanie nasienia
Test fragmentacji DNA plemników
Testy hormonalne
Wspomagane wylęganie PMA
Kriokonserwacja biopsji jąder
Sztuczna inseminacja
Zamrażanie zarodków
Embrioskop
Pobieranie nasienia
Zamrażanie komórek jajowych
IVF – zapłodnienie in vitro
PGD – diagnostyka preimplantacyjna
IMSI – wewnątrzcytoplazmatyczna iniekcja plemnika
ICSI – wewnątrzcytoplazmatyczne wstrzyknięcie plemnika
Transfer zarodków
Metoda ROPA
Konsultacja IVF

Oferowane usługi

Bezpłatne Wi-Fi
Przewodnik turystyczny
Parking
Usługi tłumaczeniowe


Miasto: Kijów – Kraj: Ukraina – Rok założenia: 1997
Akredytacja: Brak informacji – Język urzędowy/języki urzędowe: angielski, ukraiński

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️