Canadian Specialist Hospital

Canadian Specialist Hospital Dubai clinique scaled 1

Canadian Specialist Hospital specjalizuje się w chirurgii kosmetycznej i MAP / IVF. Ta założona w 1984 r. klinika z akredytacją JCI znajduje się w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Proszę zapoznać się z opiniami klientów, zdjęciami przed/po i cenami operacji za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną wstępną diagnozę. Szybka odpowiedź.

KanadyjskiSzpital Specjalistyczny, Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Canadian Specialist Hospital jest jednym z największych prywatnych szpitali w Dubaju i szpitalem wybieranym w przypadku skierowań z małych i średnich ośrodków medycznych, w których brakuje niektórych z naszych specjalistycznych ośrodków diagnostycznych i leczniczych.

Jego misją jest oferowanie światowej klasy, najnowocześniejszych usług diagnostycznych, leczniczych i rehabilitacyjnych oraz świadczenie kompleksowych usług genetycznych i prenatalnych, a także opartej na dowodach etycznej opieki zdrowotnej dla zdrowej i szczęśliwej społeczności. Międzynarodowy zespół szpitala z dumą opiekuje się zagranicznymi pacjentami i ich bliskimi, sprawiając, że czują się jak w domu.

Usługa rozpoczyna się natychmiast po otrzymaniu raportu medycznego i przekazaniu go do odpowiedniego specjalisty w celu uzyskania porady medycznej. Pozwala to pacjentowi i, w stosownych przypadkach, sponsorowi, uzyskać opinię na temat koniecznej operacji lub leczenia. Jeśli pacjent zdecyduje się na podróż do kanadyjskiego szpitala specjalistycznego w Dubaju w celu leczenia, międzynarodowy zespół dokona wszelkich niezbędnych ustaleń dla pacjenta i jego krewnych, w tym wizy, zakwaterowania, konsultacji i / lub przyjęcia oraz transportu (karetka pogotowia lub ambulans lotniczy w razie potrzeby).

Gdy pacjent zostanie przyjęty do szpitala, świadczony jest pełen zakres usług, w tym tłumaczenia i wszystkie codzienne wymagania podczas pobytu.


Specjalizacja kliniki :

Chirurgia estetyczna
Leczenie zmarszczek
Wydrążone policzki – Bichektomia
Transfer tłuszczu
Podniesienie brwi
Plastyka powiek
Lifting szyjno-twarzowy
Labioplastyka
Liposukcja
Powiększanie penisa
Brachioplastyka
Implant twarzy
Otoplastyka
Powiększanie piersi
Implanty piersi
Plastyka nosa
Leczenie żylaków
Lifting piersi
Lifting ud
Redukcja piersi
Rekonstrukcja piersi
Podniesienie pośladków
Powiększanie pośladków
Konsultacja chirurgii plastycznej
Abdominoplastyka

MAP / IVF
USG pęcherzyków jajnikowych
Cewnikowanie jajowodów

Usługi

Transfer lotniskowy
Legalizacja dokumentów
Bezpłatne Wi-Fi
Ubezpieczenie zdrowotne
Rezerwacje hotelowe
Usługa prania
Przewodnik turystyczny
Rezerwacja taksówki
Transfer dokumentacji medycznej
Medyczne ubezpieczenie podróżne
Pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych
Parking
Apteka
Telefon w pokoju
Pokoje prywatne
Remont
Udogodnienia religijne
Restauracja
Sejf w pokoju
Środki ostrożności przy jedzeniu
Usługi tłumaczeniowe
Telewizor w pokoju


Miasto: Dubaj – Kraj: Zjednoczone Emiraty Arabskie – Założony w 1984 r
Akredytacja: Akredytacja JCI – Języki: Arabski, Angielski


Opinie o Canadian Specialist Hospital

fatima dilshad
fatima dilshad
18:02 17 Sep 23
Doktor SARAH Alam 💯 endokrynolog jedyny na milion. JESTEM bardzo wdzięczna, że ​​jesteś moim lekarzem i dzięki Tobie mogę pokazać rezultaty i uwierzyć w to, w co trudno było uwierzyć. KONTYNUUJ swoją wspaniałą pracę i troskę, jaką okazujesz swoim pacjentom. Gorąco polecam Państwa znajomym i rodzinie.
sarcsmpunk
sarcsmpunk
15:10 05 Oct 23
Dziękuję bardzo doktorowi Amjadowi, który przeprowadził moją operację. Bardzo szybko zdiagnozował mój przypadek i natychmiast przeprowadził operację. Jako pracownik szpitala, który pracował w różnych szpitalach w Dubaju, byłem bardzo zadowolony z opieki nad pacjentem. Przypadkowo odwiedziłem szpital, nie szukając lekarza. Dobrze, że odwiedziłem. Doktor Amjad bardzo jasno wszystko wyjaśnił aż do wypisu, a podczas mojej wizyty kontrolnej dr był bardzo delikatny i pomocny. Dziękuję także jego pielęgniarce Amritha, która była bardzo pomocna i jasna, udzielając mi instrukcji pielęgniarce oddziałowej Amlulu. Dziękuję za niesamowitą opiekę, jaką mnie obdarzyliście. Przyjechałam do szpitala sama, przestraszona i przerażona, ale dzięki Tobie nie czułam się samotna. Dziękuje wszystkim. -E 😃
MARINER'S EPITHET.!
MARINER'S EPITHET.!
05:26 04 Oct 23
Dobrze wyposażony szpital, w którym panuje duża gościnność, a personel, pielęgniarki, sprzątaczki i lekarze wykorzystują swoje najlepsze umiejętności i zaangażowanie.💕Świetna robota KANADYJSKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY 🤗🤗🤗
Thea Bandojo
Thea Bandojo
11:06 29 Jun 23
Podziwiam wszystkich, którzy sprawdzali mnie od pogotowia do oddziału CCU. Obsługa była najlepsza. Muszę to zrobić, ponieważ naprawdę doceniam to, co mi zrobili. Zareagowali tak szybko, że testy zrobili bez zwłoki. Lekarze i pielęgniarki sprawdzali i upewniali się ze mną, że wszystko będzie dobrze. Rzeczywiście, w ciągu nieco ponad nocy przeszedłem od niepokoju do spokoju. Wszystko, co zrobiłem, to położyłem się, a wszyscy w szpitalu zrobili swoje. Wymeldowałem się wczoraj po prawie 2 dniach bycia z nimi i naprawdę poczułem troskę i szczerość bycia jedynymi znanymi ludźmi, którzy czasami by ci pomogli, twoim jedynym zmartwieniem jest twoje zdrowie. Dziękuję Kanadyjskiemu Szpitalowi Specjalistycznemu! 🌻
mansoor bajabar
mansoor bajabar
15:35 21 Sep 23
Znakomity Doktor!Jestem pod opieką dr [Sarah Alam] przez ostatnie [6 miesięcy] i nie mogłabym być bardziej zadowolona z poziomu opieki, jaką otrzymałam. Doktor [Sarah Alam] jest wyjątkowym lekarzem endokrynologiem, który naprawdę robi wszystko, co w jego mocy dla swoich pacjentów. Od pierwszej wizyty dr [Sarah Alam] zrobiła na mnie wrażenie swoją wiedzą i doświadczeniem. Poświęcili czas, aby dokładnie wyjaśnić mój stan zdrowia, możliwości leczenia i odpowiedzieli na wszystkie moje pytania, uspokajając mnie. Tym, co wyróżnia dr [Sarah Alam], jest ich autentyczna troska o dobro swoich pacjentów. To nie tylko bardzo wykwalifikowani lekarze, ale i pełni współczucia. Ich zainteresowanie moimi obawami i chęć wysłuchania sprawiły, że poczułem się ceniony jako pacjent. Personel pomocniczy w gabinecie dr [Sarah Alam] jest również na najwyższym poziomie. Umawianie wizyt było łatwe, a cały zespół jest uprzejmy i skuteczny. Dzięki dr [Sarah Alam] zaobserwowałam znaczną poprawę stanu zdrowia i całkowicie ufam jej wskazówkom. Gorąco polecam dr [Sarah Alam] każdemu, kto szuka wysokiej jakości opieki medycznej. Są naprawdę wybitne!
Lubna Yusuf
Lubna Yusuf
11:17 09 Aug 23
Odwiedziłem wczoraj dr Sarah Alam, endokrynolog. Zauważyłem, że jest bardzo uważna i kompetentna. Była dla mnie bardzo cierpliwa i słuchała, co mam do powiedzenia. Z wielką troską i współczuciem doradziła mi dalsze kroki. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania i wcale mnie nie poganiała. Bardzo ją polecam, ponieważ uważam, że jest bardzo kompetentnym lekarzem.
Enas Ash the Circle angle
Enas Ash the Circle angle
07:51 10 Aug 23
Ekskluzywny szpitalObsługa jest doskonałaPersonel pielęgniarski jest superPersonel medyczny jest bardzo doskonałyDziesięć lat temu urodziłam w nim syna, a teraz wróciłam, by urodzić w nim mojego synka.Przeglądałem z dr Rashą Rushdi, odpowiedziała na wszystkie moje pytania i była wykwalifikowana do podjęcia fatalnej decyzji dotyczącej moich narodzin i była to właściwa decyzja.Dziękuję Canadian Hospital❤️
Abu Hamzah Aws
Abu Hamzah Aws
13:11 02 May 23
Znakomity szpital z szanowanym personelem i lekarzamiIch obsługa pacjenta jest dobraJest tylko niewielka uwaga, jeśli język arabski jest dostępny więcejIstnieje we wszystkich językach, ale język arabski jest mniejszą liczbą lub nie istnieje więcejPobyt pacjenta w szpitalu jest doskonały i komfortowyTo naprawdę szpital, któremu warto zaufaćDziękujemy za tę doskonałą obsługę oraz dobre traktowanie i troskę o pacjentów.
Next Reviews

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️