Clinica Dental Gilabert

Clinica Dental Gilabert Alicante klinika 1

Clinica Dental Gilabert specjalizuje się w opiece stomatologicznej. Ta założona w 1967 roku klinika z certyfikatem ISO 9001:2008 znajduje się w Alicante w Hiszpanii. Proszę zobaczyć opinie klientów, zdjęcia przed/po i zapytać o cenę zabiegu za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną diagnozę wstępną. Szybka odpowiedź.

Clinica DentalGilabert, Alicante, Hiszpania

Clinica Dental Gilabert działa od 30 lat, a ich doświadczenie obejmuje podstawy, takie jak badania, czyszczenie i wypełnienia, aż po najbardziej zaawansowane korony, implanty, mosty, licówki, chirurgię kanałową i wybielanie. Dokładają wszelkich starań, aby zapewnić swoim pacjentom najbezpieczniejszą i najwyższej jakości opiekę oraz są wyposażeni w najnowszą dostępną obecnie technologię.

Ich wysoki poziom wiedzy specjalistycznej gwarantuje Państwu wysoki standard opieki, od diagnozy po leczenie. Clinica Dental Gilabert posiada renomowany zespół oddanych specjalistów medycznych, którzy przyjmują pacjentów lokalnych i międzynarodowych. W klinice mówi się ośmioma językami, więc mogą Państwo oczekiwać, że wszystkie Państwa potrzeby zostaną odpowiednio zaspokojone.


Specjalność kliniki :

Opieka stomatologiczna
Zdjęcia rentgenowskie zębów
Polerowanie licówek
Ekstrakcja zębów
Wypełnianie zębów
Ekstrakcja zębów mądrości
Leczenie kanałowe
Korona dentystyczna
Przeszczep zatoki szczękowej
Licówki stomatologiczne
Urządzenia dentystyczne
Protezy zębowe
Implanty stomatologiczne
Konsultacja w zakresie stomatologii estetycznej
Przegląd stomatologiczny
Konsultacja stomatologiczna

Usługi

Bezpłatne Wi-Fi
Usługi tłumaczenia ustnego
Pokoje dostępne dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej
Konsultacje internetowe
Usługi tłumaczeniowe


Miasto: Alicante – Kraj: Hiszpania – Założenie: 1967
Akredytacja: ISO 9001:2008 – Obsługiwane języki: angielski, francuski, niemiecki, rosyjski, hiszpański


Opinie o klinice stomatologicznej Gilabert

Sean Kelly
Sean Kelly
23:26 13 Dec 23
Gorąco polecam tę klinikę, Fernando wykonał świetną robotę, łącząc moje przednie zęby za pomocą kompozytu, a leczenie kosztowało o połowę mniej niż w Irlandii. Piękny, czysty i jasny obiekt specjalnie wybudowany z przyjazną i pomocną obsługą.
Gabriella Barna
Gabriella Barna
07:48 16 Apr 24
Są bardzo profesjonalni we wszystkim. Zwykle bardzo boimy się wizyty u dentysty, ale tutaj niczego nie zauważamy. Stracisz strach przed pójściem następnym razem.Jestem bardzo zadowolony z pracy.Bardzo się cieszę, że znalazłem tę klinikę🙏✴️✴️✴️✴️✴️
garik k
garik k
09:04 10 Jan 24
Sam jestem dentystą i byłem na wakacjach w La Zenia w Hiszpanii. Nagle zaczął mnie boleć ząb i musiałam udać się do dentysty.Znalazłem klinikę Gilabert i byłem bardzo zaskoczony tak szybką reakcją. Od razu umówiono mnie na wizytę jeszcze tego samego dnia. Klinika jest wysokiej klasy, idealnie czysta i pełna profesjonalizmu.Cały personel mówił bardzo dobrze po angielsku, nie było bariery językowej. Po 2 dniach miałem leczenie kanałowe u specjalisty.Wspaniała klinika, gorąco polecam.
Jessica Grindrod
Jessica Grindrod
15:30 19 Mar 24
Doskonałe doświadczenie. Miałam usuwane 4 zęby mądrości w znieczuleniu, bardzo się stresowałam zabiegiem, dlatego zdecydowałam się na zabieg w znieczuleniu. Personel jest wspaniały, bardzo przyjazny i sprawił, że cały proces był łatwy od początku do końca. Opieka pooperacyjna była wspaniała, podano mi leki i płyny do płukania jamy ustnej, które pomogły szybciej się zagoić. W razie potrzeby można było się z nimi skontaktować już pierwszej nocy po zabiegu. Miałem też wizyty kontrolne, aby upewnić się, że wszystko dobrze się goi. Zawsze spotykany przez przyjazny i uśmiechnięty personel. W 100% polecam z przyjemnością.
andreas fuhrmann
andreas fuhrmann
15:02 10 May 23
Bardzo kompetentna osobista, niesamowita obsługa! Dobra robota!Dziękuję bardzo!To pierwszy dentysta od 4 lat, który jest naprawdę profesjonalny i ma klinikę o europejskim standardzie.Gorąco polecam
anyi karina martinez ruiz
anyi karina martinez ruiz
13:25 05 Sep 23
Niezrównana uwaga, towarzyszenie asystentki Chloe i jej rady podczas całej interwencji były niesamowite, podobnie jak mili byli wszyscy jej koledzy. Miejsce wysokiej jakości, które polecam i zawsze będę wracać.
tommy Alki
tommy Alki
08:42 18 Sep 23
Podczas mojej pierwszej wizyty bardzo miła i profesjonalna Pani Doktor, bardzo profesjonalna i urocza. Wspaniałe leczenie, kontakt z tą kliniką to przyjemność i sukces, krótko mówiąc: jak na razie wszystko jest idealne.
Gordon Johnstone
Gordon Johnstone
08:39 30 Jul 22
Podczas wakacji moja żona cierpiała na silny ból zęba. Sprawdziliśmy opinie i wybraliśmy Clinic Gilabert. Umówiono się na wcześniejszą wizytę kontrolną, która zakończyła się koniecznością leczenia kanałowego. Kolejna wizyta została umówiona na dwie godziny później, jednak klinika zadzwoniła do nas i mogła zobaczyć moją żonę za godzinę. Pełne leczenie zostało przeprowadzone bezboleśnie i poinformowano nas, że wymagane są inne wypełnienia, ale mogliśmy je wykonać w domu. Zachwyceni całym doświadczeniem w klinice Gilabert, wykonalibyśmy tam całą pracę, która była taka sama troska i uwaga. W końcu miała lakier, na którym moja żona twierdziła, że ​​nigdy wcześniej nie zrobiła na niej takiego wrażenia. Moja żona odwiedziła swojego dentystę dwa tygodnie przed naszymi wakacjami na regularne badania kontrolne, dlatego wygląda na to, że będziemy zmieniać jej domowego dentystę. Będzie rezerwować wizytę w Clinic Gilabert na wizytę kontrolną podczas naszej następnej podróży. Wszyscy pracownicy to wspaniali ludzie i bardzo profesjonalni. Klimatyzacja w poczekalni dla mnie biednego mężusia była błogosławieństwem
Francesca McGarry
Francesca McGarry
14:23 29 Sep 23
Polecono mi tego dentystę, gdyż mój odszedł na emeryturę. Do tej pory założyłem 2 korony i na ostatniej wizycie zapytałem o wybielenie zębów. Polecili wybielanie, więc umówiłam się na wizytę. Chloe wybielała mi zęby, zero nadwrażliwości, świetna obsługa i podejście. Chciałbym polecić. Teraz, 2 tygodnie później, miałam kolejną wizytę w gabinecie wybielania, moje zęby zostały ponownie wybielone przez Sandrę – profesjonalnie i bezboleśnie, a teraz moje zęby są jaśniejsze o kolejne 3 odcienie. Bardzo zadowolony klient - dziękuję.
Next Reviews

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️